Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Driveri ili.....

  1. #1
    Guest

    Driveri ili.....

    Kada igram GTA san andreas jedno sat vremena komp mi se restartira.Pogledam temp.cpu normalno 34stupnja i system 34stupnja grafička oko 62 - 64stupnja.Imam thermaltake hladnjak na cpu a grafi stock.Imam drivere od grafičke 91.47 a grafička je GF6600GT.Je li do drivera.Kada snimam drivere od grafičke je li moram izbrisat one stare i snimit nove ili samo zamjenit.Je li oni driveri sa zadnjeg pcplay-a su za 6xxx seriju pa nadalje ili samo za 7xxx i 8xxx seriju?Ostali dio kompa imate u sigu.

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Sada bih rekao da je to zato što su driveri 91.47, ali bojim se da će to biti spam

    Svi nVidijini driveri su unificirani, tj. rade za sve od prvih do zadnjih GeForcea (čini mi se da je TNT dropovan), pa s time nemaš brige. A događaju li ti se takve stvari u drugim igrama?

  3. #3
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Sada bih rekao da je to zato što su driveri 91.47, ali bojim se da će to biti spam

    Svi nVidijini driveri su unificirani, tj. rade za sve od prvih do zadnjih GeForcea (čini mi se da je TNT dropovan), pa s time nemaš brige. A događaju li ti se takve stvari u drugim igrama?

    Mozda je jednom.neznam koja igra.ali to mi se i prije desavalo u GTA SA

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Sada bih rekao da je to zato što su driveri 91.47, ali bojim se da će to biti spam

    Svi nVidijini driveri su unificirani, tj. rade za sve od prvih do zadnjih GeForcea (čini mi se da je TNT dropovan), pa s time nemaš brige. A događaju li ti se takve stvari u drugim igrama?
    istina ali ne preporučavaju se instalirati na stare grafe, npr tnt2 i geforce2

  5. #5
    Guest
    Ja sam snimio 93.71.

  6. #6
    Ta se igra pokazala jako bugovitom prema mnogim zvucnim karticama.Pokusaj :control panel,saund and audio devices,advanced audio propertis,performance,hardware acceleration pomakni na basic te potvrdi te postavke i probaj onda pokrenuti igru.


  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    mislim da 1.1 patch ispravlja bugove sa zvukom

    Issue on all machines where certain collisions caused parts of the audio system to crash (sound effects, cutscene audio - only radio keeps going) - users know this as "Rain / Thunderstorm bug".
    Audio problems in interior / exterior transitions and getting in / out of cars fixed.
    Crash occuring when using "user radio files" while the frame limiter is disabled.
    to patch sve ispravlja

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Ta se igra pokazala jako bugovitom prema mnogim zvucnim karticama.Pokusaj :control panel,saund and audio devices,advanced audio propertis,performance,hardware acceleration pomakni na basic te potvrdi te postavke i probaj onda pokrenuti igru.


    tako sam i ja riješio svoj problem jer meni je čak izbacivalo nakon 30sec igranja... bio sam toliko očajan da sam jedno vrijeme igrao bez zvuka


    @Tekla
    prvo instaliraj patch, pa ako to ne pomogne, rješenje je 100% u hw accelerationu(što je dugi napisao)

  9. #9
    Guest
    Ok.probat cu.

  10. #10
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Ta se igra pokazala jako bugovitom prema mnogim zvucnim karticama.Pokusaj :control panel,saund and audio devices,advanced audio propertis,performance,hardware acceleration pomakni na basic te potvrdi te postavke i probaj onda pokrenuti igru.
    to je točno. nf3 onboard zvuk stalno ruši igru. meni je na soltekici nf3 sa 5.1 čipom stalno bila banana tak da sam morao kupiti sb-live24 bit a frendovima ja na nf3 epoxicama sa 7.1 čipom radila bez problema.
    joj kolko sam se napatio s tom igrom nisam mogao odmah skužit di je problem
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

Slične teme

  1. Driveri
    By Durin in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-08-2010, 12:34
  2. Driveri
    By ANGEL EYES in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-10-2008, 17:45
  3. Driveri
    By Ice-Cube in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-08-2008, 00:45
  4. Driveri
    By Garrous in forum Software
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 30-07-2008, 18:59
  5. Driveri
    By Berax0r in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-08-2006, 17:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •