Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Blazing Angels: Squadrons Of WWII

  1. #1
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Blazing Angels: Squadrons Of WWII

    jel itko igrAO ??

    ne mogu nigdje naći in game screenshotove i kakva je igra ??

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    pa google čovječe
    http://tinyurl.com/y6k3jj

  3. #3
    Ja igrao demo, ništa posebno, bar meni!

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    kaj je to izaslo izgleda next gen

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  5. #5
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Lijepo izgleda, ali ako želiš WW2 arkadu, prvi izbor nek ti bude Secret Weapons Over Normandy. Želiš li pak WW2 simulaciju, znaš i sam da je Ill-2 alfa i omega.

    Sad si me sjetio olio, ti se spremaš već duže vrijeme ući u pilotske vode, kupnjom optimalnog sticka i nabavkom adekvatnih igara. U tome sam već godinama, pa iskoristi ovu temu za sva pitanja i preporuke. Ukratko za sve šta te zanima u vezi toga. Olakšaj sebi i drugima posao.




    @artas
    Tinyurl nam je svima prijatelj.

    The following URL:

    blabla

    has a length of 154 characters and resulted in the following TinyURL which has a length of 25 characters

  6. #6
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    joj super, još jedno ww2 sranje...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Baj d vej Olio, igra ima starforce.

  8. #8
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    oh no inače da dugo sam se pripremao i nakon puno muka i manjka novca uzeo sam Saitek (ček da se sjetim) Cyborg Evo Force ....

    Joystick je vrlo dobar iako mi se čini da saitek štedi na izradi i materijalima.....

    sad kupujem IL 2 .....

    I ugledao sam ovu igru ali ove screenshotove koje sam vidio su toliko nevjeroatni da sam mislio da nisu in game

    Kakav je Lock On ??

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao olio
    oh no inače da dugo sam se pripremao i nakon puno muka i manjka novca uzeo sam Saitek (ček da se sjetim) Cyborg Evo Force ....

    Joystick je vrlo dobar iako mi se čini da saitek štedi na izradi i materijalima.....

    sad kupujem IL 2 .....

    I ugledao sam ovu igru ali ove screenshotove koje sam vidio su toliko nevjeroatni da sam mislio da nisu in game

    Kakav je Lock On ??
    jednostavan

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    da ne otvaram novu temu... koju bi ste mi avio igru prepručili a da nije simulacija, nego da se može bezbrižno igrat i na gamepadu sa "gljivama"

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    možda heroes of the pacific?

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao olio

    sad kupujem IL 2 .....
    Onda kupi 1946. U njemu dobiješ sve dosad izdane Ill-2 naslove + novu istočnu frontu, masu novih misija i aviona. Ultimativno izdanje.

    = Citat = Izvorno postao olio
    Kakav je Lock On ??
    Daleko je jednostavniji od recimo falcona, ultimativne simulacije modernog borbenog leta, ali to ne znači da je loš. Zapravo je zbilja kvalitetan, adrenalinom napucan dogfight naslov, s dovoljno realnosti da većinu casual igrača, i nepoklonika žanra odvuče od sebe.
    Za novice težinu, uz malo truda, za par sati do punog dana ćeš znati igrati kako spada. Za srednju težinu trebaš vikend do par dana. Najveća je uvijek izazov, jer je krajnje nepredvidiva, i za savladavanje osnova trebaš barem tjedan dana aktivne igre, te još dva za sve ostalo. Za savršeno svladavanje simulacija, prijavi se za vojnog pilota nakon srednje. : )
    Nadalje, iz manuala isprinataj keyboard shortcute. Tutoriale pomno prati i ukoliko ti se da, uzmi praznu bilježnicu, pauziraj između lekcija i zapisuj zapažanja. Tako ćeš najbrže i najbezbolnije naučiti.
    Počasti se za božić i uzmi igru u crovortexu. Stvar košta 60-70 kuna i zbilja se isplati. Imati ćeš manje problema s modanjem, patchanjem i imati bolju tehničku podršku.
    Šta se tiče expanzija za lock on, postoje dvije. Prva, Flaming Cliffs, nije se baš proslavila, a diči se i nezaobilaznim starforcom. Druga, Black Shark, dodaje helikoptere u Lock-On serijal i postaje jedna od rijetkih military helicopter simova na tržištu. Izlazi sljedeće godine.


    @Ivan
    Imaš zabavnu WW2 arkadu Secret Weapons Over Normandy i Heroes Of the Pacific, alternativnu povijest u Crimson Skiesu, WWI u Wings Of Waru, i još par zabavnih naslova kojih se ne mogu sjetiti atm. Ako ti se igra na tipkovnici i mišu, imaš debelo podcijenjen SF naslov Yager, star par godina. Zabavan je i lijepo izgleda. Upravljenje letjelicom pomalo podsjeća na Freelancer. Probaj i RC arkadu Airfix: Dogfighter. Ima odlične lokacije i orginalnu radnju.

    Također, ukoliko ih možete nabaviti, probajte Blue Maxa i Secret Weapons of the Luftwaffe, oba iz devedesete, oca i majku svih WW avio simulacija. I naravno, prvi Blue Max s komodorca, teški fosil i legendu gaminga.

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    thnx svima

    igrao sam crimson skies i baš mi se sad igraju takve igre
    upravo sam nabavio Heroes of the Pacific... fijuuuuuuuuu
    javim dojmove kad malo odigram i sve "pregledam"

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    heroes of the pacific je pretežak

  15. #15
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    ok hvala weky

Slične teme

  1. Star Wars: Attack Squadrons
    By Srle in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-12-2013, 20:41
  2. Blazing Angels
    By Don Kihot in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-12-2009, 10:36
  3. Blazing angels 2 Secret missions
    By Snake shit in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-07-2007, 10:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •