Vidi rezultate ankete: Ubija li MMORPG druge multiplayer žanrove?

Glasači
84. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    52 61,90%
  • Ne

    32 38,10%
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 60

Tema: WoW uništava druge MP scene?

  1. #31
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    da,ali pravi fanovi ostaju i ne prelaze na wow.ja sam siguran da ga ja nikad nebum igral jer nisam lud da dajem 100kn svaki mjesec zbog igre

    Kad jednom probaš igrati WoW više nema povratka , to znam jer par mojih frendova su totalno naklonjeni samo toj igri a sve ostale koje su igrali uopće više ne spominju . Razlog da ne igraš WoW mogu biti samo pare .

  2. #32
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    = Citat = Izvorno postao Lich
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    da,ali pravi fanovi ostaju i ne prelaze na wow.ja sam siguran da ga ja nikad nebum igral jer nisam lud da dajem 100kn svaki mjesec zbog igre

    Kad jednom probaš igrati WoW više nema povratka , to znam jer par mojih frendova su totalno naklonjeni samo toj igri a sve ostale koje su igrali uopće više ne spominju . Razlog da ne igraš WoW mogu biti samo pare...
    ...ili zdrav razum. na nagovor frendova WoW sam probao igrat više puta. Not my type of game.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    ...ili zdrav razum. na nagovor frendova WoW sam probao igrat više puta. Not my type of game.
    ovdje isto, cak sam i kupio WoW al mi se nikako nije svidio
    ok mi je grafika i likovi ali mi nikako cijela igra ne pase.

    gw mi je puno bolji, ali o tim igrama se ne moze raspravljat jer su potpuno drukcije

    ali ko voli nek izvoli
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  4. #34
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    DA!!!
    utjece, koliko ih je prije vise igralo CoD2, a sad ih je sve manje, a vise ovih kaj igraju WoW...
    imam dosta frendova koji su prije igrali CoD2, CoD1, AA...uglavnom FPS, ali su vecina njih presli na WoW... ...na x-fireu sve vise vidim WoW, a ne CoD2...u klanu u kojem sam, lik super igra CoD2, stalno je igro...i kupio WoW...nikad vise ne igra CoD2...to je ovisnost...

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    = Citat = Izvorno postao Lich
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    da,ali pravi fanovi ostaju i ne prelaze na wow.ja sam siguran da ga ja nikad nebum igral jer nisam lud da dajem 100kn svaki mjesec zbog igre

    Kad jednom probaš igrati WoW više nema povratka , to znam jer par mojih frendova su totalno naklonjeni samo toj igri a sve ostale koje su igrali uopće više ne spominju . Razlog da ne igraš WoW mogu biti samo pare .
    ovisi kakva si osoba...ja sam prvo igrao WoW i onda kad sam GW kupio...prests am WoW igrat..asd me frend vec par mjeseci nagovara da dodem wow igrat i nema sanse...jednostavno 1 tjedan i ohlado bi od wowa

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Lich
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    da,ali pravi fanovi ostaju i ne prelaze na wow.ja sam siguran da ga ja nikad nebum igral jer nisam lud da dajem 100kn svaki mjesec zbog igre

    Kad jednom probaš igrati WoW više nema povratka , to znam jer par mojih frendova su totalno naklonjeni samo toj igri a sve ostale koje su igrali uopće više ne spominju . Razlog da ne igraš WoW mogu biti samo pare .
    samo debilu može jedna IGRA preuzeti život

    da, igro sam wow
    dosadio mi
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Mozete vi govorit kaj očete ali wow rula i rualt če još dugo.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    samo na tvom kompu
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  9. #39
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    samo na tvom kompu
    You don't know the power of the Dark Side.

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    samo na tvom kompu
    You don't know the power of the Dark Side.
    da, zamoran je taj dork side
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  11. #41
    ja necu niti probati

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    Prokleti wow zbog njega je netko pao godinu na faksu jedan moj frend mislim ja ak mi se sprdi lako zabranim tu igru u hrwatskoj nije mi problem otici na wrhowni sud kod swog rodaka. Zabraniti igrnje takwih igara jer unistawaju ljude. Usput mrzim swe sto ima u imenu warcraft.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  13. #43
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    da, cim je dosao prokleti WOW, odma svi krenuli to igrat. niko vise ni neigra druge igre, nego svi igraju fuc**** WOW. ta mi se igra vec popela na vrh glave. svi samo wow, wow.

  14. #44
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    66
    WoW ne unistava druge MP,znam po sebi,igram i WoW,i COD2 i CS:S i DOTA-u,tako da po mom misljenju on ne unistava a sad to i ovisi o osobi,dal ce postat ovisna pa igrat samo wow ili nesto drugo.
    Bloodfeather- lvl 70 Troll priest Docttor
    Guild: Blackened

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer St. Jude's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    22 Acacia Avenue
    Postova
    1.133
    prvo blizzard uništi svaku drugu igru čim izađe jedna njihoa igra,šta mislite da ce ko igrat koji drugi hacknslash ili rts kad (ako) budu izašli starcraft 2 i diablo 3 ?

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    popiio 12 pivi i 4l vina i jedan napoleon šapanjac,ubio sam se ko stoka
    BAN IS ONLY THE BEGINNING

  16. #46
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Ma stvar je u čistom konformizmu. Ako većina tvojih frendova igra wow, nećeš htjeti zaostat za ekipom, pa ćeš si ga i ti nabaviti. Mislim da je veliki pressing na ljudima prilikom igranja igara. Tako većina (vas) tvrdi da cod ima super mp, da je wow najbolji mmo ikada i da malo toga vrijedi uz njega, da je diablo 2 najbolji hack&slash ikada i da nitko nikad neće napraviti bolju igru. Možda najbolji (i po mom mišljenju najsramotniji) primjer je pošast zvana DOTA. Milijuni ljudi igraju tu malo bolju od prosjeka war3 custom mapu kao da su kupnjom warcrafta 3, koja je genijalna sp igra, a još bolja kad se u mp-u iskoriste sve mogućnosti editora mapa dobili samo tuu jednu jedinu mapu. Iz pouzdanih izvora znam da je par ljudi kupilo war 3 + tft samo da bi mogli igrat dotu. Onda još kad počnu mountain kinga zvat zeus padne mi mrak na oči. Mislim da je to čisti idiotizam jer ljudi sve druge igre igraju sa predrasudama. Isto tako bih ja po tom principu iz vlastitog iskustva mogao reći da je red alert najbolja strategija svih vremena (jer je to prva igra za pc koju sam ikad igrao), da je diablo 1 najbolji rpg (jer sam ko mali strepio hodajući dungeonima), ili da je halflife najbolja pucačinasvih vremena (što je manje više točno, ali je to isto tako prvi fps koji sam odigrao sa guštom)
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  17. #47
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Sigurno da smanjuje njihovu količinu igrača, ali baš da ubija nebih to tako nazvao.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  18. #48
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Ma stvar je u čistom konformizmu. Ako većina tvojih frendova igra wow, nećeš htjeti zaostat za ekipom, pa ćeš si ga i ti nabaviti. Mislim da je veliki pressing na ljudima prilikom igranja igara. Tako većina (vas) tvrdi da cod ima super mp, da je wow najbolji mmo ikada i da malo toga vrijedi uz njega, da je diablo 2 najbolji hack&slash ikada i da nitko nikad neće napraviti bolju igru. Možda najbolji (i po mom mišljenju najsramotniji) primjer je pošast zvana DOTA. Milijuni ljudi igraju tu malo bolju od prosjeka war3 custom mapu kao da su kupnjom warcrafta 3, koja je genijalna sp igra, a još bolja kad se u mp-u iskoriste sve mogućnosti editora mapa dobili samo tuu jednu jedinu mapu. Iz pouzdanih izvora znam da je par ljudi kupilo war 3 + tft samo da bi mogli igrat dotu. Onda još kad počnu mountain kinga zvat zeus padne mi mrak na oči. Mislim da je to čisti idiotizam jer ljudi sve druge igre igraju sa predrasudama. Isto tako bih ja po tom principu iz vlastitog iskustva mogao reći da je red alert najbolja strategija svih vremena (jer je to prva igra za pc koju sam ikad igrao), da je diablo 1 najbolji rpg (jer sam ko mali strepio hodajući dungeonima), ili da je halflife najbolja pucačinasvih vremena (što je manje više točno, ali je to isto tako prvi fps koji sam odigrao sa guštom)
    tak nekak..

  19. #49
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    SNIP
    True that ali kad nitko ne voli drugačije, a potonji su voljni na sve da se uklope.

  20. #50
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    mene uopće nimalo ne zanima WoW...
    Također.
    #paperplatoongoonz

  21. #51
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    mene uopće nimalo ne zanima WoW...
    Također.

    ni mene

  22. #52
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    wow me ne zanima zbog pretplate koju ni u snu nebi plaćao svakih 2 mjeseca ili kolko već

  23. #53
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    wow me ne zanima zbog pretplate koju ni u snu nebi plaćao svakih 2 mjeseca ili kolko već
    signed, ali ja ga ne bih igrao ni da nema te pretplate

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    ni ja jednostavno ne privlači me ta igra

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Sterpo
    ni ja jednostavno ne privlači me ta igra
    Meni se sviđa koncept igre, ali mi jednostavno ima predjetinjast izgled.

  26. #56
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    meni je izgled super (ko neki crtic), mozda je malo predjetinjast, ali grafika i likovi super izgledaju. zvuk je zakon. volim gledat kad netko drugi ko zna igra, ali mene jednostavno ne privlaci ta igra i ne bi ju nikad igrao

  27. #57
    = Citat = Izvorno postao Glass
    = Citat = Izvorno postao Sterpo
    ni ja jednostavno ne privlači me ta igra
    Meni se sviđa koncept igre, ali mi jednostavno ima predjetinjast izgled.
    Tako sam i ja mislio, ali jednostavno ima neki šarm.... a i dobro sakriva staru grafiku.

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    = Citat = Izvorno postao Glass
    = Citat = Izvorno postao Sterpo
    ni ja jednostavno ne privlači me ta igra
    Meni se sviđa koncept igre, ali mi jednostavno ima predjetinjast izgled.
    da,koncept je super,al malo je grafika kao što je neko naveo iz crtića,a to mi se ne sviđa ko i u wc3

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  29. #59
    Guest
    mene wow jako zanima, ali iz uskustva sa wolfom znam da bi postao ovisan, a to si neću više priuštiti...

  30. #60
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    WoW je najbolji. To svi znamo. Ali ne moze se bas reci da unistava ostale MP igre. Ja igram GW i nisam nikad primjetio da ima manje igraca zbog WoW-a. I CoD i Vulfenštajn Enemi Teritori imaju puno igraca. Voyage Century da ne spominjem. Sad se (kolko ja cujem, saznajem i istrazujem) situacija s WoW ovisnostima poboljsava. To sto je neka igra dobra ne mora znacit da ce svi imati onu groznu bolest zvanu "ljepljivi stolac" i ne izlazit iz kuce osim kad im istekne osamsto jedanaesta prepaid kartica.


    A sada, za promjenu : MORROWIND

Slične teme

  1. W1k1n6@HRT - Izbačene scene
    By W1k1n6 in forum Obavijesti
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 22-05-2010, 12:21
  2. Vijesti sa scene..
    By Jerry in forum Call of Duty
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 01-04-2009, 23:24
  3. Live messenger scene
    By narf in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-03-2009, 03:06
  4. Najstrasnije scene u filmovima
    By D.E.M.O. in forum Multimedia
    Odgovora: 82
    Posljednji post: 15-08-2008, 10:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •