Sto je ono najbolje sto vam se dogodilo u WoW-u, koji su to dogadaju kojih se ponosni ili mozda manje ponosni sjecate, pricajte o tome

ja sam jako dobro sjecam jedne grupe za Strat Scarlet, mocna grupa, presli smo strat samo tako, bilo je gust igrati s njima, skoro ka da ubijamo 5lvla manje kreepove od nas, zakon je to grupa bila, onda prvi put kad smo ubili onyxiu, a Winamp mi pusti od velikog broja pisama We Are The Champions, premocno, onda kad su ally pravili najveci raid na Orgrimmar u povjesti, kad smo ih docekali ispredo Orgrimmara, 200-300 ljudi s svake strane, i crko server, glupi Blizzard unistava ono najbolje u igri, i jos jedan BG mi je osta u sjecanju, AV je to bio, kad sam prvi put bia prvi u AV-u, a bia sam 56-7lvl, nesicam se tocno koji, onda tuzna sjecanja kad mi se raspa guild, kad je zapravo poceo kraj moga igranja, tada mi je sve dopizdilo, vise nije bilo isto, ali tih zadnjih sati, posljedni put s legendama iz guilda, premocno je bilo, i u sjecanju mi je dogadaj od prije oko 1,5 god, moj prvi kills, human paladin je to bia, on je bia 20lvl, a ja 16lvl, bilo je to u Silverpine forrestu, ja i jos jedan lik smo ga ubili, oba smo bili manji lvl od pallya, to je bilo jos s Ziccom kojeg sam zbog bug-a izbrisa , pa to su neka ugodna sjecanja iz WoW-a