Eto ko da sam kod psihica Izbacit cu sve kaj se da

Jucer sam imao rockas, bio sam sa curom sve pet. Poslije skole ona kaze idem na folklor i dobro ajde. Odpratim ju i ode. Danas ujutro ono lijepo sretan izadem iz kreveta odem na WC sjednem za komp kada vidim imam poruku. Pogledam na MOB poslana u 9:00 od moje cure. Ja ono mislio oce da se nademo prije skole, sve ono super. KAD U KURAC pise da joj se neda imati decka !!! E mene to malo pukne u zivac i ja ju sad nazovem da kak ona to misli. Da ju ja volim, da mi nemoze to napraviti. Kad ona meni kaj zapocinjem svadu !!! E sad je bilo gotovo, i ja joj kazem e slusaj ne zapocinjem ja svadu samo sam te pitao kako mi mozes to raditi. Poklopi mi slusalicu i posalje poruku da nije problem u meni vec da neda joj se imati decka. Sad sam lud i skoro sam razbio mobitel, i sta sad reci.

Cure su kurve jebiga. Cast izuzecima. Hvala sto ste mi dopustili da to izbacim iz sebe

Ajde da cujem vas, ima tko kakvih slicnih iskustava kada poludis za nekom curom, a ona te lezerno odjebe spikom, neda mi se imati decka.