Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 52

Tema: Prince of Persia Warrior Within

  1. #1

    Prince of Persia Warrior Within

    Čao trenutno igram Prince of Persia Warrior Within i stao sam na nivou kod mehanizma za sat. Točnije kad učitam nivo moram ubiti 3 vojnika, stisnuti R i popeti se na podizni zidić, uhvatiti se za konop, njihati, prebaciti na platformu, ubiti 2 vojnika, proč platformu, doč do vodenice, proč je, opet ubit 2 vojnika, proč drugu BRŽU vodenicu, hodat po zidu i uvatit se za stup i onda tako skakat do trečeg stupa, sič doli, okrenut ručicu i to je to, onda neznam šta dalje.

    Molim vas pomozite.

    Hvala
    bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

  2. #2
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    ako se dobro sjecam te situacije , kad okrenes rucicu onda ti se pokrene neko ko dizalo ( samo kao platforma) i onda moras hodat po zidu ali ne do kraja zida nego odskocit na jednu stranu pa na drugu dok ne dodjes gore - ja sam tu isto bio zapeo ali mi je moj 4-godisnji bratic slucajno otkrio rjesenje

  3. #3

    Re: Prince of Persia Warrior Within

    = Citat = Izvorno postao beki
    Čao trenutno igram Prince of Persia Warrior Within i stao sam na nivou kod mehanizma za sat. Točnije kad učitam nivo moram ubiti 3 vojnika, stisnuti R i popeti se na podizni zidić, uhvatiti se za konop, njihati, prebaciti na platformu, ubiti 2 vojnika, proč platformu, doč do vodenice, proč je, opet ubit 2 vojnika, proč drugu BRŽU vodenicu, hodat po zidu i uvatit se za stup i onda tako skakat do trečeg stupa, sič doli, okrenut ručicu i to je to, onda neznam šta dalje.

    Molim vas pomozite.

    Hvala
    joj kad sam ja to igrao i prešao,moram priznati igra je zaje..na al ipak nije toliko teška,koliko se ne varam imaš tamo kod zadnje ručice za okretanje jedan prolaz prema dolje gdje se sve spustiš na početak onog mehanizma(nivoa gdje počinješ,ne igru nego mehanizam),nadam se da češ uspjeti pronači taj put,ajd sretno

  4. #4
    Hvala ekipa

    baš sam to prošao.

    Al sam se namučio do tad.
    bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

  5. #5
    Guest
    imam ja pitanje kako da stavim save sa interneta(save je u zipu-u a otvaram ga via win rar)save je za warrior within P.S imam original igru dobio za rođoš

  6. #6
    Guest
    imam ja pitanje kako da stavim save sa interneta(save je u zipu-u a otvaram ga win rar)save je za warrior within P.S imam original igru dobio za rođoš

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Drakan
    imam ja pitanje kako da stavim save sa interneta(save je u zipu-u a otvaram ga win rar)save je za warrior within P.S imam original igru dobio za rođoš
    idi na rapidshare i tamo ga hostaj, mislim to je najjednostavniji put, i stavi ga u rar, il winzip, kako hoces
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  8. #8
    Šta će ti save igraj ispočetka

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Da li se The Sands of Time, Warior Within i Two Thrones nadovezuju pričom pa de se treba igrati sva tri po redu ili bez problema možeš uskočiti u bilo koji?

  10. #10
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao ROCCO_GRANDE
    Da li se The Sands of Time, Warior Within i Two Thrones nadovezuju pričom pa de se treba igrati sva tri po redu ili bez problema možeš uskočiti u bilo koji?
    Nadovezuju se pricom, sto je i supre kod te igre....
    Preporucam da pocnes od prvog nastavka (Sands of Time), da vidis kako je zapravo Princ sjebo stvar i zapoceo rat sa vremenom....
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Serijal je po žanru akcijska avantura, zar ne?

  12. #12
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao ROCCO_GRANDE
    Serijal je po žanru akcijska avantura, zar ne?
    Da, tako je. Preporucam ti stvarno da odigras od pocetka ako volis pricice...
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  13. #13
    = Citat = Izvorno postao Drakan
    imam ja pitanje kako da stavim save sa interneta(save je u zipu-u a otvaram ga win rar)save je za warrior within P.S imam original igru dobio za rođoš


    e,ovako ....ukljuci si opciju da vidis skrivene fileove i pronadji gdje se nalaze savegamovi od POPWW i tamo ubaci profile sa saveovima

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645
    Bio sam prošo POP:SOT i počeo sam igrati POP:WW.Drugi me nastavak malo razočarao jer je više bila neka koljaža nego avantura pa je nisam nastavio prolaziti.

  15. #15
    Da WW je jakoo jakooo monoton, nažalost!

  16. #16
    Member Plants Vs Zombies Exar's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Kraljevstvo SHS
    Postova
    72
    kao što po mom avataru vidite obožavam PoP ali samo sam nažalost igro WW ali čuo sam da su večina ljudi popljuvala Two thrones, te neki rekli da je WW najbolji s čim se slažem prema kritikama s net. im komentara?
    (\__/)
    (='.'=)
    (")_(")
    This is Bunny. Copy and paste Bunny&Face into your signature to help him gain world domination.

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    meni u jeinici ide nakurac ona ženska. stalno jedna te ista fora. ženska se provuče kroz pukotinu i otvori liku vrata. onda još moraš pazt da je oni debili ne ubiju, i najveći minus, igra je PREKRATKA da boli
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  18. #18
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    150
    ja sam gledao kako mi prijatelj igra tu igru na playstation 2 i nesjecam se tocno nesto se on popero nemam pojma
    Zivot je nesto posebno, a to posebno treba iskoristiti i biti GAMER.

  19. #19
    Obvezno je odigraj i njega i SOT i T2T, ja sam ih sve prešao! E fan sam POPA!

  20. #20
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Asylum
    Postova
    159
    Znali tko zašto određena oružja(čini mi se iz "roda" mačeva) pri korištenju tebi oduzimaju energiju?
    Emperor Knows Emperor Sees

  21. #21
    Member Plants Vs Zombies Exar's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Kraljevstvo SHS
    Postova
    72
    kaj oruzja oduzimaju energiju??? u 2 to nisam dozivio... mozda si mislio u dvojci na ono kad si wraith ili tako nesto... tad se helth trosi... neam pojma..
    (\__/)
    (='.'=)
    (")_(")
    This is Bunny. Copy and paste Bunny&Face into your signature to help him gain world domination.

  22. #22
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Asylum
    Postova
    159
    = Citat = Izvorno postao Exar
    kaj oruzja oduzimaju energiju??? u 2 to nisam dozivio... mozda si mislio u dvojci na ono kad si wraith ili tako nesto... tad se helth trosi... neam pojma..
    Ne, baš korištenjem nekih oružja mi se smanjuje health inače ta oružja u onom izborniku gdje gledaš oružja imaju kraj sebe nacrtanu kostursku glavu.
    Emperor Knows Emperor Sees

  23. #23
    Member Plants Vs Zombies Exar's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Kraljevstvo SHS
    Postova
    72
    aaaaa... znam takva oruzja.... samo meni iz neobicnog razloga nije trosio health... hmm cool
    (\__/)
    (='.'=)
    (")_(")
    This is Bunny. Copy and paste Bunny&Face into your signature to help him gain world domination.

  24. #24
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Asylum
    Postova
    159
    Budući da su mi lockali temu napravit ću copy-paste ovdje.

    Ja trebati pomoć ili ja poćeti i pa ću se .
    Uglavnom problem je vezan uz igru PoP:WW naime svako nekoliko igri jednostavno dođe da me izbaci na Desktop bez ikakvog errora već samo kaže da je igra završila neočekivano(to ko ono nisam sam znao) i da pogledam u Readme za daljne savjetovanje ili mi pokaže onaj prekrasni plavi ekran koji svi mi toliko volimo.
    Iako znam da sam dao obilje informacija zanima me jeli se to ikome drugome događalo i kako se to može riješiti?

    P.S.: Igra je original.
    Emperor Knows Emperor Sees

  25. #25
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    meni u jeinici ide nakurac ona ženska. stalno jedna te ista fora. ženska se provuče kroz pukotinu i otvori liku vrata. onda još moraš pazt da je oni debili ne ubiju, i najveći minus, igra je PREKRATKA da boli
    Potpuno se slažem

  26. #26
    Senior Member Nuke me please Kibo's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    249
    igru je teskooo igrat bez joystika

  27. #27
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Asylum
    Postova
    159
    = Citat = Izvorno postao Kibo
    igru je teskooo igrat bez joystika
    :naughty:
    Emperor Knows Emperor Sees

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao dEmEnTeD
    = Citat = Izvorno postao Kibo
    igru je teskooo igrat bez joystika
    :naughty:
    da da bas je tesko igrat

  29. #29
    Senior Member Nuke me please Kibo's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    249
    = Citat = Izvorno postao dEmEnTeD
    = Citat = Izvorno postao Kibo
    igru je teskooo igrat bez joystika
    :naughty:
    nije nemoguce... ali je lakse s yoystickom

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Kibo
    igru je teskooo igrat bez joystika
    ja imam smarbox joystick smeće živo ali posluži za princa

Slične teme

  1. Prince of Persia
    By Sonic_Moronic in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 14-07-2011, 13:18
  2. Prince of Persia
    By =PcP=F@N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 282
    Posljednji post: 03-11-2009, 00:12
  3. Prince of Persia
    By Čux in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 26-02-2008, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •