Vidi rezultate ankete: Mislite li da postoji talent u igranju FPS-ova???

Glasači
68. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da, neki nisu rođeni za to

    28 41,18%
  • Ne, sve je u vježbi

    40 58,82%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 60

Tema: Mislite li da postoji talent u igranju FPS-ova???

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas Leoo's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    negdje u northrendu :O
    Postova
    405

    Mislite li da postoji talent u igranju FPS-ova???

    Ja mislim da je sve u prakticiranju, vi?
    Nemože netko ko igra igru po 3. put pobijediti nekoga tko se od nje ne odvaja zadnjih godinu dana...

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    vježba.
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas Leoo's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    negdje u northrendu :O
    Postova
    405
    Ima ljudi koji po cijele dane u igraoni seru jer doma imaju ADSL (još ga nemam ) i igraju MP COD2 pa se, kad jedva pobijede, preseravaju...

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    to onda nisu pravi gameri(po meni), nego su p.... koje smatraju da su bolji od ostalnih
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    412
    Stvar je u vježbanju.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    urodzeno je (kao meni).

  7. #7
    e,to me bas neki dan frend pital.znaci:mislim da postoje ljudi koji su "normalni" i koji treningom mogu daleko dogurati.ali postoje i "antitalenti" koji kolko god treniraju jednostavno ne napreduju jer nemaju dar za FPS-ove,ali zato im mozda dobro idu strategije npr.

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Mislite li da postoji talent u igranju FPS-ova???

    = Citat = Izvorno postao Leoo
    Ja mislim da je sve u prakticiranju, vi?
    Nemože netko ko igra igru po 3. put pobijediti nekoga tko se od nje ne odvaja zadnjih godinu dana...
    Gledaj moze se skill dobiti i iz drugih igra, pa ti dodes odigrati neku igru i igras ono 5. put i ownas. Vjezba igra vaznu ulogu, ali gledaj neki skill ostaje iz igra koje si do tada igrao.

    BTW. igrao sam sa fatal1tyem CoD prosle godine. Tip je ownao i ono razgovarali smo i rekao je da mu je to 2. put da igra. Skill nemora biti usko povezan s tom igrom.

    A inace opce je poznato da u igraonicama su vecinom djeca, dok na netu imas vec punoljetne i odrasle ljude. Meni su se preseravali 7. ))) razred da me ownaju i meni puknuo film, uzeo jednog et playera, i jednog countera i dosli igrati protiv njih 6. I ubili ih do bola. Tak da oni koji igraju po netu imaju vecu sansu za dobiti skill od onih koji igraju samo po igraonicama.

    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    e,to me bas neki dan frend pital.znaci:mislim da postoje ljudi koji su "normalni" i koji treningom mogu daleko dogurati.ali postoje i "antitalenti" koji kolko god treniraju jednostavno ne napreduju jer nemaju dar za FPS-ove,ali zato im mozda dobro idu strategije npr.
    U tome si isto u pravu. Recimo moj frend se meni preseravao kako je on presao igru i kako dobro igra, a ustvari je toliko trom u igranju da je to nemoguce, jedva se okrene i naravno tamo su skriptirani igraci pa se da igrati tak, ali da dode na server dobio bi u prvim minutama headshot
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    Re: Mislite li da postoji talent u igranju FPS-ova???

    = Citat = Izvorno postao NITROS
    U tome si isto u pravu. Recimo moj frend se meni preseravao kako je on presao igru i kako dobro igra, a ustvari je toliko trom u igranju da je to nemoguce, jedva se okrene i naravno tamo su skriptirani igraci pa se da igrati tak, ali da dode na server dobio bi u prvim minutama headshot
    to su priče za malu djecu
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    pa mislim da svatko moze dobro igrat FPS osim ako nije retardiran...
    The mind is a place of its own.

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    stvar je u refleksima, nemaju svi dobre reflekse
    naravno da postoji talenat, to je isto da kazes da samo retardirani nemogu trcati ali dali svi koji mogu trcati trce isto brzo
    jasta!

  12. #12
    Ne igram ih, pa me ne zanima baš previše ali mislim da je to kao i kod svega ostalog; talent je samo jedan manji dio koji ti može pomoći da se istakneš ali sve ostalo je uložen trud.

    Pesimisti bi rekli, bez uloženog truda talent je potraćen.

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    u svakoj određenoj igri pomaže vježba, ali neki vidio sam likove koji prvi puta igraju neki fps i pobiju sve živo, a u multiplayeru budu pri vrhu u killovima. e sad, je li to zato što su igrali hrpe pucačina pa imaju dobre reflekse, ili je to talent...
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Imho, sve je u vježbi, tj. bolje reći - iskustvu. Generalno je pravilo da što duže nešto radiš, bolji si u tome. Naravno, zavisi opet i od čovjeka, jer neko će nakon određenog vremena provedenog uz igru naučiti više, a neko manje, ali mislim da su razlike prilično neznatne. Uglavnom, ako igraš FPSove godinama - znaćeš ih igrati, bićeš naviknut i trebaće ti minimalna prilagodba za bilo koji novi. A i to neko hvalisanje nakon pobjede... iritira me to. Te aktivnosti upražnjavam samo prema onima koji meni seru da su bolji od mene, a znam da nisu, pa ih onda totalno pwnujem, pa ih onda mogu zajebavat zbog toga danima. A kad igram s ljudima koji se ponašaju "profesionalno" prema tome, onda je situacija drugačija - poslije partije, ko god pobijedio, ono, sportski se rukujemo i čestitamo jedni drugima... mislim da bi tako uvijek trebalo biti.

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    Sve je u vježbi.

  16. #16
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Sve je u vježbi.kolko muke tolko i rezultata Možeš bit talentiran samo za pisanje pjesmi ili kaj ja znam slikarstvo to je onak umjetnost

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    lol, pričate o tome kao da je to nogomet/atletika/veslanje pa se mora "vježbat"...

    inače, mrzim kad Uber bahati seronje, onako puni sebe (dreka), počnu prigovarat ljudima: "Kako to igraš?!", "Nemoj se više nikad pojavit ovdje!", "Sramoto jedna!" ... dođe mi da im onaj CRT iz igraone spustim na kitu...ono sad, znaju igrat, pa nitko drugi osim njih nema pravo igrat...EMSLS!!!!
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  18. #18
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Nije sve u vjezbi, neki nikad nee biti dobri u FPS-ima, ka ni u svemu ostalome, moze se nauciti, ali uvik ima onih koji su bolji, koji su losiji i koji nisu nikakvi :d
    Well, as long as it's interesting.

  19. #19
    Vježba, vježba i samo vježba!

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    ma sve je u vjezbi ja sam prije nekih mjesec dana po cjele dane igro FEAR i pwno sam sve sad vise skoro pa i ne igram pa sam prosjecan

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  21. #21
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    mislim da treba malo vježbanja...inače kak bi se nosio sa 20-ak Impova na nightmare težini
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    Jasno je da nije sve u vjezbi, tj. podrazumijeva se da ne smijes biti "retardiran", vjezbom moras uciti; ali glavni problem kod ostalih ljudi na koje nailazim (i u "stvarnom" zivotu i na netu) jest uvjerenje da su igre za "malu djecu", i najblesavije kod takvih ljudi je sto ne kuze zasto gube--> ako si uvjeren da je nesto sranje kako ti u tome mozes ista postici ?????????

  23. #23
    Senior Member Nuke me please ic3's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    208
    Talent , vjezba i dobra konfa bez jednog od toga nikad neces biti dobar u danasnjoj pucacini

  24. #24
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    e,to me bas neki dan frend pital.znaci:mislim da postoje ljudi koji su "normalni" i koji treningom mogu daleko dogurati.ali postoje i "antitalenti" koji kolko god treniraju jednostavno ne napreduju jer nemaju dar za FPS-ove,ali zato im mozda dobro idu strategije npr.
    agree, no mislim da od svega najvise treba volit igru, i onda je sve lako

    Bux.to referrer

  25. #25
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Vjezba.


    Ja kad sam rodjaka koji ima 50 godina prvi put posje da igra cod2 imao je na tdmu score 3-65

    poslie 3 mjeseca vjezbe score mu je 25-45, nist veliko ali opet dobro.


    Inace treba imat dobru sposobnost opazanja.
    tarmi rićmi

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    Vjezba.


    Ja kad sam rodjaka koji ima 50 godina prvi put posje da igra cod2 imao je na tdmu score 3-65

    poslie 3 mjeseca vjezbe score mu je 25-45, nist veliko ali opet dobro.


    Inace treba imat dobru sposobnost opazanja.

    pola pola makar više je u vježbi!

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    evo kako sam ja naucio igrat Cunter-Stirike:
    igrao ja u igraoni i jos neko protiv ekipe, ono, 10 godina stariji od nas.
    i liovi nas pwnali ko blesave(mapa je bila Dust ili tako nesto, samo su bile dvije strane sa kutijama i oruzje je bilo na podu)
    i ja malo pogledam zasto nas tipovi tako pretjerano pwnaju, a kad ono, lik se cecne pa onda puca!! probam i ja i skuzim da se nisan samanji i na povecava se kada pucas. podjelio to ja sa svojom ekipom i polako smo ih sustigli.
    a u vezi cod-a 2 istrenirao sam se tako da sam igrao 4h bez prestanka i skuzio sam!

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Evo moj primjer iz CoD2, naime nisam igro doticni 4 mjeseca. i krenem ja ponovo na server i budem 4 odozada score 3-7

    ali sam se vec sljedeceeg dana polako vratio skill, da bi treceg dana bio prvi na st. mere eglise
    tarmi rićmi

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao ic3
    Talent , vjezba i dobra konfa bez jednog od toga nikad neces biti dobar u danasnjoj pucacini
    Ma nište konfa... samo skill... Uf, kako se slatko ismijem kada porazbijam ove u školi u Q3A igrajući na laptopu (Celer 800 MHz, 192 MB RAM, Trident CyberBlade 8 MB AGP 1x), dok oni igraju sa 1 GHz+ procesorima, 256 MB RAMa i GF2... ja sve na low, 512x384, a oni sve high na 800x600 ili 1024x768... ali ih pwnam so hard... Da, znam da Q3A nije "današnja" igra, ali hoću reći da nije sve u konfi. Ako imaš kantu koja može pokrenut igru dovoljno fluidno na minimalnim postavkama - imaš dovoljno. Štaviše, mnoge igre su dosta preglednije ako im smanjiš teksture i sl.

  30. #30
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Štaviše, mnoge igre su dosta preglednije ako im smanjiš teksture i sl.
    To mi je nesto najmrze sto rade neke osobe.

    Pa covjece ako imas gf6800 gt stavi na max a ne na 800 600 pa da me bolje "ciljas"
    tarmi rićmi

Slične teme

  1. error pri igranju obliviona
    By Fireblade in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 08-07-2008, 21:10
  2. problemi u online igranju
    By STUK in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-04-2007, 09:39
  3. O klanu i klanskom igranju
    By John Wayne in forum =]SABBAT[=
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 02-02-2007, 09:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •