Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 48

Tema: budućnost

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    12

    budućnost

    Evo mene zanima narode moj gamerski kaj vi mislite kak će izgledat gaming za otprilike 10 godina i dal će se dogodit neka značajna revolucija u tome?

  2. #2
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    ah, bilo je vec cca jedan pun šleper ovih tema.
    mislim da ce saxati. Jedan kvalitetan naslov svakih 6 mjeseci

    Bux.to referrer

  3. #3
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    A čuj, izaši će još 2 WoW-a, još 17 GW expanzija, diablo 3 (možda) te CoD7.

    Ako u idućih 10 godina netko ne izmisli taj prokleti holodeck ništa se važno neće dogoditi.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Ako u idućih 10 godina netko ne izmisli taj prokleti holodeck ništa se važno neće dogoditi.
    Mislim da neće... prilično sam siguran. Iako, malo ko je i prije 10 godina mogao zamisliti kako će stvari sada izgledati, tako da je i sada naša šansa da predvidimo šta će biti za 10 godina vrlo mala. Ali ipak mislim da neće biti holodecka... malo je prenemoguć.

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    ipak mislim da neće biti holodecka... malo je prenemoguć.
    mislim da već rade na nečem slićnom...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    ipak mislim da neće biti holodecka... malo je prenemoguć.
    mislim da već rade na nečem slićnom...
    Čisto sumnjam. Neki statični hologrami su već u akciji, ali ne može se od toga napraviti holodeck. Bar ne onakav kakav gledamo u dragom nam Star Treku... ako takav vidimo za svog životnog vijeka, bićemo pravi sretnici.

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    i šta ono za 30 godina..uđeš u sobu..evo zeno sad ću ti ja pokazat svoju novu kuglu koju sam nabavio,otplaćujemo je sljedećih 25 godina jer ja zelim igrat COD 230.poliraj svaki dan izvana s mekanom krpicom.

  8. #8
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    13
    Ništa nije ne moguće, al ja prije mislim da će samo grafika napredovati i pravit se igre gladne hardwera,dok će gameplay sve više ići unazad

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    To ti se zove sadasnjost.
    there is no god to punish us

  10. #10
    mislim da budemo ipak još neko vrijeme morali na ekranima igrati

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Ja mislim da će za 100 godina moj unuk na E3-u (vratiće ga na staro 2064.) predstavljati holodeck port The Ultimate Aura XLVIII : Invasion of Burning Baklava expansion set (rađen u Virtual Basicu .ORG 2107 Enterprise Edition). .. Totalno lame, ali šta ću... urge to spam.

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Ako u idućih 10 godina netko ne izmisli taj prokleti holodeck ništa se važno neće dogoditi.
    Mislim da neće... prilično sam siguran. Iako, malo ko je i prije 10 godina mogao zamisliti kako će stvari sada izgledati, tako da je i sada naša šansa da predvidimo šta će biti za 10 godina vrlo mala. Ali ipak mislim da neće biti holodecka... malo je prenemoguć.
    Hehehe... da vidimo taj silan napredak u igrama u odnosu na ono sto se igralo prije 10 godina.

    Referencu cu uzeti Gamespotov izbor najboljeg iz 1997

    Za best action game uzimaju Star Wars Jedi Knight II, Runner up Quake II

    Sto se to silnoga promjenilo dakle u pucacinama unazad 10 godina? Veliko nista. Mogli bi cak raspravljat koliko je danasnji Quake IV bolji od dvojke, osim u grafici naravno.

    Najbolja avantura 1997 po Gamespotu je The Curse of Monkey Island
    Po pitanju avantura u proteklih 10 godina igraca industrija je napravila par koraka nazad, nista nabolje... Tu i tamo koja prosjecna avanturica ali nista u rangu navedenog naslova, izuzetak Grim Fandango

    Za simulaciju vozne proglasena je CART Precision Racing, nisam igrao pa nemogu procjenit.
    Tu i anas situacija nije losa, dobivamo dosta kvalitetnih naslova (Tu ne racunam NFS)

    Najbolji RPG... Hehehehe FALLOUT... Do dana danasnjeg, a to je punih 10 godina, niti jedan rpg mu nije niti prismrdio...

    Najbolja sportska igra je NHL 98... Sto se promijenilo do danas? Samo broj iza NHL... + PES za PC

    Najbolja strategija 1997 je Total Anhillation... I dan danas odlicna igra
    Da su strategije bas napredovale od tada, i nisu bas, izuzev Total War serijala.

    Best Action/Simulacion: Wing Commander: Prophecy
    Hehehehehe... ne zelim komentirat

    Ima jos nekih nagrada ali mi se neda navoditi sve...

    Dakle, sto se promjenilo u proteklih 10 godina?
    Jesu danasnji hitovi igriviji od onih iz 1997... Mislim da ne, mozda cak suprotno. Jel izgledaju bolje? To da, iako, iskreno, ne bas toliko bolje.
    Jer i dan danas igre iz 1997 izgledaju cisto pristojno, tako da se cak i graficka prezentacija danasnjih igara nije na oliko visokom nivou da nam igre stare 10 godina izgledale toliko stare da jednostvano ih nebi mogli igrat.

    Dakle, u proteklih 10 godina igre nisu postale nista igrivije, nista inovativnije, igraju se isti zanrovi koji su nazalost samo poglupljeni, mnogi su predizumiranjem, jedino se nesto poravila vizualna prezentacija igara, ali ne u toj mjeri koliko bi na prvu loptu mogli pomislit.

    Znaci, gaming nam bas i nije nesto napredovao previse... A tako mislim da ce biti i u narednih 10 godina...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  13. #13
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    ma bit ce sve dobro, nadam se

  14. #14
    ovakav gaming će teško još napradevati jer je više-manje sve već viđeno kaj se može videti.treba neka prekretnica tipa VirtualReality,al za to treba još čekati

  15. #15
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Za 10 godina nece bit gaminga jer cemo tolko sjebat vlastiti planet da ce glavno briga biti kako prezivjeti, nego...u slucaju da do toga nedodje igracemo WoW preko Hrvatske poste, jer ce Chuck uspit srusit Internet...ovo je jos veci lame...da...aukurac

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Nisam govorio o napretku gaminga već o mogućnosti prognoziranja budućnosti. Današnjica jeste pomalo razočaravajuća, ali ipak nije onakva kakvom sam je ja tada zamišljao. A i za 10 godina će stvari vjerovatno biti znatno drugačije nego što ih sada zamišljamo. Npr. svi smo prije 10 godina očekivali da će grafika postati bolja, ali kome je uopšte palo na pamet da bi za 10 godina mogao stići i PPU? Vjerovatno će nas i u budućnosti očekivati neke neočekivane (ili malo očekivane) stvari, koje nam za sada možda ni na pamet ne padaju.

    I nemojte da sad neko ovo shvati kao neku moju tvrdnju da je PPU izazvao novu renesansu gaminga ili tako nešto... to navodim samo kao novinu koju nisu mnogi mogli predvidjeti.

  17. #17
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Slažem se s Kulamastom.

    BTW
    Propadanjem Papyrusa su propale i simulacije vožnje. Tek se pojavom prvog GTRa počela vraćati nada u kvalitetan auto sim na računalima. Imam neke favorite žanra za sljedeće dvije godine, ali to nije materijal za ovu temu.

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    The Mixed Tape
    Postova
    761
    novi hardver nove igre malo novaca i zivaca

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Hehehe... da vidimo taj silan napredak u igrama u odnosu na ono sto se igralo prije 10 godina.
    ...

    ...
    Znaci, gaming nam bas i nije nesto napredovao previse... A tako mislim da ce biti i u narednih 10 godina...
    stanislave, preterano sereš...

    mislim da ti je cijeli post malo presubjektivan (ili si samo pokupio mišljenje sa Gamespota), bilo je vrhunskih naslova, i to jako puno. normalno da nisu sve igre dobre (pretpostavljam da ti misliš da bi trebale biti), kao ni sve knjige, ni svi filmovi ni sva glazba...od svega toga probereš ono što je dobro i to igraš ... a to što ti imaš nešto protiv napretka grafike, je tebi očito toliko zamazalo oči da više ne vidiš šta je dobro, već si se bacio u vode pesimizma i samo kukaš kako ništa ne valja (kako tipično za Balkan...), i žališ se tu po forumima umjesto da se potrudiš naći igru koja ti odgovara.

    ako nisi vodio ništa dobro u ovih 10 godina, onda mora da si živio pod kamenom. čovjeće, daj oladi s tim!! 99% tvojih postova zrači porukom "ja sam pesimista, ja sam prorok, ja sam najpametniji i ja sam uvijek u pravu"...mislim, pardon, al stvarno tako djeluješ.

    a za kraj samo da velim da ste očito već svi zasićeni igranja i želite nešto novo - odgovor se ne krije u našim limenim kutijama, nego negdje vani, nađite si pobogu zabavu koja vam odgovara...recimo ja sam počeo učiti gitaru, malo za promjenu, i super je! daj pokažite da niste tipični Balkanci, nemojte samo tu kukat i sjedit na rukama...poduzmite nešto ako vam je dosadno...

    bit će dobrih, makar i ne preoriginalnih igara. mene recimo strašno zanima rasplet Half-lifea...

    znam da će ovaj post proći nepročitan od strane mnogih, pa ću smao reći - over and out.

    /close firefox.exe
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  20. #20
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    12
    Slažem se sa grannykillerom! Bilo je u zadnjih 10 godina prejebenih naslova! Neke igre danas izgledaju možda čak i bolje nego stvarnost, a bolji prikaz igre sa sobom povlači i bolju igrivost doduše ne uvijek al većinom. Što se budućnosti tiče vrlo je vjerovatno da ćemo pušku umjesto mišem držati objema rukama i neće nam trebat holodek jer će vjerovatno cijeli svijet sam po sebi bit jedno veliko bojište pun radioaktivnih mutanata, vojnih frakcija ovih i onih kao i razorenih gradova za bolju atmosferu igranja hehe!!!

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Hehehe... da vidimo taj silan napredak u igrama u odnosu na ono sto se igralo prije 10 godina.
    ...

    ...
    Znaci, gaming nam bas i nije nesto napredovao previse... A tako mislim da ce biti i u narednih 10 godina...
    stanislave, preterano sereš...

    mislim da ti je cijeli post malo presubjektivan (ili si samo pokupio mišljenje sa Gamespota), bilo je vrhunskih naslova, i to jako puno. normalno da nisu sve igre dobre (pretpostavljam da ti misliš da bi trebale biti), kao ni sve knjige, ni svi filmovi ni sva glazba...od svega toga probereš ono što je dobro i to igraš ... a to što ti imaš nešto protiv napretka grafike, je tebi očito toliko zamazalo oči da više ne vidiš šta je dobro, već si se bacio u vode pesimizma i samo kukaš kako ništa ne valja (kako tipično za Balkan...), i žališ se tu po forumima umjesto da se potrudiš naći igru koja ti odgovara.

    ako nisi vodio ništa dobro u ovih 10 godina, onda mora da si živio pod kamenom. čovjeće, daj oladi s tim!! 99% tvojih postova zrači porukom "ja sam pesimista, ja sam prorok, ja sam najpametniji i ja sam uvijek u pravu"...mislim, pardon, al stvarno tako djeluješ.

    a za kraj samo da velim da ste očito već svi zasićeni igranja i želite nešto novo - odgovor se ne krije u našim limenim kutijama, nego negdje vani, nađite si pobogu zabavu koja vam odgovara...recimo ja sam počeo učiti gitaru, malo za promjenu, i super je! daj pokažite da niste tipični Balkanci, nemojte samo tu kukat i sjedit na rukama...poduzmite nešto ako vam je dosadno...

    bit će dobrih, makar i ne preoriginalnih igara. mene recimo strašno zanima rasplet Half-lifea...

    znam da će ovaj post proći nepročitan od strane mnogih, pa ću smao reći - over and out.

    /close firefox.exe
    Stanislav??? ...no dobro

    Kako bi rekli srbi, promasio si ceo fudbal... sa svojim postom, naravno...

    Samo sam prenijo sa Gamespota njihov izbor najboljih igara 1997 jer se vjerovao ili ne, ne sjecam koji su naslovi izasli te godine.

    I nisam rekao da nista ne valja danas, vec da se u zadnjih deset godina nista nije novo desili u igracoj industriji (osim poglupljivanja mnogih zanrova).
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Stanislav??? ...no dobro
    quote iz jednog filma...

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Kako bi rekli srbi, promasio si ceo fudbal... sa svojim postom, naravno...
    ne'b reko bre kulamasta...

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Samo sam prenijo sa Gamespota njihov izbor najboljih igara 1997 jer se vjerovao ili ne, ne sjecam koji su naslovi izasli te godine.
    u redu, ali nekako si to nametnuo pred nas kao Bibliju pred izgubljene Židove...

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    I nisam rekao da nista ne valja danas, vec da se u zadnjih deset godina nista nije novo desili u igracoj industriji (osim poglupljivanja mnogih zanrova).
    e s ovim si me ubio svi mogući žanrovi su izmišljeni još i prije '97. , kaj bi se novo trebalo desit? a šta se uopće dogodilo te 97. , osim šta je bila pred 10 godina? ja se ne sjećam ničeg, osim da sam se lijepo zabavljao...kao i danas.

    šta se novosti tiće, uvele su se mnoge inovacije u igre tijekom tog perioda, bilo je pregršt novih naslova...kaj bi ti više?

    filmovi nisu značajno napredovali još od pojave Tv-a u boji, pa opet nikom ništa, svi gledaju (zanemarimo brain-washed sapunice i reality-showowe). knjige su napredovale samo u stilu i izrazu, a čitaju se već stoljećima...

    o šta te puklo...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Imas nekih osobnih problema ili?

    Da pocitas topic od pocetka vidio bi zasto spominjem "deset godina", zato ne lupetaj napamet.

    Sto se tice filmova i knjiga... Mislis da je dobro sto su najbolji filmovi snimljeni prije ohoho godina?

    Sto se tice knjiga, koju si zadnju procitao?

    Sto se ponovno tice igara... svatko ima svoje kriterije.... blago tebi sto su ti u visini palca...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  24. #24
    Možda malo offtopic, ali...

    Inace, postoji jedan psihološki fenomen kod čovijeka, a taj je da nam se prošlosat uvijek čini ljepšom nego sadašnjost. To je zbog obrambenog mehanizma svijesti koji nam čuva lijepe uspomene i ugodne osječaje, dok potiskuje nugodna iskustva i ružne stvari.

    Sjetite se samo koliko smo puta čuli da netko priča: "E kad sam ja bio mlad stvari su bile drugačije..." I onda krene lavina sječanja, osječaja.

    Ima i jedna pjema koja lijepo govori o tom fenomenu, a najupečatljiviji mi je dio (sa engleskog prevedeno ) "... političari su bili pošteni, cijene su bile razumne..."

    Eto samo da bacim malo svjetla na ovu situaciju sa uspoređivanjem igara sad i prije 10 godina.

    A što se predviđanja budućnosti tiće, puno ljudi radije predviđa negativno nego pozitivno, jer život je bitch i naučio nas je da je bolje puhat na hladno pa ostat neopečen nego odmah jest što se stavi pred nas.


    Ja sam svejedno optimist!
    Život je za neka sranja jednostavno prekratak.

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer Scuderia's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb,Jarun
    Postova
    1.181
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Slažem se s Kulamastom.

    BTW
    Propadanjem Papyrusa su propale i simulacije vožnje. Tek se pojavom prvog GTRa počela vraćati nada u kvalitetan auto sim na računalima. Imam neke favorite žanra za sljedeće dvije godine, ali to nije materijal za ovu temu.

    nevažno je reći da LFS jede GTR za doručak

    mislim da će se dogodit evolucija,a ne nekakva revolucija
    ||RoYaL||Kimi'

  26. #26
    Guest
    Svi me naslovi, noviji, pomalo razočaraju. Pa rako mislim, da ni oni u 2010 neće biti bolji od onih iz 2001.

  27. #27
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Pogledaj razliku između doom 1 i Crysis. To ti je 10 godina (možda mrvicu više). Pa se ti misli šta će biti za još 10 god.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  28. #28
    Guest
    Da, grafika. Šta vi mislite da je dobra grafika faktor igre? Po meni to nije. Nikako, 1000x je bitnija igrivost. Zamisli ovako: Igra tipa barbie, ima jebenu ultra dx 15 grafiku, a totalno se svodi na oblačenje barbike.

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Imas nekih osobnih problema ili?
    ne

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Da pocitas topic od pocetka vidio bi zasto spominjem "deset godina", zato ne lupetaj napamet.
    idućih 10 god će za igre imati značaj kao i proteklih 10 god...si to htio reći?

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Sto se tice knjiga, koju si zadnju procitao?
    Michio Kaku - "Hiperprostor"

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    ... svatko ima svoje kriterije.... blago tebi sto su ti u visini palca...
    mda, nisu vrijedni spomena...

    no ajd, završimo s ovim, iako nisam trebao, ali morao sam reagirat...još će se cijeli topic pretvorit u našu svađu.

    carry on...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    Trebali bi izmislit novi žanr igrice...

    THink out of the box.

Slične teme

  1. Automobili i budućnost
    By cham3leon in forum SCIENCE!
    Odgovora: 64
    Posljednji post: 11-10-2017, 01:34
  2. Povratak u budućnost dolazi na PC
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-10-2010, 09:02
  3. Kako zamišljate budućnost??
    By Dux in forum Alt-F4
    Odgovora: 186
    Posljednji post: 29-10-2008, 06:29
  4. Ljepa budućnost
    By SkunK in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 12-08-2008, 19:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •