Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 80 od 80

Tema: tactic help

  1. #61
    Fly machin humana.Dođu te skoro ka peasant a dobri su u zraku.

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973
    = Citat = Izvorno postao Nik51
    Fly machin humana.Dođu te skoro ka peasant a dobri su u zraku.
    jako su dobri
    drow rangerica ih pwna solo
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  3. #63
    Member Plants Vs Zombies Maxo's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Doboj,BiH
    Postova
    32
    = Citat = Izvorno postao KI KI
    jako su dobri
    drow rangerica ih pwna solo
    Al ih ne pwnuju gargojli,hipogrifi ni dragonhawkovi...Wanna try???
    Keep
    <---
    right!
    BnetAcc

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973
    = Citat = Izvorno postao Maxo
    = Citat = Izvorno postao KI KI
    jako su dobri
    drow rangerica ih pwna solo
    Al ih ne pwnuju gargojli,hipogrifi ni dragonhawkovi...Wanna try???
    I don't wanna try
    neigram obicni Wc3
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  5. #65
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    jel mi moze ko reci kakvu taktiku za humane ili elfove, jer sam totalni njub, tolko sam pop*zdio, da sam skoro prestao igrat w3, sad samo dotu, dok ne skuzim igrat ovo cudo... nisam navikao na takav brz RTS, malo na jedan kraje mape fajt, malo na drugi, vojska tamo, baza tamo, jooooj gold mine colapsed a u pm... itd. itd.

  6. #66
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    teško je napisati taktiku za neku rasu...Ovisi protiv kog igraš, protiv koje rase, koja mapa....na početku teme revenion je rekao što ga muči, s kojom rasom igra i koju taktiku koristi njegov protivink, pa sam njemu mogao odgovoritit....A tebi bih ti preporučio
    da odeš na ovu stranicu http://wcreplays.com/Si skineš si par replay-a pogledaš i da pročitaš malo po forumu jer ima objašjeno sve za svaku rasu...

  7. #67
    Member Plants Vs Zombies Maxo's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Doboj,BiH
    Postova
    32
    Ja josh uvijek ne znam igrat ... Mislim da nisam nadoshao u chamu je poenta igre, ustvari, ja mogu pobijedit protiv nekog igracha zato shto sam iskusniji, ali pravi igrachi znaju poniziti...
    Ono shto do sad znam: izaberi jednu rasu(shto ih imash vishe teze je igrati), gledaj replaye i zapamti stratove(shta se pravi protiv chega, koju ti taktiku da igrash, tajming i ostalo), mislim da je vazno imati konkurenciju (jednog chovjeka koji je istog ili slichnog iskustva, il josh bolje, da je mnogo iskusniji) jer je bezveze da igrash sam na netu (ko shto ja radim, pa dodjem na turnir i dobijem batne), nakon svega toga sa vjezbom dolazi i micro i macro (izvlachenje jedinica, unaprjedjivanje baze, build order).
    Ja znam sve to, al izgleda da ima josh neshto shto se mora znat da bi bio pro...
    Keep
    <---
    right!
    BnetAcc

  8. #68
    Member Plants Vs Zombies 7DaysBakeRolls's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Negdje u pabu pijem pivu...
    Postova
    92
    Maxo je u potpunosti upravu.. ja sam sa njim igrao non stop neko vrijeme a onda smo pocheli pit i prestali igrat u lanu.. morash jednostavno da izaberesh rasu sa kojom mislish igrat i goni... takodje imash replay-e koje MORASH obavezno GLEDAT. za pochetnike(Noobove) najbolje je da uzmesh orkove jer tu i nije bash potrebno mnogo micra iako su najbolji igrachi sveta orkovi i micraju kao zivotinje... ORC se "kao" smatra za pochetnichku rasu iako je ista kao i sve druge... Morash takodje da skontash koji napad ide protiv kog armora, a to i nije bash "mnogo" teshko za skontat.. GL&HF

    UNDEAD RULEZ!!!
    Stare like a junkie
    Into the TV
    Stare like a zombie
    While the mother
    Holds her child
    Watches him die
    Hands to the sky crying
    Why, oh why?

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    Ja sam prvo počeo sa Humanima , zatim sam sa Night Elfovima a sada igram sa Orcima....

  10. #70
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Ovako, predlažem prvo svim početnicima da prijeđu kampanju koje ima malo po malo svaku rasu demonstriraju, i to prvo RoC zatim TFT. Svaka rasa ima svoj specifičan tip igre kojim bi se trebali naučiti koristiti. Night Elfovi imaju jak afinitet prema ranged napadima i magiji, te mogu dalje vidjeti po mraku i po mraku su nevidljivi, ljudi su prilagođeni svemu, orkovi su najbolji melee, a undeadovi... u rojevima ali manjim. Slažem se s ljudima koju kažu da treba odabrati jednu rasu i nju gurati, ali ja osobno preferiram random jer sam se naučio sa svima igrati, i lakše se mogu prilagoditi protivniku. Istina da je to teže, ali tko savlada sve rase, ako je dobar igrač, nezaustavljiv je...

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    fala svima na pomoci...

    sad idem probat izdrzat s nekim vise od 5 minuta

  12. #72
    Senior Member Lock'n'Load Shadowww's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    negdje.. izgubljen....
    Postova
    189
    ja poceo s NE i zavrsio s NE.. pocetnicima definitvno ne preporucam tu rasu jer je pre pre pre teska za microat.. archeri su jebeno slabi i opcenito uniti imaju malo hpa :S

    inace iz mojeg iskustva pobjedjuje onaj koji ima bolji MICRO.. micro je alfa i omega warcrafta. macro se da naucit za cas.. prekopirat buildeve od pro igraca je najmanji problem, al za naucit pro microat unite treba godine iskustva.. i tu ja suxam najvise
    = Citat = Izvorno postao Shadowww
    negdje sam reko "jebes forum na kojem je ljudima bolji oblivion od morrowinda" a sad kazem jebes forum na kojima je ljudima bolji wow od lotra.

    *shadowww logging out*

  13. #73
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    ma meni sa ne ide sve dobro , samo zapnem kad protivnika treba dokrajcit
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  14. #74
    Member Plants Vs Zombies Maxo's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Doboj,BiH
    Postova
    32
    = Citat = Izvorno postao Iron Storm
    Ovako, predlažem prvo svim početnicima da prijeđu kampanju koje ima malo po malo svaku rasu demonstriraju, i to prvo RoC zatim TFT. Svaka rasa ima svoj specifičan tip igre kojim bi se trebali naučiti koristiti. Night Elfovi imaju jak afinitet prema ranged napadima i magiji, te mogu dalje vidjeti po mraku i po mraku su nevidljivi, ljudi su prilagođeni svemu, orkovi su najbolji melee, a undeadovi... u rojevima ali manjim. Slažem se s ljudima koju kažu da treba odabrati jednu rasu i nju gurati, ali ja osobno preferiram random jer sam se naučio sa svima igrati, i lakše se mogu prilagoditi protivniku. Istina da je to teže, ali tko savlada sve rase, ako je dobar igrač, nezaustavljiv je...
    Heh, lichno mislim da nema shanse da random igrach bude "nezaustavljiviji" od igracha koji se upraksao sa jednom rasom, mislim, zashto nije najbolji igrach na svijetu random? Zato shto gubi partiju makar u jednom matchupu... (izaberi jednu rasu i imash 1*4=4 matchupa, izaberi random i imash 4*4=16 matchupa za koje trebash biti spreman a to nije malo manje)
    Ja sam naravno, kao i uvijek, voljan da ti pustim da mi dokazesh ...
    A shto se tiche kampanje, mislim da bi moglo biti korisno da se predje RoC, ali da u TFT-u nema mnogo za nauchit... Chuo sam da Grubby nije presho kampanju "zbog glupe priche", FFS...
    @ Shadowww : Nerijetko se desi da je strat>micro, imam toliko noskill stratova(pogotovo protiv NE ), i uz pomoc njih sam siguran da mogu imati preko 50%, u pet minuta, i bez trunke mikra...
    Keep
    <---
    right!
    BnetAcc

  15. #75
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    kog boli kurac za grubbya? Igrash zbog sebe, ako ti se svidi ok, ako ne ne. Brijem da nema te budale da neche igrat kampanju zbog grubbya
    #paperplatoongoonz

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    Ja isto još nisam prešo kampanju do kraja ali sam juče ownao u igraoni 1vs2
    dva lika

  17. #77
    Member Plants Vs Zombies Maxo's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Doboj,BiH
    Postova
    32
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    kog boli ***** za grubbya? Igrash zbog sebe, ako ti se svidi ok, ako ne ne. Brijem da nema te budale da neche igrat kampanju zbog grubbya
    Moja poenta = ne morash prec kampanju da bi bio pro, a ne - nemoj prec kampanju zato shto nije grubby...
    Al u svakom sluchaju, ja bih je radije presho zato shto valja. ^^
    Moze bit i korisna, jer cesh tako saznat da se undeadovi regenerishu samo kad su na blightu, da se elfovi regenerishu po noci bolje nego po danu, da su orkovi retardirani i da se skoro nikako ne regenerishu...
    Keep
    <---
    right!
    BnetAcc

  18. #78
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    = Citat = Izvorno postao Maxo
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    kog boli ***** za grubbya? Igrash zbog sebe, ako ti se svidi ok, ako ne ne. Brijem da nema te budale da neche igrat kampanju zbog grubbya
    Moja poenta = ne morash prec kampanju da bi bio pro, a ne - nemoj prec kampanju zato shto nije grubby...
    Al u svakom sluchaju, ja bih je radije presho zato shto valja. ^^
    Moze bit i korisna, jer cesh tako saznat da se undeadovi regenerishu samo kad su na blightu, da se elfovi regenerishu po noci bolje nego po danu, da su orkovi retardirani i da se skoro nikako ne regenerishu...
    a humani ?
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  19. #79
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    lol
    #paperplatoongoonz

  20. #80
    Member Plants Vs Zombies Maxo's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Doboj,BiH
    Postova
    32
    Humani imaju zgodne sorserice
    Keep
    <---
    right!
    BnetAcc

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •