Stranica 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 181 do 210 od 250

Tema: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

  1. #181

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Mene Rampart baš smiruje, nekako je tako idiličan, baš osvježenje naspram ostalih gradova. A i njegovi Arčeri su dobri za poluditi

    A najjači sam sa Tower gradom, skup je, ali potencijalno i najjači. Što zbog odličnih heroja koji su orjentirani na magiju uništenja, što zbog Naga i Titana.
    Pjesma u Rampartu je odlična, ali Tower nikad nisam savladao jer su preteški. Jednostavno čudan miks jedinica i prokleto skupe resource-wise, ali Titan razvaljuje na kraju.

  2. #182
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Jel ima netko tko misli da je Fortress dobar? Recite zašto, kakve taktike koristite sa tim gradom...
    Fortress je jako dobar ako znaš iskoristit taktiku sa bikovima i hydrama. Hydre nek okamene neke malo teže jedinice za svladat a onda dolazi na red bikovi. Bikovi su jako jako dobre jedinice. Barem meni. Čak možda bolji od onih jebenih Hydra.

    A što se tiče towera... najjači sa Solmyrom (chain lightning mu je specijalnost) dodaš na njega sorcery i water, earth. fire, air magic i još logistics ili pathfinding.. uf..


    e da i kod fortressa sam zaboravio.... imaju najslabije range creature... ikada.

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  3. #183
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    fortress nikada nisam naucio koristiti, jednostavno su mi prelosi. em nemaju nikakvih spellova, em im svaka jedinica svog tiera ima jacu verziju u drugim dvorcima (ako se ne varam, bikovi i dread knights su isti tier, a dread knights >>bikovi). mozda ih se moze nekako iskombinirati da su uber-efikasni, ali se nikada nisam mucio sa njima

  4. #184
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    Dobro što bikovi napadaju više polja od jednom, zato su vrlo dobri. Ali jedna jedinica ne može zamijeniti sve ostale tierove.


    Nego, ovaj podforum bi trebao biti ispod Gaming Općenito, ovako je baš neupadljiv i totalno zaboravim da postoji

  5. #185
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Dobro što bikovi napadaju više polja od jednom, zato su vrlo dobri. Ali jedna jedinica ne može zamijeniti sve ostale tierove.


    Nego, ovaj podforum bi trebao biti ispod Gaming Općenito, ovako je baš neupadljiv i totalno zaboravim da postoji
    A ja mislim da bi trebao bit kao podforum u Gaming Općenito

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  6. #186
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    bilo je bilijun poksaja da se angovori adminstracija da uvede podforume kod podforuma >.<' ono da u gmaing općenito imas podforume strategije pucacine avanture rpg itd. svaki od njih ej neslavno propao ali eto, jos uvijek zivimo u nadi. inace jel ima koga za partiju homm3 vanilla (samo patchevi, bez armagedons blade i shadow of nesto) preko hamacchia?

  7. #187
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    Pseto Reporting For Duty Sir

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  8. #188
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    fortress nikada nisam naucio koristiti, jednostavno su mi prelosi. em nemaju nikakvih spellova, em im svaka jedinica svog tiera ima jacu verziju u drugim dvorcima (ako se ne varam, bikovi i dread knights su isti tier, a dread knights >>bikovi). mozda ih se moze nekako iskombinirati da su uber-efikasni, ali se nikada nisam mucio sa njima
    Ovo što si rekao nije istina. Mighty gorgon je tier5, dread night je tier 6. Osim toga, mg može napadat 2 protivnika jednog do drugog (ak su u pravom položaju) i kaj je još bolje, onaj death gaze ili kak se već zove, svaki puta ubije nekog, za razliku od onog blade-a koji može a i ne mora past. MG je po meni jedan od najboljih tier 5 beštija.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #189
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    napisao sam ''ako se ne varam'' jer sam u to vrijeme to pisao po sijecanju, tako da je postojala mogucnost greske

  10. #190
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    Moj bed. nhf. Inače mg je vjerojatno najbolji tier 7 killer. Ako i ne ubije sve creature svojim napadom, death gaze će se sigurno pobrinut za jednog, dvojcu, pa i trojcu (ako ima puno mg-a) tier 7 creaturea, što definitivno nije za bacit. Kajse tiče ostalih fortress creature-a, istina je da su manje više dosta slabi, pogotovo lizardmeni. Ali s druge strane, gnollovi su među boljim tier1, dragonflyevi su izvrsni za debuff i brzi naapd, basiliscov stone gaze isto nije za bacit. Da i ne spominjemo činjenicu da fortressovci imaju najbolji defense u igri, što je puno korisnijeod visokog attacka kod strongholda npr. Kad smo već kod strongholda, nikad mi nije bilo jasno zakaj su glazbu koja je bila u castle-u u homm3 demou na kraju stavili u stronghold. Glazba se fenomenalnno slaže sa goody twoshoes knight settingom. Barbarima treba nekaj jače!
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  11. #191
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    nema je
    Postova
    60

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    bilo bi jos lijepse da ju wog nije unistio, ali inace igra je jako dobra
    beskonacno i neopisivo

  12. #192
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    wog? kolko sam skuzio preko googlea to je neki user-made mod. obican homm3 (sa expanzijama) je vise nego dosta za 3-4 tjedna igranja (ne nekog pc kampanja, vec casual). ne shavacam zasto se truditi sa tim svim modovima.
    noisto kolko sam procitao, dosta ljudi je nahvalilo taj mod

  13. #193
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    nema je
    Postova
    60

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    wog? kolko sam skuzio preko googlea to je neki user-made mod. obican homm3 (sa expanzijama) je vise nego dosta za 3-4 tjedna igranja (ne nekog pc kampanja, vec casual). ne shavacam zasto se truditi sa tim svim modovima.
    noisto kolko sam procitao, dosta ljudi je nahvalilo taj mod
    glavni problem je nebalansiranost u magijama, magije koje rade damage su ostale iste dok se brojnost vojske masivno povečala, tako da više nemamo heroes of might and magic neg heroes of velka vojska i malo mozga
    beskonacno i neopisivo

  14. #194
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    ja sam i prije znao imati ogromne vojske, cak mi ni implosion od neprijatelja nije radio tolko znacajni dmg. pogotovo kada sam igro 1x1 protiv bratica. nakraju smo spali ja na cca 50 black dragona a on na 2k halberda (poboljsani pikemani, nisam siguran kak se zovu). dobio sam zahvaljujuci nepresusnom izvoru mane (mana fortex ftw, mnozi mi manu sa 2) te spammanjem implossiona...

  15. #195
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    nema je
    Postova
    60

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    sve zavisi o skillovima koje uzmeš,a pogotovo spejšlti ,za duže igranje najbolje je uzeti nešto što će ti davati bonus svaki lvl , a u kraćem resursi ili magije.
    beskonacno i neopisivo

  16. #196
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    earth magic i wisom sigurn uzimam, onda ide tactics, archery, armourer te ono za melee borbu (neznam ime). a od heroja zemem si onog panja sta ima minotaure kao spešialiti

  17. #197
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    nema je
    Postova
    60

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    dungeon, black dragons, armagedon -to je i vipe nego dovoljno , još ubaciš fire magic, sorcery, inteligence, earth magic za town portal , air magic za dimension door ili logistic može i oboje, onda još za rezervu magija berserk i samo nada da protivnik nema jedan od tri moguca artifakta da se obrani od tog i da nema conflux naravno
    beskonacno i neopisivo

  18. #198
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    256

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    To je igra koju nesmijem instalirat na računar,jer kada je instaliram igram puni 7 dana bez prestanka,čak znam da nespavam,to je največa zaraza za koju znam.

  19. #199
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Popovača
    Postova
    1.288

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    evo da malo rivajvam temu:
    uskoro (valjda) izlazi novi add-on za heroese, nazvan Horn of the Abyss (HotA) koji dodaje par novih dvoraca, monstera, artifekta i puno drugih stvari.

    više informacija: http://www.celestialheavens.com/forums/ ... php?t=8742

  20. #200
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    Wow, 4 nova grada! Stvarno su si ljudi dali truda. Usput, znaš l možda jeli to jedini mod koji dodaje nove gradive, ili ih ima još?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  21. #201
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    Ima onaj mod Wake of Gods (sumtim like that)... Mislim da i taj mod dodaje nove likove i dvorce.

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  22. #202
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Popovača
    Postova
    1.288

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    WoG ne dodaje nove gradove, nego nove upgradove i nove monstere.
    Outmind: Armageddon's Blade daje Conflux dvorac, to je official ekspanzija, ne znam jel to već imaš

  23. #203
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    421

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    wow jel to jedini takav add on il ih ima vise, dok sam stalno visio za homm III nisam imao internet pa nisam ni mogao trazit. al mogo bi s frendom koji hot seat za stara vremena odigrat sa ovim novim stvarima .

    EDIT: http://www.celestialheavens.com/forums/ ... php?t=8808S
    aha ovo je kao neka lista modova, koje od njih se isplati instalirat? nebi htio poremetit samu igru njima, nego samo ako imaju ti sto si reko novi gradovi heroji artifacti campaign itd. i jel rade jedni s drugima?

  24. #204
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    Ma imam conflux, ali grad ima sam 2 jedinice vrijedne spomena, tak da mi nisu nikad bili baš neš... pogledat ću ovaj drugi mod, možda mi se svidi.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  25. #205

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    evo i moj prvi post ovdje,zakleti sam fan heroja3
    za homm4 nezelin cuti
    5,ajme majko,pogledaj gargoyle iz 3,s losijom grafikom,i gargoyle iz 5

  26. #206
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    = Citat = Izvorno postao Arg0nautH
    evo i moj prvi post ovdje,zakleti sam fan heroja3
    za homm4 nezelin cuti
    5,ajme majko,pogledaj gargoyle iz 3,s losijom grafikom,i gargoyle iz 5
    3 je legendarna, 4 je lošija ali ipak vrijedna spomena, a 5 je sa zadnjom ekspanzijom po kvaliteti negdje kao i Heroes 3. Samo mi nemoj reći da ti je 5 loša samo zbog gargoylea

  27. #207

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    ma odlicna je petica,i dvije expanzije Hammers of fate,Tribes of the east,ali nemam isti feeling dok igram kao kad igram tricu...neznam,trica mi je ipak trica

  28. #208

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    Nisam neki preveliki fan Hirojsa ali nekak mi je četvorka najbolje sjela.
    Igral sam 3,4,5 (nisam igral one kampanje nego obične borbe na mapi) ali nekak mi je ipak 4. dio najbolji. H5 je tak-tak, preveč WoW-like grafika i općenito mi nije nekaj specijalnog.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  29. #209
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    4 je čist ok, bez obzira što sam čuo brojne kritike da je smeće. Najviše me smetalo mješanje rasa i to što se jedinice nisu mogle upgradeati, ostalo je sve bilo super.

  30. #210
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC III

    Mene je puno toga u četvorci smetalo. Biranje koje ćeš jedinice moći graditi, nema poboljšavanja jedinica, svi su gradovi na isti kalup. Uglavnom, meni daleko najgori nastavak Heroesa. I da, ono sranje kad se možeš kretati samo s jedinicama. To mi je isto glupo.

Slične teme

  1. COMPANY OF HEROES
    By Maiq in forum Gaming općenito
    Odgovora: 284
    Posljednji post: 13-11-2008, 20:41
  2. HEROES 5
    By Silentgio in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-02-2008, 19:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •