Stranica 3 od 313 PrvaPrva 123451353103 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 9383

Tema: METAL

  1. #61
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    poslušaj jednostavno Still Life,Sign Of the Cross(live),For The Greater Good of God,Blood Brothers,Dance Of Death,thin line between love and hate,Paschendale,Children of the Damned,i još pn ***** stvari koje su jednostavno PREMOĆNE
    hmm,vidim ti dosta preferiraš novije pjesme (NE SHVATI OVO KAO UVREDU!!),ja više volim one stare pogotovo Iron Maiden-Iron Maiden
    nije to nego mi se nije dalo iz starijih izdvajat jer su sve zakon,jer nema janboljih pjesama na tim albumima jer su svi odlični,kao Number of the beast,Piece of Mind,Powerslave,somwhere in time,seventh son of the seventh son,fear of the dark,xfactor.mislis da mi se dalo izdvajat najbolje pjesme,možda da bi mi se i dalo j nebi mogo izdvojit najbolje jer su sve prejebene

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    @Burek - a šta da kažem...ako se dečku više sviđaju Lordi od Maidena, dobro, nema frke, ali da su bolji od Maidena...e nisu!!
    Takvu izjavu već mogu svariti... Uf, al' mrzim taj fanboyizam - koliko god ja (očigledno) bio fan SoaDa, jednostavno ne mogu reći da su oni bolji/uticajniji/šta-ja-znam band od Maidena. SoaD ću uvijek voljeti više od Maidena, ali po Maidenu nikad neću pljuvati, jer je to čisti idiotizam.
    upravo tako.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  3. #63
    Guest
    Mislim da je vrijeme da se prijeđe na novu podtemu, sad smo raspravili HM, prijeđimo na Power/Epic.
    Ja sam općenito veliki slušatelj Powera, volim najviše Blind Guardiane i HammerFall (prvi metal kojeg sam slušao), ali ovaj novi Threshold je prilično loš. Također je i HellOween jedan sjajan bend, i ManOwaR, makar nisam siguran dali su oni PW ili HM. Naravno, nisam nabrojao još brojne druge bendove, ali to možete i vi...

  4. #64
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    Blind Guardianov album Nightfall in middle eart me uvijek nabrije prejeben je album i preheben je band,inače poslije heavy najviše slušam power a od tog slušam najviše Blind Guardiane,Manowar,Rhaypsody itd.

  5. #65
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    Blind Guardianov album Nightfall in middle eart me uvijek nabrije prejeben je album i preheben je band,inače poslije heavy najviše slušam power a od tog slušam najviše Blind Guardiane,Manowar,Rhaypsody itd.
    također,prvi mi je heavy metal,pa onda power metal,od hejvija slušam samo sabbathe i maidene,malo motorhead,a od powera blind guardiane,helloween,i hammerfall,i imaš pravi nightfall in the middle earth rula :thumbup:

  6. #66
    meni ovak idu redom:

    1.heavy-Iron Maiden,King Diamond,Black Sabbath,Venom,Judas Priest...
    2.speed/thrash/power-Helloween,Blind Guardian,Running Wild,Metallica,Metal Church,Megadeth...
    3.black-Burzum,Dissection,Immortal,Mayhem,Satyricon,Nargar oth...

  7. #67
    Power: ima ih čovječe gomila bendova koji su vrlo dobri pored standarda BG, Hammerfall, itd. Evo npr. Edguy, Labyrinth, Symphony X (tako-tako), Reign of Terror i dalje da ne nabrajam.

    Iako ja preporučam Edguy-a jer mi je stvarno dobar.

    Sluša li itko.... symphonic metal (screw prijevod)? Tu mi je dobar Therion. Poslušajte album Theli i ne možete fulati.

  8. #68
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Power: ima ih čovječe gomila bendova koji su vrlo dobri pored standarda BG, Hammerfall, itd. Evo npr. Edguy, Labyrinth, Symphony X (tako-tako), Reign of Terror i dalje da ne nabrajam.

    Iako ja preporučam Edguy-a jer mi je stvarno dobar.

    Sluša li itko.... symphonic metal (screw prijevod)? Tu mi je dobar Therion. Poslušajte album Theli i ne možete fulati.
    od symphonica volim slusati Within Temptation

  9. #69
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    od symphonica volim slusati Within Temptation
    Dobri, ali od one me pjevačice stvarno nekad zabole uši.

  10. #70
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    A jel' znate za Token of Time od Ensiferum-a.

    Nije da ih slušam al' ta im je pjesma stvarno odlićna...

    A ima još od Dragon Force-a jedna dobra pjesma > Throught the flames and... ( ne znam kako toćno ide )

  11. #71
    Guest
    Ma od symphonica mi je fakat jako dobar Rhapsody of Fire (former Rhapsody), a ovi drugi su mi tak-tak, srednja žalost kak bi se reklo...
    Nightfall in ME mi je najbolji album svih vremena, fora su mi dijalozi između pjesama.
    Moram reći da puno više volim "europski" power od onog "američkog", fora mi je jako Crimson Thunder od HammerFalla, i općenito te medieval teme, makar i Helloweenow Twilight of GOds mi je na top 25 najboljih pjesama ikada.

  12. #72
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Power: ima ih čovječe gomila bendova koji su vrlo dobri pored standarda BG, Hammerfall, itd. Evo npr. Edguy, Labyrinth, Symphony X (tako-tako), Reign of Terror i dalje da ne nabrajam.

    Iako ja preporučam Edguy-a jer mi je stvarno dobar.

    Sluša li itko.... symphonic metal (screw prijevod)? Tu mi je dobar Therion. Poslušajte album Theli i ne možete fulati.
    symphonic metal mi je isto odličan, a od tog najviše slušam Nighwish,Luca Turilli(Dawn of Victory mi je prehebena stvar) i Apocalyipticu...

  13. #73
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Sluša li itko.... symphonic metal (screw prijevod)? Tu mi je dobar Therion. Poslušajte album Theli i ne možete fulati.
    joj...meni je Therion jedan od omiljenih bendova, i sam da kažem da nije pjesme "Asgard" ( ) tko zna sta bih ja slusao danas... ovak, najjace njihove stvari su mi:
    ova gore navedena, Invocation of Naamah, Typhon, Blood of kingu, Dark Eternity, Helheim, itd. Novi album me pomalo razocarao, mada je stvar "Adulruna redivivia" prepreprejebena, bas onak "therionska".
    HO DRAKON HO MEGAS!!!

  14. #74
    Guest
    Zakon mi je bend DragonLand, imam album Astronomy, ima fora pjesama, uključujući i neku filmsku muziku, koja mi je poznata ali neznam točno otkud je...

  15. #75
    ok,sad kad smo se fino svi izjasnili o bendovima,vrijeme je da prjeđemo na muzičare.daklem,ko vam je naj i iz kojeg je benda.

    majn:

    bas-Steve Harris(iron maiden),Cliff Burton RIP(metallica)
    gitara-Kirk Hammet(metallica),Dave Murray(iron maiden),Yngwie Malmsteen
    vokal-muski-King Diamond,Kai Hansen (gamma ray,ex helloween),Atilla(Mayhem),Di Anno(iron maiden)
    -------zenski-Sharon den Adel(Within Temptation)
    bubnjevi-Thomen Stauch(savage circus,ex BG),Scott Travis(Judas Priest)
    synth-Janne Wirman(children of bodom),King Diamond,Stian Aarstad(Enthral,ex DB)

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    meni vokali...

    pa definitivno Ronnie James Dio, Rob Halford...
    bass: Harris
    gitara+show: Janick Gers
    gitara: Tony Iommi

  17. #77
    Guest
    Oprostite, krivi post na krivom threadu...
    Najvokal: RJ Dio, Kai Hansen
    Gitara:Oscar Dronjak (HF), Slash (ako su gunsi HeavyMetal), KK Downing (JP), Tonny Iommi
    Bas: Terrence Butler (BS)
    Dramovi: Bill Ward mi jedini pada na pamet..

  18. #78
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    NajVokal - Bruce Dickinson,Blaze Bayley i Hansi Kürsch
    NajBass - Steve Harris naravno
    NajBubnjar - Nicko McBrain
    NajGitara - Adrian Smith,Janick Gers,Dave Murray

  19. #79
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    Najvokalickinson,Osbourne
    najbas:također harris
    najbubnjar:nemam ga
    najgitara:svi iz maidena

  20. #80
    Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*

  21. #81
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Najvokal bruce & ronnie
    Naj bas basist black sabbatha, neam pojma kak se zove al bolji mi je od steve-a
    Naj gitara - adrian i tommy iomi
    Naj bubanj - nicko
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  22. #82
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*
    čuo sam za to ali nisam posluša,mislim da su tamo isto ovi iz Hellowena,zar ne ?

  23. #83
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    reći ću samo ovo - najbubnjar metala mi je lik iz All that remains - nemam pojma ni ko je, ni kak se zove, ni jel još to taj lik... niš - sam znam da vraški dobro udara

  24. #84
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    muski vokal: ICS Vortex, Hansi K.
    zenski vokal: Vibeke Stene
    gitarist: Jon Schaffer, Greg Mackintosh
    bubnjar: N. Barker
    Bassist: Steve Edmondson
    . . .

  25. #85
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*
    čuo sam za to ali nisam posluša,mislim da su tamo isto ovi iz Hellowena,zar ne ?
    No idea nažalost, nadao sam se da netko tu zna.

    Ma evo slušam Threshold (Hammerfall-ov najnoviji album) i stvarno ne vidim šta ljudi imaju protiv njega, meni je odličan. Iako su neke teme iskorištene ali naginje malo na epic stil, i baš zato je dobar.

  26. #86
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Najvokal bruce & ronnie
    Naj bas basist black sabbatha, neam pojma kak se zove al bolji mi je od steve-a
    Naj gitara - adrian i tommy iomi
    Naj bubanj - nicko
    bassist je Terance "Geezer" Butler....
    da predobar je , posjedujem Last supper dvd dobro ga pere

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*
    ja sam čuo odnosno imam ga kod kuće

  28. #88
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*
    ja sam čuo odnosno imam ga kod kuće
    Care to elaborate?

  29. #89
    Guest
    Gle, meni ovaj lik phoenix nije jasan, pa kak smece kao slipknot i lordi može biti bolje od MAIDENA, jednog od najboljih bendova ikada.
    A što se tiče vokala ( nisam neko suckass kao jerry pa cu napisati kak mi je zapravo )
    Vokal: King Diamond
    Gitara: Dave Murray

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    [quote=Arbiter of Change][quote=Jerry][quote="Arbiter of Change":3aa8noc5]Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*[/quote]ja sam čuo odnosno imam ga kod kuće[/quote]

    Care to elaborate?[/quote:3aa8noc5]nisma ba š skužio ovo ali evo ti SS šta immam [url="http://img183.imageshack.us/img183/1743/sshot1sz7.png"]http://img183.imageshack.us/img183/1743/sshot1sz7.png[/url]

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •