Stranica 3 od 22 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 637

Tema: WoW

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Mislim na igru opcenito a ne na funkcije

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    Mislim na igru opcenito a ne na funkcije
    WoW ima pretplatu,plaćaš-ne plačaš,jur čojs,100kn mjesečno za zabavu nije teško odvojit

    a Blizz ne zarađuje tolko od wow-a kolko mislite(flejmajte kolko oćete)jer kad se uzme cifra za održavanje servera...onda zarade manje nego 800-900miljona-milijarda $ mjesečno

    Ali da,WoW je financijski teška igra,toliko teška da se može uspoređivat sa PC industrijom od prije par godina.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  3. #63
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Ma joj vi radite od muhe slona,ko oće nek igra ko neće nemora,tu se opet radi o ukusima,pa evo primjer,znam frenda koji trenira nogomet i daje za kopačke po somu,dok ja u svom životu nebi dao tolko,pa mu se čudim i brijem da nije normalan,dok s druge strane ja nisam normalan za njega jel dajem 200 kuna svaka dva mjeseca za neku virtualnu igru koja za njega nema smisla. Tako da nemožeš se kačit o nečemu ko voli ko nevoli,a Bože moj ima nas svakakvih. I u ovom cijel topicu se svađate/raspravljate dal je WoW dobar ili ne,što bi ja locko odma jel je takvih rasprava bilo ohoho

  4. #64
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    Mislim na igru opcenito a ne na funkcije
    ...a Blizz ne zarađuje tolko od wow-a kolko mislite(flejmajte kolko oćete)jer kad se uzme cifra za održavanje servera...
    Ali da,WoW je financijski teška igra,toliko teška da se može uspoređivat sa PC industrijom od prije par godina.
    Oprosti za flame

    Ne bih se slozio... 100kn puta 4 milijona mjesecno... hehe jednako 400 miliona kuna, sigurno serveri ne kostaju toliko (osim ako rentaju alienske servere).

  5. #65
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Prije nego što je došo WoW, svi su već znali napamet pola Azerotha iz Warcrafta 3. I onda dođe igra sa svijetom koji svi znaju, temeljenom na igri koja se skoro svima svidjela. Pa tko ne bi htio igrati takvo nešto, bez obzira na cijenu. Blizzard zna da zbog kvalitete njihove igre ljudima neće smetati odvojiti 100kn mjesečno za WoW.

  6. #66
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320

    Re: WoW

    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    Eo pošto svi nadalekoo i naširoko hvale WoW došlo je vrijeme da malo navedemo loše strane WoW.Kao prvo--Socijalnni život se svede na nulu.
    Jednostavno nemoš prestat mislit na WoW predobar je...a onda se pokvare ocjene u školi,onda dolaze i problemi s roditeljima koji ne razumju zašto je njihov odlikaš odjednom pao na dvojke-trojke.Mislim razmislite malo kakav je bio vaš život prije i poslije WoW-a pa nakon toga odlučite je li igra vrijedna
    toga.Onak ok je 2 sata na dan,ali sad malo gledam po forumima ljudi to igraju po 2 dana!ljudi loool!znam da je dobra igra,ali ipak nije vrijedna da se pretvorite u WoW zombija!a onda kada vas jednom bannaju ili kad rikne komp,postajete nervozni,dekoncentrirani,počnete gristi nokte...pa ljudi dajte se osvijestite i shvatite da World of Warcraft nije vaš svijet,da je to samo virtualno.et nadam se da sam vam dao materijala za razmišljanje koliko WoW utječe na vaš svakodnevni život!
    to zato sto je tako tebi neznaci da je i svim ostalima
    ja igram wow,igrao na originalu i na privatnim serverima.To mi je jedna od najboljih igara.Samo joj jedna jos moze sparirat.Uzivam igrajuci je.Al to neznaci da ja non stop mislim na nju ili da cu umrjet ako mi krepa ogra.Neznam koliko sam je puta vec deinstalirao jel mi se trenutno vise nije dalo i opet je kasnije instalirao.Prode i po par dana da ne igram jel nemam volje ili jednostavno imam puno obaveza.

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: WoW

    = Citat = Izvorno postao Madox
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    Eo pošto svi nadalekoo i naširoko hvale WoW došlo je vrijeme da malo navedemo loše strane WoW.Kao prvo--Socijalnni život se svede na nulu.
    Jednostavno nemoš prestat mislit na WoW predobar je...a onda se pokvare ocjene u školi,onda dolaze i problemi s roditeljima koji ne razumju zašto je njihov odlikaš odjednom pao na dvojke-trojke.Mislim razmislite malo kakav je bio vaš život prije i poslije WoW-a pa nakon toga odlučite je li igra vrijedna
    toga.Onak ok je 2 sata na dan,ali sad malo gledam po forumima ljudi to igraju po 2 dana!ljudi loool!znam da je dobra igra,ali ipak nije vrijedna da se pretvorite u WoW zombija!a onda kada vas jednom bannaju ili kad rikne komp,postajete nervozni,dekoncentrirani,počnete gristi nokte...pa ljudi dajte se osvijestite i shvatite da World of Warcraft nije vaš svijet,da je to samo virtualno.et nadam se da sam vam dao materijala za razmišljanje koliko WoW utječe na vaš svakodnevni život!
    to zato sto je tako tebi neznaci da je i svim ostalima
    ja igram wow,igrao na originalu i na privatnim serverima.To mi je jedna od najboljih igara.Samo joj jedna jos moze sparirat.Uzivam igrajuci je.Al to neznaci da ja non stop mislim na nju ili da cu umrjet ako mi krepa ogra.Neznam koliko sam je puta vec deinstalirao jel mi se trenutno vise nije dalo i opet je kasnije instalirao.Prode i po par dana da ne igram jel nemam volje ili jednostavno imam puno obaveza.
    TI si u manjini
    aRaGoN je potpuno u pravu

  8. #68
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Svi ste u pravu. Valjda.
    WoW je najbolji. Točka. Kraj. End.
    Oduzme ti onoliko privatnog zivota koliko mu dopustis da ti uzme.
    Ja sam igrao WoW(ukupno 2 sata, kod frenda) i uvjerio se da je 512 puta bolji od GW-a kojeg ja i Zorg igramo.
    Ali, ja nikad necu igrat WoW, jer se bojim da nemam dovoljni Willpower(kazem Willpower jer sam upravo ugasio Morrowind) da se oduprem ovisnosti WoW-a.

  9. #69
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    nekad se oću ubit jer sam moderator ovdje -.-
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #70
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    nekad se oću ubit jer sam moderator ovdje -.-
    Nekad te ocu ubit jer si moderator ovdje.


    Ma zezam se, ali sta je tak lose bit moderator pljuvacnice?

  11. #71
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    nekad se oću ubit jer sam moderator ovdje -.-
    Spammeru!

  12. #72
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    jebiga možeš bit ovisnik i o Solitareu,zar ne?

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Mozes bit o svemu, ali to je onda rijetkost...
    WoW je vrlo zarazna igra, pa je ovisnost (pre)cesta pojava.

  14. #74
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Najcesce je odlicna igra = zarazna igra
    Ali ne kuzim ljude koji cijelo vrijeme sjede zaljepljeni za komp za single player igru, pa makar RPG

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Vi ste vrhunac evolucije debila.
    Ne želite igrat igru jer se bojite da ne postanete ovisni o njoj, ajde se .
    Kakve ste vi to slaboumne pičkice ako mislite da vas jedna IGRASmože obuzeti u tolikoj mjeri da joj se nemožete oduprijeti???
    I općenito kakvi to degenerični primjerci ljutske rase igraju WoW ako je ovisnost o WoW-u prema vašim riječima toliko raširena među njegovim igračima???
    Još samo čekam dan kada će se neki bivši "ovisnik" o WoW-u (ili ti ga degenerik po naški) sjetiti (ako već nije) otvoriti komunu za ovisnike o WoW , pa da si onda između sebe pričaju kako im je njihov level 70 orc warlock preuzeo kontrolu nad životom i kako se davali guze narkićima na ulici nebi li si mogli priuštit još jedan tjedan WoW-a, ili novi tier 17 epic armor da pokažu guild lideru da nisu oni luzeri jer da i oni mogu davat guze na ulici za WoW.
    Da imam običaj pisat ZOMG sada bi ispisao cijelu stranicu tom riječju.

  16. #76
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Vi ste vrhunac evolucije debila.
    Ne želite igrat igru jer se bojite da ne postanete ovisni o njoj, ajde se .
    Kakve ste vi to slaboumne pičkice ako mislite da vas jedna IGRASmože obuzeti u tolikoj mjeri da joj se nemožete oduprijeti???
    I općenito kakvi to degenerični primjerci ljutske rase igraju WoW ako je ovisnost o WoW-u prema vašim riječima toliko raširena među njegovim igračima???
    Još samo čekam dan kada će se neki bivši "ovisnik" o WoW-u (ili ti ga degenerik po naški) sjetiti (ako već nije) otvoriti komunu za ovisnike o WoW , pa da si onda između sebe pričaju kako im je njihov level 70 orc warlock preuzeo kontrolu nad životom i kako se davali guze narkićima na ulici nebi li si mogli priuštit još jedan tjedan WoW-a, ili novi tier 17 epic armor da pokažu guild lideru da nisu oni luzeri jer da i oni mogu davat guze na ulici za WoW.
    Da imam običaj pisat ZOMG sada bi ispisao cijelu stranicu tom riječju.
    Jesi li igrao WoW?

  17. #77
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Nope i nemam namjeru.
    Ali znam da će sljedeći komentar biti "e pa onda nemožeš znati kakva je to ovisnost" ili neka takva glupost, a ja na to ponavljam:


    TO JE IGRA I APSOLUTNO NIŠTA DRUGO!!!!!!!!!!!!

  18. #78
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Bilo koja ovisnost, osim heroina, je samo stvar slabog karaktera.

    A ako neko ima tako slab karakter... A jebiga, truni, štaš.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  19. #79
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    SsalGže, WoW je osim ovisnosti i kapitalisticka igra. Stoga svi mi "pickice koje se boje igrat wow" ga mrzimo ne samo zato jer je ovisnost, nego je jos i skup.

    A sto se tice ovisnosti, mislim da je to i zbog slabog RL zivota. Neki gameri su tako potlaceni da im jedino preostaje zabarikadirati se u kucu i na komp, pa na WoW.

  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    SsalGže, WoW je osim ovisnosti i kapitalisticka igra. Stoga svi mi "pickice koje se boje igrat wow" ga mrzimo ne samo zato jer je ovisnost, nego je jos i skup.

    A sto se tice ovisnosti, mislim da je to i zbog slabog RL zivota. Neki gameri su tako potlaceni da im jedino preostaje zabarikadirati se u kucu i na komp, pa na WoW.
    A neš ti što je WoW skup, 100 kuna mjesečno je preskupo, a 13 kuna za kutiju cigareta nije???
    Evo recimo da jedan prosječan pušač svatko 4 dana kupi jednu kutiju cigara na mjesec mu to dođe 97.5 kn, a da kupi kutiju svaki 2 dan što je puno realnije nego svaka 4 dana, na mjesec mu to izađe 195 kn.
    Zatim recimo da prosječna osoba barem jednom svaki dan popije po jednu kafu u kafiću i da ta kafa dođe 8 kn (iako je u Dubrovniku gdje ja živim ona oko 12 kn) na mjesec ta osoba na kafe potroši 240, zato mi molim te nemoj počet sa spikama "WoW je preskup, o jadan ja nemam para za igrat WoW" jer na ovom forumu sumljam da postoji i jedna osoba koja bi mogla s pravom reći da joj je WoW preskup.
    A što se tiče tih gamera koji su "jadni" potlačeni to nisu ništa drugo nego kukavice koje puštaju da ih ljudi gaze i vjerovatno će do kraja života ostati beskičmenjaci.

  21. #81
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    WoW nije opče skup ako se uspoređuju druge ajmo reć ovisnosti,mada to i jesu ovisnosti kao cigarete i kava...tak da kad mi neko kaže kak mogu dat 200kuna za WoW ja ga samo pitam "A ti za cigarete i alkohol?" i odma zašuti

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Ti ljudi šta se žale na pretplatu...

    Blizzard nije stavio pretplatu bez razloga...WoW ima stotine servera koji moraju opskrbljivati skoro 9 milijuna ljudi.

    24/7 game support je također skup.

    Da nema pretplate WoW bi propao,a to što kažete "nedamise plaćat pretplatu"...možete kupovat merđu svakih 6 mjeseci,alkohol svaki dan blabla,dođe vrijeme da se zapitate.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  23. #83
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    jebiga,ja sam samo prvih...3 dana bio "ovisnik" al ajde.Bolje to nego da sam ovisan o drogama ili cigaretama

    a za ona sranja kako je WoW "skup sport" evo ;

    cigarete-cca 11kn

    11x30 (NAJMANJE 1 KUTIJA)-->330kn za dva mjeseca 660kn-->prepaid 200kn

    ili,svaki dan odvojiš 5kn - koje bi ionako potrošio na hambiće,krofne i slične pizdarije od kojih nakupiš 100kg- svaki dan,

    5x30-->150,150x2-->300 kn.prepaid=200kn,i uštediš.

    ili ako si baš amer i nemožeš bez masti,
    svaki dan jelici i peri napišeš zadaću iz informatike (10kn)

    10x30-->300,2 mj-->600kn-prepaid 200.


  24. #84
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Bilo koja ovisnost, osim heroina, je samo stvar slabog karaktera.

    A ako neko ima tako slab karakter... A jebiga, truni, štaš.
    ?

    sry double post

  25. #85
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082

    Re: WoW

    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    Eo pošto svi nadalekoo i naširoko hvale WoW došlo je vrijeme da malo navedemo loše strane WoW.Kao prvo--Socijalnni život se svede na nulu.
    Jednostavno nemoš prestat mislit na WoW predobar je...a onda se pokvare ocjene u školi,onda dolaze i problemi s roditeljima koji ne razumju zašto je njihov odlikaš odjednom pao na dvojke-trojke.Mislim razmislite malo kakav je bio vaš život prije i poslije WoW-a pa nakon toga odlučite je li igra vrijedna
    toga.Onak ok je 2 sata na dan,ali sad malo gledam po forumima ljudi to igraju po 2 dana!ljudi loool!znam da je dobra igra,ali ipak nije vrijedna da se pretvorite u WoW zombija!a onda kada vas jednom bannaju ili kad rikne komp,postajete nervozni,dekoncentrirani,počnete gristi nokte...pa ljudi dajte se osvijestite i shvatite da World of Warcraft nije vaš svijet,da je to samo virtualno.et nadam se da sam vam dao materijala za razmišljanje koliko WoW utječe na vaš svakodnevni život!
    Problema bi trebali imati samo ovisnici o wow-u

  26. #86
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320
    meni ta ovisnost nije bas jasna...kako mozes postat ovisan o igri?
    pa jebes mi sve ali ja i kad pretjeram sa igrom imam prijatelje koji me odvuku van( nije da se to cesto dogodi jel ja bi uvijek sam otisoa rade van nego visio na kompu) ili u krajnjem slucaju starce koji mi kazu da sam predugo pred kompom.Onak koliko zapravo moras biti ocajan da provodis toliko vremena u jednoj igri?

  27. #87
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Vrapče, velika zgrada s puno ljudi
    Postova
    103
    = Citat = Izvorno postao Madox
    Onak koliko zapravo moras biti ocajan da provodis toliko vremena u jednoj igri?
    Ja mislim da moras bit il veoma poremećen il nemat nikakav zivot...
    HMM....

  28. #88
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Hazfer
    = Citat = Izvorno postao Madox
    Onak koliko zapravo moras biti ocajan da provodis toliko vremena u jednoj igri?
    Ja mislim da moras bit il veoma poremećen il nemat nikakav zivot...

    a što ti to znaći "nemat nikakav zivot" ili ti "get a life",pojasni mi,kakva je to osoba bez života Ako čovijek provodi više vremena pred kompom i igra jednu te istu igru možda to radi iz razloga što je u tom štihu i to mu se radi u zadnje vrijeme,znači po tvome svi su ljudi bez života koji su slušali cajke kada su bile na sceni duže vrijeme...

  29. #89
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    owned

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Mafioso
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    nekad se oću ubit jer sam moderator ovdje -.-
    Nekad te ocu ubit jer si moderator ovdje.


    Ma zezam se, ali sta je tak lose bit moderator pljuvacnice?
    zato jer mrzim kad dođe ekipa i napravi 30 topika i ja ih moram gledat jer sam mod
    a argumenti i prepirke su obično retajni i gubitak mog vremena
    jebga



    nego, ovisnost o igrama
    za retaje. bog

    da, igrao sam wow
    notorno mi dosadio
    JEBENO MI JE BIO DOSADAN. žalim tih 200kn
    tolko o tome da se nitko ne može oduprijet
    ne vjerujem da je itko ovisan o tome, to samo vi želite bit o tome ovisni i stvorit si neku izliku da igrate 8h dnevno
    znao sam ja igrat neš 9h, al ne svaki dan, 4-5x sam bio za nekom igrom duže od 4h

    jebo igru ak te preuzme
    jebo igru ak je obaveza
    jebo wow
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •