Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 80

Tema: tactic help

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360

    tactic help

    neznam cija je to taktika il sta...no znam da se raod o gargoylima...zelim sredit frenda...ali lik koristi tu taktiku...napravi oko 10 gargoyla u roku od 15 minuta...ali od pocetka igre do tad ih ima barem 10...znam kako se igra...no bilo bi mi glupo koristiti istu taktiku...zna li neko kako bi ga pobjedio i sa kojom rasom(znam sa svim rasama igrat)...
    alo?

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    možeš ga razguzit s elfovskim pticama, (nemoj mountat archere na njih)

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    oni sismisi u horde bi mogli raditi velik damage sa suicidom (u teoriji, nisam isprobao u praksi)

  4. #4
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Teško jako. Gargoyli imaju najjači dmg za zrak tako da ih zrakom nemoj ni pokušawati. ja bi ti preporučio elfowe i rush
    #paperplatoongoonz

  5. #5
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Moj savjet ti je uzet 12 običnih ne archerica sa do kraja unaprijeđenim armorom + priestess of the moon. Tako sam ja jednom sredio 15 frendovih wyvern ridera, ajme kako je popizdio...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  6. #6
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    ali to nemoš sve napraviti u 15 min.
    Uzmi night elfovske Hipogrife BEZ archera na njima ili od ljudi oni Dragon Havk jahači. s njihovim mrežicama poloviš jednog po jednog. Nemogu pobjeć sve do smrti.
    zadnja preporuka: Night elf ko što je prince-arthas predložio

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    ali to nemoš sve napraviti u 15 min.
    Uzmi night elfovske Hipogrife BEZ archera na njima ili od ljudi oni Dragon Havk jahači. s njihovim mrežicama poloviš jednog po jednog. Nemogu pobjeć sve do smrti.
    zadnja preporuka: Night elf ko što je prince-arthas predložio
    To sam ja predložio^^

    Ali htio sam reci sad sam igrao sa jednim likom i bili smo obadwoje undeadowi,imao je pun kurac Gargoyla i owako naprawio sam 6-7 Fienda 6-7 Abominationa i 4 Frost Wyrmowa Imao sam Dead Knighta i Licha i kad smo se našli fiendi su netali gargoyle i swe sam mu unitse ubio. ewo ti taktika
    #paperplatoongoonz

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    sta se falis sad ovdi igra sam prvi put izasa sam a ostalo mi jos 3 baze al nisam ima volje kad sam zaboravia sve shortcute
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Marcellius09
    sta se falis sad ovdi igra sam prvi put izasa sam a ostalo mi jos 3 baze al nisam ima volje kad sam zaboravia sve shortcute
    lol ˘˘ Kažem mu taktiku Ako hoces rewanš samo reci
    #paperplatoongoonz

  10. #10
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    [quote=Systematic Rewerse]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Ragnarok":lambzk4y
    ali to nemoš sve napraviti u 15 min.
    Uzmi night elfovske Hipogrife BEZ archera na njima ili od ljudi oni Dragon Havk jahači. s njihovim mrežicama poloviš jednog po jednog. Nemogu pobjeć sve do smrti.
    zadnja preporuka: Night elf ko što je prince-arthas predložio
    To sam ja predložio^^

    Ali htio sam reci sad sam igrao sa jednim likom i bili smo obadwoje undeadowi,imao je pun ***** Gargoyla i owako naprawio sam 6-7 Fienda 6-7 Abominationa i 4 Frost Wyrmowa Imao sam Dead Knighta i Licha i kad smo se našli fiendi su netali gargoyle i swe sam mu unitse ubio. ewo ti taktika [/quote:lambzk4y]

    Ja volim napasti sa Necromancerima + Meat Wagon + Frost Wyrm + Lich + Death Knight . Naravno kad treba uništiti neku bazu . Jeste probali igrati s Banshee-ima , meni su to ful beskorisni uniti , dok zaposjedne nekog neprijeteljskog unita duh je već mrtav Dobro ajde , možda jedino na početku ih treba poslati u neprijateljsku bazu prije pravog napada da im smanjiš broj unita .

    @revenion - samo s Elfovima malo nauči igrati i frend ti neće imati puno šanse , pogledaj replayeve malo ...

  11. #11
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    [quote=Lich]
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    = Citat = Izvorno postao "Lord Ragnarok":3izz6di6
    ali to nemoš sve napraviti u 15 min.
    Uzmi night elfovske Hipogrife BEZ archera na njima ili od ljudi oni Dragon Havk jahači. s njihovim mrežicama poloviš jednog po jednog. Nemogu pobjeć sve do smrti.
    zadnja preporuka: Night elf ko što je prince-arthas predložio
    To sam ja predložio^^

    Ali htio sam reci sad sam igrao sa jednim likom i bili smo obadwoje undeadowi,imao je pun ***** Gargoyla i owako naprawio sam 6-7 Fienda 6-7 Abominationa i 4 Frost Wyrmowa Imao sam Dead Knighta i Licha i kad smo se našli fiendi su netali gargoyle i swe sam mu unitse ubio. ewo ti taktika
    Ja volim napasti sa Necromancerima + Meat Wagon + Frost Wyrm + Lich + Death Knight . Naravno kad treba uništiti neku bazu . Jeste probali igrati s Banshee-ima , meni su to ful beskorisni uniti , dok zaposjedne nekog neprijeteljskog unita duh je već mrtav Dobro ajde , možda jedino na početku ih treba poslati u neprijateljsku bazu prije pravog napada da im smanjiš broj unita .

    @revenion - samo s Elfovima malo nauči igrati i frend ti neće imati puno šanse , pogledaj replayeve malo ...[/quote:3izz6di6]

    bravo ! veoma suptilan topic hijack . svaka čast .

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=Systematic Rewerse]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Ragnarok":ojct7zai
    ali to nemoš sve napraviti u 15 min.
    Uzmi night elfovske Hipogrife BEZ archera na njima ili od ljudi oni Dragon Havk jahači. s njihovim mrežicama poloviš jednog po jednog. Nemogu pobjeć sve do smrti.
    zadnja preporuka: Night elf ko što je prince-arthas predložio
    To sam ja predložio^^

    Ali htio sam reci sad sam igrao sa jednim likom i bili smo obadwoje undeadowi,imao je pun ***** Gargoyla i owako naprawio sam 6-7 Fienda 6-7 Abominationa i 4 Frost Wyrmowa Imao sam Dead Knighta i Licha i kad smo se našli fiendi su netali gargoyle i swe sam mu unitse ubio. ewo ti taktika [/quotejct7zai]

    nisi ti nego ja, ti si rekao da ih nenapada po zraku.
    @revenion-taktiku si dobio pa ću ovo lockat osim ako imaš još nešto upitati

  13. #13
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Da ja sam rekao elfowi i rush A za banshee je istina. Possesion je dobar skill ali ga nestigneš uwijek razwiti,,,
    #paperplatoongoonz

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    e ovak...meni ste pomogli i sve to...no on se ipak prebrzo razvije za hippogriffe i to...pa sam ja razvio svoju sa humanima no i vi ste pomogli...ovak...testiro sam protiv easya i normala...sa easyem je islo ko podmazano a kod normala su me malo rokali ali dobro.EDIT:testiro sam sa frendom protiv gargoyle taktike i izgubio sam NO SVAKI COVJEK MORA IC PIŠAT KAJ NE...sta je tu tako krivo bilo...

    evo rjesenje:


    1.napravi 3 dodatna peasanta
    2.stavi 3 od onih pocetnih na gold mine...a ostale skupi sa ova 3 napravljena...
    3.sa ovih 5 skupljenih...kreni graditi lumber mill...(sa svima...OGROMNO UBRZANJE GRADNJE)
    4.poslije lumber milla malo skupi(sitno,150 wooda otprilike)wooda pa onda kreni gradit altar(odma heroja,preporucam blood mage,paladin ili dwarf...arch mage jedino ako vam se bas on svida)
    5.poslije altara(oke ovak...ja sam to radio na mapi bandit ridge...pa i vi pokusajte...na takvoj i slicnim mapama ide odlicno)malo se udalji dodi do granice izalza i baze...izmjeri ravnu crtu od jedne strane stabala do druge...malo ju izboci prema van i tako pocni sa SVIH onih 5 skupljenih towere gradit...i tako dok ne napravis jedan zid...sa prolazima naravno...
    6.sagradi barracke i sve towere stavi na updejt u onaj tower 1. neznam sad kak se zove...i updejtaj capital zgradu na 2 lvl...
    7.i sad smo pred krajem...sad samo sagradite jos peasanta da sjeku drvo i uzimaju zlato...ovih 5 ostavite iza towera i ukljucite auto repair(vjerujte mi dobro ce doc...i napravite jos 1-2 peasanta i pokrpajte sporedne izlaze sa desne i lijeve strane sa jos towera...
    8.sada uzmite barracke updejtajte sve sta ima za dwarfove(onaj long rifle i sagradite sad kad krecete radit armiju...jos malo houseva...i blacksmith...u kojemu updejtajte sve za dwarfove do kolko mozete(ovisi o glavnoj zgradi)i onda polozite dwarfove uz towere da su potpora...)
    9.ehhh...to je to...bez pol frke obranite cijelu bazu a sad ide jedan dio ako igrate na samo annahilation pobjedu...znaci...sredite neprijateljevu vojsku 2-3 puta...i onda kad je iskoristio vise resursa za obnavljanje...napadnite ga s nesto vojske(morate radit neznam sta...valjda imate svoju taktiku za napad...)i to je to...nadam se da sam vam pomogo...jer ovo koristi...jos moram probat protiv insanea...frend mi reko da ima 40% mogucnosti da ako se jos malo brze razvijem da ga mogu sredit...ali ovo je najbolja taktika ako igrate samo neko vrijeme...i onda gledate na statistike...tako cu ja sa ovim frendom...i 100% ako uspijem tih pol sata izdrzat sto se soramo bit 1. i tak...ja bi da ovu temu stavite pod sticky i promjenite naslov u Taktike...valjda bu me artas posluso...ipak je dobra ideja...ako neko ima vremena nek isproba protiv insanea do sutra navecer...
    alo?

  15. #15
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525
    probaj s humanima ovak....

    radi samo peasante i salji ih na rudnik i na drva. I kad skupis nesto resursa (nakon nekih 2 min) kreni s 4-5 peasanta na protivnikovu bazu i oko baze gradi towere (4-6) i upgreajdaj ih da mogu bacat strijele i tak cek mu toweri polako unistavat bazu i nece se moci razvijat dok nece do kraja popusit, a ako ce biti neki zilavi mozes si u pozadini napravit neku malu vojsku... probaj tak jos to malo usavrsi i pobjedit ces sigurno... tak je mene jedan lik na b.net-u pa sam poludio
    War, war never changes.

  16. #16
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    = Citat = Izvorno postao Chieftain
    probaj s humanima ovak....

    radi samo peasante i salji ih na rudnik i na drva. I kad skupis nesto resursa (nakon nekih 2 min) kreni s 4-5 peasanta na protivnikovu bazu i oko baze gradi towere (4-6) i upgreajdaj ih da mogu bacat strijele i tak cek mu toweri polako unistavat bazu i nece se moci razvijat dok nece do kraja popusit, a ako ce biti neki zilavi mozes si u pozadini napravit neku malu vojsku... probaj tak jos to malo usavrsi i pobjedit ces sigurno... tak je mene jedan lik na b.net-u pa sam poludio
    Ovu sam taktiku vidio već jednom ! Lik je sa peasantom i towerom ubio protivničkog heroja i ovaj se odma preda !

  17. #17
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Hmh widio sam takaw replay sa Zeusom. Samo što je napao jaaaako brzo, 2 heroja (Arcmage i Firelord), i 5-6 towera u protiwnickoj bazi lik ja za 2minute rekao gg i izašao
    #paperplatoongoonz

  18. #18
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    to je pametnije s orcima. S 4 seljaka napraviš 3 burova ili kak već pokraj njegove baze i u svakog staviš po jednog pesanta.
    a ostalu dvojcu pošalji na drvo i zlato

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    orcovi ne mogu gradit skupa (glupi su)
    Twista + Mitch = Twitch

  20. #20
    Senior Member Lock'n'Load S1nn3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postova
    150
    Vi ste svi poludili.
    Kreni elfa i solo pandu, kripaj se tih 15 min ili kolikogod do lvla 3 (BoF/haze) panda lvl 3 + bilo koje ranged jedinice ownaju gargove... (za elfa)
    Kao und, odi na fiendove, fasttech i digni web...
    Kao human rifle/caster/archmage/panda gg gargsi...
    Kao orc raidere/farseer i snareaj ih jednog po jednog i usput radis wyw/batridere
    a onaj towerrush je jedna stvar... tinker ili DR counteraju bez beda...

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    = Citat = Izvorno postao passko
    orcovi ne mogu gradit skupa (glupi su)
    sry, ali sa svakim napravi po jednog i šiba ga kopljima dok mu on nemože niš. A ako ih ošteti nekako može ih popraviti.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao revenion
    e ovak...meni ste pomogli i sve to...no on se ipak prebrzo razvije za hippogriffe i to...pa sam ja razvio svoju sa humanima no i vi ste pomogli...ovak...testiro sam protiv easya i normala...sa easyem je islo ko podmazano a kod normala su me malo rokali ali dobro.EDIT:testiro sam sa frendom protiv gargoyle taktike i izgubio sam NO SVAKI COVJEK MORA IC PIŠAT KAJ NE...sta je tu tako krivo bilo...

    evo rjesenje:


    1.napravi 3 dodatna peasanta
    2.stavi 3 od onih pocetnih na gold mine...a ostale skupi sa ova 3 napravljena...
    3.sa ovih 5 skupljenih...kreni graditi lumber mill...(sa svima...OGROMNO UBRZANJE GRADNJE)
    4.poslije lumber milla malo skupi(sitno,150 wooda otprilike)wooda pa onda kreni gradit altar(odma heroja,preporucam blood mage,paladin ili dwarf...arch mage jedino ako vam se bas on svida)
    5.poslije altara(oke ovak...ja sam to radio na mapi bandit ridge...pa i vi pokusajte...na takvoj i slicnim mapama ide odlicno)malo se udalji dodi do granice izalza i baze...izmjeri ravnu crtu od jedne strane stabala do druge...malo ju izboci prema van i tako pocni sa SVIH onih 5 skupljenih towere gradit...i tako dok ne napravis jedan zid...sa prolazima naravno...
    6.sagradi barracke i sve towere stavi na updejt u onaj tower 1. neznam sad kak se zove...i updejtaj capital zgradu na 2 lvl...
    7.i sad smo pred krajem...sad samo sagradite jos peasanta da sjeku drvo i uzimaju zlato...ovih 5 ostavite iza towera i ukljucite auto repair(vjerujte mi dobro ce doc...i napravite jos 1-2 peasanta i pokrpajte sporedne izlaze sa desne i lijeve strane sa jos towera...
    8.sada uzmite barracke updejtajte sve sta ima za dwarfove(onaj long rifle i sagradite sad kad krecete radit armiju...jos malo houseva...i blacksmith...u kojemu updejtajte sve za dwarfove do kolko mozete(ovisi o glavnoj zgradi)i onda polozite dwarfove uz towere da su potpora...)
    9.ehhh...to je to...bez pol frke obranite cijelu bazu a sad ide jedan dio ako igrate na samo annahilation pobjedu...znaci...sredite neprijateljevu vojsku 2-3 puta...i onda kad je iskoristio vise resursa za obnavljanje...napadnite ga s nesto vojske(morate radit neznam sta...valjda imate svoju taktiku za napad...)i to je to...nadam se da sam vam pomogo...jer ovo koristi...jos moram probat protiv insanea...frend mi reko da ima 40% mogucnosti da ako se jos malo brze razvijem da ga mogu sredit...ali ovo je najbolja taktika ako igrate samo neko vrijeme...i onda gledate na statistike...tako cu ja sa ovim frendom...i 100% ako uspijem tih pol sata izdrzat sto se soramo bit 1. i tak...ja bi da ovu temu stavite pod sticky i promjenite naslov u Taktike...valjda bu me artas posluso...ipak je dobra ideja...ako neko ima vremena nek isproba protiv insanea do sutra navecer...
    ne razvije se on brzo već ti presporo, jel imaš dva rudnika, jel ako nemaš nemoraš se čudit što te dobije

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Hmh. Ni 2 rudnika ti netrebaju prewiše ako rushaš.
    #paperplatoongoonz

  24. #24
    Senior Member Lock'n'Load S1nn3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postova
    150
    Evo, javite mi, pa cu ja kaunterati sto god vam srce zeli...
    Uvijek spreman za malo War3-a

  25. #25
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054
    gle,probaj se sto brze razvit i napast ga,jer ti gargoyli vrijede jedino ak ih je 15 ili vise,tako da je moj savjet da sto brze napravis vojsku i napadnes mu bazu,posto gargoyili imaju 400hp-a.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    Hmh. Ni 2 rudnika ti netrebaju prewiše ako rushaš.
    ali on nema iskustva sa rushanjem, ako ga nepobjedi domah neće nikako, i onda su dva rudnika itekako korisna,
    @revenion-koju mapu najčešće igrate i je li small, huge.....

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    JESAM ZA BOGA MILOGA REKO DA NEMAM ISKUSTVA...NE...e pa...samo sto ne volim rushat...its kinda n00bish to me...ja volim igrat dugo...i uvijek preuzimam rudnike...nisam to naveo u uputama no razvijam taktiku...pa cu se javit sa zadnjim rezultatima u petak...
    alo?

  28. #28
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    LoL zašto bi bilo noobish? To wecina "skilled" igrača radi,,,
    #paperplatoongoonz

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    zato jer ja volim igrat dugo i ugodno...i onda ga sjebat sa malim milijunom vojnika...
    alo?

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ček jesi ti to rekao da je rushanje za njubove?ujebote kolko njubova onda ima...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •