Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 139

Tema: The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353

    The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

    Nije službeno, ali šuška se o PRAVOJ expansiji za Oblivion.
    http://elderscrolls.filefront.com/news/ ... tion;31069
    Ispravak:Izgleda da ipak je službeno
    http://www.destructoid.com/full-fledged ... 8602.phtml

  2. #2
    Šta se nije trebala zvati Shimmering Isle?

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    službeno će biti kad to potvrdi netko iz bethesde, tj kad najava osvane na tes stranici

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Više boh volio da se ekspanzija zove Summerset Isle.Kada bi oni barem uključili još jedan dio Tamriela u ekspaziju.Volio bih vidjeti domovinu High Elfova i njihovo sjedište čarobnjaka.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    NE!!! Altmeri zaslužuju svoju igru, a ne ekspanziju!!

    I poluslužbeno je. Dev se pravdao da se ekspanzija neće dogoditi na Summersetu

    Nadam se da ovo je ekspanzija. I ako nije, da PCplay ne napravi opet istu pogrešku.

  6. #6
    Ekipa, evo malo screens-a... sve legalno nadam se. Ako ne samo me opomenite.



  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    E to već liči na expanziju.Može link.

  8. #8
    = Citat = Izvorno postao ran6er
    E to već liči na expanziju.Može link.
    No can do.

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    = Citat = Izvorno postao ran6er
    E to već liči na expanziju.Može link.
    Našel sam.
    Btw sorry zbog spama

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Nadam se da će uključiti barem još jedan dio Tamriela u ekspanziju.Ako neće,a to će opet biti kao Knights of the Nine,samo sa više questova i sati igre.A sumnjam da Summerset Isle zaslužuje svoju igru,premaleno je to područje za novi Elder Scrolls.Ja smatram da su uvođenjem glavne provincije Tamriela oni sami sebi postavili granicu.Naime,sve ostale provincije su manje od Cyrodiila a ako oni uključe u sljedeći ES samo jednu provinciju ljudi će se žaliti da je to premalo.A i ovako sa Cyrodiilom ima nekih koji se žale na veličinu.Morrowind je dobio jedan dio kopna,pa zašto ne bi i Oblivion?

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    a zašto recimo iduci elder scrolls naslov neb i jednostavno bi neki drugio dio Nirn-a, npr. Akavir...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Nadam se da će uključiti barem još jedan dio Tamriela u ekspanziju.
    mislim da neće i žao mi je zbog toga, vjerojatno druge provincije čuvaju za nove zes nastavke

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    e ja sam na politickoj mapiSTamriela skuzio mali otok izmedju Summerset Islea i Cyrodiila, to bi mozd mogli ubacit u neku iducu ekspanziju...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Dodati će još teritorija u ekspanziju,evo ovo je sa Crovotexa:Bethesda Softworks je objavila prve informacije o nadolazećoj Oblivion ekspanziji, pod imenom The Elder Scrolls IV: Shivering Isles.

    Ekspanzija će u igru donjeti potpuno novu zemlju, tj otoke, za istraživanje. Ti otoci su također poznati po nazivu Realm of Madness, a podjeljeni su na sjeverno područje (Mania) i južno (Dementia). Na granici između 2 područja se nalazi grad imena Split (ali nije naš Split ) u kojemu se nalaze po 2 identične kopije svakog stanovnika, a jedan od questova u igri će biti rješiti tu zagonetku sa duplikatima. Otoci će biti dostupni putem vrata koji se nalaze na čudnom kipu lociranom na malom otoku u Niben Bay-e, blizu Bravila. Uz to, ekspanzija će donjeti preko 30 sati igranja, nova čudovišta, tamnice, questove itd. Očekivani datum izlaska je tijekom drugog kvartala ove godine.

  15. #15
    Oliti; idemo u posjet Sheogorath-u (za one koji kuže o čemu je riječ).

  16. #16
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Oliti; idemo u posjet Sheogorath-u (za one koji kuže o čemu je riječ).
    mislim da ce ova ekspanzija dosad imat najuvrnutije questove...sjecate se njegovog questa iz Morrowinda?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  17. #17
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Oliti; idemo u posjet Sheogorath-u (za one koji kuže o čemu je riječ).
    mislim da ce ova ekspanzija dosad imat najuvrnutije questove...sjecate se njegovog questa iz Morrowinda?
    Ma dobar je i u Oblivionu.

  18. #18
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Cek sta je tu, jel tu ono sa onom zabavom?
    Ma u Morrowindu je najjaci

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Ne to je onaj quest u malom selu,kada trebaš podmetati otrov za štakore ovcama itd.

  20. #20
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Ne to je onaj quest u malom selu,kada trebaš podmetati otrov za štakore ovcama itd.
    joj da...e Durine posto se kuzis u Lotr, ja neznam ali mene Elven i Mithril armor iz Obliviona neodoljivo podsjecaju na Lotr jel ti mozd znas nes o tom?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Kada bi mithril bio isti onaj kao i u LOTR onda bi vrijedio kao i cijeli Cyrodiil.U Oblivionu mithril armor nije niti do koljena onom pravom,kojeg su pokupili iz LOTR.Mithril armor je čvrst kao stijena,kao zmajeve ljuske a lagan kao pero.Kada te pogodi strijela,ona samo odskoči od tebe,ako te netko mačem pokuša rasječi,mač se samo odbije.Jedan Mithril armor vrijedi kao cijeli Shire.Patuljci su ga pronašli u Morii,zato su se i nastanili ondje.A elven armor sliči onome kojeg su nosili Noldorski ratnici.

  22. #22
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Kada bi mithril bio isti onaj kao i u LOTR onda bi vrijedio kao i cijeli Cyrodiil.U Oblivionu mithril armor nije niti do koljena onom pravom,kojeg su pokupili iz LOTR.Mithril armor je čvrst kao stijena,kao zmajeve ljuske a lagan kao pero.Kada te pogodi strijela,ona samo odskoči od tebe,ako te netko mačem pokuša rasječi,mač se samo odbije.Jedan Mithril armor vrijedi kao cijeli Shire.Patuljci su ga pronašli u Morii,zato su se i nastanili ondje.A elven armor sliči onome kojeg su nosili Noldorski ratnici.
    e pa to te pitam, mislim jesu oni sta platili za licencu, jer mithril, po izgledu je pljunuti onaj sto je imo Frodo, a Elven je pljunuti onaj sto ga imaju oni ratnici na pocetku (Borba sa Sauronom) i kasnije oni vilenjaci sto brane Helms Deep), a o Elven longswordu da i ne govorim cista kopija ponog iz filma...i da slazem se da su Mithril bespravno podcijenili, trebali su stavit samo Cuirass u igru i negdje ga sakrit tak da onaj ko ga pronadje bude prakticki nepobjediv...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Kada bi mithril bio isti onaj kao i u LOTR onda bi vrijedio kao i cijeli Cyrodiil.U Oblivionu mithril armor nije niti do koljena onom pravom,kojeg su pokupili iz LOTR.Mithril armor je čvrst kao stijena,kao zmajeve ljuske a lagan kao pero.Kada te pogodi strijela,ona samo odskoči od tebe,ako te netko mačem pokuša rasječi,mač se samo odbije.Jedan Mithril armor vrijedi kao cijeli Shire.Patuljci su ga pronašli u Morii,zato su se i nastanili ondje.A elven armor sliči onome kojeg su nosili Noldorski ratnici.
    e pa to te pitam, mislim jesu oni sta platili za licencu, jer mithril, po izgledu je pljunuti onaj sto je imo Frodo, a Elven je pljunuti onaj sto ga imaju oni ratnici na pocetku (Borba sa Sauronom) i kasnije oni vilenjaci sto brane Helms Deep), a o Elven longswordu da i ne govorim cista kopija ponog iz filma...i da slazem se da su Mithril bespravno podcijenili, trebali su stavit samo Cuirass u igru i negdje ga sakrit tak da onaj ko ga pronadje bude prakticki nepobjediv...

    pa da slazem se,.
    a to i je po meni jedna od losih strana obliviona,.sto nijedan item nije nest posebno,.svatko moze naic na njega,.jos ktome dobivaju se random,.sa neprijateljima koji se leveliraju ko i ti,.meh
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  24. #24
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    instaliraj OOO pa ces naici na prilicno jebene armore

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Mislim da ne trebaju imati licencu za to,ali nisam siguran.

  26. #26
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Mislim da ne trebaju imati licencu za to,ali nisam siguran.
    pa da al tulavo mi, jedan tip iso radit totalnu konverziju Ob-a u Middle-Earth i onda nije mogo, kao nema licencu, al nekuzim, pa nece zradjivat na tom, a htio je bas sve ubacit...steta...a u Bethesdi su mogli bit malo originalniji, tulavo mi to sto su tak skopirali tak neke Elven armore i to...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  27. #27
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Mislim da ne trebaju imati licencu za to,ali nisam siguran.
    Da, više modova je tako ugašeno. To vam je bilo aktivno još u vrijeme Morrowinda... debilno. Mislim ono, mogli su napravatiit Ultima konverziju ali LotR ne može----

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Pa može on kopirati par stvari,ali to je to.To je kao licenca za glazbu,koliko se sjećam najviše tri tona zaredom se smiju kopirati,ili tako nešto.A u Bethesdi nisu puno toga kopirali osim par sitnica.A ne kužim kako nije smio,ako je radio neslužbeni mod za igru,onda bez problema može.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    pa da al tulavo mi, jedan tip iso radit totalnu konverziju Ob-a u Middle-Earth i onda nije mogo, kao nema licencu, al nekuzim, pa nece zradjivat na tom, a htio je bas sve ubacit...steta...a u Bethesdi su mogli bit malo originalniji, tulavo mi to sto su tak skopirali tak neke Elven armore i to...
    Mithril Armor je u TES-u još od TES: Arena tako da ih više ne mogu tužiti jer nisu tužili prošle igre.

    Za daedric Armor, on je potpuno isti kao Sauronov... ali baš potpuno. To se znalo još i prije nego je igra izašla.

  30. #30
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    meni elven armor nije ni malo slican od onog kod mount doma.
    star trek fan / total war fan

Slične teme

  1. Elder Scrolls 5?
    By rave_or_die in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 159
    Posljednji post: 04-08-2010, 20:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •