Stranica 1 od 22 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 637

Tema: WoW

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    WoW

    Eo pošto svi nadalekoo i naširoko hvale WoW došlo je vrijeme da malo navedemo loše strane WoW.Kao prvo--Socijalnni život se svede na nulu.
    Jednostavno nemoš prestat mislit na WoW predobar je...a onda se pokvare ocjene u školi,onda dolaze i problemi s roditeljima koji ne razumju zašto je njihov odlikaš odjednom pao na dvojke-trojke.Mislim razmislite malo kakav je bio vaš život prije i poslije WoW-a pa nakon toga odlučite je li igra vrijedna
    toga.Onak ok je 2 sata na dan,ali sad malo gledam po forumima ljudi to igraju po 2 dana!ljudi loool!znam da je dobra igra,ali ipak nije vrijedna da se pretvorite u WoW zombija!a onda kada vas jednom bannaju ili kad rikne komp,postajete nervozni,dekoncentrirani,počnete gristi nokte...pa ljudi dajte se osvijestite i shvatite da World of Warcraft nije vaš svijet,da je to samo virtualno.et nadam se da sam vam dao materijala za razmišljanje koliko WoW utječe na vaš svakodnevni život!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer St. Jude's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    22 Acacia Avenue
    Postova
    1.133

    Re: WoW

    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    Eo pošto svi nadalekoo i naširoko hvale WoW došlo je vrijeme da malo navedemo loše strane WoW.Kao prvo--Socijalnni život se svede na nulu.
    Jednostavno nemoš prestat mislit na WoW predobar je...a onda se pokvare ocjene u školi,onda dolaze i problemi s roditeljima koji ne razumju zašto je njihov odlikaš odjednom pao na dvojke-trojke.Mislim razmislite malo kakav je bio vaš život prije i poslije WoW-a pa nakon toga odlučite je li igra vrijedna
    toga.Onak ok je 2 sata na dan,ali sad malo gledam po forumima ljudi to igraju po 2 dana!ljudi loool!znam da je dobra igra,ali ipak nije vrijedna da se pretvorite u WoW zombija!a onda kada vas jednom bannaju ili kad rikne komp,postajete nervozni,dekoncentrirani,počnete gristi nokte...pa ljudi dajte se osvijestite i shvatite da World of Warcraft nije vaš svijet,da je to samo virtualno.et nadam se da sam vam dao materijala za razmišljanje koliko WoW utječe na vaš svakodnevni život!
    nakon 7 mjesečnog igranja wowa,wow mi je dopizdio,jer nisam imo više za nabavit gamecard,a slamanje mog guilda je bila breaking point da prestanem igrat wow.inače sve u sveu wow je odlična igra s puno mogućnosti,kojoj je jedina mana pretplata i gnomovi

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    popiio 12 pivi i 4l vina i jedan napoleon šapanjac,ubio sam se ko stoka
    BAN IS ONLY THE BEGINNING

  3. #3
    Guest
    gle, tvoj socijalni život i wow-ov utjecaj na njega ovisi o samo jednom faktoru...



    TEBI


    znam par...dobro,jednog čovejka koji igra wow i nije sociopat

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer St. Jude's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    22 Acacia Avenue
    Postova
    1.133
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    gle, tvoj socijalni život i wow-ov utjecaj na njega ovisi o samo jednom faktoru...



    TEBI


    znam par...dobro,jednog čovejka koji igra wow i nije sociopat
    znam ja 10oricu njih,uglavnom svi su moji dobri frendovi kojima wow nema uoće neki velik faktro u živote(osim jednog koji cijeo vrijem zabrijava za wow i baca spellove i udara po leđima ljude vicuci backstab crit

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    popiio 12 pivi i 4l vina i jedan napoleon šapanjac,ubio sam se ko stoka
    BAN IS ONLY THE BEGINNING

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao St. Jude
    znam ja 10oricu njih,uglavnom svi su moji dobri frendovi kojima wow nema uoće neki velik faktro u živote(osim jednog koji cijeo vrijem zabrijava za wow i baca spellove i udara po leđima ljude vicuci backstab crit
    Seto ti najbolji primjer

  6. #6
    100 chuna mjesecno X 1 000 000

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    meni dopizdio nakon mjeseca dana
    fakjea

    i da, asocijalni g33k zbog igre moš postat samo ak si teži kreten
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Osobno nemam ništa protiv WoW-a jer se igre u mnogo čemu razlikuju ali kada se onako mali WoW nerdovi usude bezrazložno pljuvat GW-u onda čovjek jednostavno mora reagirat.
    Najveći problem WoW-a su ova debilna djeca što postaju ovdje(pod ovdje mislim na cijeli podforum pljuvačnica) i pljuvaju po GW-u bez trunke argumenata i umjesto da igraju WoW oni se dolaze ovdje bahatit i pravit veliki pljuvajući po GW-u jer su toliki jebeni noobovi da nitko ne želi igrat s njima.
    I upravo zbog omjera kretena i normalnih igrača WoW nikad neće biti tako dobra igra kao WoW, jer koji će ti kurac masivan svijet i susretanje drugih igrača kada se više od pola tih igrača ponaša tako da bi čovjek pomislio da su u stvarnom svijetu retardirani.

  9. #9
    Ooo yeah, zrnca mudrosti FTW.

  10. #10
    Igram WoW, igra nema nikakav loš utjecaj na mene.
    Ni u zdravlju ni u ponašanju,a u školi sam ostao isti, prolazim sa 4.93 :>

    Tako da te WoW samo pokvari ako uđeš u neki Progamz0r guild koji 8 dana tjedno (!) raida i stalno visi u igri farmajući gold za pottove
    ILI
    Ako se nemaš pod kontrolom
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  11. #11
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Sjediti za računalom cijeli dan i biti ovisan o njemu, ujedno znači biti ovisan o stroju neke vrste.

    Da si priključen na aparat za disanje, i tvoj život ovisi o njemu, bilo bi mi te žao.
    Kad svjesno igraš igru na računalo po cijele dane, i tvoj život ovisi o njoj, onda si kreten.



    Stvar ima možda ekstreman primjer, ali potpuno razuman. Svjesno stvarate ovisnost o zatvorenom mjestu i stroju, na štetu sebi, i očito uživate u tome. Šta je najgore, kad ste u školi/na poslu, prva i zadnja riječ iz vaših usta je wow, tako da ovisnost prelazi granice dozvoljenog, ili ti vrata vaše sobe.

    Igrao sam wow neko vrijeme, i nisam imao nikakvih sličnih posljedica, dok o tome nikad ne bih pričao, tek bih bolje znao odgovoriti na pitanja drugih igrača. Moja samokontrola je velika, i ne mogu, niti ne želim dozvoliti da me komad zabavnog softvera toliko uvuče u sebe da postane jedina preokupacija slobodnog vremena mog života.


    gl hf

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    nisi jedini

    igre su IGRE
    relaksacija

    ne neka obaveza
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    igram wow pola godine, prolazim s pet u gimnaziji, socijalni zivot mi nije nist posebno (bio je takav i prije wowa) igra je super, a ovo s vezom o GW, igra totalno suprotna wow-u

    jednostavno ne mores ih usporedjivat
    3
    reda
    teksta

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    ne mogu, niti ne želim dozvoliti da me komad zabavnog softvera toliko uvuče u sebe da postane jedina preokupacija slobodnog vremena mog života.


    gl hf
    tako je tako je

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao KingMortal

    igre su IGRE
    relaksacija

    ne neka obaveza
    potpis

  16. #16
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    = Citat = Izvorno postao Glass
    Osobno nemam ništa protiv WoW-a jer se igre u mnogo čemu razlikuju ali kada se onako mali WoW nerdovi usude bezrazložno pljuvat GW-u onda čovjek jednostavno mora reagirat.
    Najveći problem WoW-a su ova debilna djeca što postaju ovdje(pod ovdje mislim na cijeli podforum pljuvačnica) i pljuvaju po GW-u bez trunke argumenata i umjesto da igraju WoW oni se dolaze ovdje bahatit i pravit veliki pljuvajući po GW-u jer su toliki jebeni noobovi da nitko ne želi igrat s njima.
    staklenko, aj mi reci ko je u ovoj temi bar jednom spomenuo GW, a kamoli popljuvao ga?

    = Citat = Izvorno postao Glass
    I upravo zbog omjera kretena i normalnih igrača WoW nikad neće biti tako dobra igra kao WoW, jer koji će ti ***** masivan svijet i susretanje drugih igrača kada se više od pola tih igrača ponaša tako da bi čovjek pomislio da su u stvarnom svijetu retardirani.
    ??? nema šta

  17. #17
    Senior Member It lives by night dinix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    OSIJEK - NEPOKORENI GRAD!!!!!!!
    Postova
    704
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    nisi jedini

    igre su IGRE
    relaksacija

    ne neka obaveza
    mudro zboris...
    Live long Okara!!!!!

    dežurni idiot - PsychoVillainIGI

  18. #18
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao Glass
    Najveći problem WoW-a su ova debilna djeca što postaju ovdje(pod ovdje mislim na cijeli podforum pljuvačnica) i pljuvaju po GW-u bez trunke argumenata
    SHmmmm, hmmmm, znaci svi sto igraju WoW i ovdje postaju su debilna djeca, ili svi pljuju po GW bez argumenata, nesvidja mi se to, pa barem mi se necini da sam debilno dite, da pljujem po GW ili da nemam argumenata

    PS. WoW je igra svi cete to jednomshvatiti, neki asno, neki na vrime, WoW je odlicna iga, aliprije i poslje svega je samo igra, zamrznite si acc dok jos nije kasno ako ste vec ovisni o WoW-u, koliko god vam ovo cudno zvucalo, Azeroth nije stvaran, ne postoji i vi tamo ne zivite i nise orc warrior, ne vi ste ovisni covjek koji je izgubia sve veze s zivotom
    Well, as long as it's interesting.

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Waylon
    staklenko, aj mi reci ko je u ovoj temi bar jednom spomenuo GW, a kamoli popljuvao ga?
    Ova je tema samo nastavak tema "Guild wars SUX", "WoW Europe: Sramota Blizzarda" i "WoW uništava druge MP scene" i zato sam rekao da nemislim samo na ovu temu već na cijeli podforum pljuvačnica.


    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Hmmmm, hmmmm, znaci svi sto igraju WoW i ovdje postaju su debilna djeca, ili svi pljuju po GW bez argumenata, nesvidja mi se to, pa barem mi se necini da sam debilno dite, da pljujem po GW ili da nemam argumenata
    Malo si ti krivo shvatio a i malo sam ja krivo formulirao to, mislio sam na one koji u svojim postovima pljuvaju po GW-u a nemaju nikakve argumente za to.
    Na ovom forumu ima dosta ljudi koji igraju WoW a ne pljuvaju po GW-u bez veze i sasvim su normalni likovi(primjerice ti).

  20. #20
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    gw je dobra igra
    wow je dobra igra

    također popizdim kad netko baca krafne po nekoj igri, a da joj nije ni prismrdio

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    ovdje se ne raspravlja o tome koja je bolja igra,GW ili WoW.Ovdje se raspravlja o utjecaju gejmanja na svakodnevni život,koji je došao na tu razinu da kada pitaš nekog lika iz škole koji ti je naj frend,kaže Ganz3e.
    -Koji ti je taj?
    -a jedan...neznaš ga ti...

    (COD serveri)

  22. #22
    Meni je najfrend susjed (jedna kuca nas odvaja).
    To što on isto igra WoW je sasvim slucajno. XD.
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  23. #23
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    WoWSje za mene sranje, tako je dosadan i monoton. Fuj smrači mi se kada pomislim na njega
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    WoWSje za mene sranje, tako je dosadan i monoton. Fuj smrači mi se kada pomislim na njega
    WTF?! da imam proljev,poprsko bi te!!

  25. #25
    Senior Member It lives by night dinix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    OSIJEK - NEPOKORENI GRAD!!!!!!!
    Postova
    704
    meni je isto wow shit... frozen throne RULES....
    Live long Okara!!!!!

    dežurni idiot - PsychoVillainIGI

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer St. Jude's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    22 Acacia Avenue
    Postova
    1.133
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao Glass
    Najveći problem WoW-a su ova debilna djeca što postaju ovdje(pod ovdje mislim na cijeli podforum pljuvačnica) i pljuvaju po GW-u bez trunke argumenata
    SHmmmm, hmmmm, znaci svi sto igraju WoW i ovdje postaju su debilna djeca, ili svi pljuju po GW bez argumenata, nesvidja mi se to, pa barem mi se necini da sam debilno dite, da pljujem po GW ili da nemam argumenata

    PS. WoW je igra svi cete to jednomshvatiti, neki asno, neki na vrime, WoW je odlicna iga, aliprije i poslje svega je samo igra, zamrznite si acc dok jos nije kasno ako ste vec ovisni o WoW-u, koliko god vam ovo cudno zvucalo, Azeroth nije stvaran, ne postoji i vi tamo ne zivite i nise orc warrior, ne vi ste ovisni covjek koji je izgubia sve veze s zivotom
    ma daj to šta si bio teški ovisnik ne znači da smo svi mi ovisnici te da nemamo drugog života osim wowa,jest da sam ga igro ko lud.ali ne tako da ne idem van jer moram raidat jer bi moga psst tier2 set i odna bi išo meni,ma zaboli me kurac za tier setove,ja uđem igru odem u tavern i se "napijem" i zajebavam s ljudima,u instance nikad ne idem,jer mi je dopizdilo igrat s n00bovima.

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    popiio 12 pivi i 4l vina i jedan napoleon šapanjac,ubio sam se ko stoka
    BAN IS ONLY THE BEGINNING

  27. #27
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    WoWSje za mene sranje, tako je dosadan i monoton. Fuj smrači mi se kada pomislim na njega
    WTF?! da imam proljev,poprsko bi te!!
    gade da si pametan nadovezao bi ali ti toga nisi dostojan, ali treba se i toga sjetiti.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    WoWSje za mene sranje, tako je dosadan i monoton. Fuj smrači mi se kada pomislim na njega
    WTF?! da imam proljev,poprsko bi te!!
    gade da si pametan nadovezao bi ali ti toga nisi dostojan, ali treba se i toga sjetiti.

    jao sad si me osramotio,ništa,jednostavno se višeneću pojavljivat na ovom forumu,jer me ovaj gad osramotio...joj

    aj lagano odjebi

  29. #29
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Zbog vakih nobova ljudi imaju krivu sliku o igracima WoW-a, tamo je noobova previse, sto je to je, ali ti su noobovi ovi koji seru po svemu ostalome a pojam nemaju, zivciraju me, popizde oni koji igraju igre po kojima ovi seru bez argumenata, a popizde i igraci WoW-a koji vide koji noobovi ih zaravo predstavljaju, WoW bi bia puno, unobolja igra da nema takih noobova i prije i poslje svega uz cheatere oni su najveci problem

    PS. Nemislim na noobove koji su tek poceli igrati pa nista neznaju i sl. nego na kretene koji nevide dalje od WoW-a, koji seru po svemu i neshvacaju da su u ciloj prici oni najvece budale, koji unistavaju WoW, zbog kojih igra nije zabavna, koji nebi smjeli pristupiti Azerothu, ma compu zapravo
    Well, as long as it's interesting.

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Zbog vakih nobova ljudi imaju krivu sliku o igracima WoW-a, tamo je noobova previse, sto je to je, ali ti su noobovi ovi koji seru po svemu ostalome a pojam nemaju, zivciraju me, popizde oni koji igraju igre po kojima ovi seru bez argumenata, a popizde i igraci WoW-a koji vide koji noobovi ih zaravo predstavljaju, WoW bi bia puno, unobolja igra da nema takih noobova i prije i poslje svega uz cheatere oni su najveci problem

    PS. Nemislim na noobove koji su tek poceli igrati pa nista neznaju i sl. nego na kretene koji nevide dalje od WoW-a, koji seru po svemu i neshvacaju da su u ciloj prici oni najvece budale, koji unistavaju WoW, zbog kojih igra nije zabavna, koji nebi smjeli pristupiti Azerothu, ma compu zapravo
    gledaj ovo sa proljevom sam napisao u afektu,i zbog toga se ispričavam Nightyx.Ali za ovaj drugi post,stojim iza toga jer mene nitko neće nazivati gadom..Mislim,kad netko napiše da je jedan WoW dosadan i to barem malo objasni,ok,njegovo mišljenje.Ali nightxy je samo napisao "WoW je monoton i dosadan".

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •