Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 54

Tema: Njabolji trenutci, fightovi, raidovi, partyi, likovi...

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Njabolji trenutci, fightovi, raidovi, partyi, likovi...

    Sto je ono najbolje sto vam se dogodilo u WoW-u, koji su to dogadaju kojih se ponosni ili mozda manje ponosni sjecate, pricajte o tome

    ja sam jako dobro sjecam jedne grupe za Strat Scarlet, mocna grupa, presli smo strat samo tako, bilo je gust igrati s njima, skoro ka da ubijamo 5lvla manje kreepove od nas, zakon je to grupa bila, onda prvi put kad smo ubili onyxiu, a Winamp mi pusti od velikog broja pisama We Are The Champions, premocno, onda kad su ally pravili najveci raid na Orgrimmar u povjesti, kad smo ih docekali ispredo Orgrimmara, 200-300 ljudi s svake strane, i crko server, glupi Blizzard unistava ono najbolje u igri, i jos jedan BG mi je osta u sjecanju, AV je to bio, kad sam prvi put bia prvi u AV-u, a bia sam 56-7lvl, nesicam se tocno koji, onda tuzna sjecanja kad mi se raspa guild, kad je zapravo poceo kraj moga igranja, tada mi je sve dopizdilo, vise nije bilo isto, ali tih zadnjih sati, posljedni put s legendama iz guilda, premocno je bilo, i u sjecanju mi je dogadaj od prije oko 1,5 god, moj prvi kills, human paladin je to bia, on je bia 20lvl, a ja 16lvl, bilo je to u Silverpine forrestu, ja i jos jedan lik smo ga ubili, oba smo bili manji lvl od pallya, to je bilo jos s Ziccom kojeg sam zbog bug-a izbrisa , pa to su neka ugodna sjecanja iz WoW-a
    Well, as long as it's interesting.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Njabolji trenutci, fightovi, raidovi, partyi, likovi...

    Nešto najbolje šta sam dozivio u wow-u je kad smo išli u wc nas 5 u 4 ujutro pijani ko majke smijo sam se do ušiju.Ak mozda znate ono kad se ide do zadnjeg bossa i ono kad moraš preskočit jednu liticu da dodješ do 2 strane i nas 5 jedva kaj gledamo u ekran nismo uspjeli preskočit to .Mučili smo se ali nikak uvijek smo padali dole nikak pogodit.I nakon pol sata skakanja nismo preskočili ja sam crko od smjeha
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Najdrazi raid meni vjerovatno kad su me slucajno pokupili u raid na lvl 16 da idemo u barrens to mi je bio 1. char bilo je nekih 20 na 20 u ashenvalu taman smo se tam nasli.I zadnji da nazalost sa ekipom kojom sam poceo igrati ja sam jedini ostao jos u wowu i tad sam puko
    maca na forumu

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    Najbolji trenutak je definitivno kad sam ja ostao bez hrane za peta usred istance...
    I sad stacu, ja sav u strahu vec mi je 5 min bilo na crvenom kod peta(a prije toga mi se dogodilo da sam izgubio lvl 15 peta, kojeg sam pripitomio na 7. lvlu zbog toga jer ga nisam hranio, odnosno nisam znao da ga treba hranit)...
    I ja pocnem pecat usred istance te me izbace iz raida

  5. #5
    a valjda najbolji moment kad smo premade vs premade stukli najjaci horde guild/premade u cijeloj battlegrupi ^^

  6. #6
    a bas se i ne sjecam,al su mi definitivno jedni od najsmjesnijih momenata kada alijansa napravi ono... T2.5 / ili skoro full T3 AB/WSG premade,i onda ih mi potucemo sa PUG ... to mi je tako zestoko. i jos smijesnih momenata: Jednom smo napravili BWL Group,tako da su priestovi DPS-ali,drudi tankali i tako dalje, a niko nije smio nikoga hilat,samo bandages stvarno sam imao jako puno smijesnih i drugih iskustva u WoW-u , al ih se nazalost momentalno ne sjecam

  7. #7
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    Najlude mi je bilo (igro sam nekih mjesec dana WOW u igraonici preko ljeta) ja bio mage na 14 lvl (sveukupno sam doso do 1 i uletila 4-6 likova HORDE u onaj mali gradić kod početka....
    Najednom su se otvorila 2 ili 3 portala i uletilo u gradić 20-tak ALYA a ja mali mage onako na 14 lvlu gađam nekog undeda s boltovima... nakon sto su ih potukli dosla meni neka pristesica i napise: LOL gj i da mi 50 silvera i neke lude armore i jedan staff
    Boli me K***C !!11

  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    definitvno mi je najbolje kada su na mom serveru neki doveli 10 grupa ashenvale zmajeva xDD trupla trupla i samo trupla su se vidjela
    Para Bellum ftw xD

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao Ivangrozni
    al su mi definitivno jedni od najsmjesnijih momenata kada alijansa napravi ono... T2.5 / ili skoro full T3 AB/WSG premade,i onda ih mi potucemo sa PUG ...
    aha, a vas pug je full tier 5? malo mi je tesko za povjerovat u ovo...

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    = Citat = Izvorno postao Ivangrozni
    al su mi definitivno jedni od najsmjesnijih momenata kada alijansa napravi ono... T2.5 / ili skoro full T3 AB/WSG premade,i onda ih mi potucemo sa PUG ...
    aha, a vas pug je full tier 5? malo mi je tesko za povjerovat u ovo...
    Kako ne čovječe kolko mi puta zeznemo full t3 igrače na bg-u,a mi sa pugom opremljeni ono t1,t0,5 ni vrit ni mimo oprema.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  11. #11
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Opuzen
    Postova
    65
    Jedan od najboljih momenata je definitivno kad san prvi put ubija onyxiu i nefia, a ima i par dobrih još kad san bija 33 lvl i questam u arathiu i napadne me loladin 60 lvl i neki mali gnomic 30 i neki i ja ucinim feign death i oni odu ća a ja puka od smija nisan moga virovat al onda se sitia da je to bija loladin od njih moreš sve ocekivat

  12. #12
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Na bg nije toliko vazna oprema koliko je skill i dobra grupa di svak radi sta treba i toradi dobro, zato mi je bg uvik bia najdrazi dio igre jer pokazuje kvalitete igraca
    Well, as long as it's interesting.

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Na bg nije toliko vazna oprema koliko je skill i dobra grupa di svak radi sta treba i toradi dobro, zato mi je bg uvik bia najdrazi dio igre jer pokazuje kvalitete igraca
    Tako je
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  14. #14
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Na bg nije toliko vazna oprema koliko je skill i dobra grupa di svak radi sta treba i toradi dobro, zato mi je bg uvik bia najdrazi dio igre jer pokazuje kvalitete igraca

    gle, da rascistimo, pug u tier 0/0.5/1 vs PREMADE tier 3 igraca ne moze pobjedit u nikakvom bozjem slucaju, nema sanse....
    a vi recite kaj god ocete

  15. #15
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    ja cu ti reci da moze , a stas sad, owna sam te, muhahaha tr1, 1,5 ima ristojne criticale, a nece cili premade biti tr3 full , sve se moze, mogu i oni biti nevjerovatno losi PvPeri s PvE opremom, na BG oprema ti daje prednost, ali nista ne garantira, osim u 1 vs. 1 fightovima
    Well, as long as it's interesting.

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    ja cu ti reci da moze , a stas sad, owna sam te, muhahaha tr1, 1,5 ima ristojne criticale, a nece cili premade biti tr3 full , sve se moze, mogu i oni biti nevjerovatno losi PvPeri s PvE opremom, na BG oprema ti daje prednost, ali nista ne garantira, osim u 1 vs. 1 fightovima

    Moš ti meni reć da može, al ne može. Jedino ak imaš 5 druida feral oprema, za FCa - pa da bježe brzo dok petorica čuvaju flag - za WSG - MOŽDA. Inače sam rank 12 bio sa negdje 40k killova i brdo premadeova izgubljenih i još više dobivenih. Skill igra ulogu u PvP - al ne tolku da t1 može dobit t3, pogotovo ne ako je s druge strane premade. t3 pala i warr (sa ekvivalentnom DPS opremom) mogu strgat najmanje četvoricu... ima i drugih kombinacija. Evo samo kao primjer, jedan WSG druid nam je bio FC, krepo je i flag je uzeo priest t3 - horda gađala njega ko luda dok je lik bio sam, mi smo se rezzali, jedva su mu štit probijali. A da ne govorim kad nam je t3 warr bio FC - (njegov gear - http://ctprofiles.net/361513S- moj bivši guild master, dok nije otišo na doomhammer)... Nema tog fucking skilla koji može sa t1 pobijedit t3, jedino ako se zoveš RIP i UD rouge si - taj lik te baci u stun lock i nemreš van lol.

    Pozdrav ekipi sa Aggramara - Perun
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  17. #17
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    a valjda najbolji moment kad smo premade vs premade stukli najjaci horde guild/premade u cijeloj battlegrupi ^^
    A to bi bili? Koja grpa?
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  18. #18
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    a valjda najbolji moment kad smo premade vs premade stukli najjaci horde guild/premade u cijeloj battlegrupi ^^
    A to bi bili? Koja grpa?
    Preserava se lik..

  19. #19
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    = Citat = Izvorno postao Ivangrozni
    al su mi definitivno jedni od najsmjesnijih momenata kada alijansa napravi ono... T2.5 / ili skoro full T3 AB/WSG premade,i onda ih mi potucemo sa PUG ...
    aha, a vas pug je full tier 5? malo mi je tesko za povjerovat u ovo...
    rofl...da.... ovvi zergaju mi samo defendamo i ninjamo...

  20. #20
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao Ivangrozni
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    = Citat = Izvorno postao Ivangrozni
    al su mi definitivno jedni od najsmjesnijih momenata kada alijansa napravi ono... T2.5 / ili skoro full T3 AB/WSG premade,i onda ih mi potucemo sa PUG ...
    aha, a vas pug je full tier 5? malo mi je tesko za povjerovat u ovo...
    rofl...da.... ovvi zergaju mi samo defendamo i ninjamo...
    Ak ti tako kažeš... Kad bi samo bilo tako lako.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    evo meni je bilo genijalno kada su dvadesetak allia došli pred xroads...bilo je genijalno koljačina teška.Tada sam bio lvl 16 hunter,i pomogao ubiti
    nekog mejđa,i sjećam se da mi je to bio prvi kill ikada.Uglavnom bilo j epuno dobrih događaja,a ako ima koji glup party u kojem sam bio,onda je to bio onaj u kojem smo išli u WC...i uglavnom kada smo došli do sredina otprilike,jedan ode,drugi ode, i uglavnom ostanemo nas dvoje...on onak sry m8...ma bilo je to bzvz utrošeno vrijeme,jel nismo došli do nikakvih spomena vrijednoh stvari.Od tada idem samo u instance sa ljudima za koje znam da neće usred fajta reći g2g...

  22. #22
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    a valjda najbolji moment kad smo premade vs premade stukli najjaci horde guild/premade u cijeloj battlegrupi ^^
    A to bi bili? Koja grpa?
    Preserava se lik..

    @shadowhell
    ne seri po onome o cemu nemas pojma

    @jediminjoke
    ej buzov kaj ima?
    battlegrupa nisam ziher, al na kor'gallu smo i nama su pometali sve nove servere znaci to sux, ali besides the point. horde premade koji smo stukli je sa kor'galla bio, njihova najjaca gilda, imaju odlicnih pvpera i zabili su sapphirona ako se ne varam (vidio sam i tainted ashbringer na kravi jednoj i maga sa 4.8k hp-a itd). znaci opasni su bili, a opet pobjeda za nasu stranu

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    [quote=the_stup]
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    = Citat = Izvorno postao "the_stup":3saa46yu
    a valjda najbolji moment kad smo premade vs premade stukli najjaci horde guild/premade u cijeloj battlegrupi ^^
    A to bi bili? Koja grpa?
    Preserava se lik..

    @shadowhell
    ne seri po onome o cemu nemas pojma

    @jediminjoke
    ej buzov kaj ima?
    battlegrupa nisam ziher, al na kor'gallu smo i nama su pometali sve nove servere znaci to sux, ali besides the point. horde premade koji smo stukli je sa kor'galla bio, njihova najjaca gilda, imaju odlicnih pvpera i zabili su sapphirona ako se ne varam (vidio sam i tainted ashbringer na kravi jednoj i maga sa 4.8k hp-a itd). znaci opasni su bili, a opet pobjeda za nasu stranu [/quote:3saa46yu]

    Mislio sam da si ti... sad ne znam jel Budha il Gmaz. Gle, mogu oni imat ne znam kaj, al sam siguran da ste i vi dobro gearani. Svaka čast za server kill, ali nisu ziher najjači u battlegrpi - a najjači guild ne znači nužno da su najjači PvP ako su i PvE. Na Aggramaru imamo maga sa 6k HPa UD tak da 4.8k HP not impressed
    Btw, šta se dogodilo s onim: "Nikad neću igrat WoW GW rula i još ne moraš plaćat!" ?!1
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  24. #24
    ma jesu najbolji defitivno, duelao sam se sa puno njih pred ogrijem i em su bolesno opremljeni, em su dobri igraci. btw ovaj mag ima oko +600 spell dmg, nije tenk, al je impresivno. ovaj tvoj sa 6k nemre imat toliki dmg. mozda ovaj ima cak i vise. sto se tice nase opreme: a pvp uglavnom, nismo imali nijednog tier 3 opremljenog, oni imali skoro full tier 3 hilere itd.

    krenuo wow, upoznao sam super ekipu, pa se zakacio
    nisam znao da ti igras. buda je btw

  25. #25
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    ma jesu najbolji defitivno, duelao sam se sa puno njih pred ogrijem i em su bolesno opremljeni, em su dobri igraci. btw ovaj mag ima oko +600 spell dmg, nije tenk, al je impresivno. ovaj tvoj sa 6k nemre imat toliki dmg. mozda ovaj ima cak i vise. sto se tice nase opreme: a pvp uglavnom, nismo imali nijednog tier 3 opremljenog, oni imali skoro full tier 3 hilere itd.

    krenuo wow, upoznao sam super ekipu, pa se zakacio
    nisam znao da ti igras. buda je btw
    Ne mogu procijenit naslijepo, al ajde nek ti bude A ovaj mag se zove Unholy i lik je prebolestan - pitaj Cyric the Blood God. Lupa ko luđak, jedino ak nije prestao igrati. Dueli nisu baš neki pokazatelj PvP znanja, to je uglavno škare/papir/kamen sistem i gear pobjeđuje u većini slučajeva. Ja sam sa rank 12 opremom (warrior - Bonereaver`s edge) dobio rank 14 warriora UD u AQ40 guildi (u to vrijeme sam ja bio u MC i početak BWL guildi. Sve ovisi hehe. Ovaj lik je imao 6k HPa prije pola godine najmanje, sve ti govori kakav je to brutalac - dugo ga nisam vidio, al je lik luuuuuud.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  26. #26
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    da, u duelima se nepokazuje pravo znanje u pvp ali,wow-a mi, stvarno znaju ljudi posiziti zbog gubitka, npr. ja, pvp(nest malo t1) pobjedim t2./t2.5 maga kojeg jos i pustim da napravi 1. potez (ja okrenut 180 stupnjeva od njega) (frostbolt) , lik ima 7.6k HP i 8k mane....
    (High Warlords Bow ^^)
    ofc da mi je prvo sta radim scatter shot da odem u dalj ^^
    (i tako 6 puta zaredom, poslje 6. puta covjek mi ponudio 30g da malo slabije odigram i pustim ga da pobjedi ^^)

  27. #27
    = Citat = Izvorno postao Smeagoul (WoW)
    da, u duelima se nepokazuje pravo znanje u pvp ali,wow-a mi, stvarno znaju ljudi posiziti zbog gubitka, npr. ja, pvp(nest malo t1) pobjedim t2./t2.5 maga kojeg jos i pustim da napravi 1. potez (ja okrenut 180 stupnjeva od njega) (frostbolt) , lik ima 7.6k HP i 8k mane....
    (High Warlords Bow ^^)
    ofc da mi je prvo sta radim scatter shot da odem u dalj ^^
    (i tako 6 puta zaredom, poslje 6. puta covjek mi ponudio 30g da malo slabije odigram i pustim ga da pobjedi ^^)
    erm, lol...

    @jediminjoke
    pa onak, slazem se u potpunosti, dueli su govno, vise vjezbanje tajminga. al cuj, treba i to znat. meni puno drazi bg-i, daleko sam bolji u timskoj igri nego pojedinacno

    a war vs war dueli su mi lol, pogotovo ak su oba u prot gear (npr. full tier 2 kad su imali, duel trajao oko 6 min cca ). sa dps gearom sve nekak ovisi o racialima i tko ce jace scritat

  28. #28
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Na bg nije toliko vazna oprema koliko je skill i dobra grupa di svak radi sta treba i toradi dobro, zato mi je bg uvik bia najdrazi dio igre jer pokazuje kvalitete igraca
    Vjeruj mi nikakav skill ti nece pomoci protiv tier 3 premadea....
    Jednom sam isao sa frendovim mageom (HWL set) i nekim njegovim frendovima ("The Dominion" horde guild sa Agrammara-full Naxx setovi) u AB,igrali smo protiv preamadea sa T1/2 setovima,a ja,priest i rogue cuvamo LM i njih 6 dolazi i nemogu nam nista...bio sam 2. na listi po killovima a igrao sam frendova lika (tj. klikao sam sa misem jer nisam mogao naci sve spellove xP )

    U WoW-u ti je za PvP vise gear nego skill...sad but true

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao alex
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Na bg nije toliko vazna oprema koliko je skill i dobra grupa di svak radi sta treba i toradi dobro, zato mi je bg uvik bia najdrazi dio igre jer pokazuje kvalitete igraca
    Vjeruj mi nikakav skill ti nece pomoci protiv tier 3 premadea....
    Jednom sam isao sa frendovim mageom (HWL set) i nekim njegovim frendovima ("The Dominion" horde guild sa Agrammara-full Naxx setovi) u AB,igrali smo protiv preamadea sa T1/2 setovima,a ja,priest i rogue cuvamo LM i njih 6 dolazi i nemogu nam nista...bio sam 2. na listi po killovima a igrao sam frendova lika (tj. klikao sam sa misem jer nisam mogao naci sve spellove xP )

    U WoW-u ti je za PvP vise gear nego skill...sad but true
    Ali i skill igra ulogu, nažalost ne tako velku kao gear...
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  30. #30
    "Ali i skill igra ulogu, nažalost ne tako velku kao gear..." -> true


    Ja sam samo htio reci da protiv superiornog geara tesko da ces pobijediti...

Slične teme

  1. oh sh*t trenutci
    By Zízzy in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 148
    Posljednji post: 16-11-2010, 22:02
  2. LAN partyi
    By AlfaDelta in forum Online gaming & living
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 11-12-2009, 17:21
  3. Najsmješniji online trenutci
    By Kablam in forum Online gaming & living
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 19-04-2008, 19:34
  4. LAN partyi
    By AlfaDelta in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •