Stranica 69 od 106 PrvaPrva ... 1959676869707179 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.041 do 2.070 od 3170

Tema: The Witcher

  1. #2041
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Witcher

    onda u tom slučaju nije sigurno

  2. #2042
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: The Witcher

    priča se da je rise of the white wolf otkazan
    http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=23707.0
    al nije još potvrđeno
    "We will comment on this in official release soon."
    kaže PR

  3. #2043
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: The Witcher

    sta me briga sto je otkazan ako izlazi samo za konzole
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  4. #2044

    Re: The Witcher

    Yup, izgleda da je port otkazan i svi resursi su prebačeni na The Witcher 2, nastavak koji će izaći simultano za PC i konzole (glavni razlog za strah).
    http://www.gamebanshee.com/news/static/ ... vQKOPt.php

  5. #2045
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Witcher

    Mislim da nemamo razloga za strah... sigurno će ga dobro napravit

  6. #2046
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Yup, izgleda da je port otkazan i svi resursi su prebačeni na The Witcher 2, nastavak koji će izaći simultano za PC i konzole (glavni razlog za strah).
    http://www.gamebanshee.com/news/static/ ... vQKOPt.php
    wtf?!? witcher 2 najavljen?!?

    jedva čekam ) ma nemogu ju sjebat, pa i onaj RotWW je izgledo ko prava igretina makar je izlazila samo za konzole..

  7. #2047
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Yup, izgleda da je port otkazan i svi resursi su prebačeni na The Witcher 2, nastavak koji će izaći simultano za PC i konzole (glavni razlog za strah).
    http://www.gamebanshee.com/news/static/ ... vQKOPt.php
    Witcher 2,bude izašao witcher 2.To je fantastična vijest,jedva čekam.

  8. #2048
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: The Witcher

    Witcher 2 je sasvim očekivan, neznam zašto ste toliko uzbuđeni.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  9. #2049

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Yup, izgleda da je port otkazan i svi resursi su prebačeni na The Witcher 2, nastavak koji će izaći simultano za PC i konzole (glavni razlog za strah).
    http://www.gamebanshee.com/news/static/ ... vQKOPt.php
    E ovo me ugodno iznenadilo, već sam mislio da ću morat kupovat PS3 da bi igrao Witchera, nego, jel' itko zna da li će to biti nastavak priče( to mislim zbog onog lika u zadnjoj animaciji) ili sasvim nova avantura.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  10. #2050
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: The Witcher

    hah, bit ce ili nastavak ili prequel. besmisleno je raditi novu priču.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  11. #2051

    Re: The Witcher

    Jes, bilo je rečeno još prošle godine da ne misliju samo tak ostaviti svijet Andrzeja Sapkowskog i da budu ga iskoristili kolko se da pa bi mogli doživeti čak i više od dva dijela.
    Bilo bi dobro da kroz pojedine dijelove pratimo ostale Witchere koji su otišli svako na jednu stranu svijeta.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  12. #2052
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Witcher

    Katastrofa. Oni i njihovi nastavci.

    Daj ostavite igru unikatnom.

  13. #2053
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Katastrofa. Oni i njihovi nastavci.

    Daj ostavite igru unikatnom.
    zasto ne, prodavati će se i biti će para...
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  14. #2054

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Katastrofa. Oni i njihovi nastavci.

    Daj ostavite igru unikatnom.
    Čemu?
    Igra je stvarno predobra i nikome nebu škodil nastavak, nego, dapače ako im je prva igra ispala tak dobro mislim da s nastavkom jednostavno nebreju fulati. Vidi se da je ekipa sposobna napraviti kvalitetni RPG i bolje da oni naprave igru nego EA.
    Čak niti netreba biti nastavak nego dosta da bude smještena v taj isti ili sličan svijet.
    Kad izađe si jednostavno zamisliš da prvi dio ne postoji i da jedna s drugom nemaju veze i evo ti drugog unikata.
    Da su tak razmišljali i ovi iz Rockstara sad nebi bilo GTA 2,3,VC,SA,4 , a igre se dobro prodaju i ekipa koja igra je ful zadovoljna (osobno ne igram GTA ali navodim ko primjer).
    Ima jako puno slučajeva di je nastavak puno bolji od prethodnika pa niko ne žali kaj prvi dio nije ostal unikat.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  15. #2055
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Katastrofa. Oni i njihovi nastavci.

    Daj ostavite igru unikatnom.
    n/c...

    blizzard koji radi igre več više od 20 godina, pa ima samo tri franšize warcraft, starcraft i diablo i još neke dve star lost vikings i još jednu... pa kad najave nastavak bude uuuuuuuuuuuuu OMFG kak kulno, i bude 100+ stranica prije neg izađe igra, a šta sad ne valja kad najave nastavak po meni najboljeg RPGea :S

    osim toga, igra nebi bila ni nije unikatna, jer nakon svega tolko je igri izašlo da je teško izdvojit pravi unikat, da se baš u ničem ne slaže s nekom drugom igrom, tak da bolje ostave ovaj svijet, ovaj witcher, jer tolko je još toga ne jasno, iz prošlosti a pogotovo budučnosti...

  16. #2056

    Re: The Witcher

    Izgleda da White Wolf ipak na kraju nije otkazan... samo pauziran na neodređeno vrijeme.
    http://www.gametrailers.com/news/witche ... t-susp/791

    "The development of the game The Witcher: Rise of the White Wolf has been suspended pending the resolution of financial issues between the different project partners. We regret this particular provision in respect of the fans who were waiting with impatience the title. I hope we find a solution in agreement with our recent and historical partners involved in this ambitious project" said Olivier Masclef, director of the company Widescreen Games."

  17. #2057

    Re: The Witcher

    Novi Witcher tj. The Witcher 2 bi trebao imati veću selekciju gradova, iako nemam ništa protiv Wyzime koja je BTW jako dobro odrađena, treba biti neka raznovrsnost. Treba li bi za priču angažirati gosp. Sapkowskog, da taj element još više poboljšaju, iako je priča u Witcheru perfektna. I neka ostane Geralt, jer su se u prvom nastavku premišljali da li će staviti da si napravimo lika, a onda, hvala Bogu, su od toga odustali i dali nam Geralta, Geralt bi trebao imati prijatelje uz sebe kao Companion-e, npr Dandilion, Triss, i, svi koji su čitali knjigu znat će o čemu pričam, neka ubace Yennefer.Toliko zasad, ako još šta smislim, javim.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  18. #2058
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Witcher

    joj sam ne companione...znam da ste vi navikli tak iz tih starih RPGeja, al men je najbolji onaj "one man army" a ne da nosim 16 likova sa sobom, to onda mog otič igrat WAR s drugim ljudima...

    po meni nek ostane ovakav kakav je, nek ubace nekakav parry system, jer ovo je čista makljaža, nikake druge likove, po meni bi najbolje pasao nastavak radnje, baš me zanima šta će se dalje događat... i btw, čist sumnjam da će se rješit geralta, jer uz altaiira on je najbolji lik u novijim igrama, a i na konzolama rade rise of the white wolf, onda da ga odjednom ostave, yea right...

  19. #2059

    Re: The Witcher

    Nisam ni ja mislio 2-3 pa sve do "n" companiona, nego poput 1-2 da te prate kroz određene misije, a što se tiče parry sustava trebalo ne bi ga dodat, po knjigama je to izvorni Geraltov stil, bez parry samo dodge i evade, po tom djelu mislim da su htjeli ostati vjerni knjigama.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  20. #2060
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    joj sam ne companione...znam da ste vi navikli tak iz tih starih RPGeja, al men je najbolji onaj "one man army" a ne da nosim 16 likova sa sobom, to onda mog otič igrat WAR s drugim ljudima....
    definitivno

    obožavam NWN, ali mi se ne vodi cijeli party baš u SVAKOJ igri..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  21. #2061
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: The Witcher

    Valjaju li knjige čemu? Moze usporedba s nekim mainstream djelima današnjice i kojim je dobnim skupinama namjenjena?
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  22. #2062

    Re: The Witcher

    Knjiga, jedina kod nas je "The Last Wish" i u njoj je obrađena borba sa Strygom knjiga je pisana naizmjence što znači da ide prvo odlomak "Voice of Reason" pa neki drugi pa opet "Voice of Reason", u knjizi je obrađeno više avantura, dobna skupina ?........... pa ako si igrao Witchera otprilike znaš kojoj je dobnoj skupini preporučena. Knjiga je jel' fantasy, neznam s kojim djelom bih ju usporedio, što se mene tiče nju je grijeh uspoređivati jer je toliko dobra, košta cca. 79 kn u Profilu, a u online knjižarama u Eng. imaš i "Blood Of The Elves" i sad se prevodi "Times of Anger", iako bi bilo pravilnije "Time of Disdain" ali otom-potom. Sve su knjige ovdje navedene su dostupne na engleskom, sry. nema hrvatskog.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  23. #2063
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: The Witcher

    Znaci, igra je dosta vjerna knjizi? Onda knjiga ne moze biti losa.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  24. #2064

    Re: The Witcher

    Da, jedino što avantura koja je u igri nije zabilježena u knjigama, već ti posluže kao svojevrstan lore.
    namjerno su to napravili tako da igrač nije morao čitati knjige da bi shvatio bit igre
    (I od tud Geraltova amnezijaS)<--- Spoiler
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  25. #2065

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao Insert
    Znaci, igra je dosta vjerna knjizi? Onda knjiga ne moze biti losa.
    = Citat = Izvorno postao str1k3r_1991
    Da, jedino što avantura koja je u igri nije zabilježena u knjigama, već ti posluže kao svojevrstan lore.
    namjerno su to napravili tako da igrač nije morao čitati knjige da bi shvatio bit igre
    I od tud Geraltova amnezijaS<--- Spoiler
    Radnje igre je originalna (mislim, nije direktna kopija knjiga), ali glavni likovi, svijet i većina stvari su definirani u knjigama (ono, Witcheri su vjerno preneseni isto kao i njihove borbene metode, npr). Naravno, ima nekih događaja koji su direktna referenca na knjige (lov na Strigu, npr). Knjiga je dobra, prvenstveno jer, zahvaljujući činjenici da nije jedan ogromni svezak već skup priča, nudi svestranu i različitu ekspoziciju tako da nikada ne dosadi... a Geralt je i tamo kulan.

  26. #2066

    Re: The Witcher

    Samo mi je žao što nema Yennefer u igri.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  27. #2067
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao Gwin, 9.mj prošle godine
    knjiga je jako čitljiva..jako zadovoljan..

    riječ je o periodu od nekih tjedan dana, a poglavlja su smišljena kao sjećanja jer geralta svako malo nešta sjeti na neki događaj iz prošlosti..

    enikejs..
    prvo poglavlje je prvo liječenje strige, onaj intro iz igre
    drugo poglavlje je susret sa inteligentnim čudovištem Nivellenom (/edit, asocijacija na onog ghoula na groblju, koji ima inteligenciju ?!)
    treće je pojašnjenje otkuda mržnja prema Geraltu i nadimak "Butcher of Blaviken"
    četvrto je pogled u život pod okriljem sudbine i o ispunjavanju obećanja. brutalna informacija kako se postaje witcher..
    peto je info u povijest elfova, susret sa Toruviel i objašnjenje za ponašanje scoiatela..
    zadnje je susret sa geraltovom velikom ljubavi Yennefer..

    enikejs. dosta stvari je sad jasnije.. jedva čekam da prevedu cijelu seriju
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  28. #2068
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    /cut
    Jel mi mozes reci otkud ti knjiga jer sam je trazio po knjizarama i nigdje je nisam nasao, a preko interneta ne narucivam stvari.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  29. #2069
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: The Witcher

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    /cut
    Jel mi mozes reci otkud ti knjiga jer sam je trazio po knjizarama i nigdje je nisam nasao, a preko interneta ne narucivam stvari.
    21.st je

  30. #2070

    Re: The Witcher

    Knjiga dolazi sa The Witcher: EESigrom, plus gomila drugih stvari... tako sam je ja barem nabavio.

Slične teme

  1. Witcher 2 PC
    By Windwalker in forum Konfiguracije
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 16-03-2012, 18:57
  2. The Witcher problem
    By red-bull911 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-07-2010, 10:11
  3. Witcher Versus
    By Rang€r in forum Web gaming
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 11-08-2008, 19:05
  4. The Witcher
    By SnowFlake in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-12-2007, 10:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •