Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: serveri i klanovi

  1. #1

    serveri i klanovi

    Evo zanima me gdje su najeftiniji serveri za kupit da imam svoj game server i zanima me koji klanovi traže igrače,kako to sve ide...

    Hvala unaprijed.
    Eric

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Ako mislis sada tek poceti igrati et moram ti reci da ce ti to biti tesko jer su danas vec svi skiller. Zar ne wiking i lakuda

    Najbolje ti je da malo igras po boljim serverima i nabis skill> mozda te klanovi sami pozovu, ili ti posaljes prijavu
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load baz00ka's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Ogulin & Zg Dubrava
    Postova
    118

    Re: serveri i klanovi

    = Citat = Izvorno postao ERIC
    Evo zanima me gdje su najeftiniji serveri za kupit da imam svoj game server i zanima me koji klanovi traže igrače,kako to sve ide...

    Hvala unaprijed.
    Eric
    Evo ga ovako...
    1) Što se tiče servera mislim da češ najeftinije proći na http://www.obinet.huS
    Jedino je problem što je stranica na mađarskom te će ti server biti u mađarskoj, mislim da tamo imaš njihov IRC kanal (valjda imaš insatalan MIRC) gdje ih možeš upitati za cijene itd. naravno moraš pričati engleski ^^
    2) Što se tiče klanova ako igraš redovito i nemaš bolest nedolaska na treninge u mom klanu se W:ET sekcija digla iz mrtvih te ako se želiš pridružiti otiđi na http://www.mrcine.org/forumi/Ste otiđi u komandu te napravi prijavnicu sa naznakom za koju igru se prijavljuješ, trebaš staviti nick, godine, veza, iskustvo, ostali klanovi i nešto po izboru...
    Nadam se da sam pomogao, ako bude još kakvih problema slobodno pitaj, tu smo da ti pomognemo

    *NOB*Bazga

Slične teme

  1. Enemy Territory: Cro serveri & serveri iz regije
    By d3m0n in forum Wolfenstein
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-04-2010, 09:06
  2. LVL i klanovi na Gareni
    By thonchek in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 03-07-2009, 12:16
  3. DotA klanovi (HR)
    By Affl1ction in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 07-06-2009, 21:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •