Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 96

Tema: Before the Music Dies

  1. #31
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Ma nije sad da ja sjedim u ćošku i plačem zbog toga, ali znaš da postoje one neke stvari koje te nerviraju samo zato što znaš da postoje, bez obzira imao ti neke veze s tim ili ne...
    Ti ocigledno imas ozbiljnih problema onda....

    A da, i nemoj kenjati u vezi Jacksona, kada je dokazano da covjek nikad nije imao bilo kakvih odnosa sa djecacima,

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Ma nije sad da ja sjedim u ćošku i plačem zbog toga, ali znaš da postoje one neke stvari koje te nerviraju samo zato što znaš da postoje, bez obzira imao ti neke veze s tim ili ne...
    Ti ocigledno imas ozbiljnih problema onda....

    A da, i nemoj kenjati u vezi Jacksona, kada je dokazano da covjek nikad nije imao bilo kakvih odnosa sa djecacima,
    ma ko je imao ili nije imao ja tog tipa mrzim svaki put sve više kad ga vidim i kad je bio crnac i sad kad je bijelac

  3. #33
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Ti ocigledno imas ozbiljnih problema onda....
    A koji su to po tebi moji ozbiljni problemi?

  4. #34
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Ti ocigledno imas ozbiljnih problema onda....
    A koji su to po tebi moji ozbiljni problemi?
    ali znaš da postoje one neke stvari koje te nerviraju samo zato što znaš da postoje, bez obzira imao ti neke veze s tim ili ne
    @Morgoth, postoje logicna objasnjenja za te operacije. A to su:

    Kao dijete je imao 2 nesrece, jedna od njih je bila kada je pao sa visoke bine na nos tokom jedne probe, te nos totalno razvalio. Doktori su pokusali nesto napraviti, ali je bilo u totalno katastrofalnom stanju, te zato ima i dan danas problema.

    Takoder kao dijete, tokom samog nastupa, desila se nesreca sa vatrometom, i sav je bio u plamenu, totalno je izgorio... te je bilo potrebno nekoliko operacija koze.

    Ali, ti vjeruj kome god zelis, novinama, tv.u, ili samom Jacksona.
    Ali znaj da danas istina nije vise vazna. Uzima se ono sto ljude najvise zabavlja.

  5. #35
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Ti ocigledno imas ozbiljnih problema onda....
    A koji su to po tebi moji ozbiljni problemi?
    ali znaš da postoje one neke stvari koje te nerviraju samo zato što znaš da postoje, bez obzira imao ti neke veze s tim ili ne
    @Morgoth, postoje logicna objasnjenja za te operacije. A to su:

    Kao dijete je imao 2 nesrece, jedna od njih je bila kada je pao sa visoke bine na nos tokom jedne probe, te nos totalno razvalio. Doktori su pokusali nesto napraviti, ali je bilo u totalno katastrofalnom stanju, te zato ima i dan danas problema.

    Takoder kao dijete, tokom samog nastupa, desila se nesreca sa vatrometom, i sav je bio u plamenu, totalno je izgorio... te je bilo potrebno nekoliko operacija koze.

    Ali, ti vjeruj kome god zelis, novinama, tv.u, ili samom Jacksona.
    Ali znaj da danas istina nije vise vazna. Uzima se ono sto ljude najvise zabavlja.
    WTH are you blabbering about?

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Ti ocigledno imas ozbiljnih problema onda....
    A koji su to po tebi moji ozbiljni problemi?
    ali znaš da postoje one neke stvari koje te nerviraju samo zato što znaš da postoje, bez obzira imao ti neke veze s tim ili ne
    @Morgoth, postoje logicna objasnjenja za te operacije. A to su:

    Kao dijete je imao 2 nesrece, jedna od njih je bila kada je pao sa visoke bine na nos tokom jedne probe, te nos totalno razvalio. Doktori su pokusali nesto napraviti, ali je bilo u totalno katastrofalnom stanju, te zato ima i dan danas problema.

    Takoder kao dijete, tokom samog nastupa, desila se nesreca sa vatrometom, i sav je bio u plamenu, totalno je izgorio... te je bilo potrebno nekoliko operacija koze.

    Ali, ti vjeruj kome god zelis, novinama, tv.u, ili samom Jacksona.
    Ali znaj da danas istina nije vise vazna. Uzima se ono sto ljude najvise zabavlja.
    ma ne to,te nesreće njegove brigam e za njih,mene je on oduvijek nerviro.

  7. #37
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Ti ocigledno imas ozbiljnih problema onda....
    A koji su to po tebi moji ozbiljni problemi?
    ali znaš da postoje one neke stvari koje te nerviraju samo zato što znaš da postoje, bez obzira imao ti neke veze s tim ili ne
    Ne znam kako da ti ovo drugačije kažem, ali sereš...

  8. #38
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197

    @Morgoth, postoje logicna objasnjenja za te operacije. A to su:

    Kao dijete je imao 2 nesrece, jedna od njih je bila kada je pao sa visoke bine na nos tokom jedne probe, te nos totalno razvalio. Doktori su pokusali nesto napraviti, ali je bilo u totalno katastrofalnom stanju, te zato ima i dan danas problema.

    Takoder kao dijete, tokom samog nastupa, desila se nesreca sa vatrometom, i sav je bio u plamenu, totalno je izgorio... te je bilo potrebno nekoliko operacija koze.

    Ali, ti vjeruj kome god zelis, novinama, tv.u, ili samom Jacksona.
    Ali znaj da danas istina nije vise vazna. Uzima se ono sto ljude najvise zabavlja.

    Covjece, ono , sta ti je?
    tarmi rićmi

  9. #39
    = Citat = Izvorno postao King tiger

    @Morgoth, postoje logicna objasnjenja za te operacije. A to su:

    Kao dijete je imao 2 nesrece, jedna od njih je bila kada je pao sa visoke bine na nos tokom jedne probe, te nos totalno razvalio. Doktori su pokusali nesto napraviti, ali je bilo u totalno katastrofalnom stanju, te zato ima i dan danas problema.

    Takoder kao dijete, tokom samog nastupa, desila se nesreca sa vatrometom, i sav je bio u plamenu, totalno je izgorio... te je bilo potrebno nekoliko operacija koze.

    Ali, ti vjeruj kome god zelis, novinama, tv.u, ili samom Jacksona.
    Ali znaj da danas istina nije vise vazna. Uzima se ono sto ljude najvise zabavlja.

    Covjece, ono , sta ti je?
    Nista, sta ce mi biti

    Samo sam mislio da ga Morgoth mrzi zbog operacija, sta je tebi?

    Samo pricam sa covjekom..

  10. #40
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Puno ste toga nadrobili, a malo ste rekli.

    Naime, pop je glazbeni pravac, jednako kao i metal, rap, rock, i nije ništa manje ili više komercijaliziran. Jedini je problem šta vi to generalizirate i upijate tek površinu onoga šta vam se gura pred nos. Isti stvar kao da fiftya smatrate vrhuncem rapa ili pak green day vrhuncem rocka.
    Pop je inače vrhunska glazba. U moru bezveznih, generičkih boy bendova, girl bendova, pretty face curica i ostalog, tu ima prekrasnih glasova, tekstova i melodija. Nije isto jedna Gloria Estefan, Laura Pausini, Celine Dion, Mariah Carey i recimo Britney Spears, Madonna, Jessica Simpson, Hilary Duff i slične. Jedno je kad karijeru sagradiš na kvaliteti glasa, a drugo na golotinji i skandalima kao Madonna. Ne možete reći da prezirete pop, kad (ste) ga svi slušali, i svima je dobar. Kroz sve te godine, Stinga, Bryan Adamsa, Lionel Richija, Eric Claptona(...), našlo se pjesama koje su vam drage i koje s guštom poslušate. Čak je i objektivno najbolji muški vokal današnjice, Pavarotti, na svojim koncertima Pavarotti & Friends redovito pjevao pop glazbu. Šta se tiče Jacksona, njemu naklon do poda. Radio je pop s dušom, prodavao i opet radio. Njegove koreografije plesa obilježile su scenu osamdesetih. Definitivno zaslužuje svoju titulu kralja popa. S druge strane, Madonnina titula kraljice popa je (imo) totalno nezaslužena. Osim par pjesmuljaka s početka osamdesetih, nije ona neka pjevačica, niti glumica, niti spisateljica, šta god još radila. Jedan Justin Timberlake je dugo najavljivao onaj svoj novi album, te uložio u njega masu i masu love. Na kraju, album nije ispao nikako, i da je uložio dvostruko više love i dvostruko više truda, opet nebi ispao nikako, jer čovjek jednostavno ima manjak talenta. Ricky Martin s druge strane, ima ono nešto, i uspije napuniti cijele stadione. Brze, dinamične, pjesme kao stvorene za tulume, derneke i ostale proslave gdje treba glasna glazba i puno alkohola. No to ne znači da on ima dubokoumne tekstove, orkestralnu glazbu i glas jednog Bocellia.
    Sad, napravite lentu vremena, ali unatrag. '00. - Beyonce, Mariah Carey, The Corrs; '90. - Celine Dion, Cher, Bryan Adams; '80. - Michael Jackson, Whitney Houston, Sting; '70. - Queen, ABBA, Bee Gees... doduše, i ja primjećujem da to polako, ali sigurno postaje žanr gdje kvalitetom uglavnom dominiraju žene, ali prošlo je vrijeme disco popa i pop grupa.
    Za kraj, napomenut ću da sam jednom napisao sličan pljuvački komentar na rap industriju, da pokažem kako to izgleda kad netko bez znanja u tom području ima što za reći, a pod utjecajem je MTVove ponude (bok Valtiel). Pop je u pedeset godina prošao kroz razne promjene, te je izumom elektroničkih klavijatura poprimio sasvim novi oblik. Mislim, jel ista glazba jednog Sinatre i Enrique Iglesiasa?
    Savjet, ne zamarajte se američkim curicama koje misle da su zvjezdice. Slušajte i uživajte u vrhunskom popu.

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    da gledam samo MTV, mislio bih da je jedina vrsta muzike ona komercijalna...
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Puno ste toga nadrobili, a malo ste rekli.

    Naime, pop je glazbeni pravac, jednako kao i metal, rap, rock, i nije ništa manje ili više komercijaliziran. Jedini je problem šta vi to generalizirate i upijate tek površinu onoga šta vam se gura pred nos. Isti stvar kao da fiftya smatrate vrhuncem rapa ili pak green day vrhuncem rocka.
    Pop je inače vrhunska glazba. U moru bezveznih, generičkih boy bendova, girl bendova, pretty face curica i ostalog, tu ima prekrasnih glasova, tekstova i melodija. Nije isto jedna Gloria Estefan, Laura Pausini, Celine Dion, Mariah Carey i recimo Britney Spears, Madonna, Jessica Simpson, Hilary Duff i slične. Jedno je kad karijeru sagradiš na kvaliteti glasa, a drugo na golotinji i skandalima kao Madonna. Ne možete reći da prezirete pop, kad (ste) ga svi slušali, i svima je dobar. Kroz sve te godine, Stinga, Bryan Adamsa, Lionel Richija, Eric Claptona(...), našlo se pjesama koje su vam drage i koje s guštom poslušate. Čak je i objektivno najbolji muški vokal današnjice, Pavarotti, na svojim koncertima Pavarotti & Friends redovito pjevao pop glazbu. Šta se tiče Jacksona, njemu naklon do poda. Radio je pop s dušom, prodavao i opet radio. Njegove koreografije plesa obilježile su scenu osamdesetih. Definitivno zaslužuje svoju titulu kralja popa. S druge strane, Madonnina titula kraljice popa je (imo) totalno nezaslužena. Osim par pjesmuljaka s početka osamdesetih, nije ona neka pjevačica, niti glumica, niti spisateljica, šta god još radila. Jedan Justin Timberlake je dugo najavljivao onaj svoj novi album, te uložio u njega masu i masu love. Na kraju, album nije ispao nikako, i da je uložio dvostruko više love i dvostruko više truda, opet nebi ispao nikako, jer čovjek jednostavno ima manjak talenta. Ricky Martin s druge strane, ima ono nešto, i uspije napuniti cijele stadione. Brze, dinamične, pjesme kao stvorene za tulume, derneke i ostale proslave gdje treba glasna glazba i puno alkohola. No to ne znači da on ima dubokoumne tekstove, orkestralnu glazbu i glas jednog Bocellia.
    Sad, napravite lentu vremena, ali unatrag. '00. - Beyonce, Mariah Carey, The Corrs; '90. - Celine Dion, Cher, Bryan Adams; '80. - Michael Jackson, Whitney Houston, Sting; '70. - Queen, ABBA, Bee Gees... doduše, i ja primjećujem da to polako, ali sigurno postaje žanr gdje kvalitetom uglavnom dominiraju žene, ali prošlo je vrijeme disco popa i pop grupa.
    Za kraj, napomenut ću da sam jednom napisao sličan pljuvački komentar na rap industriju, da pokažem kako to izgleda kad netko bez znanja u tom području ima što za reći, a pod utjecajem je MTVove ponude (bok Valtiel). Pop je u pedeset godina prošao kroz razne promjene, te je izumom elektroničkih klavijatura poprimio sasvim novi oblik. Mislim, jel ista glazba jednog Sinatre i Enrique Iglesiasa?
    Savjet, ne zamarajte se američkim curicama koje misle da su zvjezdice. Slušajte i uživajte u vrhunskom popu.
    želiš reć da su pjesme britney Spers dubokoumne ?yea right,moš mislit,sve na isti kalup:ja sam ga voljela,on je mene voljeo,došla jedna s većim sisama i boljim dupetom,pa umjesto da me guzi još išo guzit nju,pa sad jadna plačem neznam šta da radim,i molimt te spavaj samnom nsam premlada.Da da to je dubokoumno,pa ja bi napiso dubokoumnu pjesmu,možda ne odmah ali bi je radio neko vrijeme a ne u 15 minuta napravit pjesme otpjevat je zatrest dupetom i evo super hita,koju masa glupih tinejđerica sluša i pada u nesvijest kad vide spot.I JOŠ SE USUĐUJU NA NEKIM BLOGOVIMA NAZIVAT TOKIO HOTEL METALOM !! METALOM !! VAM JE JASNO ŠTA JE TO ?? TO JE KO DA KAŽETE DA EMINEM PJEVA NARODNJAKA,SRAMOTA,KAD JA 8AKO BUDEM) IMO GLAZBENU kARIJERU BUDITE SIGURNI DA ĆE JEDAN SINGL BITI PARODIJA I IZRUGIVANJE BOY BANDOVA I POP PJEVAČA A SPOT ĆE BITI MASAKRIRANJE LUTKICA TOKIO HOTELA I SVRŠAVANJE NA POP-PRINCEZICE !Za Micheal Jackosna,njega ne mogu čut ni vidjet i ne treba me zato streljat,neka je učinio puno toga za pop scenu ,ali za mene je on još uvijek seronja koji da vidi pinokia bi ga napastovao i ukro nos.što se tiče ostalih pop pjevača koje je weky nabroja,svi su oni nešto napravili ali ja ih ne podnosim,pogotvo onu Mariah Carey,kurvu i pol,a onog Justina za njega bi htio da ga sotona strefi i u ono malo mozga šta ima.Razlika između strog popa i novog popa je prevelika,ajde weky nabroji jednu noviju vrijednu pop zvijezdu !POP SUX HARD!

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    tina turner

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    evo pjesme koju da otpjeva Britney Spears bi postala super popularna:

    Ja sam mala kuja,mrdam dupetom ko da mi je zima!
    ja imam sise,ja imam dupe,ja hoću biti super star!
    Dok male debele prištave cure koje mrzim mi zavide kakva sam,
    te žele biti savrešeno anoreksične kao i ja.

    Refren:

    MALA KUJA TO SAM JA,
    SUPERDREK TO SAM JA
    IMAM DUPE ALI PAMETI NEMAM,
    ŠTA cE MI PAMET,KAD IMAM SISE!
    PRODAJEM SE ZA ČOKALADU,ALI NEMA VEZE JA SAM....
    SUPER STAR !!!!

    Dok zamnom sline glupi dečki koji me žele iskoristit,
    i misle da ću im dat te da će me pojebat,
    ali nema veze,ako je zgodan rado cu mu spermu progutat
    IMAM SISE IMAM SVE,IMAM LOVU
    SAVRŠENA SAM JA!

    Refren:

    MALA KUJA TO SAM JA,
    SUPERDREK TO SAM JA
    IMAM DUPE ALI PAMETI NEMAM,
    ŠTA cE MI PAMET,KAD IMAM SISE!
    PRODAJEM SE ZA ČOKALADU,ALI NEMA VEZE JA SAM....
    SUPER STAR !!!!

    Dok me jebu razni kritičari,koji mi davaju dobru ocijenu,
    neka me jebe,ma neka ima 100 godina,ali nema veze ja ću biti ta,
    koju će jebat u lovi.
    Djecu ne želim ja,jer bi me udebljali,
    ali ako treba i to za dobar publicitet
    redo cu da me napumpa neki kreten

    Refren:

    MALA KUJA TO SAM JA,
    SUPERDREK TO SAM JA
    IMAM DUPE ALI PAMETI NEMAM,
    ŠTA cE MI PAMET,KAD IMAM SISE!
    PRODAJEM SE ZA ČOKALADU,ALI NEMA VEZE JA SAM....
    SUPER STAR !!!!

  15. #45
    Čovječe, refren bi se i dao uglazbiti.

  16. #46
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525
    želiš reć da su pjesme britney Spers dubokoumne ?yea right,moš mislit,sve na isti kalup:ja sam ga voljela,on je mene voljeo,došla jedna s većim sisama i boljim dupetom,pa umjesto da me guzi još išo guzit nju,pa sad jadna plačem neznam šta da radim,i molimt te spavaj samnom nsam premlada.Da da to je dubokoumno,pa ja bi napiso dubokoumnu pjesmu,možda ne odmah ali bi je radio neko vrijeme a ne u 15 minuta napravit pjesme otpjevat je zatrest dupetom i evo super hita,koju masa glupih tinejđerica sluša i pada u nesvijest kad vide spot.I JOŠ SE USUĐUJU NA NEKIM BLOGOVIMA NAZIVAT TOKIO HOTEL METALOM !! METALOM !! VAM JE JASNO ŠTA JE TO ?? TO JE KO DA KAŽETE DA EMINEM PJEVA NARODNJAKA,SRAMOTA,KAD JA 8AKO BUDEM) IMO GLAZBENU kARIJERU BUDITE SIGURNI DA ĆE JEDAN SINGL BITI PARODIJA I IZRUGIVANJE BOY BANDOVA I POP PJEVAČA A SPOT ĆE BITI MASAKRIRANJE LUTKICA TOKIO HOTELA I SVRŠAVANJE NA POP-PRINCEZICE !Za Micheal Jackosna,njega ne mogu čut ni vidjet i ne treba me zato streljat,neka je učinio puno toga za pop scenu ,ali za mene je on još uvijek seronja koji da vidi pinokia bi ga napastovao i ukro nos.što se tiče ostalih pop pjevača koje je weky nabroja,svi su oni nešto napravili ali ja ih ne podnosim,pogotvo onu Mariah Carey,kurvu i pol,a onog Justina za njega bi htio da ga sotona strefi i u ono malo mozga šta ima.Razlika između strog popa i novog popa je prevelika,ajde weky nabroji jednu noviju vrijednu pop zvijezdu !POP SUX HARD!
    Agreed!
    War, war never changes.

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Čovječe, refren bi se i dao uglazbiti.
    S ,istina velka istina baš sam probao "otpjevat"

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Čovječe, refren bi se i dao uglazbiti.
    S ,istina velka istina baš sam probao "otpjevat"
    zbog takvih komentara,su i i ohrabrili ovi pop pjevači,te počeli širit teror svojim pjevanjem.

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    pop sucks,btw ali kul je kad britney izađe bez gačica u pustolovine po las vegasu

  20. #50
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    evo pjesme koju da otpjeva Britney Spears bi postala super popularna:

    Ja sam mala kuja,mrdam dupetom ko da mi je zima!
    ja imam sise,ja imam dupe,ja hoću biti super star!
    Dok male debele prištave cure koje mrzim mi zavide kakva sam,
    te žele biti savrešeno anoreksične kao i ja.

    Refren:

    MALA KUJA TO SAM JA,
    SUPERDREK TO SAM JA
    IMAM DUPE ALI PAMETI NEMAM,
    ŠTA cE MI PAMET,KAD IMAM SISE!
    PRODAJEM SE ZA ČOKALADU,ALI NEMA VEZE JA SAM....
    SUPER STAR !!!!

    Dok zamnom sline glupi dečki koji me žele iskoristit,
    i misle da ću im dat te da će me pojebat,
    ali nema veze,ako je zgodan rado cu mu spermu progutat
    IMAM SISE IMAM SVE,IMAM LOVU
    SAVRŠENA SAM JA!

    Refren:

    MALA KUJA TO SAM JA,
    SUPERDREK TO SAM JA
    IMAM DUPE ALI PAMETI NEMAM,
    ŠTA cE MI PAMET,KAD IMAM SISE!
    PRODAJEM SE ZA ČOKALADU,ALI NEMA VEZE JA SAM....
    SUPER STAR !!!!

    Dok me jebu razni kritičari,koji mi davaju dobru ocijenu,
    neka me jebe,ma neka ima 100 godina,ali nema veze ja ću biti ta,
    koju će jebat u lovi.
    Djecu ne želim ja,jer bi me udebljali,
    ali ako treba i to za dobar publicitet
    redo cu da me napumpa neki kreten

    Refren:

    MALA KUJA TO SAM JA,
    SUPERDREK TO SAM JA
    IMAM DUPE ALI PAMETI NEMAM,
    ŠTA cE MI PAMET,KAD IMAM SISE!
    PRODAJEM SE ZA ČOKALADU,ALI NEMA VEZE JA SAM....
    SUPER STAR !!!!
    carevska pjesma
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    ja sam prije slušao pop glazbu, ali ni sad mi nije loša...

    uživam u Jacksnonovih hitovima iz 80-tih, jednostavno predobro...

    vi koji pjujete po njoj, jednostavno je ne znate slušati...

    ne mora svaka pjesma imati nekakvu poruku u sebi da bi je mogli slušati...

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    bili đin je dobra od majka đeksona, i smut kriminal i bit it

  23. #53
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    želiš reć da su pjesme britney Spers dubokoumne ?yea right,moš mislit,sve na isti kalup:ja sam ga voljela,on je mene voljeo,došla jedna s većim si....
    E svaka ti čast svojim postom samo ideš u prilog onome što je W3DR4N napisao i dokazuješ da uopće nisi niti pročitao njegov post.

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    želiš reć da su pjesme britney Spers dubokoumne ?yea right,moš mislit,sve na isti kalup:ja sam ga voljela,on je mene voljeo,došla jedna s većim si....
    E svaka ti čast svojim postom samo ideš u prilog onome što je W3DR4N napisao i dokazuješ da uopće nisi niti pročitao njegov post.
    da krivo sam pročitao post od wekya,ali moj post može služit za one koje nažalost misle da su lyrics Brtyney Spersa dubokoumni i sl. a to šta sam pogrijepio,pogriješio sam neću sad se tu izvinavat radi toga,

  25. #55
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    = Citat = Izvorno postao T.N.T.
    ja sam prije slušao pop glazbu, ali ni sad mi nije loša...

    uživam u Jacksnonovih hitovima iz 80-tih, jednostavno predobro...

    vi koji pjujete po njoj, jednostavno je ne znate slušati...

    ne mora svaka pjesma imati nekakvu poruku u sebi da bi je mogli slušati...

    ogromna razlika između današanjeg popa i od prije 25 godina.ovo danas je za plakat u mračnom kutku od muke.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  26. #56
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    = Citat = Izvorno postao mravojed19
    = Citat = Izvorno postao T.N.T.
    ja sam prije slušao pop glazbu, ali ni sad mi nije loša...

    uživam u Jacksnonovih hitovima iz 80-tih, jednostavno predobro...

    vi koji pjujete po njoj, jednostavno je ne znate slušati...

    ne mora svaka pjesma imati nekakvu poruku u sebi da bi je mogli slušati...

    ogromna razlika između današanjeg popa i od prije 25 godina.ovo danas je za plakat u mračnom kutku od muke.
    Jeje pop je strava i sexi do jaja i sve je to super samo to nebi sluso da mi Jena Jameson pusi kitu svaki dan.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  27. #57
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Mariah Carey ima odlican glas, svaka cast
    tarmi rićmi

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    Mariah Carey ima odlican glas, svaka cast
    S

  29. #59
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Sta se cudis? jesi ikad poslusao neku pjesmu, nevezano za tekst? neznam koliko oktava joj ima glas ali je odlican.
    tarmi rićmi

  30. #60
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Za domacu zadacu svi procitajte Wekijev post i to vam otprilike govori sve, Weky care

    i da Mariah ima jako kvalitetan glas sta se odma cudis?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

Slične teme

  1. Music Combo
    By Nodakim in forum Multimedia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-07-2009, 13:14
  2. Music Monster!
    By Sonic_Moronic in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 05-07-2009, 16:55
  3. Music Top 3
    By baz00ka in forum Multimedia
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 29-09-2006, 20:46
  4. Music Top 3
    By baz00ka in forum Alt-F4
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •