Prikazujem rezultate 1 do 27 od 27

Tema: Zvucna do 800kn kvalitetna !!!!

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Zvucna do 800kn kvalitetna !!!!

    Ovako trebam zvucnu do 800kn
    Oko mi je zapala http://www.guru3d.com/article/sound/265/1/

    Creative X-Fi Xtreme music

    ono nekako mi se jako svida, ali me zanima sljedece. Onaj crni prikljucak sto je to i cemu sluzi ? I kamo da ustekam sve kablove od zvucnika jer ima vise kablova nego ova kartica pinova.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    genijalna kartica, ne gledaj dalje. frend mi ju ima, i odlična je. onaj port je inače joystick port, ja imam isti na audigy-u.

    što se tiče jackova, onaj microphone ili line in će ti najvjerojatnije softwerski postati jack za stažnje satelite ili šta već, ovisi kako u mixeru namjestiš.
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Cali
    genijalna kartica, ne gledaj dalje. frend mi ju ima, i odlična je. onaj port je inače joystick port, ja imam isti na audigy-u.

    što se tiče jackova, onaj microphone ili line in će ti najvjerojatnije softwerski postati jack za stažnje satelite ili šta već, ovisi kako u mixeru namjestiš.
    SI sta sa tim joystick portom ?? kaj se u njega ukljuci ??

    joystick ? ili onaj dodatni bracketing sa daljinskim ?
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao Cali
    genijalna kartica, ne gledaj dalje. frend mi ju ima, i odlična je. onaj port je inače joystick port, ja imam isti na audigy-u.

    što se tiče jackova, onaj microphone ili line in će ti najvjerojatnije softwerski postati jack za stažnje satelite ili šta već, ovisi kako u mixeru namjestiš.
    SI sta sa tim joystick portom ?? kaj se u njega ukljuci ??

    joystick ? ili onaj dodatni bracketing sa daljinskim ?
    možaš na to prikopčati stare joysticke/gamepade koji imaju gameport konektor. moj Sidewinder Freestyle ima gameport i konverter na USB.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao Cali
    genijalna kartica, ne gledaj dalje. frend mi ju ima, i odlična je. onaj port je inače joystick port, ja imam isti na audigy-u.

    što se tiče jackova, onaj microphone ili line in će ti najvjerojatnije softwerski postati jack za stažnje satelite ili šta već, ovisi kako u mixeru namjestiš.
    SI sta sa tim joystick portom ?? kaj se u njega ukljuci ??

    joystick ? ili onaj dodatni bracketing sa daljinskim ?
    možaš na to prikopčati stare joysticke/gamepade koji imaju gameport konektor. moj Sidewinder Freestyle ima gameport i konverter na USB.
    Kak mutavo covjece. Sta ce mi to ?? Vjerojatno cu kupiti fatality radi onog vanjskog racka. Znaci nema razlike u zvuku izmedu ove xtreme music i fatality ??
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Ovaj "veliki prikljucak" ti se jos zove i MIDI port.

    Inace se koristi i za spajanje klavijatura i ostalih MIDI kontrolera na komp. Na novijim zvucnim karticama ga vise neces cesto vidjeti (steta) jer su tako i tako svi gamepadovi i joystici vec na USB-u, a osobe koje ce spajati MIDI kontrolere ce najvjerojatnije uzeti profesionalne zvucne kartice.
    there is no god to punish us

  7. #7
    Guest
    E sad ako želiš neku zvučnu da bude bolja od integrirane (a to je sad skoro svaka) onda Audigy4 a ako želiš za neko ajmo reč malo duže vrijeme onda X-Fi Xtreme Music (samo zato jer je to zvučna novije generacije).

    Što se tiče drivera ja nikad nisam imao problema ni sa jednom jer sam uvijek skinuo novije koje sam stavio nakon onih sa CDa i nikad nisam onaj glupi SW instalirao koji dolazi na CDu sa driverima.

    Dakle Audigy4 ili X-Fi Xtreme Music. Što god da uzmeš nećeš pogriješit.

    Što se tiče falality-a,.....plačaš samo ime i izgled...vjeruj mi

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Ivek
    E sad ako želiš neku zvučnu da bude bolja od integrirane (a to je sad skoro svaka) onda Audigy4 a ako želiš za neko ajmo reč malo duže vrijeme onda X-Fi Xtreme Music (samo zato jer je to zvučna novije generacije).

    Što se tiče drivera ja nikad nisam imao problema ni sa jednom jer sam uvijek skinuo novije koje sam stavio nakon onih sa CDa i nikad nisam onaj glupi SW instalirao koji dolazi na CDu sa driverima.

    Dakle Audigy4 ili X-Fi Xtreme Music. Što god da uzmeš nećeš pogriješit.

    Što se tiče falality-a,.....plačaš samo ime i izgled...vjeruj mi
    Ma uzet cu platinum. Posto nesto malo i mixam pa mi dobro dode. Audigy4 ima po testovima daleko losiji zvuk od X-Fi
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    E da me streljati ne kuzim sada vise bulk i bez bulk

    http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=51 ... 8177038370

    gore prikazana je bulk

    http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=20 ... 8177038370

    ova tu pak nije bulk pa sta je onda ??

    Zar nije bulk ono u kutiji sa CDima, a retail bez kutije samo sa cdom u vrecici ??
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  10. #10
    Guest
    obratno... ...bulk je samo s vrečicom i cd-om!

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Ivek
    obratno... ...bulk je samo s vrečicom i cd-om!
    A retail je znaci u kutiji i sve ? E thx to mi je trebalo, e sada samo moje nagovoriti da mi kupe jednu od te dvije kartice za rodendan. Btw. uskoro kupujem i novi EIZO ili NEC monitor tak da nesmijem previse trositi.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  12. #12
    Baš neki dan hoću igrati SW:Rogue Squadron,kad nemam di uštekati stari đojstik...bed...kakav priključak imaju novi đojstici?USB,ili?

  13. #13
    Guest
    Usb

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Eto odlucio se na uzak izbor izmedu X-Fi platinum, X-Fi xtreme music, X-Fi fatal1ty ajde da cujem koju da uzmem
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  15. #15
    Guest
    pa jebote več su ti svi rekli....uzmi najskuplju kad se več nemožeš odlučit a pare nisu problem..Kolko para tolko muzike!

  16. #16
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Eto odlucio se na uzak izbor izmedu X-Fi platinum, X-Fi xtreme music, X-Fi fatal1ty ajde da cujem koju da uzmem
    dali znaš da x-fi serija ima velikih problema na nf 4 pločama?
    kartica trenutno ne podržava irq sharing i samim time ne udovoljava pci specifikaciji. ručnim podešavanjem irq-a se stvar samo pogoršava. stvar se pokušava ispraviti sa driverima ali zasad ništa. postoji mogućnost da će čak biti povučene s tržišta. uglavnom na ploči ćeš moći imati samo grafičku i zvučnu. zaboravi na bilo kakve druge pci ili pcie kartice.

    http://xfi.blogspot.com/S
    http://www.ngohq.com/home.php?page=arti ... arc_id=124

    dobro pročitaj što piše
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Ionako mi nista drugo netreba osim te dvije kartice. Imam tv karticu koju nemogu koristiti, a na ploci ionako imam dva pci utora ) i to su prije imale velike probleme rijesilo se sa driverima

    btw. na pcekspertu se nitko ne zali da ima problema sa tom karticom i nforce 4
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    dosta ljudi ima probleme, ali dosta toga ovisi o konkretnoj konfiguraciji.. nekome radi, nekome neće ni za vraga...

    no ako imaš samo x-fi na pci slotovima, ne bi trebalo biti problema.
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  19. #19
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Ionako mi nista drugo netreba osim te dvije kartice. Imam tv karticu koju nemogu koristiti, a na ploci ionako imam dva pci utora ) i to su prije imale velike probleme rijesilo se sa driverima

    btw. na pcekspertu se nitko ne zali da ima problema sa tom karticom i nforce 4
    zato jer ju skoro nitko nema
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao tomifish2002
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Ionako mi nista drugo netreba osim te dvije kartice. Imam tv karticu koju nemogu koristiti, a na ploci ionako imam dva pci utora ) i to su prije imale velike probleme rijesilo se sa driverima

    btw. na pcekspertu se nitko ne zali da ima problema sa tom karticom i nforce 4
    zato jer ju skoro nitko nema
    Ima ju jedno 10 ljudi sa nforce 4 chipsetom
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  21. #21
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    kao što piše u onim člancima nemaju sve ploče problema. što se tiče ovih 10 možda zasad nemaju problema ali će danas sutra uštekat još neku pci karticu i onda će popizdit. i ja se nadam da će nešto popravit putem drivera. eto rekao sam ti tak da znaš. ako se odlučiš na kupnju moram ti reći da je 24-bit crystalizer do yaya i da potpuno oživljava zvuk na mp3-ima. vidim da u hg spotu imaju neke nove modele. nekak su manje kartice. valjda nemaju lošije performanse
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    A cek ti si imao problema ??
    Inace na pcekspertu su mi preporucili profesionalnu E-MU karticu da kupim jeftinija a kazu da nema mogucnosti da ju iskoristim vise od 30%

    http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=21 ... 2273570293
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  23. #23
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    da ja sam imao problema. objasnim ti sutra
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Eto dvoumim se izmedu ove dvije zvucne

    http://www.esi-pro.com/viewProduct.php?pid=43&page=2

    i E-MU

    http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=21 ... 6889528015

    eto ova ESI kosta 1030kn

    a ova E-MU kosta 815kn
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    mislim da je to bacanje novaca... IMO sumnjam da prosječan korisnik uopće može i razumiti sve što te kartice nude... audigy 4 bi trebala zadovoljiti sve tvoje potrebe

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao ivan
    mislim da je to bacanje novaca... IMO sumnjam da prosječan korisnik uopće može i razumiti sve što te kartice nude... audigy 4 bi trebala zadovoljiti sve tvoje potrebe
    Sorry ali ti nemozes znati kaj bi zadovoljilo moje potrebe. Moram jos gore spojiti gitaru i inace znam ponekad nesto malo mixati, audigy 4 nema sve te ulazi tak da nista od ovoga.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao ivan
    mislim da je to bacanje novaca... IMO sumnjam da prosječan korisnik uopće može i razumiti sve što te kartice nude... audigy 4 bi trebala zadovoljiti sve tvoje potrebe
    Sorry ali ti nemozes znati kaj bi zadovoljilo moje potrebe. Moram jos gore spojiti gitaru i inace znam ponekad nesto malo mixati, audigy 4 nema sve te ulazi tak da nista od ovoga.
    ok. onda uzmi što ti se više sviđa i rokaj

Slične teme

  1. Mobitel do 800kn
    By seahawk37 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-08-2010, 10:07
  2. Prijenosni kazetofon do 800kn
    By MTF* in forum Mobilno
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-07-2010, 17:57
  3. mp4 800kn
    By MTF* in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 16-11-2008, 15:24
  4. da li se ovo da prodat za 800kn?
    By God Of War(gaming) in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 08-06-2008, 12:51
  5. MP3 player do 800kn
    By ivan in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-04-2007, 18:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •