Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 50

Tema: Paintball

  1. #1

    Paintball

    Kaj velite da organiziramo neko napucavanje uživo?
    Nekoć davno je Wiking imo ideju o paintballu po Wolf pravilima. Ajd se izjasnite, pa da vidimo kolko nas je za to da malo kičmu protegnemo negdi na zraku.
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    DAA!! svkako!!! idemo!! A mogli bi i jednom na sljeme pjeske gore na kobasice! ali sam 100% za paintball!

  3. #3
    Guest
    /me je za...samo javite mjesto,vrijeme i cjenu

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    EEEEEEEEEEEEE I JA SAM ZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Vec sam htio tu organizirati u Vz i dogovarao sam se sa Uberom, ali nista od toga. Ajde da se dogovorimo
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  5. #5
    Ko ima broj od Ubera?
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao John Wayne
    Ko ima broj od Ubera?

    Evo jedan prigodan http://www.liveleak.com/view?i=a85261e37f

    btw. broj moba od ubera je 098/616639
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  7. #7
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Paintball

    = Citat = Izvorno postao John Wayne
    Kaj velite da organiziramo neko napucavanje uživo?
    Nekoć davno je Wiking imo ideju o paintballu po Wolf pravilima. Ajd se izjasnite, pa da vidimo kolko nas je za to da malo kičmu protegnemo negdi na zraku.
    Ideja je zanimljiva, no sada kod nas dolazi nešto još bolje od paintballa, airsoft. Slično je ko paintball, ali su oružja prave replike i još je više nabrijano. Bacite oko na ovo: http://www.airsoft.hr
    BTW, kao i u paintballu, igrači moraju biti punoljetni.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Paintball

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao John Wayne
    Kaj velite da organiziramo neko napucavanje uživo?
    Nekoć davno je Wiking imo ideju o paintballu po Wolf pravilima. Ajd se izjasnite, pa da vidimo kolko nas je za to da malo kičmu protegnemo negdi na zraku.
    Ideja je zanimljiva, no sada kod nas dolazi nešto još bolje od paintballa, airsoft. Slično je ko paintball, ali su oružja prave replike i još je više nabrijano. Bacite oko na ovo: http://www.airsoft.hr
    BTW, kao i u paintballu, igrači moraju biti punoljetni.
    U paintball nemoraju biti punoljetni !!!

    A kaj se tice airsofta, to se igra po sumama, ali jebiga ja to nebi igrao jer ce si jos netko nesto napraviti. Ugane glezanj ili si strga sto. BTW. neznam dali u Hrvatskoj postoji netko tko iznajmljuje ovu opremu jer je dosta skupa naspram paintball opreme.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    A u paintoblu si nemozes sicasit glezanj?

    Ja sam igrao airsoft! Moj frend ima klub kraj Ivanic Grada! Ogromna suma! Igrali smo cijeli dan! Prejebeno nesto! Ima cak replike puske thompsona! Ali i Kalaš je dobar! Jedina stvar kod airsofra je sto se ne vidi da te pogodio! Jer su male kuglice i za razliku od paintballa ne pustaju boju! Ali bilo bi fora kad bi nas se skupilo dosta i to organiziralo! jedno 10 na 10! I svako na jedan kraj sume i neki objective! mi smo imali zauzeti neke objekte i naci pilote koji su se prisilno spustili u sumu! I sad mi njih smo morali naci prije ovih drugih (terorista)! Prejebeno je bilo! Od 8 ujutro do 9 navecer smo igrali! Prejebeno! Svi smo imali vojnicke uniforme! Ja starom popalio! Šljemove! Najjebenije je bilo sto je bila jesen i sve mokro! Pa kad pocnu pucat po tebi a ti u jarak pokraj puta zalegnes! A ono blato, lisce i sve ostalo! Odlicno nesto! Ili raditi zamke raditi i cekati neprijatelja da dode u klanac! Ownage! Po meni je airsoft bolji od paintballa jer imas vecu mogucnost kretanja i do izrazaja dolaze takticke sposobnosti (kao na pravom bojistu) i puno je slicniji ETu od paintbala!

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    http://www.airsoft-hrvatska.com/forum/v ... c&start=15

    btw. pogledajte ova oruzja, u tu jednu pusku je ulupano 10k kuna
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    A u paintoblu si nemozes sicasit glezanj?

    Ja sam igrao airsoft! Moj frend ima klub kraj Ivanic Grada! Ogromna suma! Igrali smo cijeli dan! Prejebeno nesto! Ima cak replike puske thompsona! Ali i Kalaš je dobar! Jedina stvar kod airsofra je sto se ne vidi da te pogodio! Jer su male kuglice i za razliku od paintballa ne pustaju boju! Ali bilo bi fora kad bi nas se skupilo dosta i to organiziralo! jedno 10 na 10! I svako na jedan kraj sume i neki objective! mi smo imali zauzeti neke objekte i naci pilote koji su se prisilno spustili u sumu! I sad mi njih smo morali naci prije ovih drugih (terorista)! Prejebeno je bilo! Od 8 ujutro do 9 navecer smo igrali! Prejebeno! Svi smo imali vojnicke uniforme! Ja starom popalio! Šljemove! Najjebenije je bilo sto je bila jesen i sve mokro! Pa kad pocnu pucat po tebi a ti u jarak pokraj puta zalegnes! A ono blato, lisce i sve ostalo! Odlicno nesto! Ili raditi zamke raditi i cekati neprijatelja da dode u klanac! Ownage! Po meni je airsoft bolji od paintballa jer imas vecu mogucnost kretanja i do izrazaja dolaze takticke sposobnosti (kao na pravom bojistu) i puno je slicniji ETu od paintbala!
    Slazem se u svemu gore navedenom, ali treba imati opremu, mogli bi recimo imati scenarij fueldump ili slicno ))). Inace ja sam da to organiziramo prek zimskih praznika. Zbog 2 stvari. Nemamo skolu, a drugo imamo snijeg i mozes se ko budala nabacivati po sumi, samo sto treba onda imati one bijele uniforme.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  12. #12
    U Hrvatskoj postoje i paintball i airsoft klubovi. I jedno i drugo se igra na istim terenima. I jedno i drugo je jednako fizički zahtjevno.
    Suštinska razlika je u tome kaj u Paintballu zašamaraš nekog s bojom a u airsoftu ne. Znači da u Airsoftu moraš na poštenje igrat.

    I naravno da za bilo koje od ovog moraš iznajmit opremu u klubu.

    Ja sam Paintball probao, i meni je prejeben.

    Poanta je u tome da se nađemo i zajebavamo jedan dan, pojedemo koje prasence ili goveče i popijemo koju u pauzi jurcanja.
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    Inace ova stranica sta je wiking naveo (http://airsoft.hr/) vodi taj moj prijatelj o kojem pricam! On iznajmljuje sve to i ako stisnete dolje na http://www.jankovic.hrSimate vise informacija di se to dovija itd.. Takoder kao sto je Johny spomenuo neku živad na raznju isto nije problem! To je sve u tom sklopu tamo! Prosvrljajte malo po stranici i vidjet cete sve sta nude! Bio sam tamo puno puta na raznim festama i airosoftu i mogu reci da je fakat odlicno! A sto se tice ovoga da se painball i airsoft igra na istim terenima milsim da nije tako! Mozda negdje ali kokko znam u paintballu je obicno neki ogradeni prostor sa nekim preprekama gdje se mozes skrivati! I cijela razlika je u tome sto u paintballu znas di je protivnik a u airsoftu ne znas! Tako da nebi rekao da je jedina razlika u streljivu! Po meni to su 2 velike razlicite stvari!

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245

  15. #15
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    http://airsoft.hr/Albumi/Marca-15.1.2005/FrameSet.htm

    Ovo je kad sam ja bio!
    Malo me stisnulo nekaj kad sam vidio ove fotke, podsjetilo na neko drugo vrijeme i na neke druge "klince". Osobno bih za zajebanciju više volio neke settinge i uniforme iz 1. ili 2. svjetskog rata, no kaj je, tu je.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    A di nabaviti takve uniforme? Inace ovo je bio neki veci miting! Dosli ljudi iz slovenije! Oni imali svoje uniforme! Da se razumijemo tu je bilo dosta starih ljudi koji su i prosli ta vremena o kojima pricas! Ali sve u svemu prejebno bilo!

  17. #17
    Pa ak ćemo o kostimima, paintball kostimi su više FEAR-asti. Nema nekog Militari-vonabi preseravanja i tak sve nešt. A i zabavno je nekog s bojom spljeskat

    Možemo npr. staru budilicu uzet da glumi bombu ko u CounterStrikeu. Teroristi dođu do cilja, navinu budilicu na 5 minuta i čuvaju je da ju neko ne "demontira" (čekićem npr.). Kad zazvoni, to ko da je bomba pukla recimo. Jednostavno a efektno
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  18. #18
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    A di nabaviti takve uniforme? Inace ovo je bio neki veci miting! Dosli ljudi iz slovenije! Oni imali svoje uniforme! Da se razumijemo tu je bilo dosta starih ljudi koji su i prosli ta vremena o kojima pricas! Ali sve u svemu prejebno bilo!
    Jel se mogu furati oni kineski pištolji i puške s placa na kuglice? Mislim kako ne bih previše uživao da slučajno strgam iznajmljenu pušku koja košta 4K Kuna. Jebote fakat ima tih puškica od 4K Kuna! Za manje love se nabavi pravi kalaš, al to niste čuli od mene
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  19. #19
    Šta čuo? Pročito od tebe

    Mislim da te replike nisu TAK lomljive. Ak jesu, kupimo svaki kod Kineza za 20 kuna pušku, pa se napucavamo po parkiću dok nas momci u bijelom ne odnesu
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  20. #20
    Guest
    kako se trgam dok vas čitam

    rebel,za paintball nemoraš bit punoljetan.
    oprema?
    imam maskirne hlače,jaknu i kapu...šljem ima ko viška?

    zimski praznici?
    prije božića i nakon 11.1. može...inače no go,ja se kupam u atlantiku

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    http://airsoft.hr/Albumi/Marca-15.1.2005/FrameSet.htm

    Ovo je kad sam ja bio!
    Malo me stisnulo nekaj kad sam vidio ove fotke, podsjetilo na neko drugo vrijeme i na neke druge "klince". Osobno bih za zajebanciju više volio neke settinge i uniforme iz 1. ili 2. svjetskog rata, no kaj je, tu je.
    da, da nas podsjeti na wolf )

    @pingvin nije rebel rekao da moras biti punoljetan

    @wiking nisu ti te puske lomljive. Ovi ti se nabacuju s njima po sumi i kazu da nisu uopce lomljive.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    Ma sta bi bile lomljive! Iste su kao i prave! Recimo ja sam nosio kalasnjikov.. Mogu reci opce nije lagan! Skroz su isti kao originali samo sto ne pucaju prave metke! Kad bi upao u banku sa tom kopijom brijem da nitko nebi skuzio da je fake!

  23. #23
    Guest
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    @pingvin nije rebel rekao da moras biti punoljetan
    ups,sry...wiking je to rekao
    http://www.paintball-jarun.com/

    srednjođkolci imaju popust

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    Ma sta bi bile lomljive! Iste su kao i prave! Recimo ja sam nosio kalasnjikov.. Mogu reci opce nije lagan! Skroz su isti kao originali samo sto ne pucaju prave metke! Kad bi upao u banku sa tom kopijom brijem da nitko nebi skuzio da je fake!
    Ma pise ti rebel da postoje vjerne kopije i samo kopije. Ove vjerne su teske ko pravi kalas i kvalitetnije su, imaju drvene drske i od metala su radene, dok normalne su od plastike.

    E kako bi ja steyr AUG imao )) gadao bi sa snajpom sa vrha glave macke ))) buahahahahaha
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  25. #25
    Na mene računajte šta god organizirali, gdje god to bilo, kad god bilo i koju god životinjicu okrenili.
    P.S. "Milost ne tražim niti bi vam je dao"

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    Evo dragi nam pingvin pobro banček i u to ime evo jedan filmic za njega! Naravno da bude u vezi i sa topicom!

    http://www.liveleak.com/view?i=a85261e37f

    Pingvin got owned!

  27. #27
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    Evo dragi nam pingvin pobro banček i u to ime evo jedan filmic za njega! Naravno da bude u vezi i sa topicom!

    http://www.liveleak.com/view?i=a85261e37f

    Pingvin got owned!
    Ne bih kliknuo na to ni da mi je zadnje u životu
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  28. #28
    hah, na mene ne racunajte za nista barem do nove godine, u kazni sam

    doso doma sa braticevog 18. rodjendana u ne-zelite-znat kakvom stanju, tak da sad odmaram lol

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    LoL wiking, nisam ja Pingvin da stavljam tu neke destruktive linkove! Ovaj je nadasve.. poucan!

  30. #30
    hihihihihihi

    vidim da i najmudriji pingvini zajebu nekaj...

    nego, deder, Wiking, kaj ti je ovat točno smestil?

    inaće, naime kaje....

    kolko vidim, tu nas za ovu avanturu ima...
    1. Wiking
    2. Rebel
    3. OnajKojegNema (pingvin)
    4. Nitros
    5. Tri14
    6. JohnWayne

    To je malo mršavo... Oćemo zvat Specijalne goste? Mislio sam na NOB ogranak iz Zagreba možda i onu ekipu kaj ET server drže.
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

Slične teme

  1. Paintball
    By MTF* in forum Alt-F4
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 25-03-2009, 20:25
  2. Paintball
    By MTF* in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 25-03-2009, 20:25
  3. Paintball Pc igra
    By Bonina was here in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 30-10-2007, 11:23
  4. Paintball!
    By JedimiNjoke in forum Alt-F4
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 19-09-2007, 18:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •