Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 140

Tema: Winows Vista

  1. #61
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    2
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    nie mi se dalo sve čitat od početka.pitanje: oće vista bit 64-bitna ili 32 bitna?
    Biti će i 32-bitna i64-bitna
    Neven Roksa

  2. #62
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    pa sigurno je da će biti 32bit verzija a za 64 - vjerojatno, pogledaj na microsoft.com
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  3. #63
    Pogledajte ovaj dolje link obvezno!

    http://www.racunalo.com/index.php?op...=1861&Itemid=2


    Najvjerovatnije necu nikad preći na VISTU!

  4. #64
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Također Kaj su oni ludi, za paint jedna GIGA?!?! Šta će biti za nadolazeći Crysis 10 giga.... im goonnnaaa killl bill gates

  5. #65
    Ali to je jos beta verzija, nadajmo se kada dođe full verzija da neće biti tako usrano!

  6. #66
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    to su gluposti, to s 1GB za Paint jednostavno ne može biti, pa čak ni s nekim hi-tech skinom kao što je AERO bez obzira na to što je beta. Jednostavno nije izvedivo napraviti takav Paint htio to MS ili ne
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    ne bih se obazirao na te razne alfe i bete jer su jos uvijek ocito dovoljno neoptimizirane

  8. #68
    Neznam, vidijeti ćemo! Nadam se da će full verzija biti sasvim uredu!

  9. #69
    Junior Member Plants Vs Zombies Encore's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    19
    Prelazim... Giga owna

  10. #70
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao Encore
    Prelazim... Giga owna
    kakve sad to ima veze što ćeš ti preči na GB ?
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  11. #71
    Odgodili Vistu za sijecanj! Jel trebam bit sretan ili tuzan?
    W00t_teH_n00bz00r

  12. #72
    Ma zaboli me K za vistu, ja ostajem na XP-u, A kada gubim komp kakav ima iggy ili thoungberjdfdjk(pc ekspert) onda prelazima na VISTU!

  13. #73
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ma zaboli me K za vistu, ja ostajem na XP-u, A kada gubim komp kakav ima iggy ili thoungberjdfdjk(pc ekspert) onda prelazima na VISTU!
    me2

  14. #74
    Member Plants Vs Zombies tydeth's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    39
    Ma daj to su sranja sa tom memorijom, vjeroatno sada ni nije optimizirana vista , i nekazem da nece mozda trebati koja giga memorije, ali kolko sam skuzio na windows stranici, 3d desktop i ti visualni elementi se mogu iskljuciti i onda nebi trebalo biti puno zahtjevnije od win xp-a.E sada ja se samo nadam da je to tako

    A ponajvise me zanima kakva ce biti ta 64 bitna verzija, valjda ce je biti zar ne?

  15. #75
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao tydeth
    Ma daj to su sranja sa tom memorijom, vjeroatno sada ni nije optimizirana vista , i nekazem da nece mozda trebati koja giga memorije, ali kolko sam skuzio na windows stranici, 3d desktop i ti visualni elementi se mogu iskljuciti i onda nebi trebalo biti puno zahtjevnije od win xp-a.E sada ja se samo nadam da je to tako

    A ponajvise me zanima kakva ce biti ta 64 bitna verzija, valjda ce je biti zar ne?
    za prvo, to je točno, a za drugo .... ako je bude neće to biti mnogo jer u trenutnoj 64bitnoj verziji nema nekih razlika s običnom
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  16. #76
    Većina korisnika je, u suštini zadovoljna Windowsom XP! Međutim da bi Microsoft privoleo kupce da pređu na njegovog nasljednika Windows Vistu!
    Da bi primamio igrače, Microsoft je kreirao potpuno novu verziju DirectX-a, Direct X 10, biti će znatno brži i dodatno će rasteretiti centralni procesor, prebacujući teret na grafičku kartciu! stariji naslovi koji se oslanjaju na DX7 - DX9 izvršavati će se preko ugrađenog EMULATORA! Zbog toga će takve igre raditi brže na XP-u nego na Visti!, Međutim Microsoft želi da pojednostavi instalaciju i startanje igara! Tako će pokretanje igara na VISTI izgledati kao na konzolama - "UBACIŠ DVD i IGRAŠ"!


    Preuzeto iz časopisa Bravo Screenfun Serbian Edition br.12!

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    nadam se da ništa od gore navedenog nije istina...

  18. #78
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Većina korisnika je, u suštini zadovoljna Windowsom XP! Međutim da bi Microsoft privoleo kupce da pređu na njegovog nasljednika Windows Vistu!
    Da bi primamio igrače, Microsoft je kreirao potpuno novu verziju DirectX-a, Direct X 10, biti će znatno brži i dodatno će rasteretiti centralni procesor, prebacujući teret na grafičku kartciu! stariji naslovi koji se oslanjaju na DX7 - DX9 izvršavati će se preko ugrađenog EMULATORA! Zbog toga će takve igre raditi brže na XP-u nego na Visti!, Međutim Microsoft želi da pojednostavi instalaciju i startanje igara! Tako će pokretanje igara na VISTI izgledati kao na konzolama - "UBACIŠ DVD i IGRAŠ"!


    Preuzeto iz časopisa Bravo Screenfun Serbian Edition br.12!
    ne svidja mi se ovo sa "UBACIŠ DVD i IGRAŠ"

  19. #79
    Kaj to znaci da bum morao ugraditi mesaju ili mars u svoj komp


  20. #80
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Većina korisnika je, u suštini zadovoljna Windowsom XP! Međutim da bi Microsoft privoleo kupce da pređu na njegovog nasljednika Windows Vistu!
    Da bi primamio igrače, Microsoft je kreirao potpuno novu verziju DirectX-a, Direct X 10, biti će znatno brži i dodatno će rasteretiti centralni procesor, prebacujući teret na grafičku kartciu! stariji naslovi koji se oslanjaju na DX7 - DX9 izvršavati će se preko ugrađenog EMULATORA! Zbog toga će takve igre raditi brže na XP-u nego na Visti!, Međutim Microsoft želi da pojednostavi instalaciju i startanje igara! Tako će pokretanje igara na VISTI izgledati kao na konzolama - "UBACIŠ DVD i IGRAŠ"!


    Preuzeto iz časopisa Bravo Screenfun Serbian Edition br.12!
    za emuliranje neznam ali za konzolaški sistem - Microsoft je nagovarao izdavače na to ali hoće li to tako biti, ovisi opet o izdavačima. Microsoft im ništa ne može narediti
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Većina korisnika je, u suštini zadovoljna Windowsom XP! Međutim da bi Microsoft privoleo kupce da pređu na njegovog nasljednika Windows Vistu!
    Da bi primamio igrače, Microsoft je kreirao potpuno novu verziju DirectX-a, Direct X 10, biti će znatno brži i dodatno će rasteretiti centralni procesor, prebacujući teret na grafičku kartciu! stariji naslovi koji se oslanjaju na DX7 - DX9 izvršavati će se preko ugrađenog EMULATORA! Zbog toga će takve igre raditi brže na XP-u nego na Visti!, Međutim Microsoft želi da pojednostavi instalaciju i startanje igara! Tako će pokretanje igara na VISTI izgledati kao na konzolama - "UBACIŠ DVD i IGRAŠ"!


    Preuzeto iz časopisa Bravo Screenfun Serbian Edition br.12!
    za emuliranje neznam ali za konzolaški sistem - Microsoft je nagovarao izdavače na to ali hoće li to tako biti, ovisi opet o izdavačima. Microsoft im ništa ne može narediti
    nedaj bože ali ako bude tako hvala bogu na imagneovima i alcoholu

  22. #82
    Microsoft je objavio minimalne konfiguracije računala potrebne da bi na njima pouzdano radio novi operativni sustav Windows Vista koji bi trebao izaći početkom iduće godine. "Vista" će biti izdana u dvije verzije i to "Vista Capable" i "Vista Premium Ready".

    Za sustav "Vista Capable" bit će potreban procesor od minimalno 800 MHz, 512 MB radne memorije, grafička kartica koja podržava Direct X 9, 40 GB hard diska s najmanje 15 GB slobodnog prostora te DVD drive.
    "Vista Premium Ready" minimalno će se razlikovati od "Capable" u tomu što će za njezin rad biti potrebno nešto jače računalo brzine procesora od minimalno 1 GHZ, 1 GB radne memorije te najmanje 128 MB memorije za grafičku karticu.
    Većinu korisnika računala ovi su podaci ugodno iznenadili jer se smatralo kako će svatko tko se odluči na korištenje "Viste" praktički morati kupiti novo računalo. Tim tvrdnjama u prilog su išla i testiranja beta verzije "Viste" koja je na većini računala, bez iti jednog uključenog dodatnog programa, zauzimala i preko 800 MB radne memorije.
    Izvor: Večernji list



    http://www.racunalo.com

  23. #83
    Microsoft je i službeno objavio hardverske zahtjeve za svoj nadolazeći OS, tj. što se kvalificira kao "Windows Vista Capable", a što kao "Windows Vista Premium Ready". Za prvi slučaj će vam biti dovoljan procesor na 800MHz i 512MB radne memorije, no nećete moći uživati u blagodatima novog grafičkog sučelja. Za drugi slučaj će vam biti potreban x86 ili x86-64 kompatibilan procesor koji radi na minimalno 1GHz i 1GB radne memorije. DX9.0 grafička kartica koja podržava WDDM (Windows Display Driver Model) će biti potrebna kako bi u potpunosti uživali u Aero Glass korisničkom sučelju. Vjeruje se kako će za "gladak" rad novog OS-a ipak biti potreban procesor na 2GHz i 2GB radne memorije
    http://www.pcekspert.com/news/index.html


  24. #84
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ma serem se na vistu XP rules

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ja sam skinio i mogu ju podržavati ali mi je sranje bacio bez veze 4 mb

  26. #86
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    ja sam skinio i mogu ju podržavati ali mi je sranje bacio bez veze 4 mb
    nisi trevbao ni skidat ako unaprijed znaš da je sranje

    meni je Vista zasad zakon, jedino ću morat dodat još gigu RAM-a....a ovo za igranje na konzolaški način ne vjerujem gledao sam malo na službenim stranicama, i dalje se igre normalno instaliraju...

    čak i da bude tako, radilo bi slićno ko na Xboxu 360, a to nije bed
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  27. #87
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    ja sam isto skinio ........ yeeha .... podržava mi sve verzije osim one zadnje triba mi za to TV kartica

  28. #88
    Ma kakav vista, jebote dedo HALO 2 ćeš moći igrati pod uvjetom da pređeš na Vistu mater bilu skaram! Kakve su to fore, za nas obične smrtnike!

  29. #89

  30. #90
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    da ali pod nadzorom microshita
    Fable ... valjda isto kao i taj Halo
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

Slične teme

  1. Vista
    By Brico in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-11-2008, 22:41
  2. XP i Vista
    By OpASnI in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 27-09-2008, 09:06
  3. Vista v XP!!!
    By dado_runner in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 25-07-2008, 22:37
  4. USB i Vista
    By str33t6l0w in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 04-06-2008, 19:27
  5. Vista
    By Jerry in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 30-11-2007, 21:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •