Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 34

Tema: NooB alert!

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    NooB alert!

    Ovako zelio bi uzet gw tamo oko nove godine trebam sve informacije o klasama sve jer samo znam da je u gwu max level 20. i da imaju 3 ekspanzije i da se ne placa ( ) neog trebaju mi sve informacije koju cu ekspanziju uzet da mi preporucite klasu i gdje vi igrate...btw nemojte me upucivati na glavni site trazim vasu pomoc od igraca a ne od sajta pliz odgovorite sto prije.

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147

    Re: NooB alert!

    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    Ovako zelio bi uzet gw tamo oko nove godine trebam sve informacije o klasama sve jer samo znam da je u gwu max level 20. i da imaju 3 ekspanzije i da se ne placa ( ) neog trebaju mi sve informacije koju cu ekspanziju uzet da mi preporucite klasu i gdje vi igrate...btw nemojte me upucivati na glavni site trazim vasu pomoc od igraca a ne od sajta pliz odgovorite sto prije.
    Počmi sa prvim dijelom jer te on najbolje uvodi u mehaniku igre.
    Nema ti klasa već profesije(isti k**** samo je imam previše slobodnog vremena pa te ispravljam), najbolje ti je započet s warriorom, rangerom ili elementalistom jer su jednostavni za igrat i ne zahtjevaju neki poseban skill u početku.
    Ja sam započeo sa Assassinom(zapravo sa necrom ali nikad nisam dospio daleko s njim) što ti nebi preporučio jer ćeš vrlo teško pronalazit ljude voljne igrat s tobom a i treba imat nekakvog skilla za savladat ako ideš izvan Horns Of The Ox-Falling Spider kombinacije.

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    Biraj, melee, ranged, magic?

    moja preporuka R/Mo (Ranger/Monk)

    inace ranger ima pun k skillova koji mu trebaju tako da nećeš moći kombinirati 2 profesije u PvE borbi (osim runnanja npr)

    uzmes preparation, charm animal, nature ritual, ressurect, i jos tri neka skilla za napad, jedan od 10 energy cost, 2 od 5 energy cost. jedan za interuptanje, i 2 za napade. keep in mind da ti expertise bude dosta visok

    Bux.to referrer

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Meni je Warrior bolja klasa od rangera, ali sve to zavisi o ukusu.Meni naprimjer prije 2 tjedna bila najbolja proffesija monk,pa ele,pa ranger,pa Warrior.
    P.S Pametno sto si dosao an ovaj Forum pitati za Guild Wars.....
    "The present will pass by if you live in the past."

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    AJMO OVAKO
    PRVO NAM ODGOVORI STA TI LEZI MELEE, RANGED ILI MAGIC

    KAKVU VRSU BORBE VOLIS...AJ KAD TO KAZES IDEMO DALJE

  6. #6
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    27
    Monk tank FTW

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    ma ko najveci damage pravi i najjbrzi to mi treba,i meni treba prvi gw da bi instalirao expanzije i mmislio sam da uzmem nightfall jel dobra ideja?

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Da bi igrao Factions ili Nightfall ne treba ti prvi dio! Mozes svaki instalirati zasebno.To zapravo i nisu expanzije.Najveci i najbrzi dmg...Hmm.................Sta ja znam najbrze deelaju dmg od mageva mesmeri, a velik dmg imaju elementalisti..........
    "The present will pass by if you live in the past."

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    ma ko najveci damage pravi i najjbrzi to mi treba,i meni treba prvi gw da bi instalirao expanzije i mmislio sam da uzmem nightfall jel dobra ideja?
    Uđi s takvim stavom u igru pa da vidš kako ćeš brzo poginut.
    Evo ti primjer ti napraviš elementalista i uzmeš Fire skillove pa si misliš "ja sam kralj svijeta i nitko mi nemože ništa" i pođeš na Rangera, ispucaš si cijeli skill bar a ono on stoji, a ti u čudu gledaš što je sad to.
    E pa Ranger ima daleko najveći armor protiv elementalnih napada u igri i zato može izdržat daleko veći broj elementalnih napada nego li recimo Warrior koji pak može izdržat daleko veći broj fizičkih napada nego li Ranger.
    Ovo ti je jednostavan primjer kako mehanika Guild Warsa radi, nema ti neke uber klase već su sve klase izbalansirane i za svaki build i skill ti postoji nešto što ga može sjebat.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    uh stvarno je izbalansirano ali planirao sam rangera znaci uzimam nightfall i na kojem serveru igrate i to?

  11. #11
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Pročitaj ovaj thread, posebice moj post(self plug ftw!), neke stvari če ti biti jasnije. Za golem damage i brzinu odgovor je Assassin. Ali za naučit igrat Assassina nije lako, a pogotovo ako ti je prvi lik. Nipošto ti ne preporučam igranje sa Mesmerom ili Assassinom kao prvim likom.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Nemas servere imas districte.Glavni europski district je English, a mozes ih mjenjati npr.Ides u German,American,International..........
    To ti je najmanji problem, zapravo to i nije problem.Probaj igrati, meni je trebalo da skuzim najprve osnove jako malo..............malo po malo i saznas neke stvari.Ja do prije mjesec dana nisam kuzio PvP.
    "The present will pass by if you live in the past."

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    uh stvarno je izbalansirano ali planirao sam rangera znaci uzimam nightfall i na kojem serveru igrate i to?
    Nemaš servere, imaš regije(oko 5 čini mi se) u koje se igrači djele ovisno o tome gdje igraju(Eurropa, Amerika, Japan..itd.) a u regijama imaš districte u koje su igrači smješeni ovisno o tome koji jezik su izabrali u optionsima(tako je europu nisam siguran kako to ide u drugim regijama), novi districte se otvaraju kada jedan od njih postane "prenapućen" i tada možeš birat u koji želiš ići(e.g. German District 1, German District 2 itd.)
    Igrače iz drugih regija možeš sretati u internacionalnim districtima(koji su u 99% slučajeva prazni).

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    ok a gdje vi igrate?

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    ok a gdje vi igrate?
    Europska regija, i većinom se motamo u Eng. Dis 1....4

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ma svi ti tu igraju u English, jer ja se kuzim u njemacki koliko i einstain u NBA. Ma ne brini se ti nista...Sto prije je nabavi i uzivaj.
    "The present will pass by if you live in the past."

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    nejlakse ce ti biti sa ovim profesijama

    Warrior/Monk
    Mesmer/Elementalist -fire- ili obrnuto <-----> po meni najbolja profesija jer radis veliki dmg. sa elem. i bacas spelove sa mesm. koji tebi daju energiju (manu) a njemu oduzimaju helt i energiju (manu)

    ostale ti nebi preporucio jer su malo kompliciranije za koristit tek kasnije kad malo naucis kako se igra itd. moci ces uzeti bilo koju profesiju bez problema
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Empe Tri
    nejlakse ce ti biti sa ovim profesijama

    Warrior/Monk
    Mesmer/Elementalist -fire- ili obrnuto <-----> po meni najbolja profesija jer radis veliki dmg. sa elem. i bacas spelove sa mesm. koji tebi daju energiju (manu) a njemu oduzimaju helt i energiju (manu)

    ostale ti nebi preporucio jer su malo kompliciranije za koristit tek kasnije kad malo naucis kako se igra itd. moci ces uzeti bilo koju profesiju bez problema
    Mesmer kao prvi lik :naughty:
    S Mesmerom slično kao i sa Assassionom se treba znat igrat jer su dosta komplicirane klase, moja ti je preporuka da za prvog lika odabereš Rangera, Warriora ili Elementalista jer ne zahtjevaju neki super skill da bi ih normalno igrao.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    znas sta mislimd a ti ej najbolje pocet sa rangerom...

    joj kad se ja sjetim svojih pocetaka ja sam se od 1-10 lvl dignuo u ascalon areni samo sam pvp igrao...da je onad bio tite gladiatro imao bi vec maxan taj title kolkos am je igro

    znaic preporuke ranger..jos kad nabavis skill charm animal i kad pocens furat peta za sobom to je jebeno

  20. #20
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    meni pet nije od neke pomoci

    Bux.to referrer

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    = Citat = Izvorno postao Kron
    meni pet nije od neke pomoci
    ima skilove i za njih koji daju bijesan dmg.
    a ja si moram nabavit stakora za peta iz nightfalla


    po meni je najbolje warior za pocetak ili elementalist

    ja sam krenuo sa mesmerom/elementalistom i dobro sam se snasao
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  22. #22
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    ma znam, al jbg, ranger je doslovno natrpan raznim skillovima bez kojih ne mozes, a attribute pointsa nemam bas na bacanje

    Bux.to referrer

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    men ije Warrior bolji od Rangera.
    "The present will pass by if you live in the past."

  24. #24
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Mogu li ja nesto pitati "igram" WoW, pod navodnike jer je to u misec dana jedan-dva sata, WoW mi je dosadia, a GW mi se odpocetkacini zanimljivim, jednomsamproba, nisamdugoigra, pomisliosam nije to za mene, alisada WoW nemislim uplacivatida dalje igram, a razmisljam dai ja kupim taj GW pa... Je li mi se isplati uzmat, oceli me uspiti zadrzati za compom nakon vise odgodine dana igranja WoW-a, i ona klasicna noobovskapitanja koji GW kupiti, koji se najvise igra, koji je najbolji, di je najvise raje ili kupiti sve ili mozdane, tia bi se malobolje upoznat s igrom, ima likakav free trail, ko ono u WoW-u 14 dana, da probam da ne bacam pare u vitar
    Well, as long as it's interesting.

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Mogu li ja nesto pitati "igram" WoW, pod navodnike jer je to u misec dana jedan-dva sata, WoW mi je dosadia, a GW mi se odpocetkacini zanimljivim, jednomsamproba, nisamdugoigra, pomisliosam nije to za mene, alisada WoW nemislim uplacivatida dalje igram, a razmisljam dai ja kupim taj GW pa... Je li mi se isplati uzmat, oceli me uspiti zadrzati za compom nakon vise odgodine dana igranja WoW-a, i ona klasicna noobovskapitanja koji GW kupiti, koji se najvise igra, koji je najbolji, di je najvise raje ili kupiti sve ili mozdane, tia bi se malobolje upoznat s igrom, ima likakav free trail, ko ono u WoW-u 14 dana, da probam da ne bacam pare u vitar
    imam ti aj key za drobas sve tri ekspanzije 10s ati igre ili ti 14 dana
    javi mi se na PM

  26. #26
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    = Citat = Izvorno postao Kron
    meni pet nije od neke pomoci
    kako nabaviti peta?

  27. #27
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Moraš biti primarno ili sekundarno Ranger i imati skill Charm Animal. Onda naciljaš neku živinu koju možeš charmati, i iskoristi taj skill. Svaki put kad sa sobom imaš skill Charm Animal, pet ide s tobom.
    Obrati pažnju da Rangerov pet nije minipet.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Moraš biti primarno ili sekundarno Ranger i imati skill Charm Animal. Onda naciljaš neku živinu koju možeš charmati, i iskoristi taj skill. Svaki put kad sa sobom imaš skill Charm Animal, pet ide s tobom.
    Obrati pažnju da Rangerov pet nije minipet.
    e, imam tog eta iz CE, jel moogu imati i ulovljenog?
    di uloviti peta?

  29. #29
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Na većini mapa okolo, one živine koje su ti friendly, dakle sa zelenim imenima.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  30. #30
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Na većini mapa okolo, one živine koje su ti friendly, dakle sa zelenim imenima.
    hvala!
    a jel mogu u koji guild?
    i kako ulazim u guildove?
    sada sam lvl 8 ranger

Slične teme

  1. Command & conquer red alert 3
    By Snake shit in forum Gaming općenito
    Odgovora: 364
    Posljednji post: 09-09-2012, 13:06
  2. CoD 4 HrV serveri - epidemija NooB-ova.
    By Barathrum in forum Call of Duty
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 12-09-2011, 17:05
  3. The Sopranos[spoiler alert]
    By SkunK in forum Multimedia
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 24-05-2008, 12:45
  4. noob alert - photoshop
    By THUNDER_DINIX in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 28-02-2007, 15:11
  5. Molim Vas pomoć - noob alert!
    By Ragnar in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 10-02-2007, 15:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •