Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 141

Tema: Par pitanja

  1. #31
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    zvekni si 1 gigu rama i nece ti stekati
    maca na forumu

  2. #32
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    zvekni si 1 gigu rama i nece ti stekati
    giga rama i pristojna grafa 256 ddr3 mb... wow leti
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  3. #33
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    ok... kad se vec naveliko raspravlja...
    imam amd athlon64 3000+ (1.8 ghz), 2x512 kingmaxovog ddra, ati radeon x1600 pro na 256 mb i et zanima ma kako da postavim detalje i rezoluciji da mi wow radi onak optimalno....

  4. #34
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    hige bude bilo k
    maca na forumu

  5. #35
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    = Citat = Izvorno postao dex
    ok... kad se vec naveliko raspravlja...
    imam amd athlon64 3000+ (1.8 ghz), 2x512 kingmaxovog ddra, ati radeon x1600 pro na 256 mb i et zanima ma kako da postavim detalje i rezoluciji da mi wow radi onak optimalno....
    bude ti išlo ko podmazano
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  6. #36
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    12
    Ovako grafička je na ploči do 8 mb(integrirana) 2.8 ghz i 1 gb rama, mislio sam staviti ovu svoju grafulju (64 mb)ali taj komp ima samo PCI utor, pa ću uzimati novu matičnu, ali me zanima oću li ja sam 1 gb rama,2.8 ghz procesorom i 64 mb grafičkom moći igrati WoW na normal grafici ili će moći čak i na high?

  7. #37
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    = Citat = Izvorno postao tomislav_m
    Ovako grafička je na ploči do 8 mb(integrirana) 2.8 ghz i 1 gb rama, mislio sam staviti ovu svoju grafulju (64 mb)ali taj komp ima samo PCI utor, pa ću uzimati novu matičnu, ali me zanima oću li ja sam 1 gb rama,2.8 ghz procesorom i 64 mb grafičkom moći igrati WoW na normal grafici ili će moći čak i na high?
    NA LOW glatko a NORMAL štekenzi zbog grafe...
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  8. #38
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Da ne otvaram novu temu! Htjeo bi početi igrati wow ali me zanima dali je pre kasno za to!? Mislim likovi na netu imaju charactere s 60+ levelima a ja idem iz početka pa me zanima kako to funkcionira!?

  9. #39
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    lol likova s charovima na 60+ je bilo nakon tjedan dana postojanja wow-a. Što se tiće wow-a nikada nije prekasno. Uvijek se stigne biti "the best of"
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  10. #40
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Neznam zato pitam

    A kaj je sa bitkama, kak mogu sudjelovat u bitkama ak imam slabog lika? Jel u igri ima NPC-jeva koje mogu klat ko u običnom warcraftu i napredovati ili moram ići protiv ostalih human player-a?

    Inaće hvala na odgovoru

  11. #41
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    ak imaš slabog lika čekaj da ojačaš inaće možeš (ako misliš na playere) igrati prijateljski duel s nekim, naravno a on želi. Inaće za neke veće poteze npr. raidove čekat ćeš 60+

    eh da i možeš klati obićne npc-ove, pa tako napredovati za lvl-e, nabavljati neke iteme itd..
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  12. #42
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Neznam zato pitam

    A kaj je sa bitkama, kak mogu sudjelovat u bitkama ak imam slabog lika? Jel u igri ima NPC-jeva koje mogu klat ko u običnom warcraftu i napredovati ili moram ići protiv ostalih human player-a?

    Inaće hvala na odgovoru
    http://www.wow-europe.com/en/info/basics/guide.html

    Pogledaj guidove za početnike .. ako ne znaš Eng i ne možeš ih normalno čitat, nemoj ni igrat WoW

  13. #43
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    lol nemoš tako sa čovjekom

    Zašt ne bi igrao wow ak nezna eng?? Naučit će ak ne zna, jer drugačije ni nemoš znati neke stvari. Imaj malo obzira prema drugima, nisu svi savršeni.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  14. #44
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    lol nemoš tako sa čovjekom

    Zašt ne bi igrao wow ak nezna eng?? Naučit će ak ne zna, jer drugačije ni nemoš znati neke stvari. Imaj malo obzira prema drugima, nisu svi savršeni.
    Ofc da nisu lol .. samo teško je ( ali ne i nemoguće ) igrati ako ne razumiješ questove/ljude u partyu/guildu i sl .. Idealno bi bilo da ima frenda koji igra WoW pa zajedno ..

    Prema njegovim ostalim postovima tu na forumu ne bi mu to trebalo biti neki problem

  15. #45
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    vjerujem da ima ljudi koji sada vladaju azerothom, a kada su počeli igrati wow jedva su se znali služiti kompom, a kamoli znati eng.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  16. #46
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Kaj bumo me sad pljuvali

    Cjeli život sam bil najbolji iz engleskog i to se nit dan danas nije promjenilo

    I Shadowhell kaj si to zaključil iz mojih postova ak smijem znati?

    Inaće Nightyx, hvala na pomoći.

  17. #47
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Shadow ovo sta si ti rekao je doslovno retardirano.......nezna eng nemoj igrati wow jao............imam frenda iz eng ima 1 svaki put na popravnom zavrsi igra wow ima atm lvl 70 i 3x lvl 60.........netreba ti eng da igras wow neg malo snalazljivosti i uljudnosti
    maca na forumu

  18. #48
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Eto, znaći ja bum imal level 70 puta 5 jer imam 11-stu godinu zaredom 5 iz engleskog

  19. #49
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    p mozes imati i 10 ak si nob onda si nob ^^
    maca na forumu

  20. #50
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    p mozes imati i 10 ak si nob onda si nob ^^
    A zakaj sam noob???

  21. #51
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    to sam ja samo opcenito rekao ne brini
    maca na forumu

  22. #52
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    to sam ja samo opcenito rekao ne brini
    Nemaš frke!

    Baš me sad zainteresiro WoW, sam se nadam da stignem ulovit ostale ljude i doć do 60+ levela jerbo neznam kak to napredovanje funkcionira, zapravo niš neznam. Nisam u životu nit vidio igru osim na filmičima koji mi ne govore puno o gameplay-u!!

  23. #53
    moja je konfa pen. 4 2.4ghz, 2x512mb (ddr 400mhz), gfx 6800gs 256mb. Vidio sam par postova koji tvrde da 1gb rama nije dovoljno za ugodno igranje WoW-a. Koliko je to istinito i da li je moja konfa dovoljna ugodno igranje? Idem sutra u algoritam uzet WoW i predbilježili smo se za TBC i želimo biti spremni Hvala

  24. #54
    1gb rama je dovoljno za relativno glatku igru.

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    ja imam Sempron 1.75GHZ radeon 9250,512rama i vrlo rijetko osjetim lag ili štekanje čak i kad dodjem u SW,ORG,IF....

    jedino šteka kad dodjem u AV al za tebe to ima vremena

    BTW kad jednom probate WoW nema povratka dakle oprostite se sa rodbinom itd. da ćete bit pred monitorom sljedeče 2 godine
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  26. #56
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    to sta oni kazu......su perverzije...sam si ti uzmi wow i uzivaj neces osjetit lagove neke posebne,glavni gradovi tu ce ti malo,ili kad vidis da ima puno ljudi....to ti je to a za ovo ono sta oni misle to je na kraju npr av 40/40 tu ce ti malo kad se skupe za ostalo ne brini a ak ces poslje htjeiti uzivati u svemu lagano nadogradis sa jos 512 i onda ide di oces
    maca na forumu

  27. #57
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Kaj bumo me sad pljuvali

    Cjeli život sam bil najbolji iz engleskog i to se nit dan danas nije promjenilo

    I Shadowhell kaj si to zaključil iz mojih postova ak smijem znati?

    Inaće Nightyx, hvala na pomoći.
    A jebote, rekao sam da će ti biti lakše uz neko znanje eng, a iz tvojih postova sam zaključio da ti ide eng ..

    Ko da sam nekog sad uvrijedio

    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    Shadow ovo sta si ti rekao je doslovno retardirano.......nezna eng nemoj igrati wow jao............imam frenda iz eng ima 1 svaki put na popravnom zavrsi igra wow ima atm lvl 70 i 3x lvl 60.........netreba ti eng da igras wow neg malo snalazljivosti i uljudnosti
    sad ćeš mi još reć da igra na njemačkom serveru i zna njemački

    ok... šala, ali ispravio sam se

  28. #58
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Ma joj Shadowhell, ja sam se sam malo zajebaval! Pa ja rjetko kad shvatim neš full ozbiljno, nedam se tak lako uvrjedit jer se volim zajebavat!

    Hajte pozdrav!

  29. #59
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    ja imam Sempron 1.75GHZ radeon 9250,512rama i vrlo rijetko osjetim lag ili štekanje čak i kad dodjem u SW,ORG,IF....

    jedino šteka kad dodjem u AV al za tebe to ima vremena

    BTW kad jednom probate WoW nema povratka dakle oprostite se sa rodbinom itd. da ćete bit pred monitorom sljedeče 2 godine

    Hvala na vašim postovima. Mogu mirno i spokojno spavat Nego, što je to AV 40\40 i hoće li puno trzat ili je pak podnošljivo? Još jedno pitanje da li dr. Sakoman prima ovisnike o WoWu i kako da rezerviram sobu kod njega? Hvala

  30. #60
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    AV je kratica za Alterac Valley battleground odnosno na tom battlegroundu se šora 40alija i 40 horda za neke točke(ne znam točno jer nisam puno na battlegroundima)al sam jednom bil i znalo je zaštekat al ne baš da framerate ide na 3fps nek onak lagano usporeno...WoW ti je vrlo nezahtjevna igra i sa jako jako jako low end konfiguracijom ga moš igrat(na sempronu 1,75ghz 512 rama i radeon9250uživam al uskoro kupujem novu grafičku 7600GSxD thx Bartuc)tak da nemaš frke
    što se pitanja o ovisnosti tiče,glavno dok imaš para za struju,bon i da igraš WoW
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

Slične teme

  1. Par pitanja
    By Tola in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-08-2009, 12:48
  2. Par Wow pitanja
    By KingTomy in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 07-03-2007, 10:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •