Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 113

Tema: I Far Cry nije bezgrijesan

  1. #31
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    16
    što se tice grafike... jednostavno nema konkurenciju...
    što se tice gameplaya... iskreno... niti puno bolja niti puno losija od ostalih FPS na trzistu... tu eventualno nesto prednjaci HL... a i o tome bi se dalo... tocka
    DFI NFII Ultra-AL; AMD Sempron 2500+ 1750 MHz; 2x256 Hynix + 512 Apacher; Realtek RTL8139 Fast Ethernet; Leadek GF 6600 gt agp; Samsung SyncMaster 959NF; Logitech Z-3; Logitech Rumblepad; Logitech Media Keyboard; Logitech MX 518;

  2. #32
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    pa svatko ima svoje mišljenje,ali budi malo konstruktivniji pa napiši svoje argumente zašto je far cry fantastično dobra igra.nemoj samo grafiku spominjat pliz
    Grafiku ću prvu spomenuti! Jednostavno je odlična, a ako od vas nitko nije igrao Far Cry na very high detaljima, bolje da ne posta. Drugo atmosfera i igrivost su na visokom nivou te igra se može preći po 100 puta, zatim zanimljivo je obilaziti otok.... jednostavno FPS kojem je po meni konkurent trenutno samo HL2

  3. #33
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    pa svatko ima svoje mišljenje,ali budi malo konstruktivniji pa napiši svoje argumente zašto je far cry fantastično dobra igra.nemoj samo grafiku spominjat pliz
    Grafiku ću prvu spomenuti! Jednostavno je odlična, a ako od vas nitko nije igrao Far Cry na very high detaljima, bolje da ne posta. Drugo atmosfera i igrivost su na visokom nivou te igra se može preći po 100 puta, zatim zanimljivo je obilaziti otok.... jednostavno FPS kojem je po meni konkurent trenutno samo HL2
    Tako je

    Konacno glas razuma
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Neznam kaj misliš kad veliš dobra atmosfera, ali što se mene tiče ona je u Far Cryu bljutava. Pogotovo u usporedbi sa AvP-om, recimo.
    there is no god to punish us

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949

    Re: I Far Cry nije bezgrijesan

    = Citat = Izvorno postao Donner Kebab
    Svaka čast grafici, atmosferi i igrivosti, ali ovdje je najgora fizika koju sam vidio u pucačinama od 1998. Nije turčin za programera, nabim ga na kolac.
    LOL
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  6. #36
    Junior Member Plants Vs Zombies Donner Kebab's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bayerouth
    Postova
    18
    Ajd da krenem sa samo 3 stvari. Nećemo o helikopterima, duhovito rješenom umaranju pri trčanju i vožnjama koje su ispale iz čeških crtića. Što mislite zašto Far Cry:
    - ima ono glupo penjanje na ljestve, pri čemu izgubite osnovni pogled i dobar dio kontrole lika?
    - nudi "zanimljivo" plivanje, pri čemu čak i kad plutate na površini ne možete pucati, klati nožem, pa čak ni počohat dupe?
    - ima multiplayer kojeg niko ne igra? Mislim da u Hrvatskoj nema niti jedan igrač bilo kojeg Far Cry moda.
    Odgovor: Zato jer su to šugavo napravili, odnosno nisu znali napravit bolje.

  7. #37
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    110

    Re: I Far Cry nije bezgrijesan

    = Citat = Izvorno postao Donner Kebab
    Svaka čast grafici, atmosferi i igrivosti, ali ovdje je najgora fizika koju sam vidio u pucačinama od 1998. Nije turčin za programera, nabim ga na kolac.
    Do pojave prvih čudovišta Far Cry je bila igra sa najboljom atmosferom poslije System Shocka 2. Grafika je dan danas neprevaziđena. I to ne zbog broja poligona i inih bedastoća, već zbog odlično odrađenog osjećaja za prostor u kojem se nalaziš (džungla, kamp, nosač, bunker itd.). Nema suvišnog sadržaja. Bunker ima 2 ulaza i top, kamp ima tri šatora itd. Nema megalomanski hiper-super ogromnih konstrukcija veličine pola planete sa stotinama milijuna platformi i štojaznamčega. Slično je bilo i sa SS2 gje je cijela igra bila smještena u svemirski brod 1 na 1.

    Nakon pojave čudovišta igra se ... mijenja. Prvo postaje izrazito teška: nije poanta istresti 40,000 metaka već 3 precizna, a pri tome to napraviti u par sekundi. Oni koji nisu igrali u E.Z. modu znaju i da se (pre) često ostaje bez streljiva, specijalna oružja (snajper) se koriste samo kad je doista neophodno itd. Dakle opet dobro, samo drukčije. Za razliku od drugih igara tu nije bilo "zjev, još jedno čudovište, dodaj mi pivu", nego je bilo "oh ne, čudovišta. A ja sam na 10 metaka. gotovo je... ovo je kraj...". Itekako si se morao namučiti na svakom "encounteru".

    Naravno, na kraju se igra pretvara u još jedan DoomX klon sa brdom mega-jakih bossova za koje ti treba arsenal snage 5. flote da ih zabiješ. Bez veze. Ali to je tek zadnja mapa (ili zadnje dvije, ne sjećam se).

    Tako da 18 od 20 (ili 9/10) igre je stvarno pošteno odrađen posao. Turci ili ne, znaju bolje od Hrvata, a bogami u vrijeme izlaska igre znali su bolje i od svih ostalih.
    Potjeh, BE priest 56, GM of <Specijalci> PCPlay gilda, Karazhan EU.

  8. #38
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    @Kirby -

    Fala bogu, ima jos gamera koji su zeljni jake old school atmosfere koje je Far Cry prepun
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    FarCry ima odlican engine, ali ima neku "nit prdi nit smrdi" grafiku... shader vode je uzasno los... kao igra nije los, nelinearan je i to je to!

  10. #40
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    ...nelinearan je i to je to!
    Može bit sve drugo, ali da je nelinearan, vrlo teško Najbolji ti je primjer onaj nivo pred kraj, u kojemu si na vrhu vodopada s nešto malo metaka, tek da možeš ubit malog gada, pa se potom moraš spustit dolje, prijeći potok i doći kroz šumu do helikoptera na kojemu je minigun. Za taj prolazak moraš ići putem širine nekih 100 virtualnih metara. Ako malo izađeš izvan tog područja koje su zacrtali, za čas te ukantaju. Primjer opakog skriptiranja.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  11. #41
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    ...nelinearan je i to je to!
    Može bit sve drugo, ali da je nelinearan, vrlo teško Najbolji ti je primjer onaj nivo pred kraj, u kojemu si na vrhu vodopada s nešto malo metaka, tek da možeš ubit malog gada, pa se potom moraš spustit dolje, prijeći potok i doći kroz šumu do helikoptera na kojemu je minigun. Za taj prolazak moraš ići putem širine nekih 100 virtualnih metara. Ako malo izađeš izvan tog područja koje su zacrtali, za čas te ukantaju. Primjer opakog skriptiranja.
    Ja sam iso drugim putem - plivo rijekom do helikoptera, a metke sam sacuvo za onog nevidljivog papka pored rijeke, jer oni mali gadovi ne idu u vodu
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  12. #42
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postova
    92
    Za mene je FC zakon zbog:Super napucavanja
    Super fizike
    Super grafike
    supre priče i atmosfere
    I jedini bed su oni majmuni ali se i na njih možeš naviknuti
    A ako ste ovo rekli za FC šta bi onda rekli za HL2

  13. #43
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    ma ko to pljuje far cry
    igra je izasla prije skoro dvije godine a i dalje ima skoro najbolju grafiku ima odlican gameplay i fiziku nije hl2 ali je odlicna kakvih ima
    jasta!

  14. #44
    banuj ga za zivota sa foruma i gotovo.
    Ne dirajte mi far cry uspomenu u meni
    ne dirajte mi far cry jer ja cu te ubiti

  15. #45
    Ne dirajte mi Far Cry
    Jer ja ću vas ubiti, lalala lala lalala rocket launcherom




    OVU PJESMU PJEVAJTE PO RITMU NE DIRAJTE MI RAVNICU

  16. #46
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    ...nelinearan je i to je to!
    Može bit sve drugo, ali da je nelinearan, vrlo teško Najbolji ti je primjer onaj nivo pred kraj, u kojemu si na vrhu vodopada s nešto malo metaka, tek da možeš ubit malog gada, pa se potom moraš spustit dolje, prijeći potok i doći kroz šumu do helikoptera na kojemu je minigun. Za taj prolazak moraš ići putem širine nekih 100 virtualnih metara. Ako malo izađeš izvan tog područja koje su zacrtali, za čas te ukantaju. Primjer opakog
    skriptiranja.
    staviš ljepo šifre za sva oružja i onda s vrha vodopada rocket launcherom ili granatama pobiješ sve šta se miče i lijepo se kasnije samo prošetaš kroz šumu do helića
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  17. #47
    LOOL, fino raket lančer i headshot, FAR CRY JE LJUDI MOJI BEZGRIJEŠAN, NEMA MANA

  18. #48
    no mana cak ni na mom kompu

  19. #49
    Ili ono kad si na onom brodu koji tone i moraš skinuti onaj helić sa 100000 metaka i na kraju se opet ne sruši!lol

  20. #50
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    Ili ono kad si na onom brodu koji tone i moraš skinuti onaj helić sa 100000 metaka i na kraju se opet ne sruši!lol
    To je stvarno za otici i zatuc developere maljem u glavu
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  21. #51
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Izgubljen u prostoru i vremenu
    Postova
    213
    ja sam fc prije dosta vremena kod frenda igrao i igra je cisto ok, je da me sva ona džungla malo zbunila u pocetku al navikneš se. Grafika mi nije tolko bitna pogotovo u današnje vrijeme jer svaka bolja igra koja danas izade ima super grafiku tako da je netreba ni spominjat. Igrivost mi je isto sasvim u redu je da sam cesto ginuo al tak ti je to pogineš loadaš i sve opet ispocetka dok ne prodeš

  22. #52
    Ja pošteno da priznam nisam FC uspio preći na na easy težini, došao sa do volcana, i dalje nikako, teško je skroz, i neda mi se više pokušavati, ali vidjeo sam završnu video sekvencu i FC je po meni jedan od najbolji FPS-ov a svih vremena, ne samo po grafici!

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Jedna od najboljih igara svih vremena ,ni ja ju nisam uspio prec jer sam ju pobrisao ,nije mi se vise dalo igrat

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    Dobra je, ali je glupo klat beštije, idu mi na živce...

    Na easy sam dosao do bunkera, a dalje mi se nije dalo igrat zbog beštija...
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  25. #55
    Ja ju prešao na normal,krenuo na onu zadnju težinu (jel realistic...?) i izgubio DVD

  26. #56
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Ok mi je sve osim onih čudovišta

  27. #57
    Stavrno FC je jedna od igara koje imaju ono nešto..., za mene čak FPS igra stoljeća uz moj omiljeni CS 1.6! Stvarno sam pokušavao Volcano, ali nikako, stvarno se treba potruditi!

  28. #58
    Member Plants Vs Zombies Schrafciger's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko Selo
    Postova
    99
    Volcano je gadan, al sam ga preso na realistic!!!!! Ko je faca, ko je faca???!!!
    Ja znam da nista ne znam. Prema tome ja sam totalna budala. Ako bi i pomislio da nesto znam to bi bilo jako glupo od mene.

  29. #59

    Re: I Far Cry nije bezgrijesan

    = Citat = Izvorno postao Kirby
    = Citat = Izvorno postao Donner Kebab
    Svaka čast grafici, atmosferi i igrivosti, ali ovdje je najgora fizika koju sam vidio u pucačinama od 1998. Nije turčin za programera, nabim ga na kolac.
    Do pojave prvih čudovišta Far Cry je bila igra sa najboljom atmosferom poslije System Shocka 2. Grafika je dan danas neprevaziđena. I to ne zbog broja poligona i inih bedastoća, već zbog odlično odrađenog osjećaja za prostor u kojem se nalaziš (džungla, kamp, nosač, bunker itd.). Nema suvišnog sadržaja. Bunker ima 2 ulaza i top, kamp ima tri šatora itd. Nema megalomanski hiper-super ogromnih konstrukcija veličine pola planete sa stotinama milijuna platformi i štojaznamčega. Slično je bilo i sa SS2 gje je cijela igra bila smještena u svemirski brod 1 na 1.

    Nakon pojave čudovišta igra se ... mijenja. Prvo postaje izrazito teška: nije poanta istresti 40,000 metaka već 3 precizna, a pri tome to napraviti u par sekundi. Oni koji nisu igrali u E.Z. modu znaju i da se (pre) često ostaje bez streljiva, specijalna oružja (snajper) se koriste samo kad je doista neophodno itd. Dakle opet dobro, samo drukčije. Za razliku od drugih igara tu nije bilo "zjev, još jedno čudovište, dodaj mi pivu", nego je bilo "oh ne, čudovišta. A ja sam na 10 metaka. gotovo je... ovo je kraj...". Itekako si se morao namučiti na svakom "encounteru".

    Naravno, na kraju se igra pretvara u još jedan DoomX klon sa brdom mega-jakih bossova za koje ti treba arsenal snage 5. flote da ih zabiješ. Bez veze. Ali to je tek zadnja mapa (ili zadnje dvije, ne sjećam se).

    Tako da 18 od 20 (ili 9/10) igre je stvarno pošteno odrađen posao. Turci ili ne, znaju bolje od Hrvata, a bogami u vrijeme izlaska igre znali su bolje i od svih ostalih.

    ee tu se slazem
    ed 'o

  30. #60
    Guest
    to nije pucacina...dobila je visoke ocijene sma zboog grafike..

Slične teme

  1. Krv nije voda
    By Dreamer Deceiver in forum Multimedia
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 07-07-2012, 16:25
  2. Daj, pa ovo nije istina!! :DDD
    By Kid A in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-10-2010, 11:57
  3. Strah (nije F.E.A.R)
    By KingTomy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 24-12-2009, 20:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •