Stranica 102 od 313 PrvaPrva ... 25292100101102103104112152202 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 3.031 do 3.060 od 9383

Tema: METAL

  1. #3031
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: METAL

    = Citat = Izvorno postao TAGAN
    imas 13 god (il kolko vec), kak ti mozes znat da te za 2mjececa nece puknut i da neces slusat death?
    ja sam ko klinac sluso stvari koje me sram izreci, ne slusam dugo metal, niti 2 godine, ali nikad nisam ni mislio da cu to slusat...imo sam slican stav ko ti, no nisam vrijedjo metal...
    polako sam poceo sa disturbed, svidjelo mi se par pjesama, frend pokazo slipknot, bilo dobro, pa na bodome i behemoth ^^
    tak da sam vrlo brzo krenuo na death...
    ugl ocu rec da ti nemres sa sigurnoscu govorit kaj ce ti se svidjeti u buducnosti, to nitko ne zna...
    ja slušam metal od 12 godine, ajde možda još malo ranije kad smo ja i frend po cijele dane ko desetogodišnjaci slušali album Paranoid i stalno premotavali onaj intro od Iron Mana i kad smo pržili na kazete ( jer je u labinu rijetko ko imao cd player, pogotovo u autu ). Onda sam počeo slušati Linkin Park aktivnije, a par mjeseci kasnije sam počeo i aktivno slušati Iron Maiden ( slušao sam ih i prije, ali ne baš toliko ) kad sam dobio album od frenda Brave New World radi kojeg sam počeo slušati heavy metal. Taj album sam poslušao preko 100 puta, svaki dan kad sam se vratio iz škole sam ga poslušao dva tri puta, jer u to doba nije bilo ko sada da si imao već cijelu diskografiju. Imao si jedan album koji su slušao pun ku*ac vremena, a orginalke su bile samo plod mašte ( barem tu u labinu, gdje nema cd shopa, pa se sad iskupljujem kupujući orginal cdeje, ali to samo one koji su perfektni ). Onda sam krenuo u srednju ( do srednje sam slušao samo brave new World i best of the beeast od maidena ) i Linkin Park, ali manje nego prije. i onda mi je frend nabavio Powerslave, a kasnije sma počeo slušati i metallicu ( samo black i and justice for all albume ). Metallicu nisam aktivno slušao do kraja prvog razreda, kad sam nabavio još jedno remekdijelo Ride the lightning. U drugom razredu srednje sam počeo nabavljati dosta novih bandova poput Iced Eartha ( Somethinh wicked this way comes ), Megadeth ( rust in peace ), Bruce Dickinsonova solokarijera, ponovno sam počeo slušat sabbathe ali s dio erom , koja je prava rijetkos u labinu i kasnije s tonnyem martinom., Judas Priest od kojih su mi prvi albumi angel of retribution i Sin After sin, Blind Guardian itd. Znači zaključili smo da je u labinu bilo jebeno teško doć do novoga albuma i album koji si dobio ili je letio u ruke nekoga drugoga ili si ga doslovno izlizao, a da ne pričam o kazetama. Znači metal slušam od 10. godine, atkivnije od 12. i pjesma koja me uvela u metal svijet je Blood Brothers od Maidena. Black nikad nisam previše volio, kao ni death, folk 8 onaj finski ofkors ) volim poslušat kad idem na neke fešte pa kad stvarno pristaje ona glazba s ispijanjem pive na eks.
    BLack i death su mi odbojni prvotno zbog vokala i heibga, takav sam, ne volim to i boli me neka stvar. Ako m ise sviđa cu slušat, jedino od tih "ekstremnijih" metal grana poslušam Killswitch Engage, i to samo ove albume s howardom Jonesom, koji stvarno ima odličan glas.
    Također mrzim one koji stalno seru po Mustainu, a niti neznaju zašto seru, nego seru jer je to in i jer je on zajebao metallicu. I zbog toga sam rijetki pojedinac koji sluša megadeth u labinu. Ajde, ako je mustain takvo govno, kako to da on nije napravio s Megadethom takvo sranje da su njihovi fanovi počeli spaljivati ploče ? I seru isto da mjenja postavu, zašto onda nitko ne sere protiv black metal banda ( zaboravih mu ime ) u kojem niti nema člana od početne postave, zašto niko ne sere protiv Schaffera iz Iced Eartha, zbog čije sam jedne pjesme bio prestao slušati Iced earth na par mjeseci, sve dok nisam čuo Burnt Offerings.

  2. #3032
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: METAL

    ja vjerujem da će samnom isti slučaj bit kao s morgothom,jer na neki način odrastam uz tu glazbu i ne treba mi više

  3. #3033

    Re: METAL

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    13 , da,i vec sam cca 3 godine na istom,mejdenima,sabbathima,i tek prije cca godinu dana judas priest...
    a ne kuzis ja sam sve te bendove sto si nabrojao preslusao i nista me nije navuklo kad se meni ne svidja taj zanr mjuze i to je to,ja sam svoje argumente naveo i to mi se nimalo ne dopada i nemogu pocet slusat ni da sam isus kad mi to ne pase jbg ko sto tebi ne pase primjer mejdeni i judasi meni tako ne pase vecina death metal bendova (mogu samo slusat six feet under,i to kad sam obre volje )


    judas si poceo slusati od kada je mislim wiking otvorio temu o njima,pa je bilo neki flejm ili slicno...

  4. #3034
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: METAL

    da,al aktivnije,a prije sam znao poslusati diamonds and rusts (ona live verzija) i ut i tamo living after midnight

  5. #3035
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: METAL

    Meni se baš metal i ne sviđa.
    Sve je to divljačko lomljenje žica na gitari koju moraju mjenjati svaku drugu pjesmu jer prethodnu slome.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  6. #3036
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: METAL


    uljepšao si mi dan

  7. #3037
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: METAL

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Meni se baš metal i ne sviđa.
    Sve je to divljačko lomljenje žica na gitari koju moraju mjenjati svaku drugu pjesmu jer prethodnu slome.
    Mislim da uopće nisi svjestan sig potencijala koji se krije u ovoj tvojoj izjavi. Ajde nas prosvijetli kakvu glazbu ti voliš slušati.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  8. #3038
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438

  9. #3039

    Re: METAL

    zasto pitas ako si vec stavio?

  10. #3040

    Re: METAL

    i say you lie

  11. #3041
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Re: METAL

    Ja slušam metal oko 2 godine (godinu i pol ako ne računamo nu metal i Disturbed). Počeo sam s Limp Bizkitom, Drowning Pool-om i sličnim nu metal bendovima, onda sam prešao na Disturbed, a kad sam na početku 1. razreda gimnazije čuo Hemafol™, počeo sam slušat power metal. Maidene sam povremeno slušao i nisu mi se neš posebno svidjeli (osim pjesama Alexander the Great, The Mercenary, 2 Minutes to Midnight, Loneliness of the Long Distance Runner i naravno Fear of the Dark). Judase i Sabbathe nikad nisam počeo slušat.

  12. #3042
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: METAL

    Nak, fro vec jednom, neslusas blek i neznas nis o njemu
    Da, izdvoji najveceg idiota od blekera, varga, i reci da je 95% blekera takvo... -.-

  13. #3043
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105

    Re: METAL

    haha burzum xDDD

    LL21, onak seres za blek metal bendove da stuju sotonu i tak, a bar svaki album od slayera nema pentagram, jelda ?
    cek cek, pa postoji i album god hates us all...

    pancakes are my business...and business is good

  14. #3044
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: METAL

    = Citat = Izvorno postao LL21

    Gorgoroth?Marduk?Izgleda da nije Varg jedini...i ne samo izgled,poslusaj malo njihove pjesme,odnosno pogledaj tekstove,neki od njih pjevaju o orcima,Medjuzemlju...to je vise nego smjesno...
    Uuu, bravo izdvojio si blek metal bendove koje najvise mrzim... Tvoj problem je sto ti znas samo za burzum, marduk, gorgoroth i slicne bendove pa zakljucujes da su i ostali blek metal bendovi takvi -.-

  15. #3045
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105

    Re: METAL

    ma ti si retaj.

    pancakes are my business...and business is good

  16. #3046
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105

    Re: METAL

    = Citat = Izvorno postao LL21
    = Citat = Izvorno postao Norther
    ma ti si retaj.
    Pametna izjava...kad ne umijete navesti ista bolje,odmah ide "ti si retaj"...
    neda se meni natezat sa tobom kada ti se nista nemoze objasniti, lijepo se axe trudi, kao i u topicu o gitaristima,al ocito se tebi nemoze nista objasnit ocito pa sam ti to napiso jer mi se neda tu prepirat sa tobom kad neznas niti o cemu pricas.

    pancakes are my business...and business is good

  17. #3047
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: METAL

    što se tiče slayera i njihovog sotonizma :

    Araya commented about the misconception of the band labeled as Satan worshipers, "Yeah, yeah I think that’s one of the biggest misconceptions towards the band, but next to that just the fact that we’re normal." If guitarist King writes a good song, Araya puts his beliefs aside, "I'm not one that's going to go, 'This sucks because it's contrary to my beliefs.' To me it's more like 'this is really good stuff. You're going to piss people off with this.'"[9]

    In an interview, Araya believes that "...Christ came and taught us about love, about doing unto others. That was his preach: Accept each other for who we are. Live peacefully, and love one another." When asked if he believed in God, replied "I believe in a supreme being, yeah. But He's an all-loving God."[10]SAraya explained that he has a "really strong belief system," and Slayer's words and images will "never interfere with what I believe and how I feel.... People are not in good shape to where they have to question their own belief system because of a book or a story somebody wrote, or a Slayer song."[9]STom Araya also appeared in Sam Dunn's documentary Metal: A Headbanger's Journey, and was asked about his religious background, to which he commented "Catholic." He was also asked "God Hates Us All, How does it fit in?" To which Araya replied "God doesn't hate. [But]Sit's a great fucking title."

    Pogledajte isto headbangers đurnej, kad ga intervjuiraju...

    Inače tekstovi o štovaju sotone i demona mi idu na jetru, kao i većina power metal tekstova skupa s time, a i folk...
    ja sma više fan socijalnih tekstova, poput megadetha i maidena koji su mi super jer imaju tekstove o ama baš svemu šta me zanima ( socijalni problemi, okultno, književnost, anti-war teme )

  18. #3048
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: METAL

    = Citat = Izvorno postao LL21

    Gorgoroth?Marduk?Izgleda da nije Varg jedini...i ne samo izgled,poslusaj malo njihove pjesme,odnosno pogledaj tekstove,neki od njih pjevaju o orcima,Medjuzemlju...to je vise nego smjesno...
    Poslusaj si Deathspell Omega od circumspice albuma, Blut Aus Nord, Wolves in The Throne room ak hoces cut malo eksperementalniji Black s zanimljivim tekstovima. A od norveskog blacka uvijek imas Emperor kaj se tog tice.

  19. #3049
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: METAL

    = Citat = Izvorno postao LL21
    I Axe,reci mi koje to volis?Izuzmi Rotting Christ...
    Dakle, neki blek metal bendovi koje volim:
    Rotting Christ
    Impaled Nazarene
    Necromantia
    Bathory
    Thy Serpent
    Old Man's Child
    Lord Belial

  20. #3050
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105

    Re: METAL

    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    što se tiče slayera i njihovog sotonizma :

    Araya commented about the misconception of the band labeled as Satan worshipers, "Yeah, yeah I think that’s one of the biggest misconceptions towards the band, but next to that just the fact that we’re normal." If guitarist King writes a good song, Araya puts his beliefs aside, "I'm not one that's going to go, 'This sucks because it's contrary to my beliefs.' To me it's more like 'this is really good stuff. You're going to piss people off with this.'"[9]

    In an interview, Araya believes that "...Christ came and taught us about love, about doing unto others. That was his preach: Accept each other for who we are. Live peacefully, and love one another." When asked if he believed in God, replied "I believe in a supreme being, yeah. But He's an all-loving God."[10]SAraya explained that he has a "really strong belief system," and Slayer's words and images will "never interfere with what I believe and how I feel.... People are not in good shape to where they have to question their own belief system because of a book or a story somebody wrote, or a Slayer song."[9]STom Araya also appeared in Sam Dunn's documentary Metal: A Headbanger's Journey, and was asked about his religious background, to which he commented "Catholic." He was also asked "God Hates Us All, How does it fit in?" To which Araya replied "God doesn't hate. [But]Sit's a great fucking title."

    Pogledajte isto headbangers đurnej, kad ga intervjuiraju...

    Inače tekstovi o štovaju sotone i demona mi idu na jetru, kao i većina power metal tekstova skupa s time, a i folk...
    ja sma više fan socijalnih tekstova, poput megadetha i maidena koji su mi super jer imaju tekstove o ama baš svemu šta me zanima ( socijalni problemi, okultno, književnost, anti-war teme )
    znam ja to, isto tako sam gledao hedbengrz đrni, nego htio sam upotrijebiti to samo za usporedbu

    pancakes are my business...and business is good

  21. #3051
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: METAL

    Eto, kaj sam rekao! Sig potencijal ftw.

    Anyway, ajmo dalje raspravljat o tome zakaj VOLIMO metal, a ne zakaj nam se ne sviđa.

    Ovih dana otkrih bend imenom the sword, zvuče mi kao moderna verzija black sabbath-a, a možda se i varam, anyway evo pjesme Winter's wolves

    LFWoDlygXKM

    A sada Jerry, jedan filmić isključivo za tebe, enjoy!:

    hYPH3fhojM4
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  22. #3052
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: METAL

    Hahahah,outmind,uvijek ti mislis na mene
    sto se tice the sworda-,pa onaj poceatk winter's wolves mi se cini kao black sabbath,ali moderniziran kao sto si rekao...

  23. #3053
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    1.047

    Re: METAL

    = Citat = Izvorno postao LL21
    neki od njih pjevaju o orcima,Medjuzemlju...to je vise nego smjesno...
    Jesi čuo za rock/punk bend Palantir? Ugl, osnovali su ga neki Tolkien fanboysi koji pjevaju o Međuzemlju i LOTR-u NA VILENJAČKOM JEZIKUSkojeg je Tolkien izmislio.

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Slusa li ko doom metal?
    Doom metal je vgg, imam sve albume od My Dying Bride i jedan od benda Yearning, ak postoji itko na forumu da sluša taj bend, ima pivu od mene.
    THIS IS NOT A JOKE!! YOU ARE A 999,999,999th VISITOR!!! CLICK HERE TO CLAIM!!!!!!!111oneoneon

  24. #3054
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: METAL

    Nabavio konacno Live in Eartshaker DVD, i Live in Bulgaria,sve manowar ofkors, i dalje nevjerujem sta ti ljudi rade za fanovebogovi!
    Won't Bow Don't Know How.

  25. #3055
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: METAL

    Oke, prvo se ispričavam kaj skrećem sa nove teme, a to je zašto VOLIMO metal, ali nakon nekih LL21-ovih proljeva, jednostavno moram komentirati. Ono, sry lik, al nemaš dume, pa tako nebi trebo ni komentirat. Koji je problem u tome kaj pjevaju o orcima, međuzemlju i slično? Dečko, oni to vole i to im se sviđa, a s obzirom da je glazba UMJETNOST kroz koju UMJETNIK IZRAŽAVASono kaj on voli i kaj se njemu sviđa i kaj ga fascinira, ne shvaćam po čemu je to tako lejm. Metallica ima pjesmu "The call of Chtulu", jel to znači da su bedasti jer im je inspiracija za naslov pjesme došla od jedne priče? Slayer (koje toliko obožavaš, a sam su početak deatha) u Angel of Death pjeva o Josefu Mengeleu pa su zbog toga debili jer ih je inspirirao jedan krvnik (a pljuješ po deathu zbog toga jer ima brutalne lyricse)? Zatim Maideni imaju npr the Number of the Beast, a o čemu je ta pjesma? Zatim, Iced Earthov album Horror Show inspiriran razno raznim filmovima (imaju oni još gro drugih koncept albuma). Onda imaš Sabbathov Iron Man inspiriran stripom i tako još puno drugih izvođača i pjesama kojih se trenutno ne mogu sjetit, a i neda mi se nabrajat, ionako sam se i sam izgubio u ovome i samom mi je potpuno nejasno.
    Ugl, sereš po nečemu o čemu ne znaš golog penisa na temelju onoga kaj si pročito na wikipediji ili na nekom drugom sajtu, ništa na temelju svojih zaključaka. Eto ti još jednog načina ispiranja mozga, mogo bih to počet prakticirat.
    I zanima me kako možeš pljuvati po cijelom deathu zbog brutalnih lyricsa, a slušaš Slayer? Di tu ima logike?
    A ovo kaj si drugu Northeru reko da ne umije reći ništa drugo osim "ti si retaj" - ti si nazvo sve koji slušaju black i death ludima pa ono, isto sranje drugo pakovanje. S tim da je tvoj "zločin" ustvari veći jer si nazvo jako, jaaaaaaako puno ljudi ludima, a on je tebi (samo TEBI) reko da si retaj.
    No, zaključak svega ovog je da gledaš na black i death onako kako većina ljudi gleda na cijeli metal (a to nije upravo zbog deatha i blacka jer ako bolje proučiš povjest rocka, ljudi su i beatlese smatrali sotonistima) - bez trunke razumjevanja i truda da uopće i shvatiš. Ograničenost je ipak furka svih nas.

    P.S. Ispričavam se ako nećete shvatit baš kaj sam htio reć, nisam uspio baš nešto previše dobro napisat ovaj tekst, čak se i ja izgubim

  26. #3056
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: METAL

    U suštini,ne vidim zbog čega bi nekome smetalo tj. predstavljao problem tematika pjesme...bili to orkovi ili sotona.
    I meni samom je folk metal teško sranje al ne pljujem po tome,kao ni po poklonicima istog...

    Satan is cool

    Thrash,death,black...malo heavy-a...s time imate sve.

    Nitko nije bedast,bedasti su svi...o ukusima se ne raspravlja.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  27. #3057
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Northrend
    Postova
    224

    Re: METAL

    Meni bas i muzika i nije neka tema koju treba raspravljat pa bas i nije dobro da se previse svadjate o tome svako ima svoj ukus.

  28. #3058
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: METAL

    Cinjenica je da dosta black bendova ima debilne tekstove,ali to nisu svi,i nemoze se zato generalizirati u pljuvati po zanru. Netko ga voli,netko ne.Imao sam fazu kad sam samo Burzum slusao, sad mi se vise neda,ali nepljujem nikada po blacku.
    Neznam zasto opce tolike podjele skroz medju metalcima tipa: e jesi cuo xxx bend? ma fuj pise da je Nu necu to ni poslusat..To mi nikad nije islo u glavu,ak mi se svidi bend moze bit i pop ak je dobar,sta me briga kak ga karakteriziraju. Pa sam Laiho vjeruje da svira heavy metal sa zescim vokalom,a dobro se zna da su melodeathu pa sta sad,neko ko slusa samo melodeath nece slusat to zbog njegove izjave?ak ti se svidja glazba gg.Zato vas molim da prestanete s tim kategorijama.Ak se metalci mejdusobno fajtaju, nemojte se cudit sto nas drugi ne vole.

    Stand and fight
    Live by your heart
    Always one more try
    Im not afraid to die
    Stand and fight
    Say what you feel
    Born with a heart of steel...
    Won't Bow Don't Know How.

  29. #3059
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: METAL

    canibal corpse,je pristojno receno sranje,nekuzim zasto ljudi tolko postuju taj bend i tolko ga vole,recimo od blacka,mi je venom ok,rotting christ mogu odslušati,jer su nekako drukčiji od ostalih black metal bandova i imaju razumljive vokale
    EDIT:
    al jbg massa,totalno se slažem s tobom,recimo SOAD svrstavaju u NU,a meni je predobar bend,pa što ? i korn isto...

  30. #3060
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: METAL

    Cek, otkud tebi da oni koji slusaju death ne vole heavy metal?
    I cek cek, jesi ti to pljuvo po Blind Guardian?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •