Stranica 13 od 22 PrvaPrva ... 31112131415 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 361 do 390 od 637

Tema: WoW

  1. #361
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    očekuj da će te svi sad napadati
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  2. #362
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    Zar ovo nije pljuvačnica

    Ja sam rekao svoje sta mislim o toj igri

  3. #363
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    da, al ima svakakvih netolerantnih morona, etc.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #364
    Evo prvi čovjek koji je napisao da je WoW smeće. I svaka čast.
    Ja te necu popljuvat jer se donekle i slažem(iako imam 2 lika lvl 70 i dosta igre na svakom). Igra sama po sebi nije baš loša ali Blizz je napravio i po svom dobrom običaju radi sve veće i veće "smeče" od nje. Oni(Blizz) sve koji igraju WoW smatraju glupim ljudim te prave budale on nas. To možemo vidjeti iz patcha u patch i u TBC-u(stara verzija novog WoWa) . Danas gledam što dolazi u novom patchu. Sve klase nerfaju(tako da nema vise jednakosti između klasa), promjene gearove itd... Ja mislim da to nije pošteno zbog svih ljudi koji svaki mjesec daju 100kn za igru. Žao mi je što ovo moram reći ali WoW je jedna zarazna igra koja se ne isplati igrat.
    Razlozi zbog takvih Blizzardovih grešaka su: 1. 90% programerskog teama koji je radio WoW 1(ako ga tako možemo nazvati) dobio je otkas nakon završetka igre. Samo 10% ljudi je ostalo i to zato da plasiraju patcheve. Tako da svaki nastavak WoWa nema veze sa prethodnim nastavkom.
    2. Blizzard nas koje igramo WoW smatra "no lifersima" te misli da što god oni napravili mi ćemo uzeti zdravo za gotovo.
    3. Ja sad igram večinom sa warriorom i ako novi patch izađe i ako bude kako sam danas pročitao ja sam uvjeren da ću prestat igrat WoW.

    Još nešto WoW nije Blizzova ideja nego ideja razvojnog teama Warhammer. Tako da se ni to nesmije zaboravit. Ja osobnom mislim da će Warhammer biti nešto za razinu bolje od WoWa. Ali to je moje mišljenje.
    A i neznam kako Blizzard broji broj acc-a koji su aktivni jer ja od izlaska TBC-a neznam nikog ko je počeo igrat WoW a da ga nije prestao igrati u roku od mjesec dana, a ipak znam dosta ljudi koji su prestali igrat.
    Ovo je nešto tužno jer i ja sam znam koliko sam vremena dao WoWu ali istinu ipak treba reči.

  5. #365
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    wow nije smeće igra. ali priča je u zajebu totalno nema je više. trebala je priča završit kad ubiješ lich kinga igra te tjerala naprijed zbog priče ali sad wrath of the lich king se oslanja ne na priču nego na grafiku i igrivost koje wow nažalost nema
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  6. #366
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    jel ti znas uopce sta je prica?
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  7. #367
    Ako WoW analiziramo kao skup osnovnih elemenata igra je definitivno jedna od boljih, ako ne i najbolja, među MMORPG žanrom, ali kad WoW pogledamo kao kombinaciju tih istih zajedno sa protokom vremena vidimo da je igra bezumno ponavljanje sa nekim popriličnom lošim odlukama dev tima (prokleta bagra i micanje Open PvP-a, samo za primjer).

  8. #368
    Produženo izdanje (zato jer volim komplicirano):

    WoW je trenutno jedan od najboljih predstavnika svog (MMORPG) žanra premda se Blizzard (ekipa zaslužna za igru) ovih dana osjeća stjeranima u kut zbog svojih grešaka iz prošlosti koje su se vratile da ih progone u obliku novih nadolazećih naslova kao što su Warhammer Online i Age of Conan sa svojim primarnim fokusom na PvP aspekt igre, isti onaj koji je Blizzard svojim Arenama i Battlegroundsima prebacio u Raid shemu te čitav proces pretvorio u samo još jedan grind opasan po živce korisnika.

    ... damn, I'm good.

  9. #369
    wow je umro dolasko pretbc patcha za pvp gear i onim novim sistemom honora... ekipa koja se ubijala po mjesec dva dana da zgrindaju warlord set i highwarlord oruzja je ostala posrana kad si nakon 2 dana mogo imati sve sto i oni, ako se i neveram prvi tjedan je bio neki bug s honorom dobivao si ga previse tako da ono 20k nabit u jendom danu je bilo laganini, ali eto blizz je opet sjebo i kad je umro world pvp...
    preTbc wow mi se vise svido, ko raida ima gear i/ili pvpa ima gear = hardcore igraci, oni neaktivniji su radi UBRS/lbrs etc instance i tamo nabavljali plavi gear i to je to, uvijek si mogo prepoznati dobrog igraca od loseg.
    Otvor zeno kapiju, mani se ocenasa, evo mene i mojih hordasa.

  10. #370
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ukratko WoW je trenutno najbolji MMO na tržištu sa ekipom iza sebe koja hoće veću zaradu?
    signed.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  11. #371
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    WoWSje za mene sranje, tako je dosadan i monoton. Fuj smrači mi se kada pomislim na njega

  12. #372
    Member Plants Vs Zombies ghostman's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    iz kanalizacije
    Postova
    35
    TAKO E DOSADI NAKON NEKOLIKO MJESECI malo je glupo jer nema priču samo lutaš i šoraš se mogli su nekaj bolje napravit s PRIČOM mislim
    intel core 2 quad 2.66Ghz
    asus 8800GTX
    dell 23"
    lampa zarulja 60W...

  13. #373
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    Nema priču? WTF?


    WoW ima super priču, a nerepetitivnost je druga stvar.
    Metal Up Your Ass \m/

  14. #374
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    wow je uglavnom pokupio priču i setting od warhammera.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  15. #375
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683
    nijedan MMORPG ne može da se pohvali dobrom pričom. ono što vi nazivate pričom je u stvari setting igre koji je tu samo da bi dao razlog igranju.

  16. #376
    Da... malo koji MMO ima stvarnu progresivnuSpriču nalik na onu iz SP igara (mislim da LotRO i FF 11 dolaze jako blizu tome). Ono što bi svi trebali imati je odličanSLore koji bi trebao konstantno buditi interes u igračima uzimajući u obzir da su MMO igre "zaključane" u statičnom svijetu bez promjena (onaj kamp u Westfallu se izgleda nikad neće sagraditi do kraja).

  17. #377
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Da... malo koji MMO ima stvarnu progresivnuSpriču nalik na onu iz SP igara (mislim da LotRO i FF 11 dolaze jako blizu tome). Ono što bi svi trebali imati je odličanSLore koji bi trebao konstantno buditi interes u igračima uzimajući u obzir da su MMO igre "zaključane" u statičnom svijetu bez promjena (onaj kamp u Westfallu se izgleda nikad neće sagraditi do kraja).
    Yep istina.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  18. #378
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    moraju ga dići jednom,mislim jesmo li očistili deadminese da mogu bez problema podići westfall u grad?

  19. #379
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Da... malo koji MMO ima stvarnu progresivnu priču nalik na onu iz SP igara (mislim da LotRO i FF 11 dolaze jako blizu tome).
    Guild Wars.

  20. #380
    = Citat = Izvorno postao ghostman
    TAKO E DOSADI NAKON NEKOLIKO MJESECI malo je glupo jer nema priču samo lutaš i šoraš se mogli su nekaj bolje napravit s PRIČOM mislim
    ne čudi me što je banan...
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  21. #381
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao Nemesis
    wow je uglavnom pokupio priču i setting od warhammera.
    Warcraft ima 10 milijuna puta bolju priču od Warhammera. Daj malo se educirajte prije nego li krenete pljuvati po jednom od najvećih, najboljih i najkvalitetnijih epskih serijala gaming industrije.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  22. #382
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    wow je pokupio platformu od warhammera...ali priču i setting ima izrazito drukčije i ne može ih se uspoređivati...
    osim što u wowu imamo orce, a u wh-u orke...
    Pa baš to... Kad kažu da je Warcraft potpuni rip-off to mi digne tlak.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  23. #383
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ... osim što u wowu imamo orce, a u wh-u orke...
    Khm, Warhammer Fantasy im Orcove, Warhammer 40k ima Orkove.

    Warcraft ne da je samo rip-off, nego je zapravo i odbijeni dio Warhammer settinga koji GW nije htio u svom universu jer je bio tada bio previše šaren. Naravno, ne gledam kako se kasnije razvio samo razmatram nastanak franšize.

  24. #384
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Fencing_LORD
    Nema priču? WTF?


    WoW ima super priču, a nerepetitivnost je druga stvar.
    wow ima faking knjige za priču, u igri nemoš niš skontat, sam nabrijavaš lika do do nekog savršenstva, zbog čega i za što? E tu kada malo zastaneš i promisliš shvatiš da je wow gubljenje vremena...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  25. #385
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Ako ćeš tako gledati,onda su sve igre gubljenje vremena,a to što si rekao da je WoW gubljenje vremena zato što...*tamtamtam* nema priču?
    /fail

  26. #386
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Možda je najtiks mislio na "koji je smisao tolikog igranja, koji je cilj,doći do levela 70 i imati što bolju opremu?"

  27. #387
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Koji je smisao onda cijele gaming industrije? Reci mi jednu igru u kojemu nije cilj "doći do kraja".

  28. #388
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Možda je najtiks mislio na "koji je smisao tolikog igranja, koji je cilj,doći do levela 70 i imati što bolju opremu?"
    zabavit se, upoznat nove ljude...nije sve u cilju
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  29. #389
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Očito on ne misli tako.

  30. #390
    Member Plants Vs Zombies Blizzyy's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Burning legion-Instance and night elfs forever
    Postova
    41
    Wow niposto nije gubljenje vremena,jer tu je cilj zabaviti se ,upoznati nove prijatelje itdd...Kada bi tako gledali puno igrica bi bile gubljenje vremena npr:runescape,guildwars, itd..zato sto se zabavis i upoznas puno novih prijatelja pa i ponesto naucis..
    thE liVinG bLIZZARD.!!...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •