Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 46

Tema: Drugo svjetsko klanje ( World War 2)

  1. #1
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37

    Drugo svjetsko klanje ( World War 2)

    Neki dan nakon Schindlerove liste,frend i ja smo u razgovoru došli na jednu temu o drugom svjetskom ratu.
    Naime,da budem precizniji,radilo se o igrama s tematikom o WW-u 2.Može se reći da je ta tematika već duže vrijeme zlatna koka izdavačima igara,bilo to najčešće kroz fps-ove,strategije,letačke simulacije...

    Da se razumijemo,i ja igram MoH,CoD,Blitzkrieg itd.

    Moje pitanje glasi: da li je moralno od strane izdavača zarađivati na tim igrama? Meni je malo bizarno da se to ne baš blistavo razdoblje ljudske povijesti eksploatira za zabavu širokih masa.
    Sumnjam da je to sve iz pobude da se igrače uči povijesti,čak gledajući kroz neki obzor obrazuje,veliča one koji su se hrabro borili proti okupatora i ginuli za slobodu...
    Zaista,ne izgleda li na neki način odvratno vidjeti najavu za recimo neki novi MoH,koja glasi tako da nam se obećava igranje najvećih bitaka dr. svj. rata,povijesno autentične bitke,orgazmički dobar multiplayer i sve to uz 3.0 shadere u DirectX 9.0c okruženju...i kao šećer na kraju,da ćemo iskusiti nevjerovatno uzbudljivu atmosferu i realističnost bitke...

    Ovo boldano je ono što me bode u oči.Ne zvuči li to licemjerno prema onima koji su prošli taj pakao?Jer,kao što svi znamo to i je bio pakao.Ne mislite li ponekad da se taj pakao prikazuje u sasvim krivom svijetlu?Nešto kao ćućni se,digni,spizdi švabu posred čela,popiješ metak ali nema beda jer tu medik koji te skrpa instantno...i kraj misije.

    Siguran sam da tim ljudima nije bilo nimalo zabavno tamo,da im nije bila baš nevjerovatno uzbudljiva atmosfera i da nisu išli gledati krajolike i ravnice na ratištima da bi se divili tom šarenilu.I o kojoj to oni realističnosti govore?Smatram da o realističnosti mogu govoriti samo oni koji su tamo bili!!!

    Ponavljam,i ja igram dotične igre,nisam nikakav moralist,revolucionar i sl. Samo smatram da u ovom mom razmišljanju ipak ima i nešto istine.

    Nekima će se sve ovo činiti debilno,neki će me možda smatrati ne baš čistim,no molio bih vas da malo razmislite o svemu ovome napisanom i da barem malo raspravite o tome.
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

  2. #2
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    I za to ti je trebala Schindlerova lista?

    Bilo kako bilo, jedno sam vrijeme pisao o toj problematici, pa ako pronađem te papire prepisat ću ti barem dio.

  3. #3
    Imaš pravo to je sve nekak...PRENEVINO
    Treba moći uletiti u logore i ubijati dok te ne zabole prste na lijevoj tipki miša.Opet šala!
    Ma šta ja znam,danas je kapitalizam,danas se ne gledaju ljudski osječaji i znakovi morbidnosti i strahopoštovanja prema nečemu,već samo da se ubere novac!Ne,nisam komunist,ali moramo se suočiti da je KAPITALIZAM prisutan svugdje pa i u igrama!

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies =k.o='s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    u carstvu ladovine
    Postova
    77

    Re: Drugo svjetsko klanje ( World War 2)

    = Citat = Izvorno postao Fear Factory
    Neki dan nakon Schindlerove liste,frend i ja smo u razgovoru došli na jednu temu o drugom svjetskom ratu.
    Naime,da budem precizniji,radilo se o igrama s tematikom o WW-u 2.Može se reći da je ta tematika već duže vrijeme zlatna koka izdavačima igara,bilo to najčešće kroz fps-ove,strategije,letačke simulacije...

    Da se razumijemo,i ja igram MoH,CoD,Blitzkrieg itd.

    Moje pitanje glasi: da li je moralno od strane izdavača zarađivati na tim igrama? Meni je malo bizarno da se to ne baš blistavo razdoblje ljudske povijesti eksploatira za zabavu širokih masa.
    Sumnjam da je to sve iz pobude da se igrače uči povijesti,čak gledajući kroz neki obzor obrazuje,veliča one koji su se hrabro borili proti okupatora i ginuli za slobodu...
    Zaista,ne izgleda li na neki način odvratno vidjeti najavu za recimo neki novi MoH,koja glasi tako da nam se obećava igranje najvećih bitaka dr. svj. rata,povijesno autentične bitke,orgazmički dobar multiplayer i sve to uz 3.0 shadere u DirectX 9.0c okruženju...i kao šećer na kraju,da ćemo iskusiti nevjerovatno uzbudljivu atmosferu i realističnost bitke...

    Ovo boldano je ono što me bode u oči.Ne zvuči li to licemjerno prema onima koji su prošli taj pakao?Jer,kao što svi znamo to i je bio pakao.Ne mislite li ponekad da se taj pakao prikazuje u sasvim krivom svijetlu?Nešto kao ćućni se,digni,spizdi švabu posred čela,popiješ metak ali nema beda jer tu medik koji te skrpa instantno...i kraj misije.

    Siguran sam da tim ljudima nije bilo nimalo zabavno tamo,da im nije bila baš nevjerovatno uzbudljiva atmosfera i da nisu išli gledati krajolike i ravnice na ratištima da bi se divili tom šarenilu.I o kojoj to oni realističnosti govore?Smatram da o realističnosti mogu govoriti samo oni koji su tamo bili!!!

    Ponavljam,i ja igram dotične igre,nisam nikakav moralist,revolucionar i sl. Samo smatram da u ovom mom razmišljanju ipak ima i nešto istine.

    Nekima će se sve ovo činiti debilno,neki će me možda smatrati ne baš čistim,no molio bih vas da malo razmislite o svemu ovome napisanom i da barem malo raspravite o tome.
    Sda,malo je nepošteno prema sudionicima tog pakla ali to donosi masne pare i to su zapravo antiratne igre jer opisuje baš taj opak osjećaj kad se nađeš na bojištu...isto kao i filmovi...to nisu ratni filmovi,već antiratni....kada im suborac umire na rukama,to zapravon govori gledateljima ili igračima----rat nema smisla,to je grozota...
    ja osobno obožavam ww2 igre
    = djeca u autu prave incidente,incidenti u autu prave djecu =

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    Nije uopste ni neposteno ni nemoralno

    Historija je drustveno vlasnistvo, pa prema tome i predmet umjetnosti

    Onaj kome to smeta nek se ubije, po toj logici se ne smiju pravit ni filmovi o molerima, jer boze moj, kako iko osim molera moze znat kako je molerima

    I tako sve...
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  6. #6
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    I za to ti je trebala Schindlerova lista?

    Ma palo je to meni na pamet prije,samo što sam nedavno tek prvi put raspravio s nekim o tome.
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

  7. #7
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37
    = Citat = Izvorno postao jeretik
    Nije uopste ni neposteno ni nemoralno

    Historija je drustveno vlasnistvo, pa prema tome i predmet umjetnosti

    Onaj kome to smeta nek se ubije,Spo toj logici se ne smiju pravit ni filmovi o molerima, jer boze moj, kako iko osim molera moze znat kako je molerima
    I tako sve...
    Ma nisam na to mislio,samo velim da se ponekad čini da su pobude iz kojih se takve igre rade potpuno krive.

    Da mislim ovako što si ti napisao,bilo bi to prilično priglupo,zar ne?
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    Pa upravo si sad reko da si to mislio

    Ukratko, pobude iz kojih se prave WW2 igre nikako nisu krive, nemoralne, itd, itb...

    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: Drugo svjetsko klanje ( World War 2)

    = Citat = Izvorno postao Fear Factory
    Moje pitanje glasi: da li je moralno od strane izdavača zarađivati na tim igrama? Meni je malo bizarno da se to ne baš blistavo razdoblje ljudske povijesti eksploatira za zabavu širokih masa.
    Sumnjam da je to sve iz pobude da se igrače uči povijesti,čak gledajući kroz neki obzor obrazuje,veliča one koji su se hrabro borili proti okupatora i ginuli za slobodu...
    Zaista,ne izgleda li na neki način odvratno vidjeti najavu za recimo neki novi MoH,koja glasi tako da nam se obećava igranje najvećih bitaka dr. svj. rata,povijesno autentične bitke,orgazmički dobar multiplayer i sve to uz 3.0 shadere u DirectX 9.0c okruženju...i kao šećer na kraju,da ćemo iskusiti nevjerovatno uzbudljivu atmosferu i realističnost bitke...


    Nekima će se sve ovo činiti debilno,neki će me možda smatrati ne baš čistim,no molio bih vas da malo razmislite o svemu ovome napisanom i da barem malo raspravite o tome.
    Uopce nije debilno, u potpunosti si u pravu, vrlo je nemoralno. Ali sto je moralno u danasnjem svijetu showbusinessa? Jebiga, moral se izgubio pojavom novije americke kinematografije i njihovog patriotizma koji je stvorio nezaustavljivu masineriju "industrije zabave" kojoj ogromnim dijelom pridonose i videoigre. Drugim rijecima, posto su svi svrsavali na Band of Brothers, zasto ne bi jednako svrsavali na Brothers in Arms ili Call of Duty, ali u potpunosti interaktivnoj akciji?
    Ljude vise uopce ne zanimaju zrtve Drugog svjetskog rata, vec iskljucivo njeni heroji, atmosfera i Spielbergovi specijalni efekti. Siguran sam da ce se ljudi pri pomisli na WWII prije sjetit BoB-a negoli Schindlerove liste.

  10. #10
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Možemo mi tu pričat bajke koliko god želimo, ali to je još uvijek najveći svjetski rat u povijesti, pa će još jako dugo biti tema mnogih romana, filmova, igara. Ja osobno uvijek imam osjećaj kako još mnogo toga u vezi WWII nije rečeno i razjašnjeno, pa se nadam kako će biti još puno kvalitetnih tekstova, filmova, pa i igara na tu temu. Kad pak govorimo o moralu, onda je po tome cijela industrija zabave i medija nemoralna. Najviše se oduvijek zarađuje na nasilju, seksu i zavirivanju u živote i sudbine drugih ljudi. Nemoralno? Da. Ljudski? Da. Alternativa? Postoji, ali uz nju dolaze fanatizam, apatija, dosada...
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  11. #11
    ja mislim da bi bilo genijalno da se ratovi budućnosti vode na virtualan način, pa kom odojci kom opanci što narod kaže

    meni lično ne smeta "eksploatacija" tog razdoblja ljudske povijesti, čak naprotiv - jedini način da sve to proživimo na najbezbolniji način je sjesti i odigrati naslove te tematike, a nakon njih je veći ugođaj i gledati filmove i reći dok gledaš Spašavanje vojnika Rajana: eh eno baš na onoj plaži njemački snajper mi je povećao nivo olova u krvi (kako već piše u nečijoj recenziji, a ne da mi se tražiti)

    čovjek nije miroljubivo biće (pa dovoljno je pogledati svu onu zlobu ženskog svijeta i njihova međusobna preopucavanja oko izgleda, kao jedan primjer te zlobe) i normalno je da treba imati neki ispušni ventil, a ijedan imalo normalan gamer zna razlikovati stvarnost, zabavu, ideologiju ...

    pošto najsigurnije mogu o sebi govoriti - radi se o tome da znam praviti razliku između debila koji je ubio milione ljudi zato što nisu arijevci, i ljudi koje skoro da smatram živima dok u njhovom društvu prolazim doline i gore u nekim davnim vremenima

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Možemo mi tu pričat bajke koliko god želimo, ali to je još uvijek najveći svjetski rat u povijesti, pa će još jako dugo biti tema mnogih romana, filmova, igara. Ja osobno uvijek imam osjećaj kako još mnogo toga u vezi WWII nije rečeno i razjašnjeno, pa se nadam kako će biti još puno kvalitetnih tekstova, filmova, pa i igara na tu temu. Kad pak govorimo o moralu, onda je po tome cijela industrija zabave i medija nemoralna. Najviše se oduvijek zarađuje na nasilju, seksu i zavirivanju u živote i sudbine drugih ljudi. Nemoralno? Da. Ljudski? Da. Alternativa? Postoji, ali uz nju dolaze fanatizam, apatija, dosada...
    Sve ostalo navedeno OK, ali ne vidim nemoral u zarađivanju na seksu, naravno ako zanemarimo religijska stajališta.

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    da slazem se.. ali to vrijeme ww2 bitki je bilo ipak ludi dozivljaj na svoj nacin i valja ga dozivjet na najbolji i najbezbolniji nacin a to je via games...
    da volio bih biti tamo u jednoj bitci ali da se mogu poslije respawnat..hhe
    Zato svi uzivamo u ww2 naslovima... evo ja se sad koljem za staljingrad na blitz 2.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    ma što danas nije nemoralno u ovom svijetu? ali kad vidiš da to jednostavno moraš prihvatiti, zaboravit ćeš žrtve i heroje rata. btw. začetnici nacizma pred kraj rata su govorili da u razdoblju koje dolazi više nije vrijedno živjeti.
    ipak, sTALKer je dobro napisao: čovjek nije miroljubivo biće

    mene samo zanima kako (da li) njemci jedva čekaju izlazak novog Cod-a da otrče kući, sjednu za high end mašine i deru po virtualnim inačicama svojih vojnika - švaba i užive se u virtualni rat te viču: eto ti na gade jedan švapski, a onda se sjete da su i oni njemačke narodnosti

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    mislim da ne ,,, jer je koma... te igre su teske obrade mislim na njemacke verzije ww2 games...

    ma neznam meni je veci gust igrat s njemcima... jer mi je pun kuffer amera i onih njihovh filmova gdje sredu 500 ss-ovaca a i drugih slicnih stvari,,..
    i njemci su imali jacu vojsku iako su popusili,,,

    ipak su tigeri TENK a messershmitovi bf 109 ili 262 Avioni...
    a mp 40 i 44 OWnagE

  16. #16
    WW 2 igre te mogu samo nauciti kak je zapravo rat najveca ljudska glupost...cilj ti je klati i klati-znaci rat je klanje bezveze...

  17. #17
    Member Plants Vs Zombies Metabolicc's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Moka-san
    Postova
    88
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    WW 2 igre te mogu samo nauciti kak je zapravo rat najveca ljudska glupost...cilj ti je klati i klati-znaci rat je klanje bezveze...
    Ovo je njdebilnija izjava, rat nije klanje i klanje (samo najtvrdji od nas su mogli nozem ubiti nekog). Za rat se triba imat mozak. Nijedna PC igra , paintball i takva sranja nikad nece nikome prikazati pravi pakao rata.Te igre sluze za zabavu a ne za .....U svemu tome je najgore sto se WW2 u vecini slucajeva gleda sa americke strane gledista (koje je totalno krivo i propagandno)

    Nadan se da se za ovo ne dobiva ban (sry na ozivljavanju starog topica ali kad san vidija ovu izjavu nisan se moga susdrzat)
    Metabolicc Ecchi Style

  18. #18
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    otprilike je jednako nemoralno kao i Need4Speed, jer što reći ljudima kojima je netko pregazio člana obitelji.
    otprilike jednako nemoralno kao i dodjeljivanje "Purple Heart" ordena američkom heroju samo na temelju činjenice da je pobio više ljudi nego onaj nijemac s druge strane puške..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    Igre jesu nemoralne. Kako je Njemcima igrati recimo WW2 igre ? Sigurno da im nije ugodno... Svi mi gledamo na to kao na neko uzbuđenje i svi bismo željeli biti u tim bitkama "for real". Sigurno da je to nezaboravno iskustvo, no ono sa sobom nosi veliki broj i tužnih i vedrih sjećanja. U ratu se vide sve čovjekove vrline i mane. U igrama su većinom prikazane one dobre strane "band of brothers" i slično. U ratu se stvaraju prijateljstva i sklapaju čvrste veze jer ovisite o drugima. No mi u igrama nikad ne razmišljamo kako je onima koji su "for real" poginuli...

    Kako god, WW2 je neiscrpna tema iz svakog pogleda. Svatko od nas bi želi da je bio dio toga. Pustolovina za kojom mnogo ljudi žudi... Čudni smo mi ljudi...

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Rat se nikada neće moći prikazati u igrama kao što je zapravo.
    U školi smo imali prezentaciju o Domovinskom ratu i došla su dva [kapetana, generala, zapovjednika]Si sada pričaju o svojim iskustvima itd.
    Spavanje je bilo na smjene, a imali su i čuvare koji su ih čuvali.
    Pucali su u ljude, i ljudi su padali, ali jesu li bili mrtvi, nisu znali.
    Smrzavali su se i bojali. Vjerujte, nitko nije glumio ramba i izletio sa strojnicom usred vatre. Kažu da je užasan osjećaj ubiti čovjeka, niti ti mrziš njega, niti on tebe, ali se ubijate. Oni zapravo ni nisu sigurno jesu li nekoga ubili zato jer, ponavljam, ljudi su padali ali ne znači da su i umirali. A i sigurno nitko nije stao nad neprijateljem koji je na podu i ispraznio još 20 metaka u njega.

    Ali za mene su igre igre, i koliko god je pravi rat strašan, igra se sastoji od modela i tekstura...

    @
    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Kako god, WW2 je neiscrpna tema iz svakog pogleda. Svatko od nas bi želi da je bio dio toga. Pustolovina za kojom mnogo ljudi žudi... Čudni smo mi ljudi...
    Svatko tko je bio u ratu više nikada u životu ne bi to htio iskusit, a i da ti sam to vidiš, vjeruj mi poželio bi stisnuti ESC.

  21. #21
    Member Plants Vs Zombies Metabolicc's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Moka-san
    Postova
    88
    = Citat = Izvorno postao KingTomy
    Rat se nikada neće moći prikazati u igrama kao što je zapravo.
    U školi smo imali prezentaciju o Domovinskom ratu i došla su dva [kapetana, generala, zapovjednika]Si sada pričaju o svojim iskustvima itd.
    Spavanje je bilo na smjene, a imali su i čuvare koji su ih čuvali.
    Pucali su u ljude, i ljudi su padali, ali jesu li bili mrtvi, nisu znali.
    Smrzavali su se i bojali. Vjerujte, nitko nije glumio ramba i izletio sa strojnicom usred vatre. Kažu da je užasan osjećaj ubiti čovjeka, niti ti mrziš njega, niti on tebe, ali se ubijate. Oni zapravo ni nisu sigurno jesu li nekoga ubili zato jer, ponavljam, ljudi su padali ali ne znači da su i umirali. A i sigurno nitko nije stao nad neprijateljem koji je na podu i ispraznio još 20 metaka u njega.

    Ali za mene su igre igre, i koliko god je pravi rat strašan, igra se sastoji od modela i tekstura...

    @
    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Kako god, WW2 je neiscrpna tema iz svakog pogleda. Svatko od nas bi želi da je bio dio toga. Pustolovina za kojom mnogo ljudi žudi... Čudni smo mi ljudi...
    Svatko tko je bio u ratu više nikada u životu ne bi to htio iskusit, a i da ti sam to vidiš, vjeruj mi poželio bi stisnuti ESC.
    Ti su ti dobro rekli, samo sta taj general sere (ionako nisu vidila rata kao nijedan domobran, pricuva, rocnik, rezervist)Triba si bit u gardistima da vidis rat!

    4. Gardijska Brigada 4ever
    Metabolicc Ecchi Style

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Igre su zabava.... zabavno je klat se virtualno... ali nije zabavno klat se IRL... uopće...

    Zapamtite, IRL se kolju ljudi, ljudi sa jednim životom, pod zapovjedništvom idiota koji žele od svoje države napravit nešto veće... a na kompu se miče hrpa elektrona.... i gotovo... to nema VEZE s RL-om... točka

  23. #23
    Member Plants Vs Zombies Metabolicc's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Moka-san
    Postova
    88
    = Citat = Izvorno postao LL21
    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    Igre su zabava.... zabavno je klat se virtualno... ali nije zabavno klat se IRL... uopće...

    Zapamtite, IRL se kolju ljudi, ljudi sa jednim životom, pod zapovjedništvom idiota koji žele od svoje države napravit nešto veće... a na kompu se miče hrpa elektrona.... i gotovo... to nema VEZE s RL-om... točka
    Signed...
    Meni je ikakvu zelju za ratom ubio OpFlashpoint
    Ti si bolestan ako si uopce imao zelju za ratom

    Kad prvi put ubijes povracas danima ( u mom slucaju) a kako se sve vise i vise ubija to ti postane rutina i nije uopce tesko(ubit covika je ko izrizat komad kruva)

    Ali igre su zestoke(ja se uzivin u njih ) ali nisu nimalo slicne ratu
    Metabolicc Ecchi Style

  24. #24
    Member Plants Vs Zombies Metabolicc's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Moka-san
    Postova
    88
    srbe naravno ali u ratu

    Sta si ti mislija da san serijski ubojica
    Metabolicc Ecchi Style

  25. #25

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    = Citat = Izvorno postao Metabolicc
    srbe naravno ali u ratu

    Sta si ti mislija da san serijski ubojica
    LOL Šta te nije sram e?

    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas

  27. #27
    Member Plants Vs Zombies Metabolicc's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Moka-san
    Postova
    88
    = Citat = Izvorno postao LL21
    Izvini,ali tesko mi je povjerovati...
    U svakom slucaju,gdje si sluzio,t.j u kojoj jedinici?
    4.Gardijska Brigada
    3.Bojna
    Metabolicc Ecchi Style

  28. #28
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    hmm. možda metabolicc dijeli acc sa svojim sinom

    pa je tata ovdje, a sin na "prosječnoj starosti" topicu melje bezveze..

    a možda i ne
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  29. #29
    Member Plants Vs Zombies Metabolicc's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Moka-san
    Postova
    88
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    hmm. možda metabolicc dijeli acc sa svojim sinom

    pa je tata ovdje, a sin na "prosječnoj starosti" topicu melje bezveze..

    a možda i ne
    Kako si znao, samo sto ja nisam Metabolicc nego mi je to sin, ja san 66 godiste a on 89

    btw. ja i nisan neki poznavatelj gaminga i ne citam pcpplay osim ako ima koji ratni FPS (igran samo njih )

    Jel zabranjeno djelit acc (ipak smo na istom kompu pa....

    e da on nije pisao nista na ovom topicu koliko ja znam ali ako je tebi to bezveze onda stvarno...
    Metabolicc Ecchi Style

  30. #30

    ovo me podsjeća na ona dva brata srbina

Slične teme

  1. svjetsko prvenstvo 2010
    By Sterpo in forum Alt-F4
    Odgovora: 227
    Posljednji post: 02-04-2009, 20:16
  2. Mad World- Wii
    By Nee Joe in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-01-2009, 22:00
  3. Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-10-2008, 18:42
  4. Drugo najvažnije pitanje u svemiru!
    By Outmind in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 28-07-2008, 13:57
  5. World of World of Warcraft
    By Bens in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 14-06-2008, 13:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •