Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 96 od 96

Tema: Before the Music Dies

  1. #91
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Najbolja izvedba Careyine pjesme Hero. Obavezna glazbena lektira bez obzira kojoj ste glazbi priklonjeni.
    http://youtube.com/watch?v=Thr7AN9O61o


    Jedan od najboljih pop dueta ikada. Također obavezna lektira
    http://youtube.com/watch?v=0tD-7froTKw

  2. #92
    Vidjela sam to već, predobro. A Bryan Adams, možda?
    http://youtube.com/watch?v=XKNgnqKW3OI

  3. #93
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    [quote=Hanzaplast][quote=Morgoth]
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    = Citat = Izvorno postao T.N.T.
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    = Citat = Izvorno postao "T.N.T.":1wug3owt
    = Citat = Izvorno postao "Outmind":1wug3owt
    SIz istog razloga me počeo i rap neizmjrno živcirat. Tamo su teme ili tipa - joj imam milju na bankovnom računu na kajmanskim otocima i 150 drolja koje se motaju oko mene i loču tamo neki precijenjeni šampanjac - ili - joj ja sam mali crnjo (bez uvrede, oni sami sebe tak nazivaju u tim pjesmama, ja samo prevodim) koji svaki dan za ručak žvače gumu od bicikla, i ako mi to kažeš u lice doći ćemo ja i još 15 bitanga koje nemaju za burek al imaju za MP5 i prostrijelit ćemo te 154 puta...
    vidi se da niti jednom nisu čuo pravu rap pjesmu...

    to što si ti rekao je obično komercijalno smeće, tipa fiftya i ekipe..
    Gle, krivo me shvaćaš Rap je bio nešto 90-ih, i snoop doga, run dmc, cypress hill ili starijeg eminema još i dan danas poslušam, a i govorim o čistoj komercijali pošto na javnoj sceni više ni nema "umjetnika" koji bi pokušali biti originalni.
    da bi pronašao pravi rap, treba ići underground...

    nigdje nema takvih tekstova kakvih ima u underground rapu...
    ahahaha, covjece... daj ne kaki. Underground? De prestanite se sluziti tim tinejdzerskim izrazima. Je li Mozart bio "underground"? I kakvi tekstovi covjece? Ako zelis dobre tekstove, pocni citati poeziju! Ako crnci ne znaju pjevati, nego samo pricati, sto onda ne zapisu tekstove? Sto ne napisu knjigu? E, pa mozda jer ih pola ne zna ispravno pisati!?!?!? RAP je shit, uvijek bio! Sta je falilo 2 pacu da napise knjigu? Ne, mora on brbljati kao neka baba i reci da je to ko fol muzika

    Ali uzmes zato primjerice Stevie Wondera! Eto crnca, koji je slijep, ali je genijalani umjetnik!!! Covjece, pa cak i je i Hendrix smatrao da nije dostojan da napravi sa njim neku stvar!

    Rap nema muzike, nema pjevanja, i nema teksta. RAP JE Retards Attempting Poetry! Ako zelite tekstove, citajte knjige!!!

    Ocekujem opet flame, ali sta cu, kad je tako! Ako zelite praviti muziku, idite naucite nesto svirati ili naucite pjevati, ako zelite tekst, naucite pisati, a ne pricati nekim slangovima i shitovima o bog zna cemu

    Furthermore, zelio bih potpisati post, ako se ne varam wedrana, koji tvrdi da je stari pop kvalitetan. I jest! Svaka cast! Itekako si fino opisao da ima veoma kvalitetnog popa, te ako trazite danas kvalitetan pop, slusajte U2, Vanessa Carlton, bog i batina Stevie Wonder (koji ima dosta popa), bog i batina Mike Oldfield (koji ima dosta popa) etc.
    istina je to živa...[/quote:1wug3owt]

    ko ste vi da govorite kaj je muzika a kaj nije[/quote:1wug3owt]

    ljudi

  4. #94
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    [quote=Valtiel]
    = Citat = Izvorno postao T.N.T.
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    = Citat = Izvorno postao "T.N.T.":1bfsx5i8
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    SIz istog razloga me počeo i rap neizmjrno živcirat. Tamo su teme ili tipa - joj imam milju na bankovnom računu na kajmanskim otocima i 150 drolja koje se motaju oko mene i loču tamo neki precijenjeni šampanjac - ili - joj ja sam mali crnjo (bez uvrede, oni sami sebe tak nazivaju u tim pjesmama, ja samo prevodim) koji svaki dan za ručak žvače gumu od bicikla, i ako mi to kažeš u lice doći ćemo ja i još 15 bitanga koje nemaju za burek al imaju za MP5 i prostrijelit ćemo te 154 puta...
    vidi se da niti jednom nisu čuo pravu rap pjesmu...

    to što si ti rekao je obično komercijalno smeće, tipa fiftya i ekipe..
    Gle, krivo me shvaćaš Rap je bio nešto 90-ih, i snoop doga, run dmc, cypress hill ili starijeg eminema još i dan danas poslušam, a i govorim o čistoj komercijali pošto na javnoj sceni više ni nema "umjetnika" koji bi pokušali biti originalni.
    da bi pronašao pravi rap, treba ići underground...

    nigdje nema takvih tekstova kakvih ima u underground rapu...
    ahahaha, covjece... daj ne kaki. Underground? De prestanite se sluziti tim tinejdzerskim izrazima. Je li Mozart bio "underground"? I kakvi tekstovi covjece? Ako zelis dobre tekstove, pocni citati poeziju! Ako crnci ne znaju pjevati, nego samo pricati, sto onda ne zapisu tekstove? Sto ne napisu knjigu? E, pa mozda jer ih pola ne zna ispravno pisati!?!?!? RAP je shit, uvijek bio! Sta je falilo 2 pacu da napise knjigu? Ne, mora on brbljati kao neka baba i reci da je to ko fol muzika

    Ali uzmes zato primjerice Stevie Wondera! Eto crnca, koji je slijep, ali je genijalani umjetnik!!! Covjece, pa cak i je i Hendrix smatrao da nije dostojan da napravi sa njim neku stvar!

    Rap nema muzike, nema pjevanja, i nema teksta. RAP JE Retards Attempting Poetry! Ako zelite tekstove, citajte knjige!!!

    Ocekujem opet flame, ali sta cu, kad je tako! Ako zelite praviti muziku, idite naucite nesto svirati ili naucite pjevati, ako zelite tekst, naucite pisati, a ne pricati nekim slangovima i shitovima o bog zna cemu

    Furthermore, zelio bih potpisati post, ako se ne varam wedrana, koji tvrdi da je stari pop kvalitetan. I jest! Svaka cast! Itekako si fino opisao da ima veoma kvalitetnog popa, te ako trazite danas kvalitetan pop, slusajte U2, Vanessa Carlton, bog i batina Stevie Wonder (koji ima dosta popa), bog i batina Mike Oldfield (koji ima dosta popa) etc.[/quote:1bfsx5i8]ok, kul si...

    inače, dal si ti čuo koju underground rap pjesmu, vjerujem da nisi, zato, nemaš pravo pljuvati po nećemu o čemu nemaš pojma...

  5. #95
    [quote=T.N.T.][quote=Valtiel]
    = Citat = Izvorno postao "T.N.T.":24vwjspm
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    = Citat = Izvorno postao "T.N.T.":24vwjspm
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    SIz istog razloga me počeo i rap neizmjrno živcirat. Tamo su teme ili tipa - joj imam milju na bankovnom računu na kajmanskim otocima i 150 drolja koje se motaju oko mene i loču tamo neki precijenjeni šampanjac - ili - joj ja sam mali crnjo (bez uvrede, oni sami sebe tak nazivaju u tim pjesmama, ja samo prevodim) koji svaki dan za ručak žvače gumu od bicikla, i ako mi to kažeš u lice doći ćemo ja i još 15 bitanga koje nemaju za burek al imaju za MP5 i prostrijelit ćemo te 154 puta...
    vidi se da niti jednom nisu čuo pravu rap pjesmu...

    to što si ti rekao je obično komercijalno smeće, tipa fiftya i ekipe..
    Gle, krivo me shvaćaš Rap je bio nešto 90-ih, i snoop doga, run dmc, cypress hill ili starijeg eminema još i dan danas poslušam, a i govorim o čistoj komercijali pošto na javnoj sceni više ni nema "umjetnika" koji bi pokušali biti originalni.
    da bi pronašao pravi rap, treba ići underground...

    nigdje nema takvih tekstova kakvih ima u underground rapu...
    ahahaha, covjece... daj ne kaki. Underground? De prestanite se sluziti tim tinejdzerskim izrazima. Je li Mozart bio "underground"? I kakvi tekstovi covjece? Ako zelis dobre tekstove, pocni citati poeziju! Ako crnci ne znaju pjevati, nego samo pricati, sto onda ne zapisu tekstove? Sto ne napisu knjigu? E, pa mozda jer ih pola ne zna ispravno pisati!?!?!? RAP je shit, uvijek bio! Sta je falilo 2 pacu da napise knjigu? Ne, mora on brbljati kao neka baba i reci da je to ko fol muzika

    Ali uzmes zato primjerice Stevie Wondera! Eto crnca, koji je slijep, ali je genijalani umjetnik!!! Covjece, pa cak i je i Hendrix smatrao da nije dostojan da napravi sa njim neku stvar!

    Rap nema muzike, nema pjevanja, i nema teksta. RAP JE Retards Attempting Poetry! Ako zelite tekstove, citajte knjige!!!

    Ocekujem opet flame, ali sta cu, kad je tako! Ako zelite praviti muziku, idite naucite nesto svirati ili naucite pjevati, ako zelite tekst, naucite pisati, a ne pricati nekim slangovima i shitovima o bog zna cemu

    Furthermore, zelio bih potpisati post, ako se ne varam wedrana, koji tvrdi da je stari pop kvalitetan. I jest! Svaka cast! Itekako si fino opisao da ima veoma kvalitetnog popa, te ako trazite danas kvalitetan pop, slusajte U2, Vanessa Carlton, bog i batina Stevie Wonder (koji ima dosta popa), bog i batina Mike Oldfield (koji ima dosta popa) etc.[/quote:24vwjspm]ok, kul si...

    inače, dal si ti čuo koju underground rap pjesmu, vjerujem da nisi, zato, nemaš pravo pljuvati po nećemu o čemu nemaš pojma...[/quote:24vwjspm]

    Jesam cuo "underground" rap "pjesmu". I moram reci da je isti shit. Jedina razlika je sto ti ljudi imaju poneku pametnu za reci, ali opet to govore u seljackom slangu, pricaju, i nigdje muzike.

    Furthermore, ovo mozda jeste nase misljenje, ali je argumentovano, i to ponajvise odredenicama muzike! Te, zasto li primjerice je Haggard imao i 20 clanova u bendu? Mozda jer su cinili symphonic metal bend!? Zasto Toolu treba 5 godina za jedan album? Mozda zato sto da bi shvatio album trebas knjigu procitati, i svaki pjesmu posebno interpretirati. Pa molim te otidi na wikipediju, i nadi sta pise o pjesmi Lateralus, ajd molim.... Nadi bilo koju rap "pjesmu" koliko god "underground" bila da je milioniti dio kvalitete te pjesme. Covjece, koliko samo tajnih ima u pjesmu, da ne govorim o skrivenom phi! Ali sada da ne duzim... Muzika je odredena instrumentima i pjevanjem, oboje rap nema! To nije misljenje, to je cinjenica!

    Stevie Wonder, molim te oprosti svojoj braci sto stvaraju stereotip da crnci nemaju pojma o muzici, legenda si, my respect forever Stevie

    Takoder, Hendrix, etc.

  6. #96
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Dajte prestanite mene citirat u tim postovima, ja ništa sa tom raspravom nemam...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

Slične teme

  1. Music Combo
    By Nodakim in forum Multimedia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-07-2009, 13:14
  2. Music Monster!
    By Sonic_Moronic in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 05-07-2009, 16:55
  3. Music Top 3
    By baz00ka in forum Multimedia
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 29-09-2006, 20:46
  4. Music Top 3
    By baz00ka in forum Alt-F4
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •