Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 121 do 141 od 141

Tema: Par pitanja

  1. #121
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    to ti je instalirano i na 1.0 verzij -.- ie. imas odmah na pocetku igre, samo trebas malo bolje pogledati na mapi

  2. #122
    Nemas tocno to, neko imas zutu tockicu (slicnu onoj od Herb/mine gatheringa) koja ti pokazuje NPC-ove koji se nalaze u nekom odredenom radiusu oko tebe,koji cekaju na te da im predas vec dovrseniSquest.
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  3. #123
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    tako nekako sam mu i ja rekao ...
    no, thottbot is your friend

  4. #124
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    ma znam za tu točkicu ali to je drek. nema veze, naviknut ću se. napreduje mi elven hunter, na 13. lvlu je trenutno
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  5. #125
    Moram se naci sutra sa nekim u wowu i rekao mi je 1700 server time. kako da ja saznam server time? Hvala

  6. #126
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao frank24
    Moram se naci sutra sa nekim u wowu i rekao mi je 1700 server time. kako da ja saznam server time? Hvala
    server time = vrijeme u Hrvatskoj, bez brige ^^
    može

  7. #127
    Volim sudjelovati u warsong gulchu i zabavno je, ali ne razumijem što znači honorable kills na kraju u statistikama. Molim objašnjenje? Inače budem među prva tri healera na svojoj strani (paladin). Hvala

  8. #128
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    vise hk vise honora vise dmg vise honora e sad za healere je to isto prije si vidio sam dmg napravljen
    maca na forumu

  9. #129
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao frank24
    Volim sudjelovati u warsong gulchu i zabavno je, ali ne razumijem što znači honorable kills na kraju u statistikama. Molim objašnjenje? Inače budem među prva tri healera na svojoj strani (paladin). Hvala
    onda dobro hilaš kao paladin
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  10. #130
    Ja sam lvl. 21. Sinoć sam bio najslabiji lik u WSG-u . Nisam imao šta tražit u dps-u. Ukupno sam bio treći healer na kraju, prvi na strani alijanse. Ponosan sam. Čak smo i dobili na kraju, a rijetko dobijemo, barem kad ja igram.

  11. #131
    Noobovsko pitanje: kako mogu dati nekom nešto u wow-u? jel ima veze sa tradeom?

  12. #132
    = Citat = Izvorno postao frank24
    Ja sam lvl. 21. Sinoć sam bio najslabiji lik u WSG-u . Nisam imao šta tražit u dps-u. Ukupno sam bio treći healer na kraju, prvi na strani alijanse. Ponosan sam. Čak smo i dobili na kraju, a rijetko dobijemo, barem kad ja igram.
    ja sam human mage...i iz iskustva, alliance je uvijek katastrofa

  13. #133
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Naj više me zivciraju ti paladini kad ono roknem ga i ostanemu cca 5% HP_ i onda pukne onaj balonćič i rokne me

  14. #134
    = Citat = Izvorno postao flander
    Naj više me zivciraju ti paladini kad ono roknem ga i ostanemu cca 5% HP_ i onda pukne onaj balonćič i rokne me
    Onda nemoj ulazit u fajt ako znaš da ćeš spušit, gotovo svatko može pobjeć od paladina i sa buffanim SoJ-om.

  15. #135
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao flander
    Naj više me zivciraju ti paladini kad ono roknem ga i ostanemu cca 5% HP_ i onda pukne onaj balonćič i rokne me
    Onda nemoj ulazit u fajt ako znaš da ćeš spušit, gotovo svatko može pobjeć od paladina i sa buffanim SoJ-om.

    ma ne bježim ja,nisam takav,ak me rokne rokne,Bože moj to je samo igra,neg sam kažek kak to zna po koji put dignut živat ak se desi u par navrata zaredom.

  16. #136
    http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=25584S<- Kako ubiti paladina ak si rogue.

    http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=30148S<- Kako ubiti paladina ak si mage.

    A ako si bilo koja druga klasa i ako ti paladin stvara probleme , l2p !
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  17. #137
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=25584 <- Kako ubiti paladina ak si rogue.

    http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=30148S<- Kako ubiti paladina ak si mage.

    A ako si bilo koja druga klasa i ako ti paladin stvara probleme , l2p !
    Prvi mi se uopce neda gledat ,ako hoces usporedit pallu i roguea sve ti je u gearu. Kad mi lik kaže nije u gearu nego u skillu pa kako ces ti molim te gazit ikojeg roguea ako ima dva puta bolju opremu od tebe,u veze s mage vs. palla ja osobno rijetko kad dobijem maga u duelu jer su jako jebana klasa za dobit par duelova sam dobio ali uglavnom gubim tako da se nema sto rec bolje je stavit video ako nađes kako dobit maga ako si pally...

  18. #138
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    hm, nije u gear-u ali moze i biti to
    ako si slucajno gledao roguecraft, covjek je bez ikakve opreme , samo sa Worn Daggerom (kada pocnes lika na lvl 1, dobijes taj dagger) ubijao rank 14 warrove/huntere/rogueve/????
    tako da je vecinom do skilla

  19. #139
    = Citat = Izvorno postao Smeagoul (WoW)
    hm, nije u gear-u ali moze i biti to
    ako si slucajno gledao roguecraft, covjek je bez ikakve opreme , samo sa Worn Daggerom (kada pocnes lika na lvl 1, dobijes taj dagger) ubijao rank 14 warrove/huntere/rogueve/????
    tako da je vecinom do skilla
    Vidim logika ti je na razini 2-godišnjaka

    Skill u World of Rougecraftu čini 5 % uloge u borbi .. ostatak ovisi koja klasa se fajta protiv koje..

    I napravljen je kako bi se nerfali roguevi od strane locka ...

  20. #140
    Sto se tice WoR-a.
    WoR-a je napravljen zbog silnog plakanja kako su rogue-ovi preslabi kada su Blizzardovci 'malo' boostali druge klase, no, svi koji su plakali su bili "L2p-kiddies" kojima je bilo krivo sta oni u npr. t1/2 ne mogu razbiti warlocka ili neku drugu imba klasu (Opet je sve pitanje skilla) jer su "Preslabi".

    WoR dokazuje suprotnost. Dokazuje da equip nije vazan nego skill!
    Neznam dal ste pogledali Maydieov video ( http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=10510S/ http://video.google.com/videoplay?docid ... 4382271776S),ali u videou se vidi da je Maydie igrac sa izuzetnim skillom! (Inace sigurno nebi bio rang14 i nebi tako igrao!).
    WoR pokazuje sramotnu pobjedu naked-10min-roguea nad Maydieom.
    Iako bi ovdje neki rekli da je Skill>Equip, (M sto je Maydie igrac sa skillom, m sto se njegov equip sastoji samo od epixa, osim insignije) equip je i te kako (Neznam dal se pise zajedno ) vazan za PvP i bilo sta drugo! "Blablabla"

    Da sad ne filozofiram okolo (Jer to vecina ljudi nebi citalo ) cu samo reci da nije ni skill najveci faktor koji odlucuje pobjedu borbe.

    Ali ajde, svako ima svoju ideju i svoje misljenje, a sada me flameajte. BmK >.>
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  21. #141
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    Sto se tice WoR-a.
    WoR-a je napravljen zbog silnog plakanja kako su rogue-ovi preslabi kada su Blizzardovci 'malo' boostali druge klase, no, svi koji su plakali su bili "L2p-kiddies" kojima je bilo krivo sta oni u npr. t1/2 ne mogu razbiti warlocka ili neku drugu imba klasu (Opet je sve pitanje skilla) jer su "Preslabi".

    WoR dokazuje suprotnost. Dokazuje da equip nije vazan nego skill!
    Neznam dal ste pogledali Maydieov video ( http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=10510S/ http://video.google.com/videoplay?docid ... 4382271776S),ali u videou se vidi da je Maydie igrac sa izuzetnim skillom! (Inace sigurno nebi bio rang14 i nebi tako igrao!).
    WoR pokazuje sramotnu pobjedu naked-10min-roguea nad Maydieom.
    Iako bi ovdje neki rekli da je Skill>Equip, (M sto je Maydie igrac sa skillom, m sto se njegov equip sastoji samo od epixa, osim insignije) equip je i te kako (Neznam dal se pise zajedno ) vazan za PvP i bilo sta drugo! "Blablabla"

    Da sad ne filozofiram okolo (Jer to vecina ljudi nebi citalo ) cu samo reci da nije ni skill najveci faktor koji odlucuje pobjedu borbe.

    Ali ajde, svako ima svoju ideju i svoje misljenje, a sada me flameajte. BmK >.>
    Ok samo da kazem ja sam sa arncane/fire mag bio kad sam se mlatio u bg ovima jednostvano nemoze dobit!!!! premade je bio hordin svi su likovi t3 nas je cetvero napalo druida 2 warra mag pally resto t3 on se samo hilavo nismo mu mogli skinut niti 1/4 hp-a! I nemoj mi govorit da nije do geara lock s t3 nemislim sad level 70 nego prije bc je mogo samo bacit 2 dota i gledat kako enemy umire.

Slične teme

  1. Par pitanja
    By Tola in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-08-2009, 12:48
  2. Par Wow pitanja
    By KingTomy in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 07-03-2007, 10:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •