Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 113

Tema: I Far Cry nije bezgrijesan

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies Donner Kebab's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bayerouth
    Postova
    18

    I Far Cry nije bezgrijesan

    Svaka čast grafici, atmosferi i igrivosti, ali ovdje je najgora fizika koju sam vidio u pucačinama od 1998. Nije turčin za programera, nabim ga na kolac.

  2. #2
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576

    Re: I Far Cry nije bezgrijesan

    = Citat = Izvorno postao Donner Kebab
    Svaka čast grafici, atmosferi i igrivosti, ali ovdje je najgora fizika koju sam vidio u pucačinama od 1998. Nije turčin za programera, nabim ga na kolac.
    LOL
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  3. #3

    Re: I Far Cry nije bezgrijesan

    = Citat = Izvorno postao Donner Kebab
    SNije turčin za programera, nabim ga na kolac.
    Baned....lol, btw moj profil:

    profile.php?mode=viewprofile&u=188

    F*** all the rest IgGy is the best

  4. #4

  5. #5
    Far Cry, koliko god razvikan bio, IMHO spada u viši prosjek...

    Ono, nije loša igra, ali nema "ono nešto", onaj neki ugođaj igranja...

    Sve lijepo, šareno, al nije to to
    Games are mind killers!
    >MY MIND IS UNDEAD!<

  6. #6

    Re: I Far Cry nije bezgrijesan

    = Citat = Izvorno postao Donner Kebab
    Svaka čast grafici, atmosferi i igrivosti, ali ovdje je najgora fizika koju sam vidio u pucačinama od 1998. Nije turčin za programera, nabim ga na kolac.

    odlicna igra, jedna od 3 najbolje igre ikada napravljene, odlicna fizika, svaka cast Turcima, zivili!

  7. #7

    Re: I Far Cry nije bezgrijesan

    = Citat = Izvorno postao ribar-eu
    jedna od 3 najbolje igre ikada napravljene
    e ovo ti nije trebalo, no to samo tvoje misljenje nisi ti kriv
    Baned....lol, btw moj profil:

    profile.php?mode=viewprofile&u=188

    F*** all the rest IgGy is the best

  8. #8
    igra je bezeveze,fenomenalna grafika a ostalo jadno

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas M@nkey's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek, grad na Dravi
    Postova
    478

    Re: I Far Cry nije bezgrijesan

    [quote=ribar-eu]
    = Citat = Izvorno postao "Donner Kebab":1jcswh0x
    Svaka čast grafici, atmosferi i igrivosti, ali ovdje je najgora fizika koju sam vidio u pucačinama od 1998. Nije turčin za programera, nabim ga na kolac.

    odlicna igra, jedna od 3 najbolje igre ikada napravljene, odlicna fizika, svaka cast Turcima, zivili! [/quote:1jcswh0x]

    Nisi ti kriv bio je rat
    Ovo bi trebao biti sig:
    http://img505.imageshack.us/img505/2658/copguy7pv.gif
    Ali IgGy ga ne dopušta

    May the GForce be with you, young gamer!

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    Ljudi ba

    Onaj ko tvrdi da Far Cry nije atmosferican, nema duse

    Meni Far Cry svaki put ka ga pokrenem ima nekakvu Stephen Kingovsku atmosferu, ne znam zasto
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  11. #11
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    fc je dobar samo zbog grafike....i samo zbog grafike.
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao mrs.croft
    fc je dobar samo zbog grafike....i samo zbog grafike.
    i zaboravio si napomenuti da je dobar zbog grafike
    Baned....lol, btw moj profil:

    profile.php?mode=viewprofile&u=188

    F*** all the rest IgGy is the best

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    glavni lik je glup..zvuk svega osim par oružja je glup,grafika je dobra,fizika u 32 bitnom modu je zadovoljavajuća.eksplozije izgledaju šugavo..kad malo bolje razmislim eksplozije su dobro napravljene samo u comanche 4 i aquanoxu 1 i 2,HL2...ne brojim strategije tipa panzers..

    AI je ok,oni gliseri s rocket lančerom su fuuuul iritantni,kasnije u igri je strava to što ima i scary scena i to je to.u biti nije toliko loša igra ali definitivno nije za naslov najbolje pucačine ikada i stvarno bi mi bilo drago kad mi nam wiking koji ju je recenzirao da objašnjenje po čemu je ta igra tako dobra i presavršena..
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    glavni lik je glup..zvuk svega osim par oružja je glup,grafika je dobra,fizika u 32 bitnom modu je zadovoljavajuća.eksplozije izgledaju šugavo..kad malo bolje razmislim eksplozije su dobro napravljene samo u comanche 4 i aquanoxu 1 i 2....ne brojim strategije tipa panzers..

    AI je ok,oni gliseri s rocket lančerom su fuuuul iritantni,kasnije u igri je strava to što ima i scary scena i to je to.u biti nije toliko loša igra ali definitivno nije za naslov najbolje pucačine ikada i stvarno bi mi bilo drago kad mi nam wiking koji ju je recenzirao da objašnjenje po čemu je ta igra tako dobra i presavršena..
    Radi takvih degenericnih razmisljanja ko sto je tvoje cemo i dobivati sve vise raznih Call of Duty-ja 2 i slicnih sranja
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  15. #15
    = Citat = Izvorno postao jeretik
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    glavni lik je glup..zvuk svega osim par oružja je glup,grafika je dobra,fizika u 32 bitnom modu je zadovoljavajuća.eksplozije izgledaju šugavo..kad malo bolje razmislim eksplozije su dobro napravljene samo u comanche 4 i aquanoxu 1 i 2....ne brojim strategije tipa panzers..

    AI je ok,oni gliseri s rocket lančerom su fuuuul iritantni,kasnije u igri je strava to što ima i scary scena i to je to.u biti nije toliko loša igra ali definitivno nije za naslov najbolje pucačine ikada i stvarno bi mi bilo drago kad mi nam wiking koji ju je recenzirao da objašnjenje po čemu je ta igra tako dobra i presavršena..
    Radi takvih degenericnih razmisljanja ko sto je tvoje cemo i dobivati sve vise raznih Call of Duty-ja 2 i slicnih sranja
    sry,ali CoD 2 je bolji of FC...to je moje misljenje

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    ajde molim te pokušaj biti malo manje primitivan pa probaj ARGUMENTOM normalno reći što je u mom postu degenerično razmišljanje!ajde molim te tako želim znati.

    jesam ja možda rekao da je fc ultra loša sranje igra?nisam! I KAKVE VEZE IMA call of duty 2 koji je WW2 žanr pucačina s Far Cryem? čovječe daj malo razmisli šta pišeš prije nego postaš jer ovako ispadaš jadan.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    Far Cry je FPS solidne igrivosti i super odlične grafike

  18. #18
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    ajde molim te pokušaj biti malo manje primitivan pa probaj ARGUMENTOM normalno reći što je u mom postu degenerično razmišljanje!ajde molim te tako želim znati.

    jesam ja možda rekao da je fc ultra loša sranje igra?nisam! I KAKVE VEZE IMA call of duty 2 koji je WW2 žanr pucačina s Far Cryem? čovječe daj malo razmisli šta pišeš prije nego postaš jer ovako ispadaš jadan.
    Degenericno je to sto pljujes igru zbog slabijeg fizickog modela, neholivudskih eksplozija i sto ne vidis da je FC uz Half-Life 2 i Quake 4 daleko najatmosfericniji FPS u zadnjih nekoliko godina
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    je atmosferičan ali ne toliko koliko ti kažeš,doom 3 je puuuuno atmosferičniji,u njemu je atmosfera najveći adut.u far cry je grafika.
    a za fiziku sam rekao da je u 32bitnom modu zadovoljavajuća a ne loša.
    eksplozije jesu šugave.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  20. #20
    = Citat = Izvorno postao jeretik
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    ajde molim te pokušaj biti malo manje primitivan pa probaj ARGUMENTOM normalno reći što je u mom postu degenerično razmišljanje!ajde molim te tako želim znati.

    jesam ja možda rekao da je fc ultra loša sranje igra?nisam! I KAKVE VEZE IMA call of duty 2 koji je WW2 žanr pucačina s Far Cryem? čovječe daj malo razmisli šta pišeš prije nego postaš jer ovako ispadaš jadan.
    Degenericno je to sto pljujes igru zbog slabijeg fizickog modela, neholivudskih eksplozija i sto ne vidis da je FC uz Half-Life 2 i Quake 4 daleko najatmosfericniji FPS u zadnjih nekoliko godina
    bio sam za tebe dok nisi spomenuo q4, ta igra nema atmosferu...

  21. #21
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Pa i jeretik je rekao da Q4 nema atmosferu. To se zove sarkazam. Čitajte između redova

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    Sto svi misle da je neki sarkazam u pitanju bilo gdje? Sto svi ne mogu pricat normalno? Sto ja moram da crtam neke stvari ljudima?

    Idemo polako i podebljano: Quake 4 ima fenomenalnu atmosferu. Vec sam ga proso tri puta, sto je rijetkost i rezervisano je samo za moje omiljene igre. Quake 4 uz Half Life 1, Thief 1, 2 & 3, Blood 1 i Quake 2 ima NAJBOLJI level dizajn ikad.

    Jeste svarili?

    Far Cry mi od prve do zadnje minute ima atmosferu koja je mjesavina Ostrva doktora Moreuauaua (ili tako nekako) i Uporista Stephena Kinga (ne znam zasto mi atmosfera vuce na ovo, nema veze FC s Uporistem, ali jednostavno imam isti osjecaj).

    Et
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  23. #23

    Re: I Far Cry nije bezgrijesan

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno2
    = Citat = Izvorno postao ribar-eu
    jedna od 3 najbolje igre ikada napravljene
    e ovo ti nije trebalo, no to samo tvoje misljenje nisi ti kriv
    Uvijek je potrebno reci sto mislis, pa sam to i ucinio. Je, kriv sam
    far cry je igra godine , po mom, a uvjeren sam i po misljenju vecinje strucnjaka.

  24. #24
    Senior Member Lock'n'Load Ludy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Đakovo
    Postova
    115
    Ja bas i nisam puno igrao......igra je dobra i sve......ali meni je to sve prešareno......iako to jesu karibi ili što več....ali me bole oči od malo više igranja.....prešarena mi je
    Gaming Since 1995


  25. #25
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    ja pokušavam bit objektivan,igra ima dobre i loše strane pa je zato na kraju solidna kad se sve zbroji.
    žao mi je šta je nisam odigrao iz prve u 64 bitnom modu jer su tada neke stvari drukčije,al jebga.

    atmosfera postoji ali nije mi tako jako naglašena,ko u HL2 ili Doom3,ili nedaj bože Thief 3,e ono je atmosfera u igri.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    SThief 3,e ono je atmosfera u igri.
    E tu se slazemo

    Inace, Thief 1 = najbolja igra ikad

    Trica ga je dostojna, samo je mrvu lagana
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  27. #27
    Far Cry j eodlična igra,koja ima sve ima sve predispozicije da bude one of best games do sada!Usudioo bih se reći da ima skoro best grafiku ever,ali likovi su malo šupljoglavi,a i ono kada si morao pogoditi onaj helić 100 puta sa onoga broda!Nem realnosti,ali opet igrivost i grafika su odlični!

  28. #28
    Prvi put u svom gamerskom životu i od toliko foruma, vidim da je netko otvorio temu za pljuvanje na FAR CRY, očito balavci!

  29. #29
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    pa svatko ima svoje mišljenje,ali budi malo konstruktivniji pa napiši svoje argumente zašto je far cry fantastično dobra igra.nemoj samo grafiku spominjat pliz
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Igrica mi je bila odlična sve do trenutka kad oni mutanti nisu počeli iskakati iz drveća. U tom se trenutku naglo iz sasvim dobrog i igrivog FPSa pretvorila u nešto jako dosadno i predvidivo.
    there is no god to punish us

Slične teme

  1. Krv nije voda
    By Dreamer Deceiver in forum Multimedia
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 07-07-2012, 16:25
  2. Daj, pa ovo nije istina!! :DDD
    By Kid A in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-10-2010, 11:57
  3. Strah (nije F.E.A.R)
    By KingTomy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 24-12-2009, 20:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •