Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 130

Tema: oblivion, opet

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    oblivion, opet

    Kratko rečeno, Oblivion je najveće govno koje se ikad pojavilo na našim hard diskovima. (točka)

    Objašnjenje:

    Na stranu EA-ovo naplaćivanje cheatova i dodatak reklama u igri. Oblivion je najbolji primjer odvratne praonice novca koji je uništila ono dobro u igrama.

    Prvo, Bethesda je napravila i izdala svoj poluproizvod Oblivion. Ta igra je bila preplaćena, jer se radilo o nedovršenom proizvodu. Dugomjesečni rad communitya je pokrpao igru i napravio je funkcionalnom. Tko je zaradio? Samo Bethesda, i to na tuđoj gluposti.

    Drugo. Kad su shvatili da im ni to nije dovoljno, počeli su ljude jednostavno "podjebavati". Svako malo, Bethesda izdaje neiskorištene ideje prvobitne igre po dva-tri dolara. Bez obzira šta su ti elementi trebali biti dio orginalne igre, gospoda misle da se to može prodati, i na tome zaraditi. Bethesda ponovo zarađuje na tuđoj gluposti.

    Treće. Bethesda prva u povijesti gaminga radi patch "s imenom". Taj patch lijepo naziva Knights Of The Nine i prodaje ga po punoj cijeni. Igrači ne shvaćaju šta su zapravo platili, jer nisu dobili ništa, a mogli su dobiti pošten proizvod za tu lovu, recimo Relicov, čiji tim poštuje svoje kupce. Bethesda prodaje šareno zaprakirano "govno", i ponovo zarađuje na tuđuj gluposti.

    Četvrto. Bethesda najavljuje prvu ekspanziju za Oblivion. Da, dobro ste pročitali, Bethesda sad ne priznaje KotN, a igrači koji su to kupili su naprosto budale u njihovim očima. Naravno, u novoj ekspanziji najavljuju nove lokacije, nove monstere, oružja i dugačak gameplay. Dodatak će izaći najkasnije do šestog mjeseca i naravno, tek je prvi u nizu. Bethesda će ponovo zaraditi na tuđoj gluposti.

    Peto. Tek stiže od Bethesde...
    ------

    Molim vas, ne pokušavajte braniti Oblivion, jer je to čisto kapitalističko govno od proizvoda. Možda će se koja od sljedećih expanzija zvati Adventures Of Justice Timbersea, nebi me čudilo.
    Dugi, ne pokušavaj linkati "dokaze" (kako ih ti od milja zoveš) na IGN ili gamespot. Ne želim vidjeti ni ovo -> http://www.elderscrolls.com/links/links_oblivawards.htm, jer si Bethesda taj popis može zagurati duboku u tu pohlepnu guzicu. Nekad su značili kvalitetu, danas značu nulu.

    Hvala

  2. #2
    Onda ce biti najbolje da ti nitko ni ne odgovara na ovaj tvoj post posto ni nesmijem napisati vlastito misljenje.Najbolje da ostane ovako kako je a ovu moju primjedbu slobodno pobrisi.Nadam se da si se dovoljno ispuhao i da ti je sada konacno lakse pri srcu jer i ja kao i ti preferiram komunizam i njegova dostignuca u gaming indusriji.Dolje kapitalizam.


  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    ok no comment jer ce doci do opakog flejma u ovoj temi (i have a feeling).

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    mene je smiješno to naplaćivanje i prodavanje muda pod bubrege

    al me rastuži kad vidim da se dobro prodaje
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    NE seri igra je dobra

    ali bi trebbao poljuwat po naplačivanju tog sranja (čitowa i modova) a ne po samom oblivionu!!!



    dakle pljuje se po Bethesdi

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Onda ce biti najbolje da ti nitko ni ne odgovara na ovaj tvoj post posto ni nesmijem napisati vlastito misljenje.
    Slažem se. Malo si previše isključiv. Instališeš sebi igru, naskidaš nekih besplatnih modova (kojih ima dosta kvalitetnih), u širokom luku zaobiđeš one koji se plaćaju (i koji su ionako trashina), kao i onu "ekspanzijicu" - i uživaš u igri. Works for me.

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Onda ce biti najbolje da ti nitko ni ne odgovara na ovaj tvoj post posto ni nesmijem napisati vlastito misljenje.Najbolje da ostane ovako kako je a ovu moju primjedbu slobodno pobrisi.Nadam se da si se dovoljno ispuhao i da ti je sada konacno lakse pri srcu jer i ja kao i ti preferiram komunizam i njegova dostignuca u gaming indusriji.Dolje kapitalizam.
    Nope, krivo si skužio. Za pljuvanje samog Obliviona, malo niže je tema Oblivijona. Ja niti jednom nisam spomenuo samu igru, već Bethesdino preseravanje. Tako da ja ne pljujem po samoj igru (koju ni ne igram, jer je, IMO, prejednostavna i dosadna, no tko voli, nek izvoli), već po Bethesdi. Napiši vlastito mišljenje o njima, a samu igru ostavi za druge rasprave.

  8. #8
    Iskreno, boli me ona stvar za njih.Isprika zbok krivo shvacenog posta ali nakon tvog objasnjenja tema mi je postala nezanimljiva tako da se vise necu ukljucivati.


  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    Kao prvo ti tu ne pljujes na oblivion nego na Bethesadinu politiku prema kupcima(i ja se slazem da sucksa).
    Iako je ona ocajna mene boli briga jer cu ja kupovati svaku expanziju, mod... koji izadje jer sam veliki fan TES serijala.Taman da pocnu naplacivat patch ja cu drage volje dati pare za njega.

    I ja se slazem da je Bethesada postala pohlepna i da se radi o bilo kojem drrugom game developeru njihove proizvode nebih vise kupovao ali posto se ovdje radi o njima kupovacu sve sto ponude dok ne ostanem bez para.Jednostavno sam prevelik fan TES serijala.
    God, you can suck my coc.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Upravo iz ovog frustriranog Wedranovog posta,pajr-si cvjeta...i ostat ce tako...

    Dok se neke stvari ne izmjene...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer St. Jude's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    22 Acacia Avenue
    Postova
    1.133
    šta novac čini ljudima...

    čini se da te je to dosta raspizdilo,zar ne ne weky ?

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    popiio 12 pivi i 4l vina i jedan napoleon šapanjac,ubio sam se ko stoka
    BAN IS ONLY THE BEGINNING

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    meni je svaka TES igra dosadna i neznimljiva

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Pa odlican post od wedrana, sto je je, nije nista krivo reka, samo sto Betsheda nije jedina koja ce izvuci i zadnju lipu od kupaca, novac je prevazan u danasnjem svijetu i hebiga, zato se pouzdamo u decke i cure koji rade naslove bez multimilijunske potore i ojima nije jedini cilj skupiti sto vise love vec napraviti dobru igru, ja jednostavno nisam moga vjerovati kad sam vidia da moras platiti mod za oklop za konja par dolara, bolesno, tada sam napisa da ce i patcheve poceti naplacivati, nazalost cini se da sam bia u pravu, aj iz principa nebi nista kupia od njih (i nisam), i mislim da ce takvi ljudi i takvbe kompanije koje s poluproizvodima crpe gleme kolicine love unistiti gamingg scenu, osim ako se dopusti da tvrtke kojeprije svega zele dati ljudima odlicne igre i kojima glavni cilj u zivotu nije novac i koji zele raditi igre jer to vole, ako takvi ne prevladaju gaming je propao
    Well, as long as it's interesting.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer St. Jude's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    22 Acacia Avenue
    Postova
    1.133
    kad pogledate EA games,koja sranja rade i onda se neki čude zašto je piratizacija tako popularna,jer nitko pametan neće dat 500 kn i da se onda iznevjeri u igri,kad vidi koje je sranje kupio, a to vrijedi i za bethsedu,zašto bi ljudi kupovlai te glupe modove kad ih mogu d nekoga nabavit po manjoj cijeni.Da su modovi besplatni da su igre igrivije i da su jeftinije bi vidjeli kako bi piratizacija brzo spala.

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    popiio 12 pivi i 4l vina i jedan napoleon šapanjac,ubio sam se ko stoka
    BAN IS ONLY THE BEGINNING

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935
    Nema kompanije koja ne koristi sva moguća sredstva u povećavanju zarade. Ak ti se to ne sviđa,slobodno se teleportiraj natrag kroz vrijeme nekih 500 godina jer je kapitalizacija neizbježan proces bilogdje u svijetu i na svakom području. Slobodno se uvjeravaj u drugo,al imaj na umu da jednom davno kad su igre još bile u povojima nije bio toliko izražen profit koliko proboj same činjenice da se može igrati na novoj tehnologiji,komodorcima,amigi,PC-jevima.
    Jednom davno su to bili entuzijasti,možda se i jesu radile odlične igre,al danas su oni programerski timovi koji se bore za opstanak u surovom svijetu novca. Mnogi propadaju i bivaju progutani od strane velikih korporacija koje su znale iskoristiti situaciju na tržištu. To je jednostavno kako svijet danas funkcionira,može ti se ne sviđati ali to nikako ne možeš promijeniti.

    A kaj se obliviona tiče,igra je ok,ništa više ili manje eksploatirana od strane izdavača nego neka druga igra. Mnogo modova koje oni sad prodaju ja već imam jer sam ih skinuo kad su bili u početnoj fazi izrade,ili bar netaknuti od Bethesde. Na pamet mi padaju horse armor, teleportiranje na toranj Imperial City-ja,neka nova mjesta i još par stvari.

    Bioware je s NWN napravio istu stvar. Pružili su community-ju alate za razvoj u obliku Aurora toolseta,i opet se našlo par novih entuzijasta koji su napravili odlične modove. Toliko dobre da ih je Bioware otkupio,malo doradio,ubacio glasove i prodaje ih kao svoj proizvod. A one entuzijaste su vjerojatno probali zaposliti na nekoj razini,uspješna tvrtka zna kad je nešto dobro za posao. To je jedino kaj danas ikoga zanima...

    Nemoj ni da počnem o Blizzardu,oni su usavršili kapitalizam u gaming svijetu. EA isto. Kao i neki drugi. Zato su njihovi brandovi jedni od rijetkih preostalih u svijetu,svi ostali su PROPALI.

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Ah... NEma lijepsega u 5 poslijepodne nego dobro hracnut na ispljuvak iz Bethesdine kuhinjice IGRICA... A volim ja i plucnut i na IGRAČIĆE tihh IGRICA... O da... Veliki mi je gust to i zadovoljstvo....
    Meni je smjesno (Vama nije?) kako Bethesda radi sve gluplje i gluplje igre a recezenti i igraci ih sve vise hvale i natjecu se tko ce joj dati vecu ocjenu tko apisat vecu hvalu... Jer culi su negdje da je to full cool velika igra pa se i sami osjecaju vecima sto igraju takvu igru... Gameri...
    Eto, W3dran bas opisuje ovu njihovu prvu "ekspanziju" koju prodavaju po "punoj"cijeni a ja bas imam pri ruci jedan renomirani casopis jednoga renomiranog izdavaca u kojem nadjem recenziju renomiranog recenzenta koji recenzira, jelte, doticni ispljuvak. I kaze on, a cujte, ah... moglo je i to bolje, jelte... Ha... Al eto to je ipak Bethesdin ispluvak a ne od nekoga Pere Perica, pa cu mu ipak dati 78 %. Skoro pa 80%. Nije lose za ekspanziju koja bas i nije ekspanzija, kako kaze i sam autor.

    I jos jedna ekspanzija u doticnome broju, ona od Heroesa (istina, od drugoga autora)... Niti ona nije bas nesto (ekspanzija).... Ali ima cak i nove mape i ima cak i novu kampanju, ali... To je Nival, a ne Bethesda... pa cemo ipak dat malo manju ocjenu, "samo" 75 %...

    I tako, korak po korak, igra po igra, ekspanzija po ekspanzija, recenzija po recenzija.... I sve gore i gore, a ocjene sve vece i vece...

    A onda se netko pita (potiho naravno)? A jel samo meni igre postale glupe? A jel samo se meni cini da vlada konzolitis i opce poglupljivanje i pojednostavljivanje igara, tako da bi i dvogodisnje dijete moglo potrositi novac na nju? Ma neeeeeeeeeeeeeeeee... Cini mi se... Sve je super i sve je za pet....
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nope, krivo si skužio. Za pljuvanje samog Obliviona, malo niže je tema Oblivijona. Ja niti jednom nisam spomenuo samu igru, već Bethesdino preseravanje.
    ok šta je onda ovo

    Kratko rečeno, Oblivion je najveće govno koje se ikad pojavilo na našim hard diskovima
    Molim vas, ne pokušavajte braniti Oblivion, jer je to čisto kapitalističko govno od proizvoda

    inače s ovim pljuvanjem po Bethesdi se slažem, nakon katastrofe zvane pirati s kariba 2, daju nam "expanziju" za Oblivion koja to sad odjednom nije, prodaju 2 texture za 2 dolara i sl. sramota

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Sto je to?
    Istina... Istina... i jos malo za kraj, istina...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    @kiklop ajd dobro...
    Signed.Ne izjavljuj gluposti.
    God, you can suck my coc.

  20. #20
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Još jednom kažem, ovo šta rade je zakrac i uopće mi nisu zanimljivi s tim naplaćivanjima, ali ako iduči nastavak bude mix Morrowinda i Obliviona, ma jebe mi se oće mi naplaćivat i kilovate ja ću to kupit...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    1. bethseda se ponaša prema kupcima kao da su budale, istina. ali hrpa kompanija se ponaša također na taj način. evo recimo kod nas se čak i cjelokupna industrija ponaša tako, dignu cijene na sve proizvode zato jer postoji opasnost od piratizacije. ja to svrstavam u isti koš kao prodavanje par modova po cijeni ekspanzije.
    2. oblivin je obećavao brda i doline. nije donio sve to. ali meni opet on nije loša igra. upravo suprotno, baš sam se zabavio uz njega. kao i uz morrowind. puno ljudi hvali oblivion, zato jer ga hvale potplaćeni recenzenti. također počinju se javljati ljudi koji ga pljuju, ali čini mi se da se i oni povode za nekim, u smislu da misle da će ispast face ak su oni neki rebelsi ili tako nešto
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  22. #22
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao medusa
    1. bethseda se ponaša prema kupcima kao da su budale, istina. ali hrpa kompanija se ponaša također na taj način. evo recimo kod nas se čak i cjelokupna industrija ponaša tako, dignu cijene na sve proizvode zato jer postoji opasnost od piratizacije. ja to svrstavam u isti koš kao prodavanje par modova po cijeni ekspanzije.
    2. oblivin je obećavao brda i doline. nije donio sve to. ali meni opet on nije loša igra. upravo suprotno, baš sam se zabavio uz njega. kao i uz morrowind. puno ljudi hvali oblivion, zato jer ga hvale potplaćeni recenzenti. također počinju se javljati ljudi koji ga pljuju, ali čini mi se da se i oni povode za nekim, u smislu da misle da će ispast face ak su oni neki rebelsi ili tako nešto
    Ne Oblivion po defaultu suxa na veliko, to nisu rebelsi to su samo RPG igraci koji zele odlican naslov, a ne neko polusmeće, no Oblivion uz nekolicinu modova postaje jako dobra igra...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Zaboli mene osobno za Oblivion... Medjutim problem je da se takvi shitevi hvale, pa zasto bi onda radili nesto bolje??? To je problem, i zato gaming ide kvragu...

    Sve me strah sto ce napraviti od Fallouta...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    kao da je blizz bolji

    sad treba iskreširat 300kn za ekspanziju
    i onda još 200kn da možeš igrat 2 mjeseca...
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    da nema pretplate igra bi imala 20+ milijuna igrača, pa ti održaji servere
    i usto kad kupim njihovu igru znam da ću imati odličnu podršku bez obzira na to koliko je igra stara, a ne da kupim igru tipa oblivion koja ima hrpu bugova pa da moram tražit patcheve od comunity-ja

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    tak je odlično da serveri redovito popadaju...
    da...
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    tak je odlično da serveri redovito popadaju...
    da...
    istina padaju, ali zamisli da nema pretplate kako bi bilo, no mi idemo u OT

  28. #28
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    kao da je blizz bolji

    sad treba iskreširat 300kn za ekspanziju
    i onda još 200kn da možeš igrat 2 mjeseca...
    Oprosti King, ali svaki WoWov patch je veći i opsežniji od mase expanzija drugih proizvođača. WoW ima masu servera koji se trebaju održavati. WoW ima gamemastere i 24/7 tehničku podršku. I sam si igrao..
    Uostalom, ako jedan Lineage, Matrix, Galaxies i mnogi drugi naplaćuju pretplatu, zašto nebi wow? To je postala tradicija u online roleplayingu.

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    kažeš da nepljuješ po oblivionu pa mogao si onda bethsedu stavit u naziv topica a ne oblivion

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Oblivion kao igra mi nije loša, ali Bethseda je od objavljivanja Obliviona postalo jedno obično pohlepno smeće, no na njihovu nesreću nisu se sjetili stavit dobru zaštitu ni na igru ni na modove pa svatko s imalo mozga radje posjeti kakav torrent site nego da kupuje s njihove stranice.

Slične teme

  1. Opet, opet, i opet, smrc, mukama nikad kraja !!!
    By Bishop_45_(2) in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 20-04-2007, 19:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •