Stranica 1 od 313 1231151101 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 9383

Tema: METAL

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    METAL

    Evo pošto su neki beduini(šalim se) zaspamali što mislite o metalu,evo da ja otvorit temu koja se dotiče samo METALA i to svih grana.Za početak da otvorim temu šta mislite u Bruce Dickinsonovoj solokarijeri,koji mu j:e najbolji album karijere,treba li nu-metal uvrstit među granama metala ili ka izgnat poput punkera koji su izgnali greenday koji je sramota punka.Da li su svi Black metalci sotonisti,koliko su neki bendovi iskomercializirani,koliko se skupa postoji grana metala i mješovitih metal grana i da li će doć još koja metal grana?

    evo ako nekog zanima čitat dvije stare teme o metalu i najznačajnijim albumima metala neka klikne ovdje

    Što Mislite o Metalu

    Najznačajniji albumi cijele MeTAL ere

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

    Wait and Bleed

    My Plague

    Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

    Wait and Bleed

    My Plague

    Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.
    nsi čuo za Brucea Dickinsona ?? zar takvi ljudi koji slušaju metal uopće postoje??
    zašto mi nije trebala ova tema??ako postoji rap i hiphop te techno teme zašto enbi bilo MEtal teme u kojoj se govori samo za metal a ne da otvorim neku temu o jednoj grupi pa s teme skočimo na drugu grupu.
    što se tiče Slipknota nisu mi neš,jedino mi je Wait and Bleed odlična pjesma

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

    Wait and Bleed

    My Plague

    Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.
    nsi čuo za Brucea Dickinsona ?? zar takvi ljudi koji slušaju metal uopće postoje??
    zašto mi nije trebala ova tema??ako postoji rap i hiphop te techno teme zašto enbi bilo MEtal teme u kojoj se govori samo za metal a ne da otvorim neku temu o jednoj grupi pa s teme skočimo na drugu grupu.
    što se tiče Slipknota nisu mi neš,jedino mi picka Wait and Bleed odlična pjesma
    nemoj pisat je stavlja tocku: j.e, a poslušaj my plague, ta je meni najbolja

  5. #5
    -s Dickinsonovom sam solo karijerom totalno neupoznat,niti ju ne namjeravam proucavati
    -Nu metal ne treba uvrstiti među grane metala jer je vec uvrsten
    -nisu svi blackeri sotonisti
    -metal grana ima previse za nabrajati
    -doci se naravno puno novih metal grana

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    -s Dickinsonovom sam solo karijerom totalno neupoznat,niti ju ne namjeravam proucavati
    -Nu metal ne treba uvrstiti među grane metala jer picka vec uvrsten
    -nisu svi blackeri sotonisti
    -metal grana ima previse za nabrajati
    -doci se naravno puno novih metal grana
    žalosno j.e to šta kad nekim ljudima(mlađima) pri spomen Black ili Death Metal oni odmah pomisle da su svi oni sotonisti ili imaju veze s demonima i crnom magijom,dok za malo starije ljude pri spomen smao Heavy metal oni pomisli na sotonizam.

    što se tiče Dickinsonove solokarijere poslusaj je pogotovo album Chemical Wedding

  7. #7
    Guest
    Phoneix, ti derište. Ako nisi nikada cuo za Brucea stvarno, on je pjevac Maidena. A slipknot nije fenomenalan bend, a ono nije najbolji bubnjar na svijetu.
    Metal je super glazba, osim nu metala.

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Phoneix, ti derište. Ako nisi nikada cuo za Brucea stvarno, on picka pjevac Maidena. A slipknot nije fenomenalan bend, a ono nije najbolji bubnjar na svijetu.
    Metal picka super glazba, osim nu metala.
    Ma kakvi mejdeni, metalica i ac/dc < to su sranja, slipknoti rulz.

  9. #9
    Ne, ne. Kad j.e metal u pitanju nema boljeg od Black Sabbath-a i Rainbow-a. A ni Motorhead nisu loši. Maideni su ok, ali oni su relativno novi.

  10. #10
    Guest
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Phoneix, ti derište. Ako nisi nikada cuo za Brucea stvarno, on picka pjevac Maidena. A slipknot nije fenomenalan bend, a ono nije najbolji bubnjar na svijetu.
    Metal picka super glazba, osim nu metala.
    Ma kakvi mejdeni, metalica i ac/dc < to su sranja, slipknoti rulz.

    UBIJ SE BUDALO GLUPA

    Da nema njih ovi klaunovi što se nazivaju Slipknot ne bi ni postojali, budalo jedna

    Maideni su relativno novi, hahahaha

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Ne, ne. Kad picka metal u pitanju nema boljeg od Black Sabbath-a i Rainbow-a. A ni Motorhead nisu loši. Maideni su ok, ali oni su relativno novi.
    zasto govoriš metal picka ..

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    [quote=Axl Rose]
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    = Citat = Izvorno postao "Axl Rose":14xmnajb
    Phoneix, ti derište. Ako nisi nikada cuo za Brucea stvarno, on picka pjevac Maidena. A slipknot nije fenomenalan bend, a ono nije najbolji bubnjar na svijetu.
    Metal picka super glazba, osim nu metala.
    Ma kakvi mejdeni, metalica i ac/dc < to su sranja, slipknoti rulz.

    UBIJ SE BUDALO GLUPA

    Da nema njih ovi klaunovi što se nazivaju Slipknot ne bi ni postojali, budalo jedna

    Maideni su relativno novi, hahahaha[/quote:14xmnajb]

    I ti isto... BUDALO GLUPA

  13. #13
    Neam pojma, nekaj j.e bilo, ja napišem j.e, a ispadne picka.

    Maideni su relativno novi, hahahaha
    U usporedbi sa Black Sabbathom, jesu, da.

  14. #14
    Guest
    Pa kad ne mozes shvatiti, da nije bilo njih očeva metala klaunovi ne bi postzojali, a znaš zasto imaju maske jer su šmokljani i ne znaju svirat.Budalo
    Pa maideni su bolji od sabbatha više su dali metal glazbi. A rainbow po meni nije metal, nego otpad od deep purple-a

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Pa kad ne mozes shvatiti, da nije bilo njih očeva metala klaunovi ne bi postzojali, a znaš zasto imaju maske jer su šmokljani i ne znaju svirat.Budalo
    Ti šmokljani su bolji od ovih http://www.ludd.ltu.se/~asmodean/graphi ... jeebus.jpg


  16. #16
    molim da se ova rasprava nastavi prek ICQ/MSN jer mene apsulutno ne zanima njezin ishod

    @Helena-razlika između osnutka Sabbatha i Maidena j3 4 godine

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    molim da se ova rasprava nastavi prek ICQ/MSN jer mene apsulutno ne zanima njezin ishod

    @Helena-razlika između osnutka Sabbatha i Maidena j3 4 godine
    A to reci onom axl rosu, on je prvi poćeo ja samo neću dopustit da me netko gazi, samo uzvraćam udarac.

    I by the way vidiš da smo prestali;

    Peace !

  18. #18
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    molim da se ova rasprava nastavi prek ICQ/MSN jer mene apsulutno ne zanima njezin ishod

    @Helena-razlika između osnutka Sabbatha i Maidena j3 4 godine
    Svejedno, te 3, 4 godine čine dosta razlike. Pogle kolko j.e Black Sabbath bolji od Maidena.

    P.S. Ova glupost sa j.e mi već ide na živce laganini.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    Sto se tiče mejdena i sabata, mislim da su bolji sabati (rijeci punkera koji povremeno slusa metal glazbu)

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

    Wait and Bleed

    My Plague

    Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.
    nisi čuo za dickinsona ,odšetaj ljepo s ove teme onda isuse.zar takvi ljudi postoje
    što se tiče metala,preferiram heavy i power,od heavy metala slušam black sabbath i iron maiden (iron maiden,mi je najbolji bend ),a od powera,blind guardian (nightfall in the midle earth ),hammerfall (treshold mi je sasvmi okej),a helloween (Keeper Of The Seven Keys Part I i II ,ni rabbit nije za odbacit,dok chameleon saksa)
    eto..od mene,a phoonix,ne postaj više ovdje sramotiš se

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

    Wait and Bleed

    My Plague

    Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.
    nisi čuo za dickinsona ,odšetaj ljepo s ove teme onda isuse.zar takvi ljudi postoje
    Ja sam samo ćuo za Dicknose-a

  22. #22
    Phoenix, evo dušo, pogledaj ovo.SI ne, nisu Slipknot bolji od Maidena. Ni u kom slučaju.

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    nisi čuo za dickinsona ,odšetaj ljepo s ove teme onda isuse.zar takvi ljudi postoje
    Nisi li ti do prije nekoliko mjeseci slusao rap i hip hop?

    "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.
    Hahahahahaha. Slipknoti imaju 3 bubnjara a bilo koji profesionalni (znaci da zaradjuje svojim bubnjanjem) ih rastura. Svu trojicu. Istovremeno.
    there is no god to punish us

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    slipknot vs maiden
    pa to se ne uspoređuje isuse...mislim pheonix sada...
    Nisi li ti do prije nekoliko mjeseci slusao rap i hip hop?
    prije cca 5-6-7 miseci
    odtada slušam metal,i kao hiphjoper i raper sam znao za dickinsona!!

  25. #25
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    nisi čuo za dickinsona ,odšetaj ljepo s ove teme onda isuse.zar takvi ljudi postoje
    Nisi li ti do prije nekoliko mjeseci slusao rap i hip hop?
    On ti svaki mjesec sluša drugu vrstu glazbe.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    niej istina
    metal slušam već oko 8 miseci možćda i više

  27. #27
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

    Wait and Bleed

    My Plague

    Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.
    nisi čuo za dickinsona ,odšetaj ljepo s ove teme onda isuse.zar takvi ljudi postoje
    što se tiče metala,preferiram heavy i power,od heavy metala slušam black sabbath i iron maiden (iron maiden,mi je najbolji bend ),a od powera,blind guardian (nightfall in the midle earth ),hammerfall (treshold mi je sasvmi okej),a helloween (Keeper Of The Seven Keys Part I i II ,ni rabbit nije za odbacit,dok chameleon saksa)
    eto..od mene,a phoonix,ne postaj više ovdje sramotiš se


    Nevjerovatno, postoje ljudi koji ne slusaju i ne poznaju metal

    Kakav sok, pa gdje ovaj svijet ide?.
    tarmi rićmi

  28. #28
    kod slipknota mi j3 nejasna jedna stvar...ima ih jedno 15 na stejđu s maskama,a ja cujem samo jendu gitaru,jedan bas,bubnjeve i jedan vokal,tu i tam bongose.nije mi jasno kaj ovi ostali rade...upoznajte me s tom problematikom

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    Ej molim vas odgovorite na ovo pitanje:

    Što u slipknotima radi 133 mhz. Koja mu je uloga u bandu ?

    Please

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    isuse,pa koji si ti slipknot fan ,tolko ih fališ a ne znaš koji im je ovaj lik

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •