Stranica 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikazujem rezultate 331 do 350 od 350

Tema: MoH : airborne

  1. #331
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Ma igra je predobra ja ju imam cijelu i igra je predobra radi mi na 1280*1024
    i sve na najace i antialising. Predobra je igra puna adrenalina. Odlicno mi je pucanje napravljeno svaki bljesak, zvuk puske a skakanje sa padobranom iz avionom preludo.

    Igra od 1-10

    15
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  2. #332
    = Citat = Izvorno postao Rope
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Igra ima super grafiku samo što ja imam problema sa igrom...igram bilo da je sve na high ili na low igra mi odjednom na par trenutaka zaštopa i neće dalje...ne shvaćam to se ne dešava u trenutcima npr explozije nečega pa kao da je puno efekata već u običnim trenutcima npr 1vs1 sa nekim italijanom meni počne štopati i nemogu ništa da radim narednih 20-60 sec i onda je sve opet normalno...ima li itko ovakav problem? konfiguracija je
    Intel D930 3.0 ghz-64 bita
    1gb rama
    eax1600pro 512mb-128 bita
    windows vista...ne shvaćam zašto mi se ovo dešava pa ako itko ima riješenje ikakvo plz help... hoću i ja da igram
    Je li imas najnovije drivere za grafu. Strogo se preporucuju kad je u pitanjy novi Unreal 3 engine.
    driveri najnoviji i igra patchana i opet stopa...cak sam uradio i prokleti uninstall...ne kontam

  3. #333
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Ja se čudim kako si je uopće uspio instalirati na Vistu. Ja nisam mogao instalirati demo a negdje sam pročitao da igra uopće nije kompatibilna s Vistom.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  4. #334
    = Citat = Izvorno postao Rex Regis.cro
    Ja se čudim kako si je uopće uspio instalirati na Vistu. Ja nisam mogao instalirati demo a negdje sam pročitao da igra uopće nije kompatibilna s Vistom.

    da to sam i ja cuo...

  5. #335
    Evo probao sam i sa compability modu da nastimam na xp.sp2 ali opet nece prokleti ea smetljari jedni ocu da igram moh:a

  6. #336
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    prokleti ea smetljari jedni
    Istina, ali ako te imalo tiješi, nisi puno propustio.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  7. #337
    Evo danas sam nakon malo njuškanja po EA forumu i našao rješenje problema,poprilično glupo i jednostavno,vjerojatno neki bug.Radi se naime o kvaliteti zvuka,iako imam od trust-a za 5.1 zvučnike(dobro plačena zvučna kartica) opet mi je igra naime zbog kvalitete zvuka štopala.Poprilično glupo i sve što je trebalo uraditi jeste smanjiti kvalitetu(na koju iskreno nisam ni obratio pažnju) sa High na Low i štopanje je prestalo.Igrao sam igru i čini mi se da nije loša mada kroz sat vremena na 2. težini preći 3 levela je opet,prebrzo što mi nekako daje dojam da igra nije onakva kakvom sam je i zamišljao...we'll see...

  8. #338
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    Ja sam ju mukotrpno nabavio, instaliro ju i KAŽE MI DA MOJA GRAFIČKA KARTICA NIJE PODRŽANA

  9. #339
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    a imaš gugl, službenu stranicu i wikipediju
    lako si mogao pronać min konfiguraciju

  10. #340
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Evo danas sam nakon malo njuškanja po EA forumu i našao rješenje problema,poprilično glupo i jednostavno,vjerojatno neki bug.Radi se naime o kvaliteti zvuka,iako imam od trust-a za 5.1 zvučnike(dobro plačena zvučna kartica) opet mi je igra naime zbog kvalitete zvuka štopala.Poprilično glupo i sve što je trebalo uraditi jeste smanjiti kvalitetu(na koju iskreno nisam ni obratio pažnju) sa High na Low i štopanje je prestalo.Igrao sam igru i čini mi se da nije loša mada kroz sat vremena na 2. težini preći 3 levela je opet,prebrzo što mi nekako daje dojam da igra nije onakva kakvom sam je i zamišljao...we'll see...
    E majstore to za zvuk i mene hebalo na audigy 4...Isto mi štopalo na low,medium i na high ....a sad ide sve na full....znači da mi proc još zadovoljava fuck 2 core

  11. #341
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    prvi patch je vani (v1.1)
    http://files.filefront.com/Medal+of+Hon ... einfo.html
    imate dolje i listu bug fixeva pa vidite jel popravljen bug sa zvukom

  12. #342
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    Sad instaliram na malo jacem kompu pa javim ako bude uspjeha

  13. #343
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Treba ti grafička sa shaderima 3.0,ništa ispod toga nije podržano.

  14. #344
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    Onda bi trebalo radit, mislim da ima oko 3,8

  15. #345
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Mjutant
    Onda bi trebalo radit, mislim da ima oko 3,8
    čega lol??

  16. #346
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    Ne radi

  17. #347
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    prvi patch je vani (v1.1)
    http://files.filefront.com/Medal+of+Hon ... einfo.html
    imate dolje i listu bug fixeva pa vidite jel popravljen bug sa zvukom
    Ne nije jer sam prije ovoga namještanja zvuka i sam skinuo patch i instalisao i opet isto je bilo,očito da će ovo najvjerojatnije biti popravljeno novim patchom jer je i sam EA svjestan toga,jedino ako su lijeni lameri(ne bih se čudio) pa da odu raditi umjesto patcha novi nastavak moh-a,jelte EA-u je lakše napraviti novu igru nego pokušati pokrpati staru igra je prekratka i definitivno je prava mamipara,mada eto opet odigrao sam je i nije loša,osim par bugova...al' mi je to sa zvukom ubilo želju bilo za igranjem,kako me nerviralo...ccc
    @freak:radil' sada sve ok?

  18. #348
    Member Plants Vs Zombies Dic's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    35
    Presao sam moh airbone u 1 i pol lagano je jako,sada pokusavam na najteze.

  19. #349
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Ivanić grad/Zagreb
    Postova
    1.215

    Re: MoH : airborne

    ma meni je igra sve super ali je kratka
    AMD Athlon X2 6000+ 3,0GHz/HDD Seagate 320 GB/Saphire X800/Unknown 400W/Kingmax 2GB DDR2/MB GIGABYTE GA-MA770 DS3/Miš Speedlink za 40kn/Samsung 2223NW

  20. #350
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: MoH : airborne

    problem je u tome sto je igra kratka.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •