Stranica 22 od 22 PrvaPrva ... 12202122
Prikazujem rezultate 631 do 637 od 637

Tema: WoW

  1. #631
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: WoW

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Sonic,ne ide ti sarkazam.
    Kao ni ikome na ovom forumu, po tvom mišljenju.
    Zapravo,nebih čak rekao da vam ne ide,ali ga definitivno previše koristite,pa i u situacijama u kojima sarkazam nije potreban.Sarkazam je prestao biti smiješan prije otprilike 3 mjeseca.

  2. #632
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: WoW

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    I to puno...
    Hm, definiraj puno. Nekome je to sat vremena, a neki za "puno" uzimaju samo duže od 5 sati.

    I nije stvar izvorno u tome koliko igraš, premda je i to naravno bitno, nego koliko si opsjednutSWoW-om, tj. da ti oduzima pažnju od RL-a (dakle, razmišljaš o igri kad ne bi trebao, npr. na ispitu o kojem ti ovisi budućnosti ili se, kod ekstremnih slučajeva, budiš usred noći urlajući/plačući jer nisi dobio epix l00t... u snu... koji nije stvaran).
    U potpunosti se slažem...
    Teško mi je reći kolko točno jer svaki dan igram drugačije, no nikad ne zapostavljam RL, iako po mom mišljenju ipak malo previše visim na kompu...
    Nikad nisam ništa zapostavio zbog kompa. Nikad nisam u školi dobio 1 samo zato jer se otvorio novi raid u WoW-u pa sam rejdo cjeli dan. To je igra. NIJE STVARNO. Treba UŽIVATI u njoj. Sretan sam kad padne neki dobar ajtem, al neću past u depru mjesec dana ako ga ne dobijem.

  3. #633
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: WoW

    = Citat = Izvorno postao dzedav111
    Igram wow 4 mjeseca - usro ocjene onak al i dalje ga igram lol jednostavno se nemogu maknit od monitora - ovim putem popljuvao bi Magove jer jednostavno mrzim tu klasu i njen OPines


    BTW : Upravo sjedim u dragonblightu i čekam da se spawna Bloodfeast
    ovim putem bih pozdravio svog kolegu davida:
    davide,davide ocjene su ti drastično pale...

    BTW:uspješno sam se odreko od WoWa
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  4. #634

    Re: WoW

    ko mi kriv a ime David ne koristim Jurice

  5. #635

    Re: WoW

    Ja igram wow 4 godine al jako slabo, nikad nisam bil u gildi nit nes slicno i levelal sam sporo ko puž. Al svejedno mi je bilo zabavno s frendovima igrat. Sad u wotlk sam uso u gildu i idem u raid al onak 2 put tjedno i to obicno vikendom. Inace mi se neda igrat stalno. Po danu mozda igram (kad nema raida) pol sata do sat. Nekad i 2. Inace u skoli mi je sve super idem u petu gimnaziju i nemam nikakvih problema s ucenjem.

  6. #636

    Re: WoW

    Hej, ako tebi ne smeta što stalno trošiš novce na igru koju igraš jedva ~10 sati tjedno onda slobodno, ali to je meni osobno glavni razlog zašto ne igram više.

  7. #637

    Re: WoW

    WoW je po meni največe zlo ovog svijeta, šala, pa iskreno baš me briga za milje ljudi kaj ga igraju to je njihova stvar i ne želim se time opterečivat, svatko ima pravo slobodno izabrati kako želi provest svoje slobodno vrijeme glavno da je u granicama normal !

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •