Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 38

Tema: Gothic 3

  1. #1
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742

    Gothic 3

    Joj,vidim da nema ljudi koji bi stavili ovi igriCU na pljuvanje,moj dvd je vec u smecu.Toliko mi se sad zgadio ovaj gothic serijal,da je to fuj,Bugovito do bola,zapinje,hardverski zahtjevno....

    Ocjena:70% Maksimala,moglo je to puno bolje
    <3 ya all.

  2. #2
    Maximalno 50%, samo za OKORJELE GOTIČARE

  3. #3
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    Samo sto grafika valja,steta,
    <3 ya all.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Ali su i to usrali prevelikim zahtjevima.

  5. #5
    = Citat = Izvorno postao Glass
    Ali su i to usrali prevelikim zahtjevima.
    iskreno nuuuuula bodova,imam za ovu igru pljuvacku od 5 litara


  6. #6
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Evo sto sam napisao na mjestu gdje razgovaraju strastveni obozavatelji Gothica... Skuzio sam da taj tekst dobro odgovara i ovdije....

    Ima dosta razloga da se za Gothic 3 kaže "Tresla se brda, rodio se miš.".
    Uz sve najave i dužno poštovanje:

    1.) Igra je potpuno linearna.
    2.) Grafika je ukradena iz Obliviona.
    3.) Priča iz igre je sjajna (za one s M011C40R473R M0N147N3M).
    4.) Šteka na svim konfiguracijama (i na svim razlićitim postavkama detalja).
    5.) Reklame na početku su DA GLAVA ZABOLI (C2De+nVidia????? na takvim konfiguracijama igra samo više šteka <ispitano-dokazano>).
    6.) Inovativnost grafike, priče... (Cijela igre uglavnom) s desna teži u minus beskonačno.

    Čim sam vidio da je igra PARODIJA na Oblivion, odustao sam. (Dokazivo i kratkoročnim igranjem i višednevnim...)
    Inače, šteka i na CoreDuo 1.66 + 1GB DDR2 667 + Radeon x1600 512MB, neovisno o grafičkim postavkama. (Malo šteka na velikim detaljima, a na smanjenim štekanje ostaje...).
    Ne želim nikoga uvrijediti, no smatram da bi autore Gothica 3 trebalo vidjeti iza rešetaka zbog kršenja autorskih prava i nanesene duševne boli, ipak su igre zaštićene zakonom i ne treba se s njima sprdati (Što su oni jasno vidljivo učinili s TES4: Oblivion).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  7. #7
    Senior Member It lives by night Dart_Wader's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zg
    Postova
    544
    Gothic 3 je kopija oblivijona cista kopirka
    e to se zove piratsvo
    morao sam maknut grb iz siga -_-'

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    evo kopi pejst iz gothic 3 topika,kao odgovor marijanoviću,da ne pišem ponovo.



    Grafika ukradena iz Obliviona?da,imaju isti engine,ali reći da je grafika ukradena nema veze sa zdravim razumom.

    Reklame?evo iskreno,ja ih nisam vidio,stisni ljepo eskejp kad uključiš igru pa nećeš vidjeti nikakve reklame nego ćeš vidjeti glavni izbornik.eto,ogromni minus ove igre je nestao.

    Linearna? je vidiš ti koliki je to svijet,koliko questova ima,a mozeš ih radit kako god zeliš,od početka mozeš ići kojim god putem zeliš,mozeš igru završit s kojom god frakcijom zeliš i dobit različite završetke.

    a suffering je neizmjerno manja igra,zato ti se čini da je ultra nelinearan.
    Deus Ex je isto bolesno nelinearan,u obavljanju misiju,ali igra je podjeljenja na levele,u gothicu je sve jedan veliki svijet.

    priča je dobra,štoviše zanimljiva.prati dostojno svoje prethodnike.

    Gothic 3 je parodija na Oblivion? ovo je najzešća izjava ikad otkad postoji ovaj forum.

    Stari,Oblivion je sramota RPG igara.Kad ja odigram Morrowind(i uzivam ) i onda čekam Oblivion pun *****,i onda kad napokon dođe skuzim da igra ima manje skillova,manje vrsta oruzja,manje questova,manje guildova,manje NPCova,prazne i dosadne šume jer ih nitko nije rukom dizajniro,level scaling koji je neprirodan takvom tipu igre i odgovara diablu2 itd..mogu u beskonačnost nabrajat,onda je to sramota,kako za serijal tako i za RPG kao zanr.

    I sad dođeš ti i kazeš da je gothic 3 parodija na ovo gore
    Rolling On The Floor

    Gothic 3 ima majstorski dizajniran prostor,nešto što oblivion nema,i nikakvi modovi tu ne mogu ništa,ima oko 500 questova,skillovi su toj igri BITNI,za razliku od Obliviona gdje je vaznije znat baratat mišem.ima atmosferu,imerzivnost,občno lutanje šumom je gušt jer te jednostavno glazba i grafika totalno uvuku u taj svijet

    Gothic 3 je sve ono što Oblivion nije.
    I da,je zahtjevan je,zbog jebenog memory leaka,i copy protectiona,zato ti igra jednako trza na high i low.

    ali ja imam dinosaura od kompjutera,takvo smeće da je za muzej,pa ipak igram,a ekipa kojoj trzne jednom u 30 sekundi a inače radi na 40 fpsova na max grafici pizdi kako je neigrivo.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  9. #9

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    dugi,odigro sam ih obje,i opet stojim iza svega šta sam rekao,ako ti odlucuješ koje ceš igre igrat na temelju internet recenzija,to je tvoja stvar.

    Igram RPGe godinama i oblivion mi se gadi jer je toliko loše ispao,a mogao je biti legenda.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  11. #11
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Poštovani mravojed19, ja se ni u kojem momentu nebi usudio reći da je Morrowind bolji od Obliviona, jer je velika razlika...

    Morrowind je neigriv, za razliku od Obliviona.

    A ti, ako spadaš u one kojima je mozak ispran (kao i mom kolegi D.) i tvrdiš za Morrowind da je zakon - podrazumijeva se da je Gothic 3 bolji od Obliviona, kao što se podrazumijeva da ti je kečap kiseo, čokolada gorka i windowsi ME bolji od XP (Što se tiće izgleda i grafike). Naravno da odmah vidim i da si fan Final Fantasya (svaka čast Japancima) i da jedino radiš što ti drugi kažu (Slušaš samo nadređene), a sam se nebi sjetio ni vatru si naložit da ti se "debelo meso" smrzava. Znam i da ne voliš salate.

    Meni je jedan poput tebe pokazao šta je u životu bitno.
    1. Ja 2. Ja 3. Prije svih drugih, ja.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Poštovani mravojed19, ja se ni u kojem momentu nebi usudio reći da je Morrowind bolji od Obliviona, jer je velika razlika...

    Morrowind je neigriv, za razliku od Obliviona.
    Po čemu to, molim te lijepo?

  13. #13
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Morrowind je neigriv, za razliku od Obliviona
    jesi ti dobio nedavno letvom u glavu, oblivion ima samo bolju interaktivnost i Ai i prokletu grafiku. U svem ostalom ga morrowind razbije, oblivion je više akcijska igra neg RPG.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Poštovani mravojed19, ja se ni u kojem momentu nebi usudio reći da je Morrowind bolji od Obliviona, jer je velika razlika...

    Morrowind je neigriv, za razliku od Obliviona.
    Po čemu to, molim te lijepo?
    novi gejmer, vidiš da mu je grafika samo važna

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Poštovani mravojed19, ja se ni u kojem momentu nebi usudio reći da je Morrowind bolji od Obliviona, jer je velika razlika...

    Morrowind je neigriv, za razliku od Obliviona.

    A ti, ako spadaš u one kojima je mozak ispran (kao i mom kolegi D.) i tvrdiš za Morrowind da je zakon - podrazumijeva se da je Gothic 3 bolji od Obliviona, kao što se podrazumijeva da ti je kečap kiseo, čokolada gorka i windowsi ME bolji od XP (Što se tiće izgleda i grafike). Naravno da odmah vidim i da si fan Final Fantasya (svaka čast Japancima) i da jedino radiš što ti drugi kažu (Slušaš samo nadređene), a sam se nebi sjetio ni vatru si naložit da ti se "debelo meso" smrzava. Znam i da ne voliš salate.

    Meni je jedan poput tebe pokazao šta je u životu bitno.
    1. Ja 2. Ja 3. Prije svih drugih, ja.
    uf šta reć na ovo..ne,nisam fan final fantasija i ne,nemam ispran mozak,i nemam nadređene,nit slušam nekoga,tako da i tebi.

    i još jednom mi tvoj post izgleda specijalno,tako da ću samo dodat-LOL.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  16. #16
    Senior Member Lock'n'Load skuki's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    zgb
    Postova
    144
    = Citat = Izvorno postao marijanovic

    A ti, ako spadaš u one kojima je mozak ispran (kao i mom kolegi D.) i tvrdiš za Morrowind da je zakon - podrazumijeva se da je Gothic 3 bolji od Obliviona, kao što se podrazumijeva da ti je kečap kiseo, čokolada gorka i windowsi ME bolji od XP (Što se tiće izgleda i grafike). Naravno da odmah vidim i da si fan Final Fantasya (svaka čast Japancima) i da jedino radiš što ti drugi kažu (Slušaš samo nadređene), a sam se nebi sjetio ni vatru si naložit da ti se "debelo meso" smrzava. Znam i da ne voliš salate.

    Meni je jedan poput tebe pokazao šta je u životu bitno.
    1. Ja 2. Ja 3. Prije svih drugih, ja.
    Covjece, sta si tu nabaljezgao.

    znaci oni koji tvrde da je morrowind bolji od obliviona imaju ispran mozak pazi gdje jedes gljive.

    Inace, gothic je fenomenalna igra koja bi bila jos fenomenalnija da je ne muche ti tehnicki problemi. Jedini pravi razlog zbog cega mozete pljuvati po toj igri jesu zahtjevi, ali ja na prosjecnoj konfiguraciji mogu cisto solidno igrati, sve na med i reza 1280x1024. Tekstura i shaderi su mi radili probleme, stavio sam to na med, shaderi na 1.4, sto mi je toliko diglo performanse da sam cak i povecao sa 1024x768 na 1280x1024. Sada se vrti cisto solidno i nakon toga nije se niti jednom srusila.

    A ovo da je Gothic kopija Obliviona, fala bogu da nije jer bi ga bacio u smece kao i oblivion. Ta tvrdnja je cista glupost
    Kao prvo, ako ste igrali Gothic 1 i Gothic 2, mozete znati da je igra ostala dosljedna nekim kljucnim elementima koji cine odredjene igre karakteristicnim. Igrajuci Gothic 3 dobio sam upravo ono sto sam htio, da osjetim onu atmosferu kao i u Gothicu 2 koja je jos poboljsana velicinom igre i naravno mnogim drugim stvarima, ali jednostavno koncepcija igre je takva da se vec kroz prvih sat vremena moze vidjeti da se radi o igri iz Gothic serijala, sto se nazalost ne moze reci za morrowind i oblivion.

    Elementi kao sto su inventori, itemi u igri, prica, ljudi, atmosfera, zivotinje, treniranje, dizajn itd su u te dvije igre isti ili jako slicni.
    Upravo zato, izmedju ostalog, gothic 3 ne moze biti kopija necega sto je izaslo nakon gothica 2, a pogotovo ne nekog ispraznog obliviona koji je dosadan do zla boga, leveliran, mali (da, mali), nesadrzajan, okljastren itd itd.
    grah sa bučinim uljem

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    to i ja stalno govorim, da je igra optimiziranija lako je mogla bit bolja od obliviona, a kad se sve skupa pogleda to i nije tako težak posao

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    pljuvo bi po igri da sam je igro,ali pošto je nemogu pokrenut,jedino mogu hračnut na to šta ne radi

  19. #19
    Member Plants Vs Zombies Maiq's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    84
    OBLIVION
    gamers rulz

  20. #20
    Senior Member It lives by night dinix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    OSIJEK - NEPOKORENI GRAD!!!!!!!
    Postova
    704
    = Citat = Izvorno postao Maiq
    OBLIVION
    Gothic je bolji 2x od Obliviona
    Live long Okara!!!!!

    dežurni idiot - PsychoVillainIGI

  21. #21
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Gothic III strastveno igraju samo oni koji za Oblivion kažu da nevalja (i to drugim, žešćim riječima)... točnije rečeno, igra ga samo <20% igrača.

    Znači li vam to šta?

    Ajd, recimo da bi ga još 10% igralo, a nemože zbog slabog kompa. To nam daje = manjina.

    Večina je uvijek u pravu, što bi moj otac rekao.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  22. #22
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Večina je uvijek u pravu, što bi moj otac rekao.
    My ass.

  23. #23
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Gothic 3

    = Citat = Izvorno postao Letva
    Joj,vidim da nema ljudi koji bi stavili ovi igru na pljuvanje,moj dvd je vec u smecu.Toliko mi se sad zgadio ovaj gothic serijal,da je to fuj,Bugovito do bola,zapinje,hardverski zahtjevno....

    Ocjena:70% Maksimala,moglo je to puno bolje
    biiiiiiiiig signed
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  24. #24
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    145
    Neznam,probao sam gothic 3,i da je 10x bolji od obliviona svejedno je neigriv na kojim god ga detaljima stavio,nemoze biti uzivanje igrati nesto sto steka na svim konfiguracijama.

  25. #25
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Ma Gothic 3 bi bio zakon igra da je dobro napravljen.
    Igrao bih ga stalno da je dobar. Ma nebi ga ispištao da imalo valja. Igram samo normalne naslove, no ruglo mi nepada napamet zaigrati.
    Kad bih uzeo igrati Gothic 3 bilo bi kao kad se djeca igraju drvenim igračkama... Ljudi pa zaboga, PLASTIKA JE VEĆ OTKRIVENA!

    Zamislite si drveni gamepad u ruci... kako biste na tom igrali?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Ma Gothic 3 bi bio zakon igra da je dobro napravljen.
    E, svaka ti čast za ovu... Možda zaboravim da si rekao kako je Morrowind neigriv u odnosu na Oblivion.

  27. #27
    Senior Member It lives by night dinix's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    OSIJEK - NEPOKORENI GRAD!!!!!!!
    Postova
    704
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Ma Gothic 3 bi bio zakon igra da je dobro napravljen.
    E, svaka ti čast za ovu... Možda zaboravim da si rekao kako je Morrowind neigriv u odnosu na Oblivion.
    svaka igra bi bila zakon da je dobro napravljena....
    Live long Okara!!!!!

    dežurni idiot - PsychoVillainIGI

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Najlakše je ovak reć Gotic3 a Oblivion samo
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  29. #29
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Ma Gothic 3 bi bio zakon igra da je dobro napravljen.
    E, svaka ti čast za ovu... Možda zaboravim da si rekao kako je Morrowind neigriv u odnosu na Oblivion.
    Dobro, prokužio (skontao, ukapirao, skužio, skapirao, razumio) sam da sam nenamjerno napravio jednu oveću grešku. Pod "Morrowind neigriv" podrazumijevam da je meni neigriv (Neznam zašt, iako je zapravo dosta slićan Oblivionu).
    Morrowind je u svoje vrijeme imao najbolju grafiku, solidnu glazbu i najviše sati igranja, predivan svijet i drugo, no ja jednostavno nevolim igre u kojima se izgubim... Pa igre i igram KAKO BIH UTEKO OD STVARNOSTI.
    Priznajem, Morrowind bi bio zakon (Ako ne i bolji od Obliviona) kad bi imao jednu sitnu stvarčicu više -> onaj smjerokaz koji ti pokazuje kamo.
    Dakle, bio bi dobra igra kad bi bio dobro napravljen.

    Jednostavno, većini igara nešto fali. I to nešto teško je naći. Nevolim RPG generalno, no obožavam Oblivion i Dungeon Siege 1.

    I Gothic 3 bi bio dobra igra da mu ne fali "ono nešto". To valjda svi razumijemo, samo što je za različite ljude različito i "ono nešto".

    Nabrojite vi meni fino igre kojima ne fali "ono nešto", po vašem mišljenju.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  30. #30
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Evo, počet ću sam:
    The Suffering
    Battle realms
    Dungeon Siege 1
    Rise of Nations
    Fritz 8
    Call of Duty
    ove sam uživao igrati

    Evo još nekih blizu, one su dobre ali im pomalo fali nešto...
    Oblivion
    NFS Underground 2
    Doom III
    Prey
    Die Hard II
    James Bond 007: Nightfire
    Star Trek: Bridge Commander
    Neighbours from hell
    oGame
    Bitefight
    Worl do Warcraft
    Serious sam
    ...

    Namjerno nisam naveo niti jedan Commodore naslov, oni su svi ok.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

Slične teme

  1. Gothic 3
    By Lord Bazooka in forum Gaming općenito
    Odgovora: 762
    Posljednji post: 05-04-2012, 08:25
  2. Gothic
    By Booby in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 24-01-2012, 10:44
  3. Gothic 2
    By Akorn in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-11-2010, 22:23
  4. Gothic 1,2,3
    By Mir#4o in forum Gaming općenito
    Odgovora: 80
    Posljednji post: 16-01-2008, 12:56
  5. Oblivion vs Gothic 3
    By Kenyi in forum Gaming općenito
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 03-11-2006, 13:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •