Stranica 5 od 22 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 637

Tema: WoW

  1. #121
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    nadam se da su izmislili

  2. #122
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao Destroyer
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Igram WoW dan danas, prije sam ga znao igrat pun kufer, negdje po 10+ sati na dan. Dok sam lvliro rank smo igrali od 12 popodne do 6 ujutro... bolest. Dajte tablete za odvikavanje.
    Ne trebaju ti tablete, samo idi igrat nogomet ili bilo koji sport makar svaki
    drugi dan.
    Igrao do nedavno prvu kadetsku rukometnu ligu i ne pomaže.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  3. #123
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    = Citat = Izvorno postao Destroyer
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Igram WoW dan danas, prije sam ga znao igrat pun kufer, negdje po 10+ sati na dan. Dok sam lvliro rank smo igrali od 12 popodne do 6 ujutro... bolest. Dajte tablete za odvikavanje.
    Ne trebaju ti tablete, samo idi igrat nogomet ili bilo koji sport makar svaki
    drugi dan.
    Igrao do nedavno prvu kadetsku rukometnu ligu i ne pomaže.
    trazis lijek? hmmm kupi nekakav fan item od 1000-2000kn biti ce ti pun k... WoW-a i svega sto ima veze sa njim

  4. #124
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Imam vam ja savršen lijek za "ovisnost" o WoW-u dođe vam 300 kn + troškovi putovanja, a gartantirano vam više neće pasti napamet da zaigrate WoW (a vjerovatno ni bilo koju drugu igru).
    Jedini nedostatak ovog lijeka je da ćete jednmo 1-2 godine moći jesti tj. piti samjevenu hranu, ali što je u usporedbi sa slobodom od te grozne "ovisnosti"???

  5. #125
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    ja mislim da WoW nije vrijedan gubljenja drustvenog zivota,a uostalom WoW je mmoRPG,a meni nije bas neki RPG jer su questovi smijesni.to sam zakljucio nakon nekih "pravih" RPG-ova,pogotovo Obliviona.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  6. #126
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    definitivno nije vrijedan gubljenja drustvenog zivota...
    ali zato igras WoW i ides na pijanku!

  7. #127
    Joj svi koji ovdje spominjete nekakve ovisnosti (bez uvrede) ste n00bovi zivota, mislim covjece zasto ste za ovisnosti napali WoW, a ne neku /khm*Diablo II*khm singleplayer igru koja je u istim (ako ne i vecim) razmjerima zarazila igrace. Istina ima budala koji se neznaju kontrolirati, ali ako imas imalo karaktera igrat ces WoW kao i svaku drugu igru, sto se tice placanja- ako ces igrat plati, ako neces nemoj, i nije neka filozofija, mislim da bi ova tema bila bolja kada bi igraci WoW-a pljuvali po njenim nedostacima, a ne neki filozofi koji ju nikada nisu pogledali...

    Malo offtopica- isto tako su pljuvali i D. & D. paper and pencil sistem...

    D.& D.
    "I now view my long road as a search for truth in my own heart, in the world around me,
    and in the bigger questions of purpose and of existence. How does one define good and evil."

  8. #128
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    = Citat = Izvorno postao Drizzt
    Joj svi koji ovdje spominjete nekakve ovisnosti (bez uvrede) ste n00bovi zivota, mislim covjece zasto ste za ovisnosti napali WoW, a ne neku /khm*Diablo II*khm singleplayer igru koja je u istim (ako ne i vecim) razmjerima zarazila igrace. Istina ima budala koji se neznaju kontrolirati, ali ako imas imalo karaktera igrat ces WoW kao i svaku drugu igru, sto se tice placanja- ako ces igrat plati, ako neces nemoj, i nije neka filozofija, mislim da bi ova tema bila bolja kada bi igraci WoW-a pljuvali po njenim nedostacima, a ne neki filozofi koji ju nikada nisu pogledali...

    Malo offtopica- isto tako su pljuvali i D. & D. paper and pencil sistem...

    D.& D.
    Dritzz smijem te ozenit i LOVE D&D !!!

  9. #129
    Senior Member Nuke me please Upitni's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Imam
    Postova
    243
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    = Citat = Izvorno postao Drizzt
    Joj svi koji ovdje spominjete nekakve ovisnosti (bez uvrede) ste n00bovi zivota, mislim covjece zasto ste za ovisnosti napali WoW, a ne neku /khm*Diablo II*khm singleplayer igru koja je u istim (ako ne i vecim) razmjerima zarazila igrace. Istina ima budala koji se neznaju kontrolirati, ali ako imas imalo karaktera igrat ces WoW kao i svaku drugu igru, sto se tice placanja- ako ces igrat plati, ako neces nemoj, i nije neka filozofija, mislim da bi ova tema bila bolja kada bi igraci WoW-a pljuvali po njenim nedostacima, a ne neki filozofi koji ju nikada nisu pogledali...

    Malo offtopica- isto tako su pljuvali i D. & D. paper and pencil sistem...

    D.& D.
    Dritzz smijem te ozenit i LOVE D&D !!!
    yep sjecam se kada sam procitao kako je cijela americka nacija napala dnd(ukljucujuci crkvu) jer se tamo neki decko ubio u nekim cijevima,ili tako nekako ,mislim ak je netko ikad igrao DnD onda zna da se o tome ipak malo teze postat ovisan,pa meni je to cista z**ebanc**a,i ful zabavno!
    Iako je bilo kako je bilo
    Ipak je nekako bilo
    Jer jos nikada nije bilo
    A da nije nekako bilo

  10. #130
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    diablo2 > wow
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  11. #131
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    diablo2 > wow
    po meni diablo 2 može pojest većinu današnjih igara, ianle ja sam opet počeo igrati WoW

  12. #132
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    diablo2 > wow
    diablo 2 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> wow
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  13. #133
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    RELAX,DON"T DO IT.
    EVERYBODY DON"DO IT.
    WOWWOWWOWOWWOW .
    Da bogu da im padnu svi serveri,to je sranje od igre,dobar je jedino jer moš normalno igrati sa dial-up vezom.
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  14. #134
    Dame, Gospodo i ostale zivotinje, nisam ja usporedjivao Diablo II i WoW kao igre, nego njihov utjecaj na igrace, htio sam skrenuti paznju na to da i singleplayer igre izazivaju efekte kakve pripisujete WoW-u...

    Osobno serijal Diablo mi je fenomenalan...

    A sto se tice pluvanja po WoW-u (ja ga igram) skrenuo bi paznju na nepostenost nabavljanja mounta kod Warlocka i Paladina, sve ostale klase moraju izdvojiti pozamasnu kolicinu golda, dok ga oni doslovno dobiju...

    D.& D.
    "I now view my long road as a search for truth in my own heart, in the world around me,
    and in the bigger questions of purpose and of existence. How does one define good and evil."

  15. #135
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Drizzt
    Dame, Gospodo i ostale zivotinje, nisam ja usporedjivao Diablo II i WoW kao igre, nego njihov utjecaj na igrace, htio sam skrenuti paznju na to da i singleplayer igre izazivaju efekte kakve pripisujete WoW-u...

    Osobno serijal Diablo mi je fenomenalan...

    A sto se tice pluvanja po WoW-u (ja ga igram) skrenuo bi paznju na nepostenost nabavljanja mounta kod Warlocka i Paladina, sve ostale klase moraju izdvojiti pozamasnu kolicinu golda, dok ga oni doslovno dobiju...

    D.& D.
    Da ali na 60 moraš tražit jebenu grupu za jebeni DM,da bi riješio jebeni chain za epic mounta.Jebeno.

    @black hawk down:kad si tako pametan daj 1 argument zašto je igra sranje!
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  16. #136
    Cuo sam za to, ali do tada i imas je***u kolicinu golda
    Ne stvarno znam da je tesko, ali ono malo questova, instanca, kao da se to inace ne radi...

    dodao bi jos jedan pljuc na WoW- (ne necu spominjati n00bove i pretplatu) po meni bi ljudi iz Blizza trebali bi vise slusati zelje i prjedloge igraca, a i neke bugove popravljaju stoljecima...
    "I now view my long road as a search for truth in my own heart, in the world around me,
    and in the bigger questions of purpose and of existence. How does one define good and evil."

  17. #137
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Drizzt
    Cuo sam za to, ali do tada i imas je***u kolicinu golda
    Ne stvarno znam da je tesko, ali ono malo questova, instanca, kao da se to inace ne radi...

    dodao bi jos jedan pljuc na WoW- (ne necu spominjati n00bove i pretplatu) po meni bi ljudi iz Blizza trebali bi vise slusati zelje i prjedloge igraca, a i neke bugove popravljaju stoljecima...
    1.Igra ima oko 2000 questova

    2.igra ima stvarno jako puno instanca(47)

    3.Igra je ogromna i bugovi su neizbježni i svakim se patchom popravljaju,btw,još nije niti pola wow sadržaja objavljeno,pogledaj što mnogo toga još nije implementirano

    http://www.wowwiki.com/Category:Closed_Zones

    http://www.wowwiki.com/Category:Future_Zones

    http://www.wowwiki.com/Category:Lore_Zones

    i još vjerojatne instance tipa:Grim Batol,Uldum,Nazjatar,Ulduar,Icecrown Glacier,Azjol-Nerub,Zul'Aman,Stormwind Vault itd.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  18. #138
    i ponovno je pogresno protumacena bit mojih rijeci, htio sam reci da Warlock za epic mounta treba rjesiti par questova i otici u instancu, kao da se to inace ne radi, ne vidim u cemu je drama...
    "I now view my long road as a search for truth in my own heart, in the world around me,
    and in the bigger questions of purpose and of existence. How does one define good and evil."

  19. #139
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320
    ali na lvl 40 za paladine nemoras radit questove.Neznam dali je isto i za warlocke
    Sto znaci usteda 100 golda na 40 lvlu ;(

  20. #140
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Po meni bi trebali za igrace koji igraju wow duze od mozda godinu dana maknuti pretplatu jer blizz ima vec toliko para da brise guzice sa njima
    mislim da ce vecinu tih instanca ubacit sa expansionom
    mislim da ce bit u northlandu posto je to jedna od nedostupnih zona

    nek stave sunken ruins instancu
    onaj ruin iz kampanje sa onim demonima
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  21. #141
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Po meni bi trebali za igrace koji igraju wow duze od mozda godinu dana maknuti pretplatu jer blizz ima vec toliko para da brise guzice sa njima
    mislim da ce vecinu tih instanca ubacit sa expansionom
    mislim da ce bit u northlandu posto je to jedna od nedostupnih zona

    nek stave sunken ruins instancu
    onaj ruin iz kampanje sa onim demonima
    ja bi Tomb of Sargeras i Queen Azsharu videl hehe
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  22. #142
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Po meni bi trebali za igrace koji igraju wow duze od mozda godinu dana maknuti pretplatu jer blizz ima vec toliko para da brise guzice sa njima
    mislim da ce vecinu tih instanca ubacit sa expansionom
    mislim da ce bit u northlandu posto je to jedna od nedostupnih zona

    nek stave sunken ruins instancu
    onaj ruin iz kampanje sa onim demonima
    ja bi Tomb of Sargeras i Queen Azsharu videl hehe
    taj sam i mislio samo sto sam mu ime zaboravio
    i nek stave onaj nerubian kingdom kud se arhtas penjao do ft-a
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  23. #143
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Po meni bi trebali za igrace koji igraju wow duze od mozda godinu dana maknuti pretplatu jer blizz ima vec toliko para da brise guzice sa njima
    mislim da ce vecinu tih instanca ubacit sa expansionom
    mislim da ce bit u northlandu posto je to jedna od nedostupnih zona

    nek stave sunken ruins instancu
    onaj ruin iz kampanje sa onim demonima
    ja bi Tomb of Sargeras i Queen Azsharu videl hehe
    taj sam i mislio samo sto sam mu ime zaboravio
    i nek stave onaj nerubian kingdom kud se arhtas penjao do ft-a[/javascript:emoticon('')
    Very Happyquote
    Azjol-Nerub


    i love lore
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  24. #144
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Madox
    ali na lvl 40 za paladine nemoras radit questove.Neznam dali je isto i za warlocke
    Sto znaci usteda 100 golda na 40 lvlu ;(
    istina,ali se zato ko KONJ namučiš za epixx verziju btw i pale i lockovi imaju mount od 90s ;D

  25. #145
    Joj šta napisaste. Wow ovisnost nije smiješna , to je stvarnost. kako mi idu na živce ljudi kažu kako si dopustite , pa prvo neznanje , pa tek onda se skuži da igre i općenito komp i internet mogu uzrokovati ovisnost. Ovisnost, nije takva da nemožeš bez igre pa da poludiš , nego to da ti se igra postupno uvlaci pod kožu cc ) , pa ti nakraju postane navika ).

    Što se tiče gameplya wow-a i grafike igra nije nešto posebno. Nema nekih velikih taktiziranja , bit igre raid raid raid . Još kada nadodate crtani (anime) grafiku ufff. Nikad više wow . Zaprav nikad necu ni igrati blizzardove igre , što zapravo znači neću igrati Star Craft 2 , dada svi mi volimo star craft i dan danas mi je igra dobra prvi dio , ali nastavak dvojka , to prognoziram da će biti s-r-a-n-j-e ).

    Neznam za ostale kako vole igrati igre , ali ja volim kada igram da sam jedan među najboljima. Da budeš dobar, moraš igrati dosta . Posebno da dobiješ epic iteme i pvp revards (arena system).
    Opet neznam za druge ali kako je došao taj novi pvp system znači da pojedine klase u wow-u ovise o drugima i izvan arena nemaju šanse za neku ozbiljniiju borbu , ne hvala zato sam i bio prestao . Koja svrha bildanja avatara ako nemožeš izvan arene dokazati svoj skil i ucmekati nekog noba u epic gear ). Tako da mu se poslije ide plakati. Hehe.

  26. #146
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    /clap

  27. #147
    Jedini očiti Anime utjecaj je kod Gnoma i Blood Elfova, ostali je zapadnjački stil.

  28. #148
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Samo da se malo vratim na pitanje "besplatnih" mountova, druidi dobiju besplatni flight form na 68 lvl, a to je kolko, oko 900g, sto i nije bas malo, al zato sa bi dobili epic flight form, moramo platiti 5k golda i jos moramo obavit majku svih chain questova, tako da je to mislim ipak balansirano. al to je naravno moje misljenje.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  29. #149
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    sve dobro radi, ali kad trebaju patch stavit onda Boze pomozi! uvijek kasne i download im malo steka (ili samo meni)-stajao mi je na 96% 15 min, sada na 98% stoji vec 10-ak

  30. #150
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    prodao acc za 50kn
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •