Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 38 od 38

Tema: =]S[= vs. NOB?

  1. #31
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Eto još jedan razlog da zaboravite na CB.
    BTW, upravo sam dobio pisamce od njih da su nas hibernirali za FEAR TDM. Dakle, mislim da do Quake Warsa više ne treba uopće razmišljati o CB avanturama u bilo kojim igrama. Možemo svakog izazvat na FW i jednako se dobro zajebavat s puno manje loših emocija.
    NEGO KAD ĆE OPET MEČ S NOB? I JA BI TUKO PARTIZANE, MAMA!
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #32
    pa cekajte, kaj sad, sta nismo danas trebali igrati? 23. ??
    ja sav nabrijan dodjem kad ono nis...
    kad je rematch, ocem igrat!!!

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    CB je jos najbolja stvar sto se tice izazivanja matcheva.. Igram ET na CB u i po tjednu 3-4 amtcha official i jos svaki dan fun war i nema beda! Ne slazem se sa tobom wiking!

  4. #34
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    CB je jos najbolja stvar sto se tice izazivanja matcheva.. Igram ET na CB u i po tjednu 3-4 amtcha official i jos svaki dan fun war i nema beda! Ne slazem se sa tobom wiking!
    Imaš djelomično pravo, no pokazalo se kako pri CB mečevima dolazi do puno veće isfrustriranosti i nezadovoljstva, jer mnogi svaki poraz doživljavaju kao propast svijeta. Na žalost, ti si jedan od najboljih primjera. Nakon izgubljenog meča s KIA-om dao si se isprovocirati od nekog djeteta i napravio si gluposti i štete čitavom forumu, bez obzira na sve olakotne okolnosti. Osim toga, djeluje mi kao da jedino CB-om možemo natjerat ljude da igraju. Ja igram FEAR CTF na nekoliko servera, okupljaju se uvijek isti ljudi (Hrvati), nitko nije čak niti u nekom klanu, no igramo i družimo se skoro svaku večer, ponekad i do jutra. Obično isključim i XFire, samo da imam mira i nesmetane igre. Drugo mi ništa ne treba. Jednostavna stvar, ako se nekome nešto igra, igrat će bez obzira na CB ili non CB. Klanska igra je najljepša igra, ali samo ako se igra iz gušta.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  5. #35
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    CB je jos najbolja stvar sto se tice izazivanja matcheva.. Igram ET na CB u i po tjednu 3-4 amtcha official i jos svaki dan fun war i nema beda! Ne slazem se sa tobom wiking!
    Imaš djelomično pravo, no pokazalo se kako pri CB mečevima dolazi do puno veće isfrustriranosti i nezadovoljstva, jer mnogi svaki poraz doživljavaju kao propast svijeta. Na žalost, ti si jedan od najboljih primjera. Nakon izgubljenog meča s KIA-om dao si se isprovocirati od nekog djeteta i napravio si gluposti i štete čitavom forumu, bez obzira na sve olakotne okolnosti. Osim toga, djeluje mi kao da jedino CB-om možemo natjerat ljude da igraju. Ja igram FEAR CTF na nekoliko servera, okupljaju se uvijek isti ljudi (Hrvati), nitko nije čak niti u nekom klanu, no igramo i družimo se skoro svaku večer, ponekad i do jutra. Obično isključim i XFire, samo da imam mira i nesmetane igre. Drugo mi ništa ne treba. Jednostavna stvar, ako se nekome nešto igra, igrat će bez obzira na CB ili non CB. Klanska igra je najljepša igra, ali samo ako se igra iz gušta.
    U tome si u pravu. Ali gledaj kada izgubis od nadrkane djece popizdis jebiga )) to ne zamjeram rebelu
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  6. #36
    Guest
    jel to bio onaj meč di sam im postavio dinamit na fjulu a da me nisu ni skužili? ^^

  7. #37
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    CB je jos najbolja stvar sto se tice izazivanja matcheva.. Igram ET na CB u i po tjednu 3-4 amtcha official i jos svaki dan fun war i nema beda! Ne slazem se sa tobom wiking!
    Imaš djelomično pravo, no pokazalo se kako pri CB mečevima dolazi do puno veće isfrustriranosti i nezadovoljstva, jer mnogi svaki poraz doživljavaju kao propast svijeta. Na žalost, ti si jedan od najboljih primjera. Nakon izgubljenog meča s KIA-om dao si se isprovocirati od nekog djeteta i napravio si gluposti i štete čitavom forumu, bez obzira na sve olakotne okolnosti. Osim toga, djeluje mi kao da jedino CB-om možemo natjerat ljude da igraju. Ja igram FEAR CTF na nekoliko servera, okupljaju se uvijek isti ljudi (Hrvati), nitko nije čak niti u nekom klanu, no igramo i družimo se skoro svaku večer, ponekad i do jutra. Obično isključim i XFire, samo da imam mira i nesmetane igre. Drugo mi ništa ne treba. Jednostavna stvar, ako se nekome nešto igra, igrat će bez obzira na CB ili non CB. Klanska igra je najljepša igra, ali samo ako se igra iz gušta.
    Pametne rijeci
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    SNa žalost, ti si jedan od najboljih primjera. Nakon izgubljenog meča s KIA-om dao si se isprovocirati od nekog djeteta i napravio si gluposti i štete čitavom forumu, bez obzira na sve olakotne okolnosti
    Erm... Nisam se ja isprovocirao zato sto smo igrali na CBu.. To opce nije imalo nikakve veze..

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •