Vidi rezultate ankete: Ubija li MMORPG druge multiplayer žanrove?

Glasači
84. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    52 61,90%
  • Ne

    32 38,10%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 60

Tema: WoW uništava druge MP scene?

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    WoW uništava druge MP scene?

    Zbog čega uopće postavljam ovo pitanje? Činjenica je kako su mnogi igrači prijašnjih jakih MP scena (C-S, SC, Q3, UT, AA, RTCW, CoD 1&2, BF 1&2, WET, WCIII TFT, DOTA...) prestali igrati svoje omiljene igre, da bi se odjednom našli u WoW-u, žanrovski totalno drugačijoj igri.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ne, mislim da ih ne ubija, alibilobi glupo govoriti da nema nikakvog utjecaja jer ima, ociita je ta popularnost MMORPG igara i porast igraca koji su nekada bili MP igraci, pucacina, bilo cega, ima to i dobrih strana, ocito je da ce MP pucacine morati nalaziti druge nacine, bez nekakve revolucije necemoci pratiti zanr MMORPG igara i pogotovo WoW-a, ali ima i losih strana, jer igraci WoW-a potpuno(vise-manje) zaboravljaju da to nije jedina igra, da to nije jedini zanr, pa bise onda mogloreci i da, ali ipak jos uvijek ima dosta mp igraca koji ne zele WoW iz vise razloga, mozda je scena da pojedinim igrama dosta oslabila ali nije jos potpuno propala, vidit cemo sto nabuducnost nosi, MMORPG ce pokusati prevladati u svakom smislu, ali ima obecavajuih MP naslova, pa bit ce zanimljivo viditikako ce izgledati brojke iraca pojedinih MP igara za recimo godinu dana, valjda nece svi igrati MMORPG-ove
    Well, as long as it's interesting.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    Nema ofkors da ne!!!

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Evo ja inace igram CoD2ali nedavno sam poceo igrat WoW i ne mogu prestat jedina pauza je kad mi istekne bon pa moram kupit novi(kao sada)
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  5. #5
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    "We call it the plague"
    -FPS_Doug
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    "We call it the plague"
    -FPS_Doug
    E, da... "I lost a lot of good friends to Wow..." Nikada nisam igrao WoW, niti išta slično, ali sumnjam da će se neki okorjeli fan FPSova (većina igara koje je W1k1n6 nabrojao su FPSovi) skrasiti s WoWom, jer nije ni sličan tome. Ja mislim da WoW k sebi privlači većinom one totalno neopredijeljene među žanrovima, a takvih ima dosta, pa bi se moglo reći da šteti drugim MP scenama, ali opet - najbolji igrači iz svakog žanra će sigurno ostati pri njemu, tako da nema prevelikog razloga za paniku.

  7. #7
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    On zapravo privlači sve one neopredjeljene i noobovski orijentirane igrače k sebi, tako da nama zapravo ostaje krema.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    Upozoravam da će uskoro doći novi MMORPG-i koji puno obećavaju i to će biti problem za WoW . Zasad spomenuta igra uspješno gazi svu konkurenciju .

  9. #9
    Ja WoW nikada nisam ni igrao, niti planiram... A i teško je pomisliti da će okorjeli igrač CS-a, UT-a ili Q3 preći na WoW ili slične mmorpg naslove

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    signed od gogamerooa ali uskoro uzimam guild wars pa vam javim utiske

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    A i teško je pomisliti da će okorjeli igrač CS-a, UT-a ili Q3 preći na WoW ili slične mmorpg naslove
    Nemas pojma... Minuta sutnje za sve pale ET igrace (cini se da je njih najvise) i ostale clanove FPS klanova.
    there is no god to punish us

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    A i teško je pomisliti da će okorjeli igrač CS-a, UT-a ili Q3 preći na WoW ili slične mmorpg naslove
    Nemas pojma... Minuta sutnje za sve pale ET igrace (cini se da je njih najvise) i ostale clanove FPS klanova.
    Slobodno si mogao staviti tko je napisao BTW. Ja govorim općenito iz svoga iskustva, jer neznam niti jednu osobu osobno koja je s bojišnice prešla u fantastični svijet

  13. #13
    Senior Member Nuke me please SH4D0W's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    ..:Void:..
    Postova
    202
    Da!

    Znam tone likova koji igaju pola godine WoW, sad su postali totalni n00bovi u bilo kojem FPS-u!
    Zalosno zaista!
    "If there is any evil in this world it lurks in the hearts of man"

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    mmorpg možda je oteo dio mp scene fps-u ali samo dio

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Normalno da je wow dosta oteo mulitplayer zanrova barem kod mene i nije mi uopće zao zbog tog tako i onako kad dodje warhammer online-age of reconing prelazim na njega bez pol beda.wow mi u zadnje vrijeme suxsa guild u kojem sam nam je malo u kurcu tak da mi je dojadilo,ali kad dodje bc onda bu opet atrakcija koja se ne propušta.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  16. #16
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Od svih mogućih nadolazećih MMOova koji su skoro svi jaje-jajetu slični, HuxleySse jedini ističe kao nešto novo i posebno.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  17. #17
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Da malo skrenems teme, od nadolazecih MMORPG naslova niti jedan nije zapravo prava konkurencija WoW-u, baremzasadnema niti jedan koji bi to mogao biti, a tesko da ce i izaci takvi u skorojbudnucnosti, mislim da ce Huxley biti promasaj jer pogledaj grafiku pa ralzmsli o hardwerskoj zahtjevnosti, WoW ce samo dobivati sve vise iviseigraca okne eksplodiraju svi serveri ipropadne Blizzard , vise se treba obratiti paznja za nove MP pucacine koji bi mogli postici uspjeh, mislimnajvisena ET:QW koji mi secini kaoodlican naslov ako znasto cebiti, mozda uspije uravnotezitisituaciju, MP FPS-ovi trebaju reformu, predugo su isti, da bi bilo zabavni, novo oruzje ili mapaocito vise nisu dovoljni, mozda jeWoW ipak dobrastvar za MP FPS i ostalu gaming industriju, barem s gamerske strane
    Well, as long as it's interesting.

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Da malo skrenems teme, od nadolazecih MMORPG naslova niti jedan nije zapravo prava konkurencija WoW-u, baremzasadnema niti jedan koji bi to mogao biti, a tesko da ce i izaci takvi u skorojbudnucnosti, mislim da ce Huxley biti promasaj jer pogledaj grafiku pa ralzmsli o hardwerskoj zahtjevnosti, WoW ce samo dobivati sve vise iviseigraca okne eksplodiraju svi serveri ipropadne Blizzard , vise se treba obratiti paznja za nove MP pucacine koji bi mogli postici uspjeh, mislimnajvisena ET:QW koji mi secini kaoodlican naslov ako znasto cebiti, mozda uspije uravnotezitisituaciju, MP FPS-ovi trebaju reformu, predugo su isti, da bi bilo zabavni, novo oruzje ili mapaocito vise nisu dovoljni, mozda jeWoW ipak dobrastvar za MP FPS i ostalu gaming industriju, barem s gamerske strane
    Točno si rekao,ali slušaj ako nemaš guild u kojem se raida poput bwl,mc,itd.. kao što je kod mene u zadnje vrjeme nemremo više ni 2 bossa ubit u bwl-u onda ti wow postane dosadan.Ja sam prije bio online u wow- u svako malo pripremao sam se za raidove a sad sam maximalno 20 min u wow-u na dan,a oni koji pvp igraju kad skupe sve kaj im od tam treba oopet če im dojadit.Tako da jedva čekam warhammer ovo mi je več polako
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  19. #19
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: WoW uništava druge MP scene?

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Zbog čega uopće postavljam ovo pitanje? Činjenica je kako su mnogi igrači prijašnjih jakih MP scena (C-S, SC, Q3, UT, AA, RTCW, CoD 1&2, BF 1&2, WET, WCIII TFT, DOTA...) prestali igrati svoje omiljene igre, da bi se odjednom našli u WoW-u, žanrovski totalno drugačijoj igri.
    Hwala ali ja se još držim CSa,SCa i Warcrafta. WoW me uopce nezanima,,,
    #paperplatoongoonz

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Rekao bih da MMORPG ne utjece ne ostalu MP scenu jer jedni ljudi vole ovo jedni ono.Ja volim i MMORPG i MP(preferiram MMORPG a od MP igram samo CoD2 )



  21. #21
    WoW je dosta sjebo scenu..

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    mene uopće nimalo ne zanima WoW...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  23. #23
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    do prije koji mjesec sam s frendovima SC igro u MP... i SWAT4, prije toga WCIII TFT...sad nabavili WoW i samo na tome visimo 24/7. o drugim MP igrama nisam ni pomislio otkad sam ga nabavio

    žalosno.

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao Waylon
    do prije koji mjesec sam s frendovima SC igro u MP... i SWAT4, prije toga WCIII TFT...sad nabavili WoW i samo na tome visimo 24/7. o drugim MP igrama nisam ni pomislio otkad sam ga nabavio

    žalosno.
    Glavno da igrate zajedno.

  25. #25
    da,ali pravi fanovi ostaju i ne prelaze na wow.ja sam siguran da ga ja nikad nebum igral jer nisam lud da dajem 100kn svaki mjesec zbog igre

  26. #26
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    točno tak, sskine se zato SRO pa se uživa besplatno
    i sad sam prestao igrati dotu, sa sam SRO

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    WoW je tako popularan jer u sebi krije formulu za uspjeh; vecina ljudi koji igraju MP nemaju para da hardver odrzavaju svjez, te se tu nasao bllizard te napravio nezahtjevan ali superigriv World of Warcraft.

    Ali usprkost tome mislim da ostali zanrovi nece zamrijeti, vidim ljude oko sebe koji su "na" wowu ali ipak se tu igra jos CS,COD 1 i 2,AA itd.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  28. #28
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    ma.....sve je to tu negdje pravi fanovi ce ostati meni bas i nije nes prestesko jel sam na TFT pa sa wow na to ide.Pitanje je kolko ce TBC povuci jos scene u sebe
    maca na forumu

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ma ako voliš ostale igre,ni jedan WoW te neće odvuč!

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    ma ako voliš ostale igre,ni jedan WoW te neće odvuč!
    Šta ne kupuješ i ti WoW uskoro?

Slične teme

  1. W1k1n6@HRT - Izbačene scene
    By W1k1n6 in forum Obavijesti
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 22-05-2010, 12:21
  2. Vijesti sa scene..
    By Jerry in forum Call of Duty
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 01-04-2009, 23:24
  3. Live messenger scene
    By narf in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-03-2009, 03:06
  4. Najstrasnije scene u filmovima
    By D.E.M.O. in forum Multimedia
    Odgovora: 82
    Posljednji post: 15-08-2008, 10:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •