Stranica 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 130

Tema: oblivion, opet

  1. #91
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    oblivion je zakon.

  2. #92
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    sa OOO i nekolicinom ostalih modova

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  3. #93
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    575
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Onda ce biti najbolje da ti nitko ni ne odgovara na ovaj tvoj post posto ni nesmijem napisati vlastito misljenje.Najbolje da ostane ovako kako je a ovu moju primjedbu slobodno pobrisi.Nadam se da si se dovoljno ispuhao i da ti je sada konacno lakse pri srcu jer i ja kao i ti preferiram komunizam i njegova dostignuca u gaming indusriji.Dolje kapitalizam.

    sry na spamu ali morao sam dugi legendo
    Let the bodies hit the floor!

  4. #94
    = Citat = Izvorno postao mEtAXa
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Onda ce biti najbolje da ti nitko ni ne odgovara na ovaj tvoj post posto ni nesmijem napisati vlastito misljenje.Najbolje da ostane ovako kako je a ovu moju primjedbu slobodno pobrisi.Nadam se da si se dovoljno ispuhao i da ti je sada konacno lakse pri srcu jer i ja kao i ti preferiram komunizam i njegova dostignuca u gaming indusriji.Dolje kapitalizam.

    sry na spamu ali morao sam dugi legendo

    hvala,hvala ali nema potrebe za ovakvim tvojim potpisom nisam ti ja za nekog uzora a i malo me , .


  5. #95
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    glupost, oblivion shit . glupa glavna radnja, ali je ostatak igre super. atmosfera -vrlo visoka. u nekim trenutcima(poput black brotherhood) igra je izvrsna i pravi je užitak igrati ju. grafika meni nije najvažniji element,,oblivion nije najbolja igra, ali je ipak jebeno dobra. a inače oni koji pljuju po njemu, evo izazova, nabrojite suvislo njegove loše strane, a ne urlajte "igra jeeee shiiiiittttt" ko neka djeca
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  6. #96
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    to smo već prije imali
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  7. #97
    Member Plants Vs Zombies wraithguard's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    VoiD
    Postova
    40
    ma ima oblivion puno dobrih strana i rekao bih da je oblivion vrhunska akcijska igra,ali nije dobar RPG...te mu ne ide u prilog da pati od velikog "konzolitisa" i velikog hmm "poglupljivanja" (uspoređujući ga sa morrowindom)...al dobro nije oblivion morrowind pa ko voli nek izvoli

    *e da bethesda se prodala daddy billu i xboxu,te je postala ko EA
    You have nothing...No one wants you...No one needs you...You are alone...

  8. #98
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Nezgodan je ovaj topic jer je područje razmatranja vrlo usko, a koliko vidim, malo ko ga pogađa. Naime, priča se (ili bi se bar trebalo pričati) o ekonomskoj politici Bethesde što se tiče Obliviona, tj. njegovih modova i (")ekspanzija("), a ne o kvalitetu same igre.

  9. #99
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    = Citat = Izvorno postao medusa
    glupost, oblivion shit . glupa glavna radnja, ali je ostatak igre super. atmosfera -vrlo visoka. u nekim trenutcima(poput black brotherhood) igra je izvrsna i pravi je užitak igrati ju. grafika meni nije najvažniji element,,oblivion nije najbolja igra, ali je ipak jebeno dobra. a inače oni koji pljuju po njemu, evo izazova, nabrojite suvislo njegove loše strane, a ne urlajte "igra jeeee shiiiiittttt" ko neka djeca
    Oblivion je kao igra OK,kao RPG je jako loš.

    Dobre stvari su sustav borbe,dark brotherhood questovi,stealth i grafika.

    Loše:

    -nikakav izbor u dijalogu s likovima,sve se svodi na prihvaćam ili ne prihvaćam quest.

    -uf,strelica i pop up prozorčić,jebote dajte nam opciju da ih uključimo isključimo i tekstualne upute kako doć do nekog mjesta,ša je to tako teško bilo?,netreba nam dijalog o uputama,samo papir s tekstom,odi dolje po cesti desno pa preko ograde itd..
    -nikakav utjecaj na svijet
    -level scaling
    -itemi nisu hand placed,ko u morrowindu,falloutu2 itd,svaka spilja i tamnica ima nasumično popunjene kovčege i što je još gore ovisno o vlastitom levelu tako da nema šanse da naletim na neki zakon oklop u nekoj tamnici na ranijim levelima,nema šanse za bilokakav osjećaj nadmoći nad protivnicima jer dizu level zajedno s tobom,nije li jedna od zabavnijih stvari u RPG igrama jedva prezivit borbu s nekim tipom koji čuva recimo npr ulaz u rudnik i kasnije kad ojačaš i skupiš bolje iteme,vratit se,i s guštom ga razbit( kao u Morrowindu,Arx Fatalisu,Falloutu,Baldurs gateu,Gothicu,ma gotovo svakom RPGu.)

    -likovi zvuče svi isto,daleko premalo voice actora.

    - šume prazne,od neprijatelja do neprijatelja treba čak i po 5 min trčanja,ma ne bi to bio problem kad bi svijet bio dizajniran rukom,a ne kompjuterski,svi koji su igrali gothic 2,3 znaju da ne moraš ništa klat da bi ti bilo uzivancija igrat,dovoljno je samo šetat se po svijetu i skupljat biljke,toliko je prokleto dobro dizajniran.

    -spilje,tamnice,sve su toliko slične da imaš osjećaj ko da hodaš uvijek po istoj,a taj osjećaj pojačava i činjenica da u svakoj nalaziš iste predmete kao i u prethodnoj.

    -svih boli qurac za invaziju Daedra,gradovi šalju ČAK po 2-3 vojnika u pomoć Brumi.

    -s onako jakim strazarima i vojnicima, čovjek se zapita zasto baš ja moram otić spasit svijet,kad me nakon što sam pobio oko 10 demona razbije neki strazar u 20 sekundi,šta njega ne pošalju da spasi svijet?

    - razgovori NPCa na ulicama koji nakon sat vremena igranja postanu bolesno dosadni,a da ne kazem koliko su retardirani tipa:

    NPC 1: I saw some mudcrabs today...
    NPC2: Go away!!!!!!
    NPC1:Goodbye!
    NPC2:Hi!
    NPC1:How are you?
    NPC2:Bye!


    toliko o tome..

    -pošto nisu htjeli imat više skillova stavili su sjekiru pod BLUNT weapons-NO comment

    -malo vrsta skillova,oruzja,

    -blade skill- jednako sam sposoban borit se sa bodezom i sa dvometarskim mačem iako sam ga sad nakon 10 sati igranja prvi put upotrijebio...ajde dobro,ko je ovo smislio nek se ubije.

    Glavnii quest je toliki klišej da je to strašno,ne bi mi čak ni smetalo toliko da je prezentacija bila na višem nivou. primjer vam je HL i HL2,klišej priča ali majstorski ispričana i prezentirana.

    - strazari su svečujući i svevideći
    -zasto ja ne mogu prodati ukradenu jabuku na drugom kraju mape nekom kretenu? jel on zna da je ukradena? ne! zasto ne mogu prodati?jer je označena kao ukradena i ekipa iz Bethsede je odlučila da je tako bolje i realnije. ( u morrowindu su napravili normalno,ako je ukradeno,prodaj negdje drugdje,problem rješen)

    ima još ,ne mogu se sad sjetit.

    modove ne brojim,ovo je opisan Oblivion onakav kakvim su ga programeri napravili.


    šta se tiče wekijevog posta,slazem se u potpunosti.

  10. #100
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Ja bih jos dodao...

    Razvijanje skilova, tj, rastu samo oni koje koristis... Za kompjutersku igru je ovo totalno neprimjeren nacin razvijanja skilova.

    Mozda je "realniji" ali ovo je igra a ne realan svjet, iako su mozda neki zabrijali...

    Kompjuterskim igrama je puno "prirodniji" i svrsihodniji leveling putem exp bodova iako nije "realan" sto got to znacilo
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  11. #101
    Kuzim "okorjele" rpg igrace i njihove zamjerke koje su na mjestu ako to sve gledate iz tog kuta.Medjutim Oblivion je radjen izmedju ostalog i sa namjerom da privuce nove igrace koji nikad nisu ni probali neki rpg.Da pojednostavljen je,ima ga i na konzoli i da ciljali su na mladju populaciju gamera.Svejedno i dalje mislim da su pogodili atmosferu i da su uspjeli uvuci igraca u samu igru sto je po meni najvaznija stvar a Oblivion to radi perfektno sve ostalo je sporedno.Ne opterecujem se nekim sablonama cak nije mi vazno jeli neka igra rts,rpg avantura ili fps pod uvjetom da je igra dobra i da ju zelim zavrsiti.Priznajem nisam odigrao sve sto se moze odigrati u Oblivionu jer mi je prije toga dosadio ali ako ga usporedim sa bilo kojom drugom igrom onda sam se sa njime zabavljao daleko najduze i jedva cekam expanziju.Sto se Bethesde tice ja im nemogu nista prigovoriti i to ponajvise iz razloga jer nisu koristili omrzenu sarforce zastitu.Meni je to dovoljno za razliku od jednog Ubisofta a za ostalo iz moje perspektive me nije briga.


  12. #102
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Ja bih jos dodao...

    Razvijanje skilova, tj, rastu samo oni koje koristis... Za kompjutersku igru je ovo totalno neprimjeren nacin razvijanja skilova.

    Mozda je "realniji" ali ovo je igra a ne realan svjet, iako su mozda neki zabrijali...

    Kompjuterskim igrama je puno "prirodniji" i svrsihodniji leveling putem exp bodova iako nije "realan" sto got to znacilo
    pa slušaj, recimo da ti učiš matematiku. postat češ bolji u njoj. nečeš postati bolji u otkidanju glava orkovima. mene živciraju xp, jer je bedast sistem. kako to da ja ubijam orkove sjekirom, a onda mogu povisiti inteligenciju? ili persuasion.
    ali da se ja vratim na temu topica. bethseda radi sranja, ali pogledajte oko sebe. recimo kod nas poskupljuju cd-i i dvd-i zato jer pjevačima "p*irati kradu novce prženjem" nadalje bethseda se može usporediti s pjevačem. pjesme su mu dobre, ali se ponaša bahato. kod takvih slučajeva, ja pljujem po pjevaču, a ne po pjesmi
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  13. #103
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    i mislim stvarno ja sad ako ubijem nekog zmaja il tako nes veliko na 10 levelu neam nis od toga osim ako ne dobijem skill pa god damnit to nije normalno.

  14. #104
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Kuzim "okorjele" rpg igrace i njihove zamjerke koje su na mjestu ako to sve gledate iz tog kuta.Medjutim Oblivion je radjen izmedju ostalog i sa namjerom da privuce nove igrace koji nikad nisu ni probali neki rpg.Da pojednostavljen je,ima ga i na konzoli i da ciljali su na mladju populaciju gamera.Svejedno i dalje mislim da su pogodili atmosferu i da su uspjeli uvuci igraca u samu igru sto je po meni najvaznija stvar a Oblivion to radi perfektno sve ostalo je sporedno.Ne opterecujem se nekim sablonama cak nije mi vazno jeli neka igra rts,rpg avantura ili fps pod uvjetom da je igra dobra i da ju zelim zavrsiti.Priznajem nisam odigrao sve sto se moze odigrati u Oblivionu jer mi je prije toga dosadio ali ako ga usporedim sa bilo kojom drugom igrom onda sam se sa njime zabavljao daleko najduze i jedva cekam expanziju.Sto se Bethesde tice ja im nemogu nista prigovoriti i to ponajvise iz razloga jer nisu koristili omrzenu sarforce zastitu.Meni je to dovoljno za razliku od jednog Ubisofta a za ostalo iz moje perspektive me nije briga.
    Eto ti potvrdio si Wekijev post, ciljali na mladje (čitaj neznajuče) irgače, koji nikad nisu igrali RPG sa glavnim ciljem da im uzmu lovu...

    sad sam se ovak postavio, ak im iduci nastavak nebude remek djelo, kupujem kartu za Ameriki i idem im pokazat koliko to Hrvati znaju psovat i na Hrvatski i na Engleski...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  15. #105
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Nezgodan je ovaj topic jer je područje razmatranja vrlo usko, a koliko vidim, malo ko ga pogađa. Naime, priča se (ili bi se bar trebalo pričati) o ekonomskoj politici Bethesde što se tiče Obliviona, tj. njegovih modova i (")ekspanzija("), a ne o kvalitetu same igre.
    Imam filing da su te ignorirali.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  16. #106
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Kuzim "okorjele" rpg igrace i njihove zamjerke koje su na mjestu ako to sve gledate iz tog kuta.Medjutim Oblivion je radjen izmedju ostalog i sa namjerom da privuce nove igrace koji nikad nisu ni probali neki rpg.Da pojednostavljen je,ima ga i na konzoli i da ciljali su na mladju populaciju gamera.Svejedno i dalje mislim da su pogodili atmosferu i da su uspjeli uvuci igraca u samu igru sto je po meni najvaznija stvar a Oblivion to radi perfektno sve ostalo je sporedno.Ne opterecujem se nekim sablonama cak nije mi vazno jeli neka igra rts,rpg avantura ili fps pod uvjetom da je igra dobra i da ju zelim zavrsiti.Priznajem nisam odigrao sve sto se moze odigrati u Oblivionu jer mi je prije toga dosadio ali ako ga usporedim sa bilo kojom drugom igrom onda sam se sa njime zabavljao daleko najduze i jedva cekam expanziju.Sto se Bethesde tice ja im nemogu nista prigovoriti i to ponajvise iz razloga jer nisu koristili omrzenu sarforce zastitu.Meni je to dovoljno za razliku od jednog Ubisofta a za ostalo iz moje perspektive me nije briga.
    Eto ti potvrdio si Wekijev post, ciljali na mladje (čitaj neznajuče) irgače, koji nikad nisu igrali RPG sa glavnim ciljem da im uzmu lovu...

    sad sam se ovak postavio, ak im iduci nastavak nebude remek djelo, kupujem kartu za Ameriki i idem im pokazat koliko to Hrvati znaju psovat i na Hrvatski i na Engleski...

    Probudi se,sve se danas radi zbog love,uostalom ako se igra dobro ne proda nema ni nastavaka.Pa sto su trebali,napraviti igru koju ce kupiti i igrati uski krug ljudi.To sto si me citirao i podebljao si krivo protumacio kao manu.Upravo pristupacnost je jedna od vecih vrlina ove igre.


  17. #107
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Dugi, privlacnost igre je taka da igra dosadi djetetu od 10 godina
    nakon 30 sati igranja, a taj isti krug ljudi je bome velik, ok ,tebi nesmeta da igrash shit od igre, meni smeta, e sad ok, prodali se i smuknuli pun kurac love na širokoj publici sad ih ljepo molim da se vrate korijenima i naprave poštenu igru...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  18. #108
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    Dugi, privlacnost igre je taka da igra dosadi djetetu od 10 godina
    nakon 30 sati igranja, a taj isti krug ljudi je bome velik, ok ,tebi nesmeta da igrash shit od igre, meni smeta, e sad ok, prodali se i smuknuli pun ***** love na širokoj publici sad ih ljepo molim da se vrate korijenima i naprave poštenu igru...
    Pa zasto se opterecujes ak ti nevalja nastavke nemoras ni kupovati zar ne.Kazes 30 sati,po meni sasvim pristojna duzina cak i vise nego pristojna.


  19. #109
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao medusa
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Ja bih jos dodao...

    Razvijanje skilova, tj, rastu samo oni koje koristis... Za kompjutersku igru je ovo totalno neprimjeren nacin razvijanja skilova.

    Mozda je "realniji" ali ovo je igra a ne realan svjet, iako su mozda neki zabrijali...

    Kompjuterskim igrama je puno "prirodniji" i svrsihodniji leveling putem exp bodova iako nije "realan" sto got to znacilo
    pa slušaj, recimo da ti učiš matematiku. postat češ bolji u njoj. nečeš postati bolji u otkidanju glava orkovima. mene živciraju xp, jer je bedast sistem. kako to da ja ubijam orkove sjekirom, a onda mogu povisiti inteligenciju? ili persuasion.
    i
    Ponavljam... Igre su igre a stvaran zivot je stvaran zivot...

    Za igru je puno bitnije da bude zabavna nego realna...

    Ako je nekome zabavno skakat na mjestu 2 sata da bi digao svoj skil u igri onda ok... Ako je nekome zabavno se dignut do 50 levela u oblivionu a da se ne makne iz pocetne tamnice... onda ok
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  20. #110
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    Dugi, privlacnost igre je taka da igra dosadi djetetu od 10 godina
    nakon 30 sati igranja, a taj isti krug ljudi je bome velik, ok ,tebi nesmeta da igrash shit od igre, meni smeta, e sad ok, prodali se i smuknuli pun ***** love na širokoj publici sad ih ljepo molim da se vrate korijenima i naprave poštenu igru...
    Pa zasto se opterecujes ak ti nevalja nastavke nemoras ni kupovati zar ne.Kazes 30 sati,po meni sasvim pristojna duzina cak i vise nego pristojna.
    Je jako pristojno, u usporedi sa 500 sati Morrowinda (main quest i jedan-dva guild-a), dok Oblivion ima 100 sati (sve Gilde, main quest), je, jaaaako pristojno...ali mi govorimo ovdje o pohlepnoj Bethesdi pa bi bilo dobro da se vratomo na ontopic...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  21. #111
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    Dugi, privlacnost igre je taka da igra dosadi djetetu od 10 godina
    nakon 30 sati igranja, a taj isti krug ljudi je bome velik, ok ,tebi nesmeta da igrash shit od igre, meni smeta, e sad ok, prodali se i smuknuli pun ***** love na širokoj publici sad ih ljepo molim da se vrate korijenima i naprave poštenu igru...
    Pa zasto se opterecujes ak ti nevalja nastavke nemoras ni kupovati zar ne.Kazes 30 sati,po meni sasvim pristojna duzina cak i vise nego pristojna.
    Je jako pristojno, u usporedi sa 500 sati Morrowinda (main quest i jedan-dva guild-a), dok Oblivion ima 100 sati (sve Gilde, main quest), je, jaaaako pristojno...ali mi govorimo ovdje o pohlepnoj Bethesdi pa bi bilo dobro da se vratomo na ontopic...
    Da mi je samo znati tko ga je igrao 500 sati,pa to je ak se igras dva sata dnevno 250 dana zivota samo sa jednom igrom,hvala meni je 30 sati sasvim dovoljno za bilo koju igru.A tu je i nadolazeca expanzija meni dovoljno.


  22. #112
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    Dugi, privlacnost igre je taka da igra dosadi djetetu od 10 godina
    nakon 30 sati igranja, a taj isti krug ljudi je bome velik, ok ,tebi nesmeta da igrash shit od igre, meni smeta, e sad ok, prodali se i smuknuli pun ***** love na širokoj publici sad ih ljepo molim da se vrate korijenima i naprave poštenu igru...
    Pa zasto se opterecujes ak ti nevalja nastavke nemoras ni kupovati zar ne.Kazes 30 sati,po meni sasvim pristojna duzina cak i vise nego pristojna.
    Je jako pristojno, u usporedi sa 500 sati Morrowinda (main quest i jedan-dva guild-a), dok Oblivion ima 100 sati (sve Gilde, main quest), je, jaaaako pristojno...ali mi govorimo ovdje o pohlepnoj Bethesdi pa bi bilo dobro da se vratomo na ontopic...
    Da mi je samo znati tko ga je igrao 500 sati,pa to je ak se igras dva sata dnevno 250 dana zivota samo sa jednom igrom,hvala meni je 30 sati sasvim dovoljno za bilo koju igru.A tu je i nadolazeca expanzija meni dovoljno.
    tu se razilazimo u misljenjima pa cu tu i stati, meni je 30 sati sit, Morrowind sam igrao cijeli 8 razred sa ekspanzijama i uzivao sam u svakom trenutku, i to je igra...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  23. #113
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    575
    sry na ot ali dugi plz odgovori na pm jer nikako da nađem na onoj stranic c****k
    Let the bodies hit the floor!

  24. #114
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    mali offtopic:



    Kako to izgleda kad se netko Morrowindu posveti na dvije i po godine...

    Kolegin Morrowind i likica, izmoddani.

    http://www.koalicija.net/users/slafko/persephone/

  25. #115
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    mali offtopic:



    Kako to izgleda kad se netko Morrowindu posveti na dvije i po godine...

    Kolegin Morrowind i likica, izmoddani.

    http://www.koalicija.net/users/slafko/persephone/
    http://www.geocities.com/ingchemsd/perseph1.html
    http://www.geocities.com/ingchemsd/perseph2.html
    Reci frendu da mu je zenska nenadjebiva i da je car

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  26. #116
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    mali offtopic:



    Kako to izgleda kad se netko Morrowindu posveti na dvije i po godine...

    Kolegin Morrowind i likica, izmoddani.

    http://www.koalicija.net/users/slafko/persephone/
    čudno, a gdje mu je east empire company frakcija (koja se dobije s bloodmoonom). čudno takav fan a nije to prešao

  27. #117
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    ja ga igrao godinama,evo upravo sad skidam neke modove,šta ćeš,igra je zaraznija od WoWa.

  28. #118
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    igram bez modova tj igrao sam neki 81. level j amislim breton battlemage sa svim skilovima i attribtuima na 100 .

  29. #119
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Ok, znam na što misliš, nisam dao dovoljno razloga zašto mrzim Oblivion. Inače je to dobra igra, ali
    1) Grafika - odlična, ali brutalna za ljude sa slabijim kompovima. Pa bolje imat ludo zabavnu igru sa lošijom grafikom ( WoW ) nego solidnu igru sa zahtjevnom grafikom
    2) Modovi - Evo, baš sam zbog modova pisao da je igra sranje. Pa ko je čuo za modove i patcheve koji se plaćaju (prije Obliviona, naravno) samo zato da bi u igru stavili sadržaj koji ne bi trebali stavljat u modove da su igru izdali malo kasnije. Ovo sa "Capitalist pigs!!!" ne znači da sam ja nekakav socijalist, nego samo hoću reći da bi uživanje u Oblivionu bilo skoro potpuno kad bi ti modovi bili besplatni, kao i skoro svi ostali.
    Što se tiče mojih mišljenja o RPG-ovima, ja ih nikome ne želim gurat pod nos i nadam se da ne moram navesti razloge zašto su to tako dobre igre, jer se nadam da ih je većina kolega s foruma odigrala.
    Nadam se da ću ovim postom odgoditi ili spriječiti brisanje prošloga, koji ću sada malo editirati.

  30. #120
    Community-made modovi su ti masu puta bolji od onih službenih, s nekoliko iznimaka naravno, koje možeš slobodno preskočiti.

Slične teme

  1. Opet, opet, i opet, smrc, mukama nikad kraja !!!
    By Bishop_45_(2) in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 20-04-2007, 19:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •