Stranica 2 od 313 PrvaPrva 12341252102 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 9383

Tema: METAL

  1. #31
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Dok jedan bubnjar "svira", ostala 2 se naginju prek bubnjeva i masu rukama. Isto vrijedi i za ostale instrumente. Ako sviraju 2 zajedno, sviraju istu "melodiju" pa se ne kuzi.

    Što u slipknotima radi 133 mhz. Koja mu je uloga u bandu ?
    Nebitno. Oni nisu prvenstveno glazbenici nego zabavljaci. A topic je o glazbi.
    there is no god to punish us

  2. #32
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    Ej molim vas odgovorite na ovo pitanje:

    Što u slipknotima radi 133 mhz. Koja mu je uloga u bandu ?

    Please
    Prije im je bio gitarist. Pojma neam šta je sad.

  3. #33
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    kod slipknota mi j3 nejasna jedna stvar...ima ih jedno 15 na stejđu s maskama,a ja cujem samo jendu gitaru,jedan bas,bubnjeve i jedan vokal,tu i tam bongose.nije mi jasno kaj ovi ostali rade...upoznajte me s tom problematikom
    Monkey boy- D.J.
    Superball- bubnjevi
    Balls - bass gitara
    Dicknose - mali bubnjevi i back vokal
    The Peach - gitara
    133 MHz - media samples (ne znam kaj je to)
    Kong - mali bubnjevi
    The Log- gitara
    Sickness - vocal

    @ Jeryy - Mislim da 133 MHz je neka vrsta D.J. ali želio bi znati toćno što on radi na stageu, jer na svim spotovima njega niš ne prikazuju.

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    a koji je ono retardos od klauna koji nabija štangom po buretu? jel mu to jedini posao?
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  5. #35
    Guest
    Oni NIŠTa ne sviraju, nego ima jedan budala tehnic dok ovi sam bacaju glave..
    I corey mi je fkt los pjevac
    Maideni i sabbathi 3 godine razlika, a to su totalno drugačiji tipovi glazbe. Recimo sabbathi imaju par metal pjesama, a maideni sve, maiden je tekođer heavy metal. A rainbow je otpadak deep purpl-a ako se ne varam

  6. #36
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Oni NIŠTa ne sviraju, nego ima jedan budala tehnic dok ovi sam bacaju glave..
    I corey mi je fkt los pjevac
    Maideni i sabbathi 3 godine razlika, a to su totalno drugačiji tipovi glazbe. Recimo sabbathi imaju par metal pjesama, a maideni sve, maiden je tekođer heavy metal. A rainbow je otpadak deep purpl-a ako se ne varam
    inace,sve sabbathove stvari su ti heavy metal stvari,a stvari od maidena su NWOBHM stvari

  7. #37
    Guest
    Nisam pretjerano slusao Sabbathe.. pa et to sam otprilike rekao, sry

  8. #38
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Oni NIŠTa ne sviraju, nego ima jedan budala tehnic dok ovi sam bacaju glave..
    I corey mi je fkt los pjevac
    Maideni i sabbathi 3 godine razlika, a to su totalno drugačiji tipovi glazbe. Recimo sabbathi imaju par metal pjesama, a maideni sve, maiden je tekođer heavy metal. A rainbow je otpadak deep purpl-a ako se ne varam
    Rainbow nije otpadak Deep Purple-a. Ok, Rainbow je osnovao Ritchie Blackmore, bivši gitarist Deep Purplea- Ali svejedno, Rainbow je rock/metal band, dok je Deep Purple samo rock. Ali i jedni i drugi su predobri. Šta se Sabbatha i Maidena tiče, tu se podrazumijeva da je Sabbath bolji.

  9. #39
    Guest
    A sad, meni osobno nije.

  10. #40
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Oni NIŠTa ne sviraju, nego ima jedan budala tehnic dok ovi sam bacaju glave..
    I corey mi je fkt los pjevac
    Maideni i sabbathi 3 godine razlika, a to su totalno drugačiji tipovi glazbe. Recimo sabbathi imaju par metal pjesama, a maideni sve, maiden je tekođer heavy metal. A rainbow je otpadak deep purpl-a ako se ne varam
    Rainbow nije otpadak Deep Purple-a. Ok, Rainbow je osnovao Ritchie Blackmore, bivši gitarist Deep Purplea- Ali svejedno, Rainbow je rock/metal band, dok je Deep Purple samo rock. Ali i jedni i drugi su predobri. Šta se Sabbatha i Maidena tiče, tu se podrazumijeva da je Sabbath bolji.
    trebas napisati-tu se podrazumijeva da je meniSSabbath bolji

  11. #41
    Da, da, ok, meni je Sabbath bolji. Jer, ako to ne naglasiš onda opet flejm, bla bla, bla... Mislim, ono...

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

    Wait and Bleed

    My Plague

    Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.
    nsi čuo za Brucea Dickinsona ?? zar takvi ljudi koji slušaju metal uopće postoje??
    zašto mi nije trebala ova tema??ako postoji rap i hiphop te techno teme zašto enbi bilo MEtal teme u kojoj se govori samo za metal a ne da otvorim neku temu o jednoj grupi pa s teme skočimo na drugu grupu.
    što se tiče Slipknota nisu mi neš,jedino mi je Wait and Bleed odlična pjesma
    alo decko slusa lorde zar ti to ne govori dovoljno

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Oni NIŠTa ne sviraju, nego ima jedan budala tehnic dok ovi sam bacaju glave..
    I corey mi je fkt los pjevac
    Maideni i sabbathi 3 godine razlika, a to su totalno drugačiji tipovi glazbe. Recimo sabbathi imaju par metal pjesama, a maideni sve, maiden je tekođer heavy metal. A rainbow je otpadak deep purpl-a ako se ne varam
    Rainbow nije otpadak Deep Purple-a. Ok, Rainbow je osnovao Ritchie Blackmore, bivši gitarist Deep Purplea- Ali svejedno, Rainbow je rock/metal band, dok je Deep Purple samo rock. Ali i jedni i drugi su predobri. Šta se Sabbatha i Maidena tiče, tu se podrazumijeva da je Sabbath bolji.
    Maideni su mi daleko bolji nego Sabbath a to ne znači da Sabbathovci ne valjaju.A kod Slipknota nekoliko njih sviraju a ostali se naokao kurvaju i preseravaju i što se tiče da su Slipknot bolji od Maidena,ti sigurno ili si pukno glavom u nešto trdo ili si jednostavno glup ko k*rac...

  14. #44
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    A kod Slipknota nekoliko njih sviraju a ostali se naokao kurvaju i preseravaju i što se tiče da su Slipknot bolji od Maidena,ti sigurno ili si pukno glavom u nešto trdo ili si jednostavno glup ko k*rac...
    Svatko ima svoj ukus, i meni su bolji slipknot, maidene ne podnosim (sad ce flejm)

  15. #45
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Pa dobro nitko ne kaže da se maidene mora voliti, štoviše to je bend koji jednostavno ili obožavaš ili mrziš, nema sredine. A kaj se sabbatha tiče, što ih više slušam u sve asm većoj nedoumici koji mi je od ta dva benda bolji. Genijalno mi je kako sabbathi usklađuju gitare u solažama, nešto predivno pogotovo u nibu i war pigs. S druge strane i instrumentali maidena su vrhunski izvedeni, recimo the prisoner i powerslave po mom mišljenju imaju najbolje instrumentalne dijelove. Bruce pjeva bolje od ozzie-a, ali niasm toliko siguran kad je riječ o ronnie-u. " definitivno 2 najveća benda u metalu ikada. Voljeli ih vi ili ne nema značajnijeg benda od sabbatha, ili utjecajnijeg od maidena...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  16. #46
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

    Wait and Bleed

    My Plague

    Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.
    nsi čuo za Brucea Dickinsona ?? zar takvi ljudi koji slušaju metal uopće postoje??
    zašto mi nije trebala ova tema??ako postoji rap i hiphop te techno teme zašto enbi bilo MEtal teme u kojoj se govori samo za metal a ne da otvorim neku temu o jednoj grupi pa s teme skočimo na drugu grupu.
    što se tiče Slipknota nisu mi neš,jedino mi je Wait and Bleed odlična pjesma
    alo decko slusa lorde zar ti to ne govori dovoljno
    A što fali Lodi-ma, bolji su od maidena.

  17. #47
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    no comment
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    no comment
    S potpis

  19. #49
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    A što fali Lodi-ma, bolji su od maidena.

    Sad će opet neko reći da svako ima svoj ukus, ali ako su ti Lordiji bolji od Maidena - onda nemaš ukus.

  20. #50
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    Svako ima svoj ukus, ali ajmo ovako recite neku najbolju pjesmu od maidena i sutra ću vam reći koji bolji, a za vas od lordi-a je najbolja Blood Red Sandman.

  21. #51
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    čuj, kad se lik nauči engleski možda ću ih poslušat ali do tada :naughty:
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  22. #52
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    E pa Mr. Lordi dobro govori engleski, a naj pjesma od Maidena.... sutra ću vam reć kakvi su jer mi je ovdje super spora veza...

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E pa Mr. Lordi dobro govori engleski, a naj pjesma od Maidena.... sutra ću vam reć kakvi su jer mi je ovdje super spora veza...
    hmm poslušaj album piece of mind (revelations i trooper pjesmu),poslušaj album fear of the dark i poslušaj album (live) live after death

  24. #54
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    I sa powerslave-a istoimenu pjesmu kao i back in the vilige...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    poslušaj jednostavno Still Life,Sign Of the Cross(live),For The Greater Good of God,Blood Brothers,Dance Of Death,thin line between love and hate,Paschendale,Children of the Damned,i još pn kurac stvari koje su jednostavno PREMOĆNE

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    poslušaj jednostavno Still Life,Sign Of the Cross(live),For The Greater Good of God,Blood Brothers,Dance Of Death,thin line between love and hate,Paschendale,Children of the Damned,i još pn ***** stvari koje su jednostavno PREMOĆNE
    hmm,vidim ti dosta preferiraš novije pjesme (NE SHVATI OVO KAO UVREDU!!),ja više volim one stare pogotovo Iron Maiden-Iron Maiden

  27. #57
    slušaj Iron Maiden-Killers

  28. #58
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    ja ne volim baš prva 2 albuma od maidena...nema bez Dickinsona...

    Sabbath mi je zakon

    ali i Lordi-e slušam. dobri su mi.

    @Burek - a šta da kažem...ako se dečku više sviđaju Lordi od Maidena, dobro, nema frke, ali da su bolji od Maidena...e nisu!!
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  29. #59
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    @Burek - a šta da kažem...ako se dečku više sviđaju Lordi od Maidena, dobro, nema frke, ali da su bolji od Maidena...e nisu!!
    Takvu izjavu već mogu svariti... Uf, al' mrzim taj fanboyizam - koliko god ja (očigledno) bio fan SoaDa, jednostavno ne mogu reći da su oni bolji/uticajniji/šta-ja-znam band od Maidena. SoaD ću uvijek voljeti više od Maidena, ali po Maidenu nikad neću pljuvati, jer je to čisti idiotizam.

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    biti bolji znaći biti kvalitetniji po svirci, dakle tehnika,umijeće i točnost.
    e sad nema šanse da su Lordi bolji od Maidena, Maideni su se i previše dokazali.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •