Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 36 od 36

Tema: Dina

  1. #31

    Re: Dina

    Bar je oživio temu.
    Ja se inače veselim i bojim novom filmuSkoji bi trebao izaći kroz 2010. ako produkciju dotad ne dokrajče odvjetnici.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Dina

    Iako film iz 84 nije remek djelo teško će ovaj rimejk nadmašiti David Lynch-a koji je ipak stvorio zavidnu atmosferu u filmu.

  3. #33

    Re: Dina

    Možda, ali meni se nikako nisu svidjele neke stvari (weirding moduli, anyone?) koje su, što je najgore od svega, mijenjale neke integralne elemente (kraj kad mu je popustio mjehur je bio komičan... kraj koji su nažalost prenijeli i u mini-seriju). Ali stilski je bio više manje OK (samo što su Bene Gesserit napravili ćelavima... to mi je tako išlo na jetru).

  4. #34
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Skupi
    Postova
    33

    Re: Dina

    Kyle MacLachlan je jadan kao Pol

  5. #35

    Re: Dina

    Redatelj Hancocka planira snimiti film o Dini. Pitanje je sad je li to onaj isti koji se iščekuje u 2010. ili nešto drugo, ali čak i ako stavimo to na stranu, glavni razlog za brigu bi mogao biti citat ispod u kojem on iznosi kako je imao drugačije viđenje knjiga za razliku od Lynchovog filma ili SciFi mini-serija. Mogući reboot ili neizbježni trainwreck?

    Berg says about his reaction to the book and where he wants to go with his film:

    I think I had a much more different experience, I think, with the book than David Lynch did. To me, I think my interpretation will feel significantly different from that and the [Syfy]SChannel miniseries that aired. I have a different experience than both of those filmmakers did. [The book]Swas much more muscular and adventurous, more violent and possibly even a little bit more fun. I think those are all elements of my experience of the book that can be brought in without offending the die-hard fans of the Bene Gesserit and Kwisatz Haderach. There's a more dynamic film to be made.
    - moje upotreba ovoga smileya sve govori.

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Dina

    Ne znam, meni su se mini-serije svidjale, doduse nisam citao knjige niti gledao Lynchov film. No sumnjam da ce prilagoditi to neupucenoj publici, ergo sakace jako.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •