Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 147

Tema: "strucnjaci"

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    šta se uopće zamarate s time? Takve nebuloze propagiraju ljudi koji se boje kompjutera, a što se tiće ne razgovaranja s roditeljima - to je stvar puberteta

    BTW, svaki inteligentan čovjek je ovisan o internetu, a pod time ne misim na ovisnost za 10h provedenih dnevno, već o ovisnosti za komunikacijom i informacijama koje internet nudi
    Metal Up Your Ass \m/

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    ja mogu slobodno reći da sam ovisan o internetu (ne tolko o igrama) jer imam sve te žebene simptome i sranja (kao - povučenost - yea right , nema razgovora s roditeljima - ma da?? , ne skida se s kompa - to da i ne mora imat loše ocjene - to isto da)
    ok - možda nisam tolki ovisnik - al svaki ebeni put kad se ustanem il dođem iz škole se vatam kompa... na internetu vodim drugi život.. to je neš slično ko Neo iz Matrixa...

  3. #33
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    ja mogu slobodno reći da sam ovisan o internetu (ne tolko o igrama) jer imam sve te žebene simptome i sranja (kao - povučenost - yea right , nema razgovora s roditeljima - ma da?? , ne skida se s kompa - to da i ne mora imat loše ocjene - to isto da)
    ok - možda nisam tolki ovisnik - al svaki ebeni put kad se ustanem il dođem iz škole se vatam kompa... na internetu vodim drugi život.. to je neš slično ko Neo iz Matrixa...
    a pa to je normalna stvar sta ti mislis sta rade ljudi na fakultetima (pozdrav burazu svom)

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  4. #34
    koje budale

  5. #35
    Guest
    Da, mi smo ovisnici, mi smo njihova buducnost!

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    svaki ebeni put kad se ustanem il dođem iz škole se vatam kompa... |
    ista je stvar kod mene...

    ono, dok ne mogu na internet osjećam se neinformiranim...

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    to je neš slično ko Neo iz Matrixa
    Hello,mr. Anderson...

    kretena koji propucaju pola razreda zbog pacmana
    A jesi me nasmijao...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  8. #38
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    A ono kaj da velim. Stalno nekej seru s tim sranjima "kolki si za kompom bla bla bla.....". Vec su lagano dosadni,a sad dal pričamo sa starcima ili ne naša stvar. A o čem ja imam razgovarat sa starcima,o bankovnim računima ili o plačama,seru previše i ne zamaram se

  9. #39
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    demo skinuo antenu kamenom da starci ne gledaju emisije koje im kvare um
    i oda preko tjedna pon-pet uopce nisam za kompom (zabranili) a preko vikenda provodim 12 h dnevno. najgore od svega je sto od pon do pet nemam sto raditi, vecina ljudi koje znam (cast izuzecima) su glupi ko qrac

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    demo skinuo antenu kamenom da starci ne gledaju emisije koje im kvare umS
    i oda preko tjedna pon-pet uopce nisam za kompom (zabranili) a preko vikenda provodim 12 h dnevno. najgore od svega je sto od pon do pet nemam sto raditi, vecina ljudi koje znam (cast izuzecima) su glupi ko qrac
    care

  11. #41
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Ma kakvih 1h, to su mi samo psihičke pripreme na forumu za gejmanje.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  12. #42
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    Koliko se ja znam tako se pricalo i kad je TV postao neizbjezan faktor zivota, sad kad nisu uspjeli TV deklarisu kao ovisnost bacili se na igre i internet.
    Kao sto je neko rekao na netu vodim drugi zivot imam druge prijatelje, ali nista manje se nedruzim sa prijateljima iz RL, cak stovise druzim se i vise sa njima jer su mi i oni stalno na netu.
    Isto tako se osjecam nekako praznim kad neidem na net jer nisam zadovoljio moju potrebu za informacijama.
    Nekad te i opusti pricanje sa nepoznatim ljudima na netu, jer fakat je dosadno da uvijek pricas sa istim ljudima.
    Net je danas normalna stvar i svako ko nema net je previse ovisan o real life-u

    Uvijek je bilo i bice takvih kvazi strucnjaka koji seru po novim stvarima

    Za razliku od TV kuca u Hrvatskoj u BiH se internet samo hvali i preporucuje da se na njemu provodi vise vremena, ima cak i jedna polupro emisija koja promovise dobre strane interneta i gaming-a


    Zato pustite strucnjake nek razglabaju sta hoce

    I kad vam roditelji kazu da neprovodite dosta vremena sa njima, odvojite jedno popodne da se "druzite" sa njima i cijelo im vrijeme dosadjujte, pricajte o stvarima koje njima nisu zanimljive i polako ce oni odlaziti od vas
    to je moj prijateljski savjet

    I ja sam se raspisao previse
    I da konzumirajte cevape i sarmu jer produzuju zivotni vijek i uklanjaju bore sa lica
    jasta!

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Gle čuda, i meni su rekli da trebam na liječenje tj. moja luda sestra, starci su zakon niš ne kažu jedino da malo smanjim i tako ali ne sad da idem na liječenje

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    meni brat živcira i šutnem ga nogom i tek onda mi stara kaže da trebam nalječenje,inače đudaj aka moj djeda i baba mi seru da se maknem od kompa

  15. #45
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Pa morate razumijet starce, oni se brinu za nas jer kompjuter steti ocima(doduse kako mi je okulista rekao u ekstremnim kolicinama 9-10 h)

    Enivej osjecam se neirformiran kad nisam na netu a inet mi je razvio komunikativnost.Izlazim sa rajom, ali sve manje posto su mi ovi iz srednje debili, a legende i ljudi s kojima sam se druzio od malih nogu su ostali u drugom kvartu posto sam se ja odselio
    tarmi rićmi

  16. #46
    Gledao sam to sinoć, i uglavnom su anketirali balavčine i osnovnoškolce koji pojma nemaju. Ona mala mi je živce povukla kada je rekla da "zna dečka koji je ovisan o IGRICAMA"!

  17. #47
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    "U posljednje vrijeme pozornost privlači brojnost sudionika u online kompjutorskim igrama, od kojih je trenutačno najpopularnija The War of WarcraftS(WoW) — kaže nam mr. sc. dr. Špiro Janović, psihijatar na Klinici za psihijatriju KBC-a Rebro u Zagrebu."

    lol

  18. #48
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    = Citat = Izvorno postao FearLess
    Koliko se ja znam tako se pricalo i kad je TV postao neizbjezan faktor zivota, sad kad nisu uspjeli TV deklarisu kao ovisnost bacili se na igre i internet.
    Kao sto je neko rekao na netu vodim drugi zivot imam druge prijatelje, ali nista manje se nedruzim sa prijateljima iz RL, cak stovise druzim se i vise sa njima jer su mi i oni stalno na netu.
    Isto tako se osjecam nekako praznim kad neidem na net jer nisam zadovoljio moju potrebu za informacijama.
    Nekad te i opusti pricanje sa nepoznatim ljudima na netu, jer fakat je dosadno da uvijek pricas sa istim ljudima.
    Net je danas normalna stvar i svako ko nema net je previse ovisan o real life-u

    Uvijek je bilo i bice takvih kvazi strucnjaka koji seru po novim stvarima

    Za razliku od TV kuca u Hrvatskoj u BiH se internet samo hvali i preporucuje da se na njemu provodi vise vremena, ima cak i jedna polupro emisija koja promovise dobre strane interneta i gaming-a


    Zato pustite strucnjake nek razglabaju sta hoce

    I kad vam roditelji kazu da neprovodite dosta vremena sa njima, odvojite jedno popodne da se "druzite" sa njima i cijelo im vrijeme dosadjujte, pricajte o stvarima koje njima nisu zanimljive i polako ce oni odlaziti od vas
    to je moj prijateljski savjet

    I ja sam se raspisao previse
    I da konzumirajte cevape i sarmu jer produzuju zivotni vijek i uklanjaju bore sa lica
    Ovo si fakat dobro obrazlozio,dakle iz skole na komp,pa kad dodju roditelji dosadjujete im,zamazite im oci i idite igrat.Jednostavna formula
    <3 ya all.

  19. #49
    = Citat = Izvorno postao axe_wild
    "U posljednje vrijeme pozornost privlači brojnost sudionika u online kompjutorskim igrama, od kojih je trenutačno najpopularnija The War of WarcraftS(WoW) — kaže nam mr. sc. dr. Špiro Janović, psihijatar na Klinici za psihijatriju KBC-a Rebro u Zagrebu."

    lol
    O YEBEM, ti stručnjaka

  20. #50
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Ako je to sa portala il novina mozda su novinari krivo napisali?
    tarmi rićmi

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao axe_wild
    "U posljednje vrijeme pozornost privlači brojnost sudionika u online kompjutorskim igrama, od kojih je trenutačno najpopularnija The War of WarcraftS(WoW) — kaže nam mr. sc. dr. Špiro Janović, psihijatar na Klinici za psihijatriju KBC-a Rebro u Zagrebu."

    lol
    O YEBEM, ti stručnjaka
    S



    ovo boldano mora da je zajebancija
    Metal Up Your Ass \m/

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    http://www.bug.hr/ostav/

    Procitajte ovo!

    Plz

    Nije vezano o ovisnosti gejmanja, vec je tema nasilje o kojem svi pricaju da cemo poubijati pola svemira ukoliko smo odigrali jedan FPS...

  23. #53
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    Gdje ima nabaviti rule of rose

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    Rule of Rose i Counter Strike - izvor svega zla
    S

  25. #55
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    predobar tekst

  26. #56
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Najbolje je rekao ovaj psiholog, da roditelji trebaju pazit da mala djeca ne igraju nek ih je prosvjetlio.Al sad ce vjerovatno rec da je i on ovisnik o cs-u.
    tarmi rićmi

  27. #57
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    meni isto stari i stara poceli srat kako kada ih budem nesta pitao da ce mi samo reci:''Pogledaj u kompjuter''



  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    zna tko dobrog psihijatra?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #59
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    kaj će ti? pa nismo ovisnici o gelmanju

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    zna tko dobrog psihijatra?
    zna ti moj bratić jednog dobrog koji je kako on kaže (bratić je osobno bio par (10) puta kod njega i kaže da je fenomenalan ) moram pitat ime ))))
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    kaj će ti? pa nismo ovisnici o gelmanju
    Sšta je gelmanje

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •