Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 46 od 46

Tema: svijetlo na kraju tunela - lan party

  1. #31
    Junior Member Plants Vs Zombies MouZs's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pesca
    Postova
    26
    a ebiga...nemogu vam nista rec...kad skemiramo stolove ljepo cemo odma stavit obavjest, kad i gdje...a ne zelimo bilo sto zapocinjat, pa da dodje dan odrzavanja lana i kad ono gle, nema stolova...mislim da vam nebi bilo bash lijepo...

    a i naime, frajer za struju nam je ispostavio 1000 kuna veci racun od planiranog, pa sad nismo ziher dal bi sve uspjeli pokrit...mislim..mogli bi, ako bi bilo minimalno 50 ljudi...a onda opet racun za struju onda raste jer se trebaju dodatni stekeri i razvodne kutije postavljat to je sve jedno klupko koje treba dobro razmrsit, da bi i vi i mi bili sretni...jer ako krene prvi put, najvjerojatnije bi mogli kupovat opremu (ukljucujuci i stolove) i to radit dosta cesto...

    ajmo ovako...

    stavit cu tu svoj broj mobitela, pa neka me lijepo svi zainteresirani (dakle ozbiljni ljudi) lijepo nazovu, da ja mogu napravit neki popis ljudi koji bi dosao, tako da znamo kolko tocno uticnica i stolova moramo osigurat za te koji su se javili...

    dakle...broj je 098/939-7096...a ime je Miro...i kad nazovete, molio bi da naglasite da zovete sa PC PLAY foruma, jer cu najvjerojatnije stavit slican post sa brojem i na neke druge forume...i molio bi da zovete poslije nekih 2 popodne, jer je moguce da cu prije bit na faxu, i necu vam se moci javit...

    eto...
    Moj status laze!! znam i ugasit PC!!!

  2. #32
    Junior Member Plants Vs Zombies MouZs's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pesca
    Postova
    26
    hm...tko bi reko...poceo sam i stolove jednog po jednog nabavljat...
    Moj status laze!! znam i ugasit PC!!!

  3. #33
    Junior Member Plants Vs Zombies MouZs's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pesca
    Postova
    26
    evo...danas petak, a svoj broj mobitela sam stavio na forum u ponedjeljak...i pogodite sto...danas me nazvao tek prvi covjek...mislim, jel ima smisla da onda bilo sto dogovaramo i organiziramo ili ne? dajte se odlcite, nemojte bit papci, i bojat se nazvat jer ako stvarno mislite doc, onda nema problema, napravit cu samo popis ljudi po nickovima (ako ljudi ne zele ostavit pravo ime i prezime) i to je to...jer moramo znat koliko ljudi ce barem otprilike doc zbog struje, stekera za struju, stolova itd...

    namless, svaka cast, vec cemo smislit neki special tretman za tebe...
    Moj status laze!! znam i ugasit PC!!!

  4. #34
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    di si ono reko da će biti??? će se plačat upad... jab volio doč al ne vjerujem da će me starci pustit... zbog ocjena... ^^

  5. #35
    pewe jes` to ti?

  6. #36
    Junior Member Plants Vs Zombies MouZs's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pesca
    Postova
    26
    bit ce u maximiru, i ne, ne mislim na park nego na kvart...kao sto rekoh, i da, placat ce se upad jer treba platit dvoranu i struju...

    i hu d fak is pewe?
    Moj status laze!! znam i ugasit PC!!!

  7. #37
    Senior Member Lock'n'Load nameless's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    unknown
    Postova
    164
    = Citat = Izvorno postao MouZs
    namless, svaka cast, vec cemo smislit neki special tretman za tebe...
    Ma nema problema, što sam rekao to sam i ispunio (govorim o sudjelovanju na lan partyju). Još jednom sorry kaj ti se nisam stigao javiti prije ali faks me malo je*e.

    A vama koji ste se busali u prsa svojom željom za sudjelovanjem na lan-partyju,a sada se nećete ni javiti MouZesu da samo provjeri koliko bi ljudi došlo, mogu reći da ste ULTIMATE papci!
    What does this button do?BUTTON

  8. #38
    Junior Member Plants Vs Zombies MouZs's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pesca
    Postova
    26
    a pazi sad...

    sutra idem popricat sa ravnateljem svoje bivse srednje (ex razrednik), pa cemo vidit, najvjerojatnije cu i stolove skemirat...a i transport cak...

    tako da ono...kad ja i frendovi skemiramo lovu za platit postavljanje struje unaprijed, navjerojatnije cemo krenut s time...

    necu nista obecavat kad ce bit, al u svakom slucaju...jako je blizu...koliko blizu, ne znam jer necu organizirat to tako da kazem sljedeci vikend il tako nesto, nego bar mjesec dana unaprijed da mogu obavijestit...

    eto...
    Moj status laze!! znam i ugasit PC!!!

  9. #39
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    Kada gdje kako...

    More info plz

  10. #40
    Junior Member Plants Vs Zombies MouZs's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pesca
    Postova
    26
    trenutno ti nemrem vise infa dat, bit ce, radimo na tom...usred pregovora smo nekih...
    Moj status laze!! znam i ugasit PC!!!

  11. #41
    Member Plants Vs Zombies Gravestone blues's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Karantena
    Postova
    65
    Ima neka dobna granica... i kolko si ti star (to nema veze al bi htio znat ak nems nista protv) ovak cemo izgledat na tom partiyu a mozemo osnovat i neki gamerski klub...


  12. #42
    Junior Member Plants Vs Zombies MouZs's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pesca
    Postova
    26
    hm...e vidis...dobro pitanje...

    NEMA dobne granice...ALI, naravno da cemo napravit nekakvu shemu da dodjes sa potvrdom roditelja ako si mladji od 18 godina...jer ono...zakonski gledano, to moramo napravit...osim toga, kad ja tebi/vama objasnim gdje ce to tocno u maximiru bit, i pod cijim vodstvom, mislim da ce bilo kome ko treba potvrdu staraca bit problem 90% rijesen...

    a ja sam ti 85 godiste...pa si racunaj...(btw. mislio sam da to pise negdje ispod avatara kao na drugim forumima)
    Moj status laze!! znam i ugasit PC!!!

  13. #43
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    huh onda kad ce niti lan...

  14. #44
    Junior Member Plants Vs Zombies MouZs's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pesca
    Postova
    26
    a evo..planiramo unutar nekih mjesec i pol dana...cekamo da se odredi datum...moramo s prostorom vidit kad je slobodan...
    Moj status laze!! znam i ugasit PC!!!

  15. #45
    Senior Member Lock'n'Load nameless's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    unknown
    Postova
    164
    Kad ce lan party?
    What does this button do?BUTTON

  16. #46
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    DA kad ce lan....
    Ajde nemojte sad odustat

Slične teme

  1. animirani film u kojem na kraju naprave novu zemlju
    By 1van in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 19-09-2012, 20:34
  2. Odgovora: 8
    Posljednji post: 09-11-2011, 00:15
  3. Jel gledate CREDITS na kraju igre?
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 07-11-2009, 12:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •