Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 299

Tema: Naj bed dan !

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Naj bed dan !

    Eto ko da sam kod psihica Izbacit cu sve kaj se da

    Jucer sam imao rockas, bio sam sa curom sve pet. Poslije skole ona kaze idem na folklor i dobro ajde. Odpratim ju i ode. Danas ujutro ono lijepo sretan izadem iz kreveta odem na WC sjednem za komp kada vidim imam poruku. Pogledam na MOB poslana u 9:00 od moje cure. Ja ono mislio oce da se nademo prije skole, sve ono super. KAD U KURAC pise da joj se neda imati decka !!! E mene to malo pukne u zivac i ja ju sad nazovem da kak ona to misli. Da ju ja volim, da mi nemoze to napraviti. Kad ona meni kaj zapocinjem svadu !!! E sad je bilo gotovo, i ja joj kazem e slusaj ne zapocinjem ja svadu samo sam te pitao kako mi mozes to raditi. Poklopi mi slusalicu i posalje poruku da nije problem u meni vec da neda joj se imati decka. Sad sam lud i skoro sam razbio mobitel, i sta sad reci.

    Cure su kurve jebiga. Cast izuzecima. Hvala sto ste mi dopustili da to izbacim iz sebe

    Ajde da cujem vas, ima tko kakvih slicnih iskustava kada poludis za nekom curom, a ona te lezerno odjebe spikom, neda mi se imati decka.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    ja imam jednu takvu situaciju, al smo imali zamijenjene uloge

    p.s. ovo bacam u pepeljaru

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    folklor

    koji ste vi rzr ??

  4. #4
    Senior Member It lives by night Pilip's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Varazdin
    Postova
    595
    Zajebi sve cure osim Ines.
    ^^

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao olio
    folklor

    koji ste vi rzr ??
    1. srednje. Mozda je i moje podjebavanje za taj folklor tome pomoglo. E da da nebi bilo zabune NEJDEM JA NA FOLKLOR nego ona a ja sam ju stalno podjebaval za to.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    Moj naj bed dan je bio prošle godine. Stara me budi ujutro da idem u školu i kako se nisam dizao iz kreveta polije me sa 2 dl hladne vode. Brzo sam se obukao i trčao u školu(nisam ništa jeo, bio sam gladan cijelo jutro i nisam imo para). Naravno zakasnim na prvi sat i dobijem neopravdani. Odjedno me frend pita:"Jesi učio za test iz Hrvatskog?", a ja pojma nemam o nikakvom testu i kad sam vidio pitanja odlučio sam pobjeći sa hrvatskog(2 zadnja sata). Ja i moj prijatelj pobjegli kad se ja sjetim da mi je ovo 12 neopravdani(sa 12 neopravdanih dobijem ukor) nisam se mogao vratiti jer je sat već debelo počeo. I tako ošao ja kod frenda igramo mi cod i odjenom et-ovci me pitaju hoću li war igrat. I tako igram war kad prva runda 2 tk-a?? Počeli oni pizdit na mene nakon nekoliko rundi(ako sam u ijednoj rundi imao 0 teamkillova bit će to ). I tako izgubimo mi war. Kasnije sam otišao u grad(petak je bio) i sretnem ja curu kad ona meni da nogu I ja tako sjeban ošao nešto popit i napijem se. Kako sam išao kući dođe mi neki lik i počne srat kao:"Gle metalca pizda ti materina..." i tako ja popizdim i potučem se s njim i naravno kad si pijan nije se lako tuć i tako dobijem batina. Dođem ja kući, smrdim po dimu i bazdim po alkoholu kad zu šamar. Vidim starog dere se pita gdje sam do sada ono 3 ujutro, a u 8 na praksu trebam ić. Mislim ono.

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Dan kad je umro Steve Urvin
    Pilipe tvoj sig nije pomogo
    kad vidim da place za onim krokodilom

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  8. #8
    = Citat = Izvorno postao Lord of Darkness
    Moj naj bed dan je bio prošle godine. Stara me budi ujutro da idem u školu i kako se nisam dizao iz kreveta polije me sa 2 dl hladne vode. Brzo sam se obukao i trčao u školu(nisam ništa jeo, bio sam gladan cijelo jutro i nisam imo para). Naravno zakasnim na prvi sat i dobijem neopravdani. Odjedno me frend pita:"Jesi učio za test iz Hrvatskog?", a ja pojma nemam o nikakvom testu i kad sam vidio pitanja odlučio sam pobjeći sa hrvatskog(2 zadnja sata). Ja i moj prijatelj pobjegli kad se ja sjetim da mi je ovo 12 neopravdani(sa 12 neopravdanih dobijem ukor) nisam se mogao vratiti jer je sat već debelo počeo. I tako ošao ja kod frenda igramo mi cod i odjenom et-ovci me pitaju hoću li war igrat. I tako igram war kad prva runda 2 tk-a?? Počeli oni pizdit na mene nakon nekoliko rundi(ako sam u ijednoj rundi imao 0 teamkillova bit će to ). I tako izgubimo mi war. Kasnije sam otišao u grad(petak je bio) i sretnem ja curu kad ona meni da nogu I ja tako sjeban ošao nešto popit i napijem se. Kako sam išao kući dođe mi neki lik i počne srat kao:"Gle metalca pizda ti materina..." i tako ja popizdim i potučem se s njim i naravno kad si pijan nije se lako tuć i tako dobijem batina. Dođem ja kući, smrdim po dimu i bazdim po alkoholu kad zu šamar. Vidim starog dere se pita gdje sam do sada ono 3 ujutro, a u 8 na praksu trebam ić. Mislim ono.
    A jebote, ovo je najgore od svega

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas Pippen47's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Imotski
    Postova
    362
    hm ne volim se prisjećati al evo...
    Budim se ja ui jutro, umivam se, marendam i polijem se po čistoj robi, presvučem se i sjedam za komp, palim... Windowsi se dižu, kad odjednom ekran se zamrači! Naime kasnije se ispostavilo da mi je crkla graficka ... Uglavnom ja se pomirim da je komp u komi dok mu ne transplantiram grafu... Saljem poruku curi... "Dobro jutro!" primam poruku piše " Moram ti nešto reć..." Nazovem ju... nakon sat vremena odugovlačenja kaže mi da ne želi više biti samnom i ja odma popizdin, najgore od svega pitam ju za razlog a ona kaže "Ne mogu ti reći!" i prekine! kasnije sam ju pitao jos 3-4 puta ali svaki put odgovor" ne mogu..." tako ja sav nikakav pođem do frenda, kad on nije u kuci, ja do drugog frenda njega boli! vratim se kući i palim tv kad ono princ iz bel aira, super mislim i tako zaspem... budim se navečer kad ono 1h a ja ne mogu više spavati... Tako sam do 6 ujutro slušao mp3 s cijele 3 pjesme koje su bile na njemu, a komp nije radio... oh my god najgori dan ...

  10. #10
    zaljubljivanje je šit,ostavite se toga ako možete

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas Pippen47's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Imotski
    Postova
    362
    pa kako naci mladu ako se ne zaljubivam? Misliš kad za to dođe vrijeme onda se zaljubljivat? ak to možeš onda

  12. #12
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Majko moja jadni ljudi... Hvala vam na vašim iskustvima, sad znam da mi može ić i gore...

    E da jesi saznao zakaj te je nogirala'
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  13. #13
    = Citat = Izvorno postao Pippen47
    pa kako naci mladu ako se ne zaljubivam? Misliš kad za to dođe vrijeme onda se zaljubljivat? ak to možeš onda
    nemogu,al probajte vi i spasite živce

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas Pippen47's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Imotski
    Postova
    362
    nisam odustao sam od nje, nakon 20 poziva i u školi sam ju zaustavljao... Ma za ženu koja te nogira u svojoj glavi treba staviti ban, mada je to vraški teško
    btw nice topic drago mi je što sam ovo podilio s forumašima pcpa

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    Evo ovaj danasnji...

    Ja se k'o stoka mucim vec od proslog tjedna u Bite Fight-u skupljam 8000 zlatnika da si kupim novi oklop. I danas ga kupim i idem prodat stari koji imam. I slucajno prodam ovaj od 8000 zlatnika za nesto manje od 2000.
    Poludio sam.

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    Meni su najgori dani bili:kad mi umro deda,baka,najbolji frend od leukemije i pas od starosti.

    Što se cura tiče,bilo je tu svega,od prevara, itd,da ne nabrajam,bilo je šugavih stvari.

    Al dođe vrijeme kad se sve poklopi,i nađeš srodnu dušu s kojom se poznam 5+ godina, a zajedno smo 6 mjeseci.

    Tako da,ljudi,ne očajavjate,za svakog muškarca postoji savršena žena.

    Možda je to baš vaša frendica iz susjedstva.

    BTW-ja sam svoju dragu upoznao prije 5+ godina,slučajno preko sms-a.
    Slučajnost ili sudbina,zaboli me K,bitno da se volimo i uživamo.

    Tak da ljudi,stignete što se toga tiče,samo hrabro naprijed,zaljubljujte se,odljubljujte dok ne naletite na pravu/pravoga(ako ste žena/cura{helena itd})


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    = Citat = Izvorno postao Valnjes 666
    (ako ste žena/cura{helena itd})
    inače zagrade idu ovim redoslijedom : { [ ( ) ]S} (šala)

    ja sam isto jednu sad upozno.. nemogu reć ništa protiv nje jer je stvarno super, skoro smo si isti, imamo isto mišljenje i razmišljanje.. možda je ona moja srodna duša

  18. #18
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    = Citat = Izvorno postao Valnjes 666
    (ako ste žena/cura{helena itd})
    inače zagrade idu ovim redoslijedom : { [ ( ) ]S} (šala)

    ja sam isto jednu sad upozno.. nemogu reć ništa protiv nje jer je stvarno super, skoro smo si isti, imamo isto mišljenje i razmišljanje.. možda je ona moja srodna duša
    Oh, mind pa nemoras sad tako...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Pippen47
    nisam odustao sam od nje, nakon 20 poziva i u školi sam ju zaustavljao... Ma za ženu koja te nogira u svojoj glavi treba staviti ban, mada je to vraški teško
    btw nice topic drago mi je što sam ovo podilio s forumašima pcpa
    Da nebi mislili da ono ko da imam blog govorim o svojim problemima i cijeli mi je zivot na kompu. Nije ali mi je fakat zal. Jer sam pocel hodati pod praznicima s njom, i bile su zainteresirane dvije puno zgodnije cure iz 2. i 3. razreda ! a ja lijepo ih odbio i rekao imam curu, i da bi onda ona meni dan nakon rodendana priredila nesto slicno ovome, e to je fakat jadno.

    Odlucio sam jednu stvar do 18. samo barim a poslije cu se zaljubljivat
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  20. #20
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    ja sam isto jednu sad upozno.. nemogu reć ništa protiv nje jer je stvarno super, skoro smo si isti, imamo isto mišljenje i razmišljanje.. možda je ona moja srodna duša Rolling On The Floor
    Zajebo si se , bit ce vam super prva 3 dana , onda ce naci zgodnijeg, raskinuti s tobom, reci da si debil, isutat te nogama i reci da je RHCP sranje.
    tarmi rićmi

  21. #21
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    necu ja njeg ostavit

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    ja sam isto jednu sad upozno.. nemogu reć ništa protiv nje jer je stvarno super, skoro smo si isti, imamo isto mišljenje i razmišljanje.. možda je ona moja srodna duša Rolling On The Floor
    Zajebo si se , bit ce vam super prva 3 dana , onda ce naci zgodnijeg, raskinuti s tobom, reci da si debil, isutat te nogama i reci da je RHCP sranje.
    Hehehehe mozda ti uspije a mozda te sutra odjebe, e danas sam poludio ljudi dosla je do nekog idiota i pocela se s njim razgovarat i ono sudarat kao i to namjerno da gledam u nju. A jos ajde da je tip ono stariji ili zgodniji, ovo neki seljak jebote, koji nije cuo za tus, a faca mu ko vrt pristeva. Mozda ju pali sado mazo ???? ili je tolko perverzna da ju pale smrdljivi ???
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  23. #23
    Senior Member It lives by night Pilip's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Varazdin
    Postova
    595
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    Dan kad je umro Steve Urvin
    Pilipe tvoj sig nije pomogo
    kad vidim da place za onim krokodilom
    A moral si podcjetit?
    ^^

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer Scuderia's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb,Jarun
    Postova
    1.181
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao olio
    folklor

    koji ste vi rzr ??
    1. srednje.


    ti si moj vršnjak...omg...wtf...ja sam mislio da imas problema na poslu...da imas barem 23god...



    wellcome to my fuck up world.....danas je bilo sjebano....too much for today....jebena mat....jebena prof iz mat..ono tip je dosta intleigentan i sve ali nek vec jednom shvati da mi nismo buduću dobitni nobeove za mat...next...Daleka Obala-Sve su žene kruve će biti dooljno da opišnem drugi problem....third...glava mi puca...boli majko mila....
    ||RoYaL||Kimi'

  25. #25
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao Pilip
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    Dan kad je umro Steve Urvin
    Pilipe tvoj sig nije pomogo
    kad vidim da place za onim krokodilom
    A moral si podcjetit?
    S
    Legenda

    Inače nisam imao ni jedan tako grozan dan ....

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    mislim da još nisam imao nikakav ubertežak dan...

    imao sam puno loših dana, al nešto kao nečiju smrt... to ne
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #27
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    mislim da još nisam imao nikakav ubertežak dan...

    imao sam puno loših dana, al nešto kao nečiju smrt... to ne
    kod mene slično tako .. bilo je smrti, ali bio sam manji tada i nije me pogodilo koliko ostale..

  28. #28
    Senior Member It lives by night Pilip's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Varazdin
    Postova
    595
    A taj razlog je jer si bio manji.

    Nisam dozivio neki uberlos dan ali sam dozivio mnogo losih dana.
    Tako da ako sve zbrojis tu se nade neki uberlos dan...

    Mda...
    ^^

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao g@mer4life_
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao olio
    folklor

    koji ste vi rzr ??
    1. srednje.


    ti si moj vršnjak...omg...wtf...ja sam mislio da imas problema na poslu...da imas barem 23god...



    wellcome to my fuck up world.....danas je bilo sjebano....too much for today....jebena mat....jebena prof iz mat..ono tip je dosta intleigentan i sve ali nek vec jednom shvati da mi nismo buduću dobitni nobeove za mat...next...Daleka Obala-Sve su žene kruve će biti dooljno da opišnem drugi problem....third...glava mi puca...boli majko mila....
    lol svi to misle da imam vise od 15 godina. E pa nemam
    Jebiga vecina zena su kurve
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  30. #30
    Senior Member It lives by night Pilip's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Varazdin
    Postova
    595
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao g@mer4life_
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao olio
    folklor

    koji ste vi rzr ??
    1. srednje.


    ti si moj vršnjak...omg...wtf...ja sam mislio da imas problema na poslu...da imas barem 23god...



    wellcome to my fuck up world.....danas je bilo sjebano....too much for today....jebena mat....jebena prof iz mat..ono tip je dosta intleigentan i sve ali nek vec jednom shvati da mi nismo buduću dobitni nobeove za mat...next...Daleka Obala-Sve su žene kruve će biti dooljno da opišnem drugi problem....third...glava mi puca...boli majko mila....
    Jebiga vecina zena su kurve
    Hmmm... ne bas....
    To kaj si se ti osjetio uvrijeden(s pravom) jer te cura ostavila nije ni prvi ni zadnji put da ce se decko tako osjecat. Shvati, curu neces moc ni da si bog isusov alah natjerat da bude s tobom ako nece. A jos pogotovo ak joj se neda imat decka. Ako si tuzan bio razmisljal bar ovako: Ako je cura bila ok(dobra osoba prvenstveno + zgodna sto je nevazno ali ipak) znaci da si dobro obavio posao jer si bio s njom.
    ^^

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •