Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Trazim igre za konfiguraciju

  1. #1
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Trazim igre za konfiguraciju

    Posjedujem laptop s:
    Core Duo 1.6
    1GB DDR2 533MHz
    Radeon x1600 512MB
    100 GB 5400 SATA

    Tražim nove naslove koji bi na mojoj konfiguraciju letili na visokim detaljima a da imaju izvrsnu grafiku... (Carbon pređen, Gothic 3 šteka...)

    Jedva čekam Hellgate London...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  2. #2
    Call of Duty 2?

  3. #3
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Možda oblivion bez AA, AF.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  4. #4
    Medieval 2 total war?, oblivion?, fear ep?

  5. #5
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Pa to su sve stare igre, svaku od njih sam prosao bar jedanput.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    da fear ep je veoma stara igra.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    Fear expanzija
    Homm5 expanzija
    M2 total war
    splinter cell 4
    IL 2 STURMOVIK 1946

  8. #8
    Teško da će sc4 vrtjeti na high uz x1600 pro!

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    igre nisu za njega ako mu se svaka mora vrtit na high

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    ne smiju bit starije od par mjeseci a moraju se vrtit na high. malo je takvih.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    igre nisu za njega ako mu se svaka mora vrtit na high

    Tako je ineki moj frend kupio stroj i sad dam mu ja darkstar one i on metne na high i počne mu štekat i on je unistalira zato jer mu nejde na high koji majmun!Meni low-medium milina,odlično!!

  12. #12
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    = Citat = Izvorno postao mravojed19
    ne smiju bit starije od par mjeseci a moraju se vrtit na high. malo je takvih.
    Znam, zato ih i tražim...
    Inače, igre igram i na low, medium, high (ovisno o konfiguraciji koju imam i o grafičkoj zahtjevnosti igre).

    Samo što KAD GOD NADOGRADIM ILI KUPIM JAČI KOMPJUTER UVIJEK SE POJAVI NEŠTO ŠTO ŠTEKA.

    Drugim riječima, trošenje novaca na nadogradnje --> +∞ i to je glupo.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    ja trpim igranje obliviona na very low sa usranom rezom koja mi uopce ne treba...(velik reza)a neznam kupi si normalni komp a ne usrani laptop za igrice...laptopi nisu namjenjeni igranju nego poslu a ne zabavi...necu ic na poslovni sastanak i onda pocet igrat fear extraction p. da me ljudi jos izbace...ak si neki klinac tam to sigurno ne bi kuzio...
    alo?

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao revenion
    ja trpim igranje obliviona na very low sa usranom rezom koja mi uopce ne treba...(velik reza)a neznam kupi si normalni komp a ne usrani laptop za igre...laptopi nisu namjenjeni igranju nego poslu a ne zabavi...necu ic na poslovni sastanak i onda pocet igrat fear extraction p. da me ljudi jos izbace...ak si neki klinac tam to sigurno ne bi kuzio...
    slažem se, a šta se tiče obliviona ja na manjoj rezi i detaljima nemogu igrat, evo npr ja ne vidim neki oveći kamen sa 5m već mi se tek prikaže kad se zabijem u njega

  15. #15
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao revenion
    ja trpim igranje obliviona na very low sa usranom rezom koja mi uopce ne treba...(velik reza)a neznam kupi si normalni komp a ne usrani laptop za igre...laptopi nisu namjenjeni igranju nego poslu a ne zabavi...necu ic na poslovni sastanak i onda pocet igrat fear extraction p. da me ljudi jos izbace...ak si neki klinac tam to sigurno ne bi kuzio...
    slažem se, a šta se tiče obliviona ja na manjoj rezi i detaljima nemogu igrat, evo npr ja ne vidim neki oveći kamen sa 5m već mi se tek prikaže kad se zabijem u njega
    Tak i meni, dobro nije baš da se zabijem u njega (ali i to se dogodi), nego se sve "ukazuje".
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  16. #16
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Teško da će sc4 vrtjeti na high uz x1600 pro!
    omfg
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  17. #17
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    = Citat = Izvorno postao revenion
    ja trpim igranje obliviona na very low sa usranom rezom koja mi uopce ne treba...(velik reza)a neznam kupi si normalni komp a ne usrani laptop za igre...laptopi nisu namjenjeni igranju nego poslu a ne zabavi...necu ic na poslovni sastanak i onda pocet igrat fear extraction p. da me ljudi jos izbace...ak si neki klinac tam to sigurno ne bi kuzio...
    Imam ja i normalni komp, no u stanu nemam mjesta za njega, zato sam i uzeo pilu od laptopa.
    Neznam zašto se uopće pravdam budali...

    Uglavnom, kad položiš koji ispit na računarstvu, javi se... a do tad... bolje šuti
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  18. #18
    Guest
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Uglavnom, kad položiš koji ispit na računarstvu, javi se... a do tad... bolje šuti
    kakve veze ima uporaba kalkulatora sa ovim topicom?

  19. #19
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

  20. #20
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Uglavnom, kad položiš koji ispit na računarstvu, javi se... a do tad... bolje šuti
    kakve veze ima uporaba kalkulatora sa ovim topicom?

  21. #21
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Ja se sjećam dok sam bio mali i neuk imao sam pentiuma 133 sa 16mb ram-a i voodo 2 karticom. Prešao sam cijeli halflife na 320x200, i ne samo to nego enš me yebala grafička tako da sam moreao igrat na ČETVRTINI EKRANA! Sjećam se da sam demo od tropico-a instaliravao nekih 2 sata (doslovno), i štekoa mi je kaj sam vrag ali sam ga svejedno igrao. Stvarno mi je to jadno kaj ljudi briju na grafiku i niš drugo. Kad sam dobio novi komp nije bilo igre koju nisam mogao pokrenut na high, a ja među prvim igrama igrao pokemon sapphire
    Još me frend koji mi ga je donio zayebava da kaj idem to igrat sa tak nabrijanom mašinom...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  22. #22
    ili sam ja blesav ili sta ali ta x1600pro mom burazu sve igre koje sam imo sanse instalirat vrti na high bez trzakanja,fakat je kartica ok

    usko grlo ti je procesor i za danasnje vrijeme onako neki minimum rama za kvalitetno igranje

    ta kartica na3200 fx-u sa 1,5gigi rama na haju dere oblivion onako lagano,eventualne korekcije su kod aa,ukljuci/iskljuci
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  23. #23
    = Citat = Izvorno postao sfc_PsychQ
    ili sam ja blesav ili sta ali ta x1600pro mom burazu sve igre koje sam imo sanse instalirat vrti na high bez trzakanja,fakat je kartica ok

    usko grlo ti je procesor i za danasnje vrijeme onako neki minimum rama za kvalitetno igranje

    ta kartica na3200 fx-u sa 1,5gigi rama na haju dere oblivion onako lagano,eventualne korekcije su kod aa,ukljuci/iskljuci
    Kad već pričaš o highu i x1600 pro, znaj da je ovo kartica lošijih performansi od 6600 GT modela, koji je već i sada zastario. 7600 gs kartica se može nabaviti po istoj cijeni kao i ova x1600 i daje definitivno bolje perofrmanse!

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao sfc_PsychQ
    ili sam ja blesav ili sta ali ta x1600pro mom burazu sve igre koje sam imo sanse instalirat vrti na high bez trzakanja,fakat je kartica ok

    usko grlo ti je procesor i za danasnje vrijeme onako neki minimum rama za kvalitetno igranje

    ta kartica na3200 fx-u sa 1,5gigi rama na haju dere oblivion onako lagano,eventualne korekcije su kod aa,ukljuci/iskljuci
    Kad već pričaš o highu i x1600 pro, znaj da je ovo kartica lošijih performansi od 6600 GT modela, koji je već i sada zastario. 7600 gs kartica se može nabaviti po istoj cijeni kao i ova x1600 i daje definitivno bolje perofrmanse!
    6600gt i 7600gs nisu za usporedivati sa x1600pro em je gs u kurcu em je 6600 zastario,ako vec gledamo sta je bolje od toga to je7600gt 6600nikako ,a te price brzi ovo ono to su spike na forumima probaj u stvarnosti.

    Btw .preocito je da si nvidia fan, stavi karticu pa pricaj. ja imam 7600gt buraz x1600 pro i znam kako meni sve prede a kolko ide njemu sporije i tako. a prijateljev gs je tolko dobar da je pozalio sta ga ja uzeo,prvo kad dode kod burazera i vidi sliku
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

Slične teme

  1. Napajanje za konfiguraciju
    By Cookie monsta in forum Komponente
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-05-2012, 15:25
  2. Trazim Ime igre
    By Arg0nautH in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 26-10-2011, 10:06
  3. Trazim ime rpg igre, davno igrane
    By in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-01-2009, 12:36
  4. Trazim slicne igre kao Rome Total war
    By dado_runner in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-09-2008, 21:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •