Stranica 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 350

Tema: MoH : airborne

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    a ko će vozit avion?

  2. #62
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Tamo gdje ti nisi :P
    Postova
    179
    Ti ces vozit avion

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    zašto ja?
    btw to iskakanje iz aviona u MP ne kužim
    šta će biti kao u bf-u jedan igrač vozi avion a drugi iskaču ili?

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Evo jedan intervju o Airborneu.
    http://planetmedalofhonor.gamespy.com/p ... &id=124133
    Ako pogledate pažljivo do kraja (i ne budete iživcirani likom koji je uspio poginuti tri puta ) zamijetiti ćete nekoliko stvari:kako napredujemo kroz igru,tako ćemo napredovati i u rukovanju oružjem,tj biti ćemo bolji,ovisno o oružju koje preferiramo (snajper,SMG..),nakon svake smrti se respawnamo u avionu (ne kužim doduše da li će biti savegamea,checkpointa ili nečega sličnog).

  5. #65
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Tamo gdje ti nisi :P
    Postova
    179
    Ja mislim da ce biti savea i checkpointa jel bi onda single-player bio multiplayer a ovo za skillove lijepo čuti FPS + RPG

    a u filmicu je najbolji dio kada se lik gleda dolje i onda se baci dolje

  6. #66
    Nisam bas u toku, a neda mi se gledat sve prijasnje postove. Jel izaslo to i kad izlazi?

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Gho$t
    Nisam bas u toku, a neda mi se gledat sve prijasnje postove. Jel izaslo to i kad izlazi?
    September 6, 2007
    wiki

  8. #68
    Senior Member Lord of The Fleas Dreadlord's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    gaming world
    Postova
    380
    uskoro...
    jedva cekam....

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Evo,odgledao sam Stage Demo MOH:Airbornea gdje je Patric Gilmoure,lead designer razgovarao o MOHu.Vidio sam tri levela igre.Prvi level je bio po noći,na Siciliji,blizu starih ruševina.Drugi level je bio operacija Market Garden (ne trebam objašnjavati iskusnim veteranima o kakvoj se opareciji radi) a treći je bio Flak Tower,ogroman toranj,visok kao zgrada od 7 katova,u Njemačkoj na kojem su se nalazili AA guns zbog kojih mu saveznički avioni nisu mogli niti primirisati.Prvo,prije nego što krenete igrati dočekati će vas menu,sa mapom misije,zatim slijedi biranje oružja,a zatim igranje.Po preporuci developera trebali biste izabrati (ali ne trebate) jedno posebno oružje koje će vas pratiti do kraja igre jer ono dobiva posebne upgradeove,do kojih možda nećete stići ako stalno budete mijenjali oružje.Već znam da ću izabrati Thompson SMG .Anyway,ono što sam vidio me razveselilo ali i zabrinulo.Prvo,oduševljenje:cijela (a čini se i ogromna) mapa je vaša-vi se možete spustiti bilo gdje,nema ograničenja,možete se spustiti na krov zgrade (i ostalih pola sata tražiti kako ćete sići,a da ne padnete) ili na ulicu,u oštećenu zgradu ili negdje drugdje.Ono što je još odlično-možete ući u gotovo svaku zgradu i "očistiti je" od Jerryja,izabrati svoj put,uništiti tenk ili bježati od njega kroz cijelu mapu te bježeći pokušati završiti misiju.Zatim,developeri su 15 mjeseci radili na sistemu kojim će poboljšati AI-sada on traži zaklone kada počnu pucati na njih,baca se iza auta,stolova,zidova,povlači se kada vi napredujete i obrnuto,radi kontra-ofenzive i organizira se.Doduše,ovo posljednje dvoje nisam vidio,ali tako kaže čiča Patric.Ono što me nije baš razveselilo-čini se da nema savegameova.Pitanje koje me dugo mučilo-kako će biti organizrano liječenje,preko health packova ili preko auto lječenja kao u COD2 ili Vegasu?Ovako,health barovi izgledaju kao i u svakoj igri-pravokutnik,ali ovaj put podijeljen na četiri manja dijela.Ako Nijemci počnu pucati po vama i isprazne vam health recimo do pola prvog malog pravokutnika on će vam se regenerirati.Ako vam isprazne health do pola drugog pravokutnika,drugi će vam se pravokutnik regenerirati ali ne i prvi.U tom slučaju trebate potražiti sanduke healtha razbacane po mapi.Ako vas ubiju,respawnate se u avionu i cijela misija ispočetka,ali ne brinite se-lika su u demou punili kao puricu pa je teško umro,doduše ne znam koji je bio difficulty...
    I napokon barem što su otkrili minimalneSsistemske zahtjeve:
    XP SP2

    2.8 GHz Intel or +2800 AMD

    1GB RAM

    6600 GT Nvidia card (some slower GPUs with higher model numbers also not recommended)

    X1300 Pro ATI

    128M VRAM

    Vista

    3.0 Intel

    +3800 AMD

    1GB RAM

    6600 GT Nvidia card (some slower GPUs with higher model numbers also not recommended)

    X1300 Pro ATI

    128M VRAM

  10. #70
    Super post.

    Daj jos samo napisi koji komp imas i na kojim si postavkama igrao demo i kako je to sve skupa "hodalo".


  11. #71
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    hehe kul
    ja ću odabrati m1 garand

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Dugi,nemam ja demo,još nije niti izašao (čekam ga kao seljak kišu).Ovo govorim nakon što sam pogledao MOH:Airborne Stage demo gdje su uživo igrali tri levela,i prikazivali kako će sve to biti.Za sistemske zahtjeve sa svojom mašinom se ne trebaš bojati,siguran sam da će ti sve ići na highu nez problema.

  13. #73
    E sad sam ispao seljacina .


  14. #74
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    ne vrijeđaj seljačine
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  15. #75
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    http://www.crovortex.com/novosti/clanak ... borne.html

    lol, igra super izgleda al ima par featura zbog kojih se saxat ko velika.
    Tipa, kar izgleda ko BAR, mozes primit metaka koliko te volja, prelako unscoped killanje, nisan preko cijelog ekrana, loadanje koja suxa.... razocarao sam se

    Bux.to referrer

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Uf,ovaj me trailer totalno nabrijao.Nemogu čekati dovraga!!!Kada će taj demo?Prije 12 dana su rekli "VRLO" brzo.Pa gdje je više,nema niti jedne informacije!Uf,ovo me čekanje razdire.Dovraga,nisam trebao zaigrati MOHAA

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    meni se čini prejebena igra... multiplayer isto ok. JEDVA ČEKAM
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  18. #78
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    DuBrOvnIk
    Postova
    530
    1.nigdje KRVI
    Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz,Gigabyte P35c-DS3r,2gb DDR2,Point of View 8800GTS 320mb DDR3,Chieftec 450W
    Intel Pentium 4 2.8 HT @ 3.2GHz,Asus P4S800,1.5Gb DDR400,Gainward Bliss 7800GS+(G71,600,1490)512mb DDR3,Fortron 350W

  19. #79
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    Agree, nijedna nova igra nema krvi više, valjda sad ciljaju Teen skupinu isto. Sad igram ETQW i baš mi nedostaju gibovi kao u ETu.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  20. #80
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    DuBrOvnIk
    Postova
    530
    ima spasa nova exspanzija za FEAR i FEAR 2 (nece se tako zvati ali je nastavak FEAR-a)
    Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz,Gigabyte P35c-DS3r,2gb DDR2,Point of View 8800GTS 320mb DDR3,Chieftec 450W
    Intel Pentium 4 2.8 HT @ 3.2GHz,Asus P4S800,1.5Gb DDR400,Gainward Bliss 7800GS+(G71,600,1490)512mb DDR3,Fortron 350W

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao radeoN
    1.nigdje KRVI
    manji ESRB rating=veće tržište=veći profit=EA

  22. #82
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    DuBrOvnIk
    Postova
    530
    bit ce modova
    Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz,Gigabyte P35c-DS3r,2gb DDR2,Point of View 8800GTS 320mb DDR3,Chieftec 450W
    Intel Pentium 4 2.8 HT @ 3.2GHz,Asus P4S800,1.5Gb DDR400,Gainward Bliss 7800GS+(G71,600,1490)512mb DDR3,Fortron 350W

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    naravno
    ista stvar je bila i s MOH AA i njenim expanzijama no fanovi su napravili malen fix

  24. #84
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    MoH je uvijek bio solidan, ali kako me uvijek hvata paranoja oko EA, skeptičan sam, skeptičan!
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Yes,napokon više!!!Demo izlazi 23.8.,dakle za 9 dana!!Nemogu čekati.Potvrđeno sa filefronta.

  26. #86
    Senior Member Lord of The Fleas Dweller's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Vault 13
    Postova
    435
    4 real?
    My signature is clean like my mind.
    My mind is full of dirty,evil spams!
    I won t a haski dog,pure,and little.

  27. #87
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Yep,ne može biti stvarnije.23.8 izlazi demo a 6.9. izlazi cijela igra.

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    woot
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Get ready to get airborne! On August 23, parachute into combat with EA’s demo release of Medal of Honor Airborne™ for the PC and Xbox 360™ videogame and entertainment system. The Xbox 360 demo will be available on Xbox LIVE™* Marketplace and the PC version will be available on the official Medal of Honor™ website.



    Demo Mission: Operation Husky

    A joint allied operation into the island of Sicily, Operation Husky follows Boyd Travers and the 82nd Airborne on their first combat jump on July 11, 1943. After securing and sabotaging four anti-aircraft guns, Boyd is sent to rendezvous with a group of Airborne paratroopers at the edge of the village. Here, they run into the German Heer army, who is attempting to recapture the village from the Airborne. Boyd must push to the end of this small hamlet, eliminating Germans along the way, then find a sniper rifle and eliminate the German commander. He’s successful, but not before the commander has successfully called in reinforcements.

    In the MOHA SP Demo, you'll be stepping into the boots of Boyd Travers as he leaps into Operation Husky to dismantle the village's anti-aircraft defense network. See you on the ground!

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    operacija husky

    naaajs
    baš sam želio to jednom odigrati i želja će mi se uskoro ostvariti

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •