Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 138

Tema: SonyEricsson teme

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468

    SonyEricsson teme

    Nisam siguran je li mi ovo pravo mjesto za moje teme, ali eto, valjda spada u neku vrstu izražavanja, iako se većinom radi o reciklaži i manipulaciji tuđih materijala - ali opet, tako je nastala i većina sigova, pa će valjda moći ovo ovdje. Dakle, ove teme sam napravio podavno (prije 6+ mjeseci), ali nikada nisu bile dostupne široj javnosti, pa sam ih prije par dana opet iskopao negdje na disku i odlučio podijeliti s vama. Evo, predstavljam vam 5 tema, bar za sada :

    Windows XP

    Tema nastala iz moje frustracije prema stotinama odvratno nekvalitetnih tema za K700i koje pokušavaju imitirati look & feel Windowsa XP, tako da sam odlučio napraviti nešto bolje... i dobrim dijelom sam uspjeo. Moja ocjena : 8/10

    nErgy

    Ponovo jedna Windows XP tema, ali ovaj puta predstavlja Media Center edition. Ovdje sam odlučio dopustiti sebi malo više umjetničke slobode, pa sam stavio wallpaper koji je i kod mene na desktopu jako dugo stajao iz prostog razloga što se (prema meni bar) jako dobro uklapao sa skinom. Lijepo izgleda, somewhat svježe... ja je držim na mobu trenutno. Samo, ova tema ima jednu gadnu manu - nije dovršena. Moja ocjena : 9/10 (kada bi je završio)

    Half-Life 2

    Tema inspirisana izlgedom Half-Life 2 menija, te od njih posuđuje većinu grafičkih elemenata. Mislim da prilično dobro pogađa look & feel uzora, iako mi se tema iz nekog razloga ne sviđa previše... ne znam zašto. Ali probajte je ipak, daleko od toga da je loša. Moja ocjena : 6/10

    Quake 4

    Quake 4 - šta reći više? Mislim da je prilično dobro ispala, pogađa sve što je trebala pogoditi. Posebno sam ponosan na onaj marker selekcije u menijima, koji sam uz podosta truda uspio vijerno rekreirati sa onim njegovim gradijentom providnosti. Možda će vam se na prvi pogled učiniti pretamnom ovdje na monitoru, ali na ekranu telefona izgleda malo svjetlije ipak. Moja ocjena 8/10

    System of a Down

    Ako ste se imalo bavili K700 (a bogami i ostalih telefona) temama, vjerovatno ste primijetili da su ubjedljivo najgore one teme koje bi trebali biti tribute bandovima/muzičarima. Pokušao sam i tu nepravdu ipraviti, ali ne mogu reći da sam postigao neki blistavi uspjeh. Rezultat je prilično minimalistička tema sa coverom self-titled albuma kao glavnim motivom. Većina band-tema je odvratno prešarena i nepregledna - ako ništa, ova bar bježi od tog stereotipa. Moja ocjena : 6.5/10


    I to bi bilo to, bar za sada. Imam ja još par njih, ali su prilično nekvalitetne, pa bi se njihovim objavljivanjem vjerovatno samo osramotio. Pošto su sve teme skupa samo dva puta veće od njihovih slika na ovom topicu, odlučio sam ih sve staviti u jedan paket :

    Download @ RapidShare

    Pa, koja vam se sviđa? Koja vam se ne sviđa? Prijedlozi? Kritike? Sve je dobrodošlo.

  2. #2
    Guest
    Svaka čast, thnx.

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    meni se baš sviđaju super su!!!
    da bar imam k700i.. sad bih si nabacio ovu od SOAD-a. al jbg...

  4. #4
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Odlično
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    daaj imas li onu od BRUS LIJA zaaakon je

    negdje sam je vidio na netu i nemogu nac
    ajde ako najdes postaj je ovdje
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Nope, nemam, a topic ionako nisam zamislio kao showcase tuđih, već mojih tema. Ali ako nekad napravim i Bruce-Lee temu, postovaću je, ne brini

    Btw, thanks Axl, Sonic i Mind!

  7. #7
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    KAko radiš te teme ? Neki program ili.... ?

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Malo hvatanja screenshotova izvornog materijala, puno Photoshopa i onda još malo slaganja svega toga u SonyEricsson Themes Creatoru. Uglavnom, ako si vičan bilo kom programu za obradu slike, neće ti biti prevelik problem napraviti temu. Iako, malo smisla za estetiku nikako ne škodi.

    I prije nego što neko pita, SE Themes Creator je besplatan, može se downloadovati sa SonyEricssonove stranice i podržava teme za sve SonyEricssonove telefone.

  9. #9
    Guest
    very nice...


    oće radit i na k510i?

  10. #10
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Mislim da neće !

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Hoće, ali će jako loše izgledati, jer se slike neće resizeovati kako treba. Za sada sam samo jednu prekonvertovao za tu veličinu ekrana - Windows XP vulgaris. Evo je : Windows XP za 128*160.

  12. #12
    a jel mogu i drugi postat teme ?

    I am not teh same R4v3n that was here a long ago...

  13. #13
    Guest
    A sad, ovo mi je mal klimavo, prvo je Burek otvorio svoju temu, a ne znam, moglo bi se postat u Vaši radovi digitalni grafike.

  14. #14
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    A sad, ovo mi je mal klimavo, prvo je Burek otvorio svoju temu, a ne znam, moglo bi se postat u Vaši radovi digitalni grafike.
    Dobro, onda ću napravit svoj topic, al' ću prvo potražit topic u kojem bih možda mog'o postat svoje teme.

    I am not teh same R4v3n that was here a long ago...

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Thx, R4v3n_g4m3r, i slobodno postuj svoje teme... ipak sam topic nazvao "K700 teme", dakle - mnoge se mogu uklopiti u to Ali samo homemade stvari, postovanje i linkovanje tuđih tema je nepoželjno.

  16. #16
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    Ja sam probao napraviti ali nije bas uspjelo, kad budem imao vremena popravit cu


  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    meni pravo dobor izgleda svaka cast .

  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Ok... biće nešto od tebe A do tada - par konstruktivnih savjeta : trebaš malo mijenjati i boje slova (kako kad odgovaraju, naravno, uglavnom, čitkost je prioritet), za pozadinu menije nemoj koristiti onako zatamnjenu sliku - probaj s nekim gradijentom (ili nešto maštovitije), jer ti oštri rubovi nekako ne pristaju ovdje. A i potrudi se malo oko selektora u menijima - tu imaš dosta slobode s obzirom da možeš koristiti PNG sa alpha kanalom, pa možeš izvoditi svakakve kerefeke s providnošću.

    Ali, naravno, za početak je ok. Practice makes perfect...

  19. #19
    ja trenutno radim na PCP temi za K700i. molim sve koji misle da bi mogli isto napravit, nek ih postaju ovdje.

    I am not teh same R4v3n that was here a long ago...

  20. #20
    Tema je gotova. Sad samo da postam slike. Burek, ocjenjuj plz.
    Tema ima i ringtone.
    BTW Burek, gdje da uploadam datoteku teme da se može downloadat?

    I am not teh same R4v3n that was here a long ago...

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Potrudi se ne double-postat jer su neki jako alergični na to A file do 150 MB možeš besplatno hostat na http://www.rapidshare.com. Imaš uputstva na stranici.

  22. #22
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Potrudi se ne double-postat jer su neki jako alergični na to A file do 150 MB možeš besplatno hostat na http://www.rapidshare.com. Imaš uputstva na stranici.
    THNX

    I am not teh same R4v3n that was here a long ago...

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Hm, RapidShare me nešto hebe, tako da ne mogu downloadat temu, pa ću zvoja zapažanja bazirati na slici teme koju si postovao... Dakle, prvo što mi je zapelo za oči je da se na glavnom ekranu naziv operatera ("SonyEricsson" na tvom previewu) nalazi preko PCPlay logoa, što nije baš lijepo, pa bi taj logo zajedno sa tekstom malo spustiti da se ne preklapaju. A ćeš istu sliku upotrebljavati i za pozadinu u menijima, preporučujem neki blur i zatamnjenje (ili štagod smisliš), tako da slika što manje smeta čitkost teksta. I, takođe, umjesto onog kockastog P u softkeysima, probaj isjeć i stavit samo onaj PC dio PCPlay logoa. A kasnije pokaži i koju sličicu iz menija, jer je to jako bitan dio. Samo nastavi

  24. #24
    Evo, malo sam popravi i stavio na RapidShare.Evo i slika

    Slike menu-a:


    Slike Standby moda:


    Enjoy

    I am not teh same R4v3n that was here a long ago...

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    e sad se vec stvarno vidi da double postas namjerno...posto sam ja alergican na to kak bi reko burek... molim jednu opomenu za tebe od lokalnih kolega ovog podforuma i da ti ubuduce koristis edit...
    alo?

  26. #26
    Guest
    Obriso sam ti duple postove, vidim li još jedan bespotrebni dupli locka se topic.

  27. #27
    Guest
    revenion get a life.

    modu na drugom podforumu govoriš da da liku opomeni zbog dablpostanja?



    Probaj se diskonektat,hvala.

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    ...........Probaj se diskonektat,hvala.

    lool

    crko sam od smijeha
    haha
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Empe Tri
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    ...........Probaj se diskonektat,hvala.

    lool

    crko sam od smijeha
    haha
    Mogu li te zamoliti da mi ne sereš po topicu? Ne želim da mi se topic locka zbog gluposti pojedinaca... a sad odoh pogledati šta je r4v3n napravio.

    Komentar ću dati editovanjem posta, naravno.

  30. #30
    Guest
    r4v3n,j el bi ti se dalo preradit ga za k510i?

Slične teme

  1. Di ima za kupit SonyEricsson adapter na stereo jack
    By Razzarach in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 03-03-2010, 19:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •