Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: S.T.A.L.K.E.R. napokon stiže

  1. #1

    S.T.A.L.K.E.R. napokon stiže

    Upravo sam pogledal neki promotivni filmić (prikaz igre je sveden na 2 sekunde), i tamo je najavljen Ožujak 2007 kao rok.

    Ako netko nezna, to je u idejnom projektu mega-igretina sa mjestom zbivanja na nepregledno velikom području današnjeg Černobila. Sve se dešava u nedalekoj budućnosti i igrač je u ulozi jednog od likova koji se švercaju u kontaminirano područje i za crnu burzu izvlači stvari van. Naravno da izbjegava Rusku vojsku, ostale smutljivce ko što je sam, te nepregledno mnoštvo spodoba koje sve godine nije nimalo kaj delat neg mutirat

    E sad... igra je u razvoju zadnjih 3 godine i manje više su je svi otpisali. Ja si nekak zamišljam nekog Olega, Sašu i Vitalija (taj ima faks i nešto staža u pošti) kak sami to delaju sve to vrijeme iza posla i kad ih žene puste. Tak da nisam ljut na njih i nadam se da će ispoštovat ovaj zadnji rok
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    Nisam siguran koliko ce bit mega-igretina jer su priznali da su izbacili dosta stvari iz razloga sto s njima igra vjerojatno nikad ne bi bila zavrsena

Slične teme

  1. E da napokon odradim i to!
    By Macolla in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-11-2008, 15:01
  2. Moj prvi char napokon lvl 60
    By Mort in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 19-02-2008, 13:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •