Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: WMP9 copy to device - pomoć

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099

    WMP9 copy to device - pomoć

    na jednoj playlisti u windows media playeru imam pjesama iz razbacanih foldera i sve te pjesme bi htio prebaciti na mobitel. problem je u tome kad idem na copy to cd or device, nemam za izabrati destinaciju unutar my computera nego samo na cd driveove. postoji li kakav update ili sl. za to?

  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    The Mixed Tape
    Postova
    761
    čekaj ako sam te dobro skužio ti bi htjeo s kompa uz pomoč media playera prebacit mziku na mob pa zast jednostavno ne prebacis muziku na mob sistemom drag and drop

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428

    Re: WMP9 copy to device - pomoć

    = Citat = Izvorno postao ivan
    na jednoj playlisti u windows media playeru imam pjesama iz razbacanih foldera i sve te pjesme bi htio prebaciti na mobitel. problem je u tome kad idem na copy to cd or device, nemam za izabrati destinaciju unutar my computera nego samo na cd driveove. postoji li kakav update ili sl. za to?
    Imaš li originalni kabel za svoj mobitel?Ako imaš,onda ti je uz kabel triba doć i CD s kojeg instaliraš program u kojem imaš posebne opcije za prebacivanje videa,pjesama slika itd..
    Btw,koji mobitel imaš?
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    = Citat = Izvorno postao The_Unreal
    čekaj ako sam te dobro skužio ti bi htjeo s kompa uz pomoč media playera prebacit mziku na mob pa zast jednostavno ne prebacis muziku na mob sistemom drag and drop

    sve te pjesme su mi razbacane po folderima, a htio bih sve odjednom puknut

    = Citat = Izvorno postao THE NO
    Imaš li originalni kabel za svoj mobitel?Ako imaš,onda ti je uz kabel triba doć i CD s kojeg instaliraš program u kojem imaš posebne opcije za prebacivanje videa,pjesama slika itd..
    Btw,koji mobitel imaš?
    SE k750. imam kabel i cd, ali ja bih htio sve odjenom s wmp playliste preselit[/quote]

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    Kada uštekaš kabel u komp i mobitel u kabel,pogledaj je li ti se pojavio Removable disc u My Computeru.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    = Citat = Izvorno postao THE NO
    Kada uštekaš kabel u komp i mobitel u kabel,pogledaj je li ti se pojavio Removable disc u My Computeru.
    ma sve ok radi. prepoznaje ga, sve 5.
    neznam kako bi vam objasnio....

    imam na jednoj playlisti u wmp-u hrpu pjesama koje su razbacane po folderima. kako se meni neda pjesmu po pjesmu tražit i slat na mob, ja bi napravio samo copy to device tu listu.
    kužiš?

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao ivan
    = Citat = Izvorno postao THE NO
    Kada uštekaš kabel u komp i mobitel u kabel,pogledaj je li ti se pojavio Removable disc u My Computeru.
    ma sve ok radi. prepoznaje ga, sve 5.
    neznam kako bi vam objasnio....

    imam na jednoj playlisti u wmp-u hrpu pjesama koje su razbacane po folderima. kako se meni neda pjesmu po pjesmu tražit i slat na mob, ja bi napravio samo copy to device tu listu.
    kužiš?
    Kolko ja znam te liste ustvari nisu pjesme vec shortcutovi. Znaci tamo je samo tekst, znaci nije pjesma i ti kada hoces tako nesto prebacit ustvari prebacis tekst iz playliste. Mislim da ces morati rucni naci pjesme

    EDIT: ili naravno mozes uzeti search pa upisati naziv pjesme pa ti nade
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    = Citat = Izvorno postao ivan
    = Citat = Izvorno postao THE NO
    Kada uštekaš kabel u komp i mobitel u kabel,pogledaj je li ti se pojavio Removable disc u My Computeru.
    ma sve ok radi. prepoznaje ga, sve 5.
    neznam kako bi vam objasnio....

    imam na jednoj playlisti u wmp-u hrpu pjesama koje su razbacane po folderima. kako se meni neda pjesmu po pjesmu tražit i slat na mob, ja bi napravio samo copy to device tu listu.
    kužiš?
    Ovako,rekao si da ti prepoznaje Removable disc(mobitel).Imaš 2 načina:
    1.=u WMP-u otiđeš u Copy to CD or device i sa lijeve strane di ti piše Items to copy nađeš pjesme koje želiš kopirati na mob.Kada ih sve nađeš u gornjem desnom kutu piše copy.Najprije označiš Removable disk(tamo di piše items on device,btw rekao si da ti komp prepoznaje mob kao removable disc,pa bi ga na listi trebao naći).Kada si označio Removable disc,pritisneš copy i trebale bi ti se sve pjesme odjednom kopirati na mob.
    2=u My documents napraviš novu datoteku s bilo kojim imenom.Zatim nađeš sve pjesme koje želiš prebaciti na mob i sve ih prebaciš u taj folder.Desni klik na taj folder>send to>removable disc(f,g,h=ovisi na kojem ti je mob) i onda pričekaš da ti se sve kopira na removable disc.Kad je sve završeno ištekaš mob sa kabela i na mobu bi ti trebale bit sve pjesme.AKo to ne upali,onda u removable disc-u folder koji si prebacio iz My documents prebaci u folder po imenu music(valjda se tako zove) i sve pjesme bi TREBALE bit na mobu.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    = Citat = Izvorno postao THE NO
    Ovako,rekao si da ti prepoznaje Removable disc(mobitel).Imaš 2 načina:
    1.=u WMP-u otiđeš u Copy to CD or device i sa lijeve strane di ti piše Items to copy nađeš pjesme koje želiš kopirati na mob.Kada ih sve nađeš u gornjem desnom kutu piše copy.Najprije označiš Removable disk(tamo di piše items on device,btw rekao si da ti komp prepoznaje mob kao removable disc,pa bi ga na listi trebao naći).Kada si označio Removable disc,pritisneš copy i trebale bi ti se sve pjesme odjednom kopirati na mob.
    2=u My documents napraviš novu datoteku s bilo kojim imenom.Zatim nađeš sve pjesme koje želiš prebaciti na mob i sve ih prebaciš u taj folder.Desni klik na taj folder>send to>removable disc(f,g,h=ovisi na kojem ti je mob) i onda pričekaš da ti se sve kopira na removable disc.Kad je sve završeno ištekaš mob sa kabela i na mobu bi ti trebale bit sve pjesme.AKo to ne upali,onda u removable disc-u folder koji si prebacio iz My documents prebaci u folder po imenu music(valjda se tako zove) i sve pjesme bi TREBALE bit na mobu.
    1. način je upalio
    hvala!!!
    kad sam išao na copy to device, u tom trenutku nisam imao prikopčan mob pa sam samo imao za izabrat cd driveove.
    još jednom HVALA!!!

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    Nema problema.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

Slične teme

  1. copy of windows
    By Dilkanis in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 08-12-2009, 11:01
  2. I/O device error - kad spojim fotoaparat na komp
    By LANA1990 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-02-2008, 15:27
  3. USB device not recognized
    By Scuderia in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 10-02-2007, 15:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •